Fifa11 League

مساله ای نیست:دی
اونایی که مثلا یه کاری براشون پیش میاد نمیتونن چند روز باشن حتما اینجا بگن که ما بدونیم بیخیال لیگ نشدن

چند تا سوال داشتم چون من تا حالا تجربه ی لیگ ندارم، یکی اینکه اگه بازی مساوی سه میرا وقت اضافه یا مساوی میمونه ؟ دوم اینکه هر تیم با هر تیم چند بار میتونه بازی کنه ؟ 2 بار ؟ نفر اول جایزه هم میگیره ؟ ممنون

چند تا سوال داشتم چون من تا حالا تجربه ی لیگ ندارم، یکی اینکه اگه بازی مساوی سه میرا وقت اضافه یا مساوی میمونه ؟ دوم اینکه هر تیم با هر تیم چند بار میتونه بازی کنه ؟ 2 بار ؟ نفر اول جایزه هم میگیره ؟ ممنون

بازی مساوی شه مساوی میمونه
بازیا رفت و برگشته(2بازی)
در باره ی جایزه هم احتمال داره به 5 نفر اول جایزه بدیم ولی فعلا قطعی نیست

امروز مثل اینکه شاتل مشکل داشته منم بی خبر رفتم با کینگ آف ساکر بازی کردم همون 10 دقیقه اول پرید بیرون . نامردیه 3-0 شد به نفع ایشون . قبلش که رفت بود ایشون هاست بود و مشکلی نداشتیم و بازی تمام شد ولی نو بت من که شد ترکید. نتیجه هم 0-0 بود . این که نامردیه !!!

آقا من با کی بازی دارم؟ :دی فردا وارد ميشويم :دی

روبرو آماده باش :دی روبرو آماده باش :دی

پ.ن: حالا زيادم شاخ نيستيما :دی نترسيد :دی تازه از PES نقل مکان کرديم :دی

سلام به همه . من نمیتونم به EA کانکت شم :( نمیدونم چرا هردفه تا لیگ شروع میشه من یه مشکلی پیدا میکنم . به EA وصل نمیشم :(
سلام!
منم کلاً از PSN ساقط شدم! تو PSN افت شدید سرعت پیدا میکنم!
تا چند روز پیش خوب بودا!شانس نداریم:-l

واسه چی الکی تقصیر رو می ندازی گردنِ پی اس انِ بیچاره؟:d من مثل هلو با همه بازی می کنم:d
خوب شاتل نداری باهوش .:d من بدبخت گول ت رو خوردم اومدم افتادم بیرون یک باخت الکی بهت دادم.
من فعلا با وضع اینترنتم بیام بازی همه رو قطع میشم 3-0 میبازم .:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or