FIFA12 Multiplayer PC

سلام

تاپیک مولتی پلیر فیفا12:
بحث در مورد قسمت انلاین بازی
اخبار
پچ ها و مشکلات

pc-fifa12.jpg

نسخه پی سی فیفا12 هیچ فرقی با نسخه کنسولی نداره حتی گرافیک بهتری هم داره!
گیم پلی نسخه پی سی تغییراتی زیادی کرده که در ادامه توضیح میدم!
از خصوصیات مهم بازی برای ما ایرانی ها مسابقات دوستانه هستش که دو نفر با هم مسابقه میدن و یک نفر سرور میشه و دیگری بهش وصل میشه و باعث میشه پینگ خیلی خوب داشته باشیم و بدون لگ بازی کنیم!

دوستانی که اورجینال خریدن اعلام کنند!
----------------------------
ایدی دوستانی که انلاین بازی می کنن:
1-isatis1
2-HRN7
3-eshariat
M4T1N-4
5-alidishdang
6-qozmyox
7-BK-73
8- Moh3N_aXis
9-fabregas1369
alidishdang-10
aliesfenag-11
arya_666-12
gregar010-13
persian_cavalry-15
sirnima68-16
a_110_t-17
12545698-19
ali_pouya-20
alireza67-21
babahamadi-22
bk-73-23
capitanjack99-24
eshariat-25
hossein710-26
hrn7-27
isatis1-28
karimi888-29
mehran_winner-30
mohammadsalar-31
novid7013-32
onlygod29-33
qozmyox-34
saber-d-35
siromid-36
kianoosh76-37
tondar20-38
HAFEZ_H-39
ffaarrhhaadd-40
muhammadzangene-41
42-MALEKY
43-Mehdiiii
44-kparsakia
45-insomniac_nillo
46-oldsam
-------------------------
پست اول اپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
سلام دوستان آقا من سی دی کی pes 12 رو خریدم ولی یه سری مشکل داشت برا بازی کردن فقط میشد با ایرانیا بازی کنی .حالا میخوام سی دی کی فیفا 12 رو بخرم میخوام بدونم چه امکاناتی داره میشه مثل pes مستر لیگ بازی کرد یا فقط بازی دوستانه داره ؟ لطفا کمکم کنید میخوام به جمعتون برای بازی بپیوندم.

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
سلام دوستان آقا من سی دی کی pes 12 رو خریدم ولی یه سری مشکل داشت برا بازی کردن فقط میشد با ایرانیا بازی کنی .حالا میخوام سی دی کی فیفا 12 رو بخرم میخوام بدونم چه امکاناتی داره میشه مثل pes مستر لیگ بازی کرد یا فقط بازی دوستانه داره ؟ لطفا کمکم کنید میخوام به جمعتون برای بازی بپیوندم.
شک نکن امکانات آنلاین فیفا از پیس خیلی بیشتره
میتونید یولتیمیت تیم بازی کنید که فکر میکنم شباهت زیادی به مستر لیگ داره

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
من اکانت و سی دی کی خریدارم .... هرکی خواست بفروشه پ.خ کنه ...

---------- نوشته در 11:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 AM ارسال شده بود ----------

آخه من شنیدم باید نسخه ی اکستندد بگیرم ...
یولتیمیت تیم مثل بازی تراوین میمونه که رایگانه اما میتونی برای پیشرفت سکه بخری اگر شما نسخه اکستندد بخری تا ششماه میتونی به صورت رایگان از امکانات پولی استفاده کنی

hellboy2010

کاربر سایت
Nov 27, 2010
69
خیلی ممنون از راهنمایی بالاخره درست شد ولی داخل قسمت head to head میشم بعد طبق عکس زیر پیش میرم در نهایت پیغام عکس دوم رو میده
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

ID:alidragon2010

دوستان این ارور مربوط به پینگ بالا نمیشه ؟ چون من سئوال کردم گفتن پینگ یا سرعت پایین باشه اینطور میشه . البته گاهی اوقات با قند شکن هم درست میشه ولی باز وسط بازی میپره بیرون پینگ هم از 300 بالا نمیره

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
سلام .من رفتم از خودپرداز بانک صادرات رمز دوم کارتمو بگیرم برای خرید سی دی کی .کارتو بهم پس نداد گفت به شعبه مراجعه کنید من برم شعبه باید برم چه قسمتی ؟ (شاید سوالم خنده دار باشه ولی لطفا کمکم کنید .)

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
سلام .من رفتم از خودپرداز بانک صادرات رمز دوم کارتمو بگیرم برای خرید سی دی کی .کارتو بهم پس نداد گفت به شعبه مراجعه کنید من برم شعبه باید برم چه قسمتی ؟ (شاید سوالم خنده دار باشه ولی لطفا کمکم کنید .)

برو تو شعبه اولین کسی که پشت باجه دیدی بهش بگو دستگاه کارتما خورد بعد اون به مسولش میگه ;)

---------- نوشته در 08:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:21 AM ارسال شده بود ----------

دوستان این ارور مربوط به پینگ بالا نمیشه ؟ چون من سئوال کردم گفتن پینگ یا سرعت پایین باشه اینطور میشه . البته گاهی اوقات با قند شکن هم درست میشه ولی باز وسط بازی میپره بیرون پینگ هم از 300 بالا نمیره

سرعت نتت چنده؟

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من خود بازی رو به صورت کرک شده از یه مغازه ای تو میدون انقلاب گرفتم.همون روزی که اولین کرک ریلیز شد.بعدشم سی دی کی رو از game-ir گرفتم.نسخه معمولی 25000 تومنی.ارجین رو باز کردم سی دی کی رو وارد کردم.ولی نزدم دانلود بشه.بعدشم با همون exe کرک زدم بازی اجرا بشه (مثل حالتی که اصلا ارجینال نخریده بودم).وقتی اجرا شد اونجایی که باید Language انتخاب میکردم خودش پرید بیرون ارجین اورد نوشت Launching FIFA 12 دوباره رفت تو بازی .سمت راست پایین نوشت Origin و Press F1 + Shift . بعدشم وقتی نوشت Connecting EA واقعا Connect شد و یه چیزی اومد Agree کردم بعدشم که هیچی دارم بازی میکنم.هنوزم که هنوزه تو قسمت My Games تو Origin زیر FIFA 12 نوشته Ready To Download.واسه دوستمم همینجوری کردم درست شد.مسئولیتش گردن خودتون.اگه مطمئن نیستید از Origin دانلود کنید.
دوستان کس دیگه ای این راه رو امتحان کرده؟
کلا راهی هست که بشه بدون دانلود کردن، و فقط با خرید سیدی کی ، آنلاین بازی کنیم؟

با سلام من یک آموزش مصور برای اینکه بتونید بازی fifa12 را به ارجین اضافه کنید بدون اینکه 7 گیگ دانلود انجام بدید درست کردم.

مواد لازم

1-dvd بازی فیفا 12

2-origin

http://www.origin.com/download

3-انجام مراحل طبق عکس

درصورتی که با بالا اومدن عکس ها مشکل دارید میتونید عکسها را به صورت فایل فشرده دانلود کنید

http://www.mediafire.com/?cuyg99mtwieuwrn

د.

1.jpg

.
.
.

منبع: GAME-IR

واسه این روش بازی حتما باید استوک باشه یا بازی کرک شده هم جواب میده؟

آخرین ویرایش:

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
دوستان کس دیگه ای این راه رو امتحان کرده؟
کلا راهی هست که بشه بدون دانلود کردن، و فقط با خرید سیدی کی ، آنلاین بازی کنیم؟

واسه این روش بازی حتما باید استوک باشه یا بازی کرک شده هم جواب میده؟

دوتا راهشا من امتحان کردم جواب میده من با راه اول حتی با نسخه بلک باکس هم آنلاین بازی کردم
راه دوم هم اگر نسخه کرک باشه 20 مگ فایل اصلی را دانلود میکنه و جایگزین فایل کرک میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر