FIFA12 | online

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
هنوز قسمت نشده با fifarsi بازی کنم
البته بآ این حرفایی که زدین مشتاق شدم شاید یه فیفاباز حرفه ای دیگه اضاف شده :D
البته بچه ها خود من واقعا دوست دارم با کسایی که سن بالاتری دارن بازی کنم چون وقتی ببازن صدجور بهونه نمیارن و وقتی میبرن مغرور نمیشن

---------- نوشته در 12:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:02 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها یه سوالم داشتم و اون اینه اپدیت جدید فیفا که ترانسفرهای ژانویه داخلشه کی میاد؟دوساعت قبل نقل و انتقالات زمستانی بسته شد که البته بره من خوب نبود چون این موراتی بی عقل موتا فروخت و پالومبو و گوارین خرید البته بازم دمش گرم یه کاری کرد دست این گالیانی کچل به توز نرسه
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه جون برای برنامه ریزی بازیها لازم دارم
موفق باشین

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
هنوز قسمت نشده با fifarsi بازی کنم
البته بآ این حرفایی که زدین مشتاق شدم شاید یه فیفاباز حرفه ای دیگه اضاف شده :D
البته بچه ها خود من واقعا دوست دارم با کسایی که سن بالاتری دارن بازی کنم چون وقتی ببازن صدجور بهونه نمیارن و وقتی میبرن مغرور نمیشن

---------- نوشته در 12:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:02 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها یه سوالم داشتم و اون اینه اپدیت جدید فیفا که ترانسفرهای ژانویه داخلشه کی میاد؟دوساعت قبل نقل و انتقالات زمستانی بسته شد که البته بره من خوب نبود چون این موراتی بی عقل موتا فروخت و پالومبو و گوارین خرید البته بازم دمش گرم یه کاری کرد دست این گالیانی کچل به توز نرسه
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه جون برای برنامه ریزی بازیها لازم دارم
موفق باشین
از حرفات معلومه که اینتری هستی یا اینتر رو دوست داری.چه بهتر.منم میلانی ام.بیا دربی دلامدولینا بزنیم تا یه حال اساسی بهت بدم تا به کادر تیم ما مخصوصا شخص شخیص گالیانی نگی کچل.فقط خود میلانی ها این حق رو دارن بگن.

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
از حرفات معلومه که اینتری هستی یا اینتر رو دوست داری.چه بهتر.منم میلانی ام.بیا دربی دلامدولینا بزنیم تا یه حال اساسی بهت بدم تا به کادر تیم ما مخصوصا شخص شخیص گالیانی نگی کچل.فقط خود میلانی ها این حق رو دارن بگن.
باو استیوجابز حالا چرا ناراحت شدی!
باشه بیا دربی دلامدونینا بزنیم باور کن خود من با ایتالیایی ها بیشتر حال میکنم از یووه بگیر تا ناپولی و میلان

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
باو استیوجابز حالا چرا ناراحت شدی!
باشه بیا دربی دلامدونینا بزنیم باور کن خود من با ایتالیایی ها بیشتر حال میکنم از یووه بگیر تا ناپولی و میلان

تو رو نمیشه اد کرد میگه تعداد دوستهات زیاده:d

Farzam.

کاربر سایت
Oct 11, 2011
27
نام
FarzaM
پس منو ادد کنید چون زد 2تاتون یوونتوسیم :)

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:27 PM ارسال شده بود ----------

پس منو ادد کنید چون زد 2تاتون یوونتوسیم :)
Farzamsali =psn id

ghooli

کاربر سایت
Nov 14, 2011
49
نام
بهراد
دوستان منو ادد کردن اکثرا ولی قسمت نشده بازی کنیم
از فردا من هر شب ساعت 11 آن میشم
هر کی خواست inv بده سوسکم کنه:))
behrad_pm

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
ل
سینا جان تمرین بیشتری کن :d شوخی می کنم
دفاعم نوشتی مشکلی نداره اما دیدی بعضی وقتها راحت بین بازیکنهام نفوذ می کردی :(
فعلا 6 امتیاز به نفع من
درسته؟:d

داداش بیا امروزم بزنیم ولی فعلا مساویم البته ببین بازی اول واقعا خوب دفاع کردی ولی من معمولا بعد اینکه یه بازی با کسی انجام میدم یه سری نکات از بازیش دستم میاد
ببین جلو شما گل اول نباید بخوریم چون تا وقتی گل نخوریم میتونیم با حوصله بازی کنیمو یه زمانی پیش میاد به دفاعت نفوذ کنیم ولی گل بزنی واقعا سخته چون دفاعت خیلی متراکم و خوب میشه ولی رونالدوت هم یه دونه باشه باید یه فکری برای نفوذ های زانتی و مایکون بکنم چون اکثر ضد حمله هات از کناره هاس
راستی این بهراد ادکنین از باحال ترین بچه های psn :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
ل

داداش بیا امروزم بزنیم ولی فعلا مساویم البته ببین بازی اول واقعا خوب دفاع کردی ولی من معمولا بعد اینکه یه بازی با کسی انجام میدم یه سری نکات از بازیش دستم میاد
ببین جلو شما گل اول نباید بخوریم چون تا وقتی گل نخوریم میتونیم با حوصله بازی کنیمو یه زمانی پیش میاد به دفاعت نفوذ کنیم ولی گل بزنی واقعا سخته چون دفاعت خیلی متراکم و خوب میشه ولی رونالدوت هم یه دونه باشه باید یه فکری برای نفوذ های زانتی و مایکون بکنم چون اکثر ضد حمله هات از کناره هاس
راستی این بهراد ادکنین از باحال ترین بچه های psn :D

ایشالله اگه شد امروز یا امشب 2 و3 دست با هم بازی می کنیم
من 1ی 2 هفتست فیفا دارم بازی میکنم و تازه دارم تاکتیک ها رو یاد می گیرم
اما بازی با شما باعث شده بازیم بهتر بشه وگرنه من احدی نیستم
اما کل کل کردن حال میده، من اگه زهر خودم رو بریزم اولش دیگه میرم توو کار زد حمله:d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اقا این fifarsi کیه من باهاش بازی کردم؟؟؟
گفتم یه دست بازی میکنم سرویسم کردن انقدر گفتن بیا شام؟؟؟؟
خواستم بگم بازی خیلی خیلی به من حال داد نمیدونم چرا .
Latency سه خطه سبز بدون کوچکترین لگی.
بازم با هم بازی کنیم یه دست معلوم نمیکنه چیزیو!!!
برا سایر دوستان میگم 4-2 باختم.

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
Fifarsi حملش خیلی خوبه من دو دست باهاش بازی کردم هر دوبازی خوب بازی کرد و بهتر از من بود دست اول ایشون برد دست دوم من
البته من 5-4-1 چیده بودم و فقط میخواستم دفاعم بهتر کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر