Fifa08 شروعی دوباره برای فیفا

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
خب........ بالاخره دیشب بعد از دو هفته آسفالت گاز زدن چشممان به جمال FIFA 08 next-gen روشن شد . البته اومده بود ولی شانس من همشون پال بودن.
گیم اسپات به نسخه PS3 و X360 امتیاز 8.5 داده ، من هم همینو بهش میدم. تو ریویوش دیدم زده منوهای گیج کننده !. البته منوهای فیفا همیشه همینطوری بوده و ماها عادت داریم و از گشتن توشون لذت میبریم ولی واسه کسایی که اولین بارشون باشه یکم آزار دهنده است

to ke gofty hame pal boode pas chetor gir avordi:confused::confused:
rasty begoo az koja gerfty:confused::love:
خوب عزیز منم که گفتم پال گرفتم
از next gen
البته الان دیگه تو همه ی مغازه های فروش بازیهای 360 هست

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
در مورد سوال کاپیتان عزیز باید بگم که افتضاح بود ماله نسخه کامپیوتر
اما برا کنسول واقعا نباید پا رو حق بذاریم خوب کار کردن اما با این تبلیغهایی که از ساکر 8 شده فکر نکنم بتونه ساکر رو مقلوب کنه اما بازم میگم تو حالت مستر خیلی بهتر از ساکر هست
قیافه بعضی بازیکنهای خوب مثله کاکا و.....خوب کار شده
در مورد فیزیک بازی هم یخورده هنوز از ساکر عقب تره

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
من اين بازي رو با ps2 بازي كردم خدايي زياد از سري pesكم نداشت.fifa07 رو هم روي 360 بازي كردم كه زياد به نظرم جذاب نيومد.ولي تو ps2 كه گيم پلي نسبت به 07 خيلي بهتر شده،فكر كنم براي 360هم 08 بهتر از 07 باشه.من زياد با داداشم بازي ميكنم خيلي حال ميده اين 08

آخرین ویرایش:

marat24

کاربر سایت
Sep 30, 2007
10
دوستان من دو تا سوال داشتم.
1.چرا وقتی نزدیک اوت خطا می کنم توپ رو 5 متر جلوتر از نقطه ی خطا می بره ...
2.توی یه بازی حساس با دروازه بان اومدم پاس بدم که البته دادم دیدم 10 بازیکن دیگه تیمم اصلا تو زمین نیستند ... دلیلش چی بود؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اقایون محترم این تاپیک فقط در مورد نسخه ی NextGen
FIFA 08 هست . حالا هی بیاین نسخه ی PC رو ملاک قرار بدین و بگین با 07 هیچ فرقی نداره و افتضاحه!
من مطمئنم تو این سایت هنوز به تعداد انگشتان دست کسی نسخه ی PS3 OR X360 که نسخه ی NextGen هست رو بازی نکرده و اکثر کسایی که اومدن تو این 2 صفحه نظر دادن فقط نسخه ی افتضاح PC رو بازی کردن و بس .

در ضمن ورود فن بوی های PES اکیدا ممنوع !

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
دوست من جک میگی یا لطیفه؟این بازی به نصف گرد Pes 2008 هم نمیرسه چون واقعا خیلی بازیش ضعیفه. من نمیدونم چرا این ea اینقدر از یه بازی که میخواد بسازه تبلیغ میکنه که آخرش این قدر بیخود دربیاد؟ واقعا اون همه تبلیغ فقط واسه این بود؟ البته ناگفته نماند که نسخه ی next-Gen این بازی به نظر میاد که خیلی عالی باشه.(من که بازی نکردم اونا کردن میگن)

من دموی nextgen ، فیفا 08 و pes2008 رو بازی کردم جالبه بدونیم دقیقا نظرم برعکس شماست (البته شما نسخه pc مد نظرتونه ولی به نظرم اون هم از این قاعده مستثنی نیست) ، این که یکی به فیفا بیشتر از pes علاقه داشته باشه جک یا لطیفه نیست

در مورد نسخه pc هم به نظرم خیلی داره در حقش ظلم میشه به نظر من 08 نسبت به 07 تغییراتی در جهت بهبود بازی داشته که این تغییرات کاملا برای فیفا بازا مشهوده

وقتی یکی با 07 یا کلا با فیفا حال نمیکنه مسلما 08 هم نمیتونه خواسته هاشو براوورده کنه

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من دموی nextgen ، فیفا 08 و pes2008 رو بازی کردم جالبه بدونیم دقیقا نظرم برعکس شماست (البته شما نسخه pc مد نظرتونه ولی به نظرم اون هم از این قاعده مستثنی نیست) ، این که یکی به فیفا بیشتر از pes علاقه داشته باشه جک یا لطیفه نیست

در مورد نسخه pc هم به نظرم خیلی داره در حقش ظلم میشه به نظر من 08 نسبت به 07 تغییراتی در جهت بهبود بازی داشته که این تغییرات کاملا برای فیفا بازا مشهوده

وقتی یکی با 07 یا کلا با فیفا حال نمیکنه مسلما 08 هم نمیتونه خواسته هاشو براوورده کنه

قضیه اصلا اسم بازی نیست که بدمون بیاد قضیه اینجاس که روند بازی خیلی کسل کننده و کند هستش
و بازی کنان به صورت مضحکی راه میرن!!!!!
تنها خوبی که توی بازی بود همون حالت تاکتیک های فرار یا تله ی آفساید یا pressingهستش که روی بازی کنترل خوبی میشه.....گیم پلی بازی هم در اول مشکله ولی الان داره راه دست میاد کم کم ولی با این حال روند سرعتی pes و همچنین هیجان انگیز رو نداره و فقط پاس کاری و توی دروازه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به نظر من بهترين فوتبال موجود در كل دنيا در حال حاظر همينه
من 3 روزه كه گرفتم حدودا 30 ساعت بازي كردم واقعا فوق العادس
1-چهره طبيعي بازي كنان
2- حركات تكنيكي زيبا
3-بازي تك نفره بارونالدينيهو كه تمامي تكنيكال هست
4-ليگ هاي بسيار زياد
5-انواع واقسام كاپ هاي معتبر جهان
6-دمو فوق العاده
7-نورپردازي عالي
8-تماشاگران كه در انواع و اقسام رنگها وجود دارند
9-گيم پلي عالي به طوري كه فقط با زيبا بازي كردن ميتوني پيروز بشي
10-انجام حركات به كمك rsوlb
كه فوق العاده طراحي شده شما ميتونيد با نگه داشتن دكمه LBو زدن متداول دكمه RBروپايي بزنيد

و...........................
خدايش هر چي بگم كم گفتم
راستي چروك زيباي پيراهن بازي كنان در داخل زمين رو يادم رفت
حالا باقيشم بعدا ميام تعريف ميكنم

من كه خودم يك FANBOY
PES 2008هستم خدايش با اين بازي NEXT GEN
حال كردم
خواهشا اين بازي رو از دست نديد
و به حرف ديگران اصلا گوش نكنيد;)

EORLINGAS

کاربر سایت
Oct 14, 2006
5
نام
مهدی
آقایونی که 08 رو روی 360 بازی کردن آیا میتون به این سوالات من جواب بدن؟

اول اینکه آیا میشه تکرارها رو ذخیره کرد یا نه؛اگه میشه به چه صورت؟
دوم اینکه در زمان زدن ضربه آزاد پشت هجده قدم، آیا میشه بازیکن دومی رو هم به عنوان کمکی آورد یا نه؛ اگه میشه به چه صورت؟
سوم اینکه موقع زدن ضربات کرنر، پشت هجده و پنالتی آیا میشه در همون لحظه(زمانی که بازیکن پشت توپ قرارگرفته)زننده ضربه رو عوض کرد؛و بازم اگه میشه به چه صورت؟

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من 3-4 روزی هست گرفتم واقا عالیه دیگه وقت نمیکنم برم از خونه بیرون (360)رو بازی میکنم
گیم پلی عالیه دیگه نمیشه گلهای مسخره زد مثل بسکتبال هم نیست بشه توش 6-7 گل بزنی
بعضد مواقع باید تعویض کنی این نوار انرزی هم جالب هست بازیکنها وقتی خسته میشن دیگه اون کارایی
لازم رو ندارن به نظر من نقاط قوتش بیشتراز نقاط ضعفش هست اینقدرهم ایراد نگیرید ماها تا120 سال دیگه
هم نمیتونیم همچین بازیهایی رو بسازیم(بعضی انتظار دارن مثلابا نمونه اصلی بازیکنها بازی کنن)فراموش نکنید این فقط یه بازی گرافیکی هست ومحدودیتهای خودش رو داره:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر