Fifa11 League

ميگم اصولاً شما گوشای مارو در چه اندازه ايی ميبينيد؟

اينترنت دانشگاه تهران و کتاب خونه ملی انقد نيست!
لطفاً يه چيزی بگيد بگنجه!
والا من که گوشای شما رو ندیدم که چه اندازهای.بعدم شما کلا راحت باش.فکر کن شوخی میکنم.هر جور دوست داری فکر کن.

از همین الان لیگ شروع شد
نکات مهم:
1-اگه کم کاری ببینم کیک میکنم با کسی هم تعارف ندارم
2-اونایی که اینجا ثبت نام کردن ولی تو psn تو لیگ عضو نیستن یه pm به من بدن

والا من که گوشای شما رو ندیدم که چه اندازهای.بعدم شما کلا راحت باش.فکر کن شوخی میکنم.هر جور دوست داری فکر کن.

خب خیلی راحت میتونی لینک ISP ت رو بزاری ببینیم همچین سرعتی داره یا نه !

خدا بگم این آقای solipoli رو چیکار کنه :| invite داد واسه مسابقه منم فکر کردم دوستانس،قبول کردم و رفتم تو بازی و تیممو انتخاب کردمو ترکیب هم نچیدم و تعویض هم نکردم چون همونطور که میدونین تو بازی ذوستانه خودش اون تغییراتی رو که دادین رو LOAD میکنه،رفتم تو بازی دیدم ترکیبم هیچ ربطی به ترکیب خودم نداره،تعویض ها هم انجام نشده،شدم این شکلی :-o:-o:-o:-o

بعد فهمیدم بازی لیگه و مجبور شدم همون دقیقه ی اول بازی 2 تا تعویضمو بپرونم تا بشه ترکیبی که میخوام،اگه ازش میباختم،علت باخت رو مینداختم گردن اون :| :| :| :| :|

خدا بگم این آقای solipoli رو چیکار کنه :| invite داد واسه مسابقه منم فکر کردم دوستانس،قبول کردم و رفتم تو بازی و تیممو انتخاب کردمو ترکیب هم نچیدم و تعویض هم نکردم چون همونطور که میدونین تو بازی ذوستانه خودش اون تغییراتی رو که دادین رو LOAD میکنه،رفتم تو بازی دیدم ترکیبم هیچ ربطی به ترکیب خودم نداره،تعویض ها هم انجام نشده،شدم این شکلی :-o:-o:-o:-o

بعد فهمیدم بازی لیگه و مجبور شدم همون دقیقه ی اول بازی 2 تا تعویضمو بپرونم تا بشه ترکیبی که میخوام،اگه ازش میباختم،علت باخت رو مینداختم گردن اون :| :| :| :| :|

مارو مچل کرده اصلا big ps3 و big_ps3 وbig-ps3 وجود نداره بهش pm هم دادم گفتم آیدی تو اشتباه دادی درستشو بگو چند روزه جواب نداده من موندم اینا چه سودی میبرن
بعد صفحه ی اول هم یه آقایی gt ا xbox live داده:| یه نفر هم اومده ثبت نام کرده آیدی نداده
دوستان با این کارا خودتونو کوچیک میکنید و احترام خودتونو از بین میبرین

به خاطر اون بازی هم حدس زدم بهت نگفته باشه لیگه

بچه ها مواظب باشید از این مشکلات پیش نیاد که به ضرر خودتونه

ای بابا..........
قبل از اینکه بازی رو شروع کنیم من واستون نوشتم که بازی لیگه!!!;)
حالا به هرحال شما که بردی برادر:دی
چه موقعی گل زدی شیطون:دی

ای بابا..........
قبل از اینکه بازی رو شروع کنیم من واستون نوشتم که بازی لیگه!!!;)
حالا به هرحال شما که بردی برادر:دی
چه موقعی گل زدی شیطون:دی

ببین یعنی کل بازی با استرس بازی کردم :| اصلا تسلط نداشتم،چون تو کار انجام شده قرار گرفتم،ضمنا فکر کنم یخرده کیفیت نتتم خوب نیست چون لگ نداشتم ولی تا یه کوچولو Delay داشتم که مطمئنم از نت من نبود...خلاصه که تو این تجربه ی 1 ماهه ای که از فیفا داشتم،تا حالا همچین بازی استرسی ای نداشتم! همونطور که بچه ها هم میدونن من PES باز بودم به مدت 10 سال و الان فیفا بازی میکنم ( فیفا باز هنوز نشدما ! ) به مدت 1 ماه !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or