FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
شما انتظار داری با 620 بتونی بازی کنی ؟ این گرافیک که اصلا برای بازی نیست ! حداقل گرافیک برای FULL HD و بازی های روز 760 به بالا هست ... ;)

عزیزم داشتم بازی میکردم که مشکل دار شد در ضمن بهتره بدونید با همین گرافیک دارم BF4 و BF hardline رو موقعی که beta بود روی مدیوم بازی میکنم
این بازی هم مشکلی نداشت حتی یه 5 دستی هم بازی کردم الان گفتم مشکل دار شده که حتی وقتی Fraps بازه نمیزاره برم تو بازی
البته فهمیدم چرا یکم لگ میزنه بعد مدتی به دلیل دمای لپ تاپ هست که با یک فن دست ساز درست حسابی حل میشه
الان که بعد از 1 ساعت رفتم تو بازی دیدم بدون لگ و راحت بازی میکنه

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من بازی رو روی لاک 60 فریم قرار میدم موقع صحنه آهسته ها افت فریم تا 32 میشه . اما وقتی فریم لاک رو برمیدارم فریم بالای 160 تا میره و افت از بین میره اما صدای کارت گرافیگ سر به فلک میکشه! .

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
این نسخه ی دمو خوبه ولی داخل صحنه های آهسته از بازی و فیلم اول شروع بازی و بعضی مواقع در نقاطی از زمین دچار لگ میشه! این میتونه ربط به دمو بودن بازی داشته باشه؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من بازی رو روی لاک 60 فریم قرار میدم موقع صحنه آهسته ها افت فریم تا 32 میشه . اما وقتی فریم لاک رو برمیدارم فریم بالای 160 تا میره و افت از بین میره اما صدای کارت گرافیگ سر به فلک میکشه! .
روی 80 یا 100 با درایور انویدیا لاکش کن خوب:D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بازی توی صحنه آهسته به 30 فریم میرسه چون سازنده خودش فریم رو لاک کرده.
شما فریم لاک رو بردارید، بعد با MSI Afterburner بازی رو روی 60 فریم لاک کنید. همه جا میشه 60 فریم. اگه مانیتور 120hz دارید، روی 120hz فیکس کنید. با D3DOverrider هم میتونید روی 60 لاک کنید.

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
یکی لطفا جواب بده من دانلود کردم بازیو ریختم توو پوشه اوریجین نصب شذ الا قسمت لانچر که میزنم این ارور رو میده چیکار باید کنم؟

net framework هم 4.5 نصبه لطفا زودتر ج بدین گیرمم
pm0835t6knokwctdfhoz.png

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
یکی لطفا جواب بده من دانلود کردم بازیو ریختم توو پوشه اوریجین نصب شذ الا قسمت لانچر که میزنم این ارور رو میده چیکار باید کنم؟

pm0835t6knokwctdfhoz.png

همه جوره فیفا ها با اوریجین مشکل دارند!
مثلا سر فیفا 13 و 14 هم من همین مشکل رو داشتم،بازی رو تو پوشه اوریجین نصب میکردم مثلا 6گیگ رو شناسایی میکرد 1گیگ دانلود میکرد با این حال وقتی پلی میزدم اصلا وارد بازی نمیشد :| مجبور میشدم دوباره از خود اوریجین دان کنم!
بهتره بذاری خودش دان کنه بازیو

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
نوشته شده توسط idden]-[;3449141:
همه جوره فیفا ها با اوریجین مشکل دارند!
مثلا سر فیفا 13 و 14 هم من همین مشکل رو داشتم،بازی رو تو پوشه اوریجین نصب میکردم مثلا 6گیگ رو شناسایی میکرد 1گیگ دانلود میکرد با این حال وقتی پلی میزدم اصلا وارد بازی نمیشد :| مجبور میشدم دوباره از خود اوریجین دان کنم!
بهتره بذاری خودش دان کنه بازیو
عزیزم بازی برای خودش یک لانچر جدا داره ( بازی از اورجین دان میشه ولی برای اجرا لانچر داره ) ایشون هم از خود اورجین گرفته هیچ فرقی هم نداره
خود من هم با اورجین دانلود کردم ولی لینک اورجین رو میدم به idm و وقتی تو اورجین رو دانلود میزنم دانلود رو با idm میده بهم بعد هم بازی رو جایگزین میکنم و اورجین هم مثل اب خوردن شناسایی میکنه

pm0835t6knokwctdfhoz.png

دوستانی که مشکل net framework دارن
اول از همه باید ورژن 4.5 رو نصب داشته باشید
بعد هم باید برید به nvidia control panel و اونجا فایل های FiFa15_demo.exe و fifaconfig.exe رو ادد کنید به عنوان اینکه با گرافیک nvidia اجرا بشن

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان یه سوال.. این ورژن های روسی که میفروشن، چه فرق با ورژن معمولی داره؟ ینی نمیشه زبونشو تغییر داد؟؟

چرا میشه تغییر داد ولی با اومدن یک اپدیت جدید احتمال داره زبان بازی دوباره روسی بشه و باید صبر کنی تا اپدیت برای تغییر زبان هم بیاد
کلا دردسر بیشتری داره ولی خوب ارزون تره ( برای بعضی بازی ها هم مشکلی نداره ) مثلا من خودم medal of honor warfighter روسی گرفتم هیچ مشکلی نداشتم
ولی دوستم bf4 روسی گرفت اعصابش به هم ریخته بود انقدر مشکل داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر