FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
با همچین گرافیکی معلومه افت فریم داری پس معلومه کلا بازی بهینه ای هستش که باز جواب داده رو سیستم شما.امتیاز گرافیک شما هستش: 750 و امتیاز دسکتاپی GT 140 هم 760 بود فکر کنم.کلا گرافیک زیر امتیاز 3500 برای این بازی غیر قابل قبوله و امتیاز GTX 780 هستش 8000 خودت حساب کن دیگه چقدر ضعیفه گرافیکت.
داداش این امتیاز گرافیکو چجوری بدست اوردی؟ بگو مام دربیاریم امتیازو

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
راستی دوستانی که مشکل فریم دهی دارن و سیستمشون متوسط رو به پایین هست، داخل تنظیمات گرافیک، توی Frame Rate، گزینه No Limit On FPS رو انتخاب کنید. خیلی برای من حداقل تاثیر داشت، میتونین اون تیک غیرفعال کردن AERO هم بزنید که رم بیشتری در دسترس باشه شاید چند فریمی کمک کرد و البته مشکل Stutter حل شد.

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
واقعاً دیدن بعضی صحنه ها توی بازی حیرت آوره. مشیه گفت اولین عنوانیه که تجربه کردم و معنی نسل بعد رو فهمیدم. در ضمن من با مشخصات سیستم مینیمومی که داده بازی رو روی حداکثر تنظیمات بدون لگ اجرا کردم. دوستان یه موقع ترس به دلتون راه ندین یا به فکر ارتقای سیستم نباشید

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان من مشکل net framework رو حل کردم ولی الان وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور میده که کارت گرافیکت نمیکشه
این سیستم منه
i3 2.4
8gb ram
gt620 2gb
با این سیستم دارم BF4 MP رو روی medium بازی میکنم و watch dogs هم رفتم باهاش روی ترکیب low و medium مشکل چیه ؟ dx11 هم نصبه
ویرایش------------------------------------------------------------------
با یکم سرچ توی اینترنت فهمیدم که باید فایل های fifaconfig.exe و FiFa15_demo.exe رو روی گرافیک انویدیا بزارم
برای من هیچ لگی نداره تو بازی فقط توی دمو های قبل بازی بهم کم فریم میده که اونم قفله روی 25 یعنی روون هست توی بازی هم 40 میده که اصلا مشکلی ندارم

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستانی که میخوان دکمه های بازی رو عوض کنن برن به این لینک و این ویدئو رو ببینن خیلی راحت با یک برنامه عوض میشه و نیازی به اون همه دستکاری نداره
اینم لینک برنامه تغییر کیبورد

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
دوستانی که میخوان دکمه های بازی رو عوض کنن برن به این لینک و این ویدئو رو ببینن خیلی راحت با یک برنامه عوض میشه و نیازی به اون همه دستکاری نداره
اینم لینک برنامه تغییر کیبورد

داداش، این برای کیبورد هست، اونی که من گذاشتم برای جوی استیکه، این واسه جوی استیک کارساز نیست:)

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
داداش، این برای کیبورد هست، اونی که من گذاشتم برای جوی استیکه، این واسه جوی استیک کارساز نیست:)

بله عزیز خیلی ممنون بابت یاد اوری
من خودم هم از جوی استیک استفاده میکنم ولی برای من درسته دستم هم Product wireless هست بدون هیچ تنظیمی و فقط با گذاشتن روی دسته به جای کیبورد توی select side
خودش تنظیمات رو انجام داد و فقط جای شوت اشتباهه البته برای من که روی دایره است و من به مربع عادت دارم
ولی بازی بسیار بسیار زیباست یعنی اصلا pes نباید فکرش هم بکنه که بتونه فیفای امسال رو شکست بده اصلا وقتی صحنه اهسته های بازی رو میبینم حال میکنم خیلی سوپرایز شدم با بازی امشب میرم برای پیش خرید ................. دوستانی که لگ و افت فریم دارن من روی این سیستم هیچ لگ یا افت فریمی ندارم
cpu : i3-2348M 2.30 GHz
Ram : 8gb
VGA : GT620m 2gb
VGA2 : Intel HD3000
Win : 64bit 8.1 en
اینم تنظیمات و فریم بازی بنده
Resolution : 1366x768
Rendering Quality : High
MSAAoption : 2x
این مهمه دوستان Frame Rate رو حتما روی No Limit On FPS بزارید خیلی تاثیر داره
ORigin IN Game هم خاموش کنید که اونم تاثیر داره
برای من توی فیلم ها با این تنظیم داره 25 فریم میده ثابت که تا 35 هم افزایش پیدا میکنه
توی خود بازی هم 40 تا 50 میده

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دمو رو از دیروز تا حالا بازی می کنم، مشکل خاصی توی فریم و کلا پرفورمنس بازی ندارم. دمو رو روی PS4 هنوز بازی نکردم ولی خوب به خاطر استفاده از Ignite شباهت زیادی به FIFA 14 کنسول های نسل جدید داشت. توی ویژگی های جدید هوش مصنوعی بهتر دروازبان ها و به خصوص انیمیشن های جدیدشون کاملا به چشم میاد. در کل دمو راضی کننده به نظر می رسه باید منتظر خود بازی باشیم.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
بله عزیز خیلی ممنون بابت یاد اوری
من خودم هم از جوی استیک استفاده میکنم ولی برای من درسته دستم هم Product wireless هست بدون هیچ تنظیمی و فقط با گذاشتن روی دسته به جای کیبورد توی select side
خودش تنظیمات رو انجام داد و فقط جای شوت اشتباهه البته برای من که روی دایره است و من به مربع عادت دارم
ولی بازی بسیار بسیار زیباست یعنی اصلا pes نباید فکرش هم بکنه که بتونه فیفای امسال رو شکست بده اصلا وقتی صحنه اهسته های بازی رو میبینم حال میکنم خیلی سوپرایز شدم با بازی امشب میرم برای پیش خرید ................. دوستانی که لگ و افت فریم دارن من روی این سیستم هیچ لگ یا افت فریمی ندارم
cpu : i3-2348M 2.30 GHz
Ram : 8gb
VGA : GT620m 2gb
VGA2 : Intel HD3000
Win : 64bit 8.1 en
اینم تنظیمات و فریم بازی بنده
Resolution : 1366x768
Rendering Quality : High
MSAAoption : 2x
این مهمه دوستان Frame Rate رو حتما روی No Limit On FPS بزارید خیلی تاثیر داره
ORigin IN Game هم خاموش کنید که اونم تاثیر داره
برای من توی فیلم ها با این تنظیم داره 25 فریم میده ثابت که تا 35 هم افزایش پیدا میکنه
توی خود بازی هم 40 تا 50 میده

مشخصات سیستم منم مثل توهه
ولی باز لگ داره
به امید نسخه اصلی

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
من با 780 بالای 200 فریم میگیرم.
با 7870 هم بالای 100 فریم.
CPUـه خوبی داشته باشید، از نظر گرافیکی اگه نتونید با بالاترین تنظیمات بازی کنید، ولی با تنظیمات متوسط راحت 60 فریم اجرا میشه. خیلی خیلی سبکه بازی.

سلام عزیز
من گرافیک7850دارم
رم4گیگ
پردازنده چهارهسته یی
به نظرت میتونم بازی رو60فریم بازی کنم باتنظیمات بالا؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام عزیز
من گرافیک7850دارم
رم4گیگ
پردازنده چهارهسته یی
به نظرت میتونم بازی رو60فریم بازی کنم باتنظیمات بالا؟

اگه CPUـت یه چهارهسته ای مناسب باشه، از نظر رم و کارت گرافیک ذره ای مشکل نخواهی داشت. اون رم 6 گیگی که واسه ریکامندد معرفی کردن اصلاً استفاده نمیشه توی بازی. حداقل توی رزولوشن 1080p کاربردی نداره و ماکزیمم 3GB از رم استفاده میشه.
مدل CPUـت چی هست؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
بازی برای من هم دچار لگ شد بعد از 4 دست بازی کردن از بازی در اومدم و دوباره رفتم تو فریم روی 45 قفل هست ولی لگ داره ( کلا بازی بتاست و کمی مشکل داره )
جالبیش اینجاست حالا با برنامه Fraps هم مشکل پیدا کرده و تا Fraps رو اجرا میکنم stop working میده

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
بازی برای من هم دچار لگ شد بعد از 4 دست بازی کردن از بازی در اومدم و دوباره رفتم تو فریم روی 45 قفل هست ولی لگ داره ( کلا بازی بتاست و کمی مشکل داره )
جالبیش اینجاست حالا با برنامه Fraps هم مشکل پیدا کرده و تا Fraps رو اجرا میکنم stop working میده

شما انتظار داری با 620 بتونی بازی کنی ؟ این گرافیک که اصلا برای بازی نیست ! حداقل گرافیک برای FULL HD و بازی های روز 760 به بالا هست ... ;)

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
اگه CPUـت یه چهارهسته ای مناسب باشه، از نظر رم و کارت گرافیک ذره ای مشکل نخواهی داشت. اون رم 6 گیگی که واسه ریکامندد معرفی کردن اصلاً استفاده نمیشه توی بازی. حداقل توی رزولوشن 1080p کاربردی نداره و ماکزیمم 3GB از رم استفاده میشه.
مدل CPUـت چی هست؟

مدل سی پی یو amdهستش بافرکانس 3.2گیگاهرتز وچهارهسته یی
amd athlon x4 @3.2ghz
2*2 gb ddr3 1333
vga:radeon hd 7850
میشه 60فریم بازی کرد؟رزولوشن1080

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر