FIFA12 | online

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
از همه کسانی که منو ادد کردن ممنون ;) دوستان من وقتی با ضربدر دفاع میکنم فقط کاور میکنه و روی توپ حریف نمیره و از یک متری تماشا میکنه وقتی هم با مربع تکل میکنم معمولا دریبل میخورم قضیه چیه ؟ کمک کنید لطفا ... اگه چند سال دیگه pes از فیفا بهتر شد و همه pes خریدیم جبران میکنم ;):">

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
drpersian عزیز شرمنده بخدا اومدم بازی کنم تلفن زنگ زد و رفتم دنبال خواهرم آوردمش
با داداشم بازی کردی اصلا اهل فوتبال نیست اما اون 1 گل رو از خودم خوردی آخرشم که باز رفتم و داداشم مثه چی ازت میترسید 5تا بهش زده بودی:d

از mohammad_gamer عزیز هم عذر می خوام برق رفت! یه بار بردمت این بازی هم که نیمه کاره بود نفست رو گرفته بودم:d اما بازی قبلش رو دیدی 1 هیچ عقب بودم توو 8 دقیقه 2 گل زدم می خواستم زاید رو به بازی بیارم شاید 3 تایی می شدی:d

Ac - Dc

کاربر سایت
May 28, 2010
40
عزیزان دل و جانانِ برادر!
خواستین منو هم اد کنین، بازیم خوبه و روز به روز هم بهتر میشه دی:
rango1042
تیم دیفالتمم ویلارئال + آژاکسه به خاطر سیستم بازیشون

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
خب بچه ها ثبت نام لیگ شروع شد
برای ثبت نام لطفا یا داخل psn یا همینجا پخ کنین تا بگم چیکار کنین
زنده باد فیفا و طرفدارانش :D

Sina.ahmadi

کاربر سایت
Aug 25, 2011
26
بچه ها بدبخت شدم پسوردم یادم رفت برای بازیابیش هم تاریخ تولد میخواد که من چرتو پرت وارد کردم :(. . . . . تو رو خدا کمک کنید من فقط با فیفا 12 آنلاین حال میکردم اینم پرید چه کنم:((

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میگم چطوری موقع پنالتی دروازبان خودش رو پرت می کنه؟!
هنوز نحوه گرفتن پنالتی رو بلد نبستم!

با انالوگه چپ يا راست دقيق يادم نيست:d ولي يكي از انالوگها دروازه بان حركت ميكنه روي خط دروازه اون يكي شيرجه ميزنه:d
فك كنم راست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر