FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
دوستان هر کسی ی جور بازی دوست دار خوب به هم احترام بزارید. به نظر خودم فیفا بیشتر برای کژوال گیمرها و اون دسته از بازیکنایی هس ک خیلی تو نخ یاد گرفتن قلق های بازی و اینا نیستن و دوس دارن سریع گل بزنن

ولی PES بیشتر برای گیمرهای حرفه ای هست ک دوست دارن از ی بازی حرفه ای و پر از نکته و قلق لذت ببرن

seventeen3

کاربر سایت
Oct 30, 2014
93
حقیقت اینه که شما نمیخوای حقیقتو قبول کنی عمو!:D بعد شما که اومدی شاکی میشی واسه من، الان شما تعصبی هستی یا من؟:D منطقت در درون حلقمان!:D 2
من کی شاکی شدم عمو؟
گفتم هرکس سلیقه ای داره.
شما از فیفا لذت ببر بزار منم از بازی خودم لذت ببرم:>

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
دوستان هر کسی ی جور بازی دوست دار خوب به هم احترام بزارید. به نظر خودم فیفا بیشتر برای کژوال گیمرها و اون دسته از بازیکنایی هس ک خیلی تو نخ یاد گرفتن قلق های بازی و اینا نیستن و دوس دارن سریع گل بزنن

ولی PES بیشتر برای گیمرهای حرفه ای هست ک دوست دارن از ی بازی حرفه ای و پر از نکته و قلق لذت ببرن
فکر کنم جای فیفا و PES رو برعکس نوشتی
البته فیفا ۱۵ خیلی از اصل خودش دور شده و امیدوارم تو ۱۶ شاهد یه فیفای ناب باشیم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
یه نفر پیدا نمیشه مشکل ما رو حل کنه؟

اگه فرض کنیم که با دسته PS4 بازی میکنید:
شما یه دکمه دارید که کارش Contain هست، یعنی با یه فاصله کمی از توپ پرس میکنه ولی نمیره تو پای حریف که توپ رو بگیره. به صورت پیش فرض این دکمه روی X تنظیم شده (A برای دسته های XBoxـی).
یه دکمه دیگه هست که کارش Standing Tackle هست که همون توپ گیری سابق هست که وقتی استفاده میکردیم پاش رو میذاشت جلوی توپ تا توپ گیری کنه. بصورت پیشفرض این دکمه مربع هست (X برای دسته های XBoxـی) فقط الان اوضاع کمی متفاوت شده. اینطور نیست که شما دکمه رو نگه دارید و خودش بره دنبال توپ. باید با آنالوگ بازیکن رو در مسیر توپ قرار بدید و وقتی که مطمئن شدید میتونید توپگیری کنید، دکمه Standing Tackle رو بزنید تا بره برای توپ گیری. اگه به موقع این دکمه رو فشار ندید خیلی راحت بازیکن دریبل میخوره و جا میمونه.
یه دکمه دیگه هست که بازیکن دوم رو فرا میخونه، بصورت پیشفرض روی R1 تنظیم شده. یعنی شما وقتی R1 رو نگه دارید، بازیکن دوم میره دنبال توپ و Contain میکنه.

بهترین راه برای دفاع اینه، که شما با R1 بازیکن دوم رو بفرستید دنبال توپ، بازیکنی که کنترلش دستتون هست رو هم بفرستید دنبال توپ و هر موقع احساس کردید که میشه توپگیری کرد با Standing Tackle توپگیری کنید. باید سعی کنید حرکت حریف رو پیش بینی کنید و وقتی دو نفری به سمت توپ میرید فضا رو هم بسته نگه میدارید.

در کل تو این نسخه فیفا مثه سابق نمیشه هر بازی 100 بار توپگیری کرد، باید سعی کنید با پرس حریف رو مجبور کنید که پاس اشتباه بده و به فضاهایی حرکت کنه که راهی برای حمله کردن نداره. به مرور زمان که بازیخونیتون قوی شه، توپگیری هم به اندازه کافی میکنید. من خودم اوایل خیلی مشکل داشتم، الان تو این مورد خیلی بهتر شدم.

0632

کاربر سایت
Mar 25, 2013
3
دوستان یه مشکل دیگه هم هست و اونم اینه که من توی هر بازی بیشتر از حریف حمله میکنم و شوت هامم خیلی بیشتر از حریفه
یعنی کلابازی دست منه
ولی هر چی شوت میزنم گل نمیشه و حریف هرچی میزنه گل میشه و من اخر بازی همیشه بازنده ام
عکس زیر خودش گویای همه چیز هست
8800a33a8c3cd3828e244740c3800387.jpg

به تعداد کرنر ها و شوت ها دقت کنید

Sadegh johari

کاربر سایت
Jun 7, 2015
12
منم تا ۲۰۱۲ pes بازی میکردم ولی باگای بدی داشت اون سال گل از وسط زمینو پشت محوطه کات دار همش گلو اینا که بعد رفتم سراغ fifa ۱۲ که واقعا یکی از بهترین نسخه های بازی ود از اون به بعدم هر سال جفتشو تست میکنم اما کونامی خیلی داره بازیو فانتزی میکنه امسال مثلا موقع شوت دروازه فلش مثله pes 06 که ای خیلی تو ذوق زد به طرز فجیهی بارساش ضعیف تر از ریالشه البته واسه ما ریالیا این خیلی خوبه

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
من فيفا ١٤بازي كردم بعد امسال پيش ١٥ خوب بود احتمال ميدم فيفا ١٦ سال بعد بهتر باشه و اونو بازي كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان

شما دقیقا اشتباه گرفتین جاشونو
pes همیشه برای بازی روزمره بوده و گل زدن توش اسونه نه fifa عزیز
من خودم فن PES هستم یه موقع هم فکر نکنید که فن fifa هستم و تعصبی حرف میزنم
همین الان هم بیشتر PES 13 بازی میکنم در کنارش fifa 15 هم دارم

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
فیفا شبیه ساز فوتبال هست ، ونمیشه انکارش کرد کسانی که میخوان راحت گل بزنن سراغ pes میرن ولی کسی بخواد حتی مربی بشه بره سراغ فیفا ! چون فیفا حتی ضربات ایستگاهیش واقعی و سخت هست ولی pes15 از 26 متری ضربه ایستگاهی زدم درحالی که توفیفا14 (چون 15 روسیستم کارنکرد) اصلا از 26 گل نمیشه!

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
فیفا ۱۵ ک بازی کردم واقعا کژوال بود سر حد مرگ
بازیکنا عین ی چوب لاغر و دراز طراحی شدن و ک روی زمین سُر میخورن
فیزیک حرکت بازیکنا رو هم ک نگو خیلی کارتونی بود
فیزیک توپ هم جالب بود. سرعت حرکت توپ در حال حرکت بنا ب عشق کامپیوتر مدادم در حال نوسان بود
پرو ایوو برعکس تو نسخه ی ۲۰۱۵ خیلی پیشرفت داشته اگرچه اصلا کامل نیس اما واقعا بهتر از فیفا ۱۵ است. فقط کافیه ی سر ب امتیازات کاربرها ب این دوبازی بزنید تو وبسایت متاکریتیک فیفا: ۵.۵ پرو ایو: 8

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
فیفا ۱۵ ک بازی کردم واقعا کژوال بود سر حد مرگ
بازیکنا عین ی چوب لاغر و دراز طراحی شدن و ک روی زمین سُر میخورن
فیزیک حرکت بازیکنا رو هم ک نگو خیلی کارتونی بود
فیزیک توپ هم جالب بود. سرعت حرکت توپ در حال حرکت بنا ب عشق کامپیوتر مدادم در حال نوسان بود
پرو ایوو برعکس تو نسخه ی ۲۰۱۵ خیلی پیشرفت داشته اگرچه اصلا کامل نیس اما واقعا بهتر از فیفا ۱۵ است. فقط کافیه ی سر ب امتیازات کاربرها ب این دوبازی بزنید تو وبسایت متاکریتیک فیفا: ۵.۵ پرو ایو: 8
شما فن دو اتیشه هستینا :d والله وگرنه منم فن pes هستم ولی دیگه باید قبول کرد که پیشرفتش در حد فیفا نبوده
ایراد های عجیبی هم به فیفا میگیرید چون من تازه دارم یه 2 هفته ای فیفا 15 بازی میکنم اما فیزیک توپ هیچ مشکلی نداره یا فیزیک بازی کنای چوبی و لاغری که شما میگید

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
pes توی پوزیشن ها خیلی خوب کارکرده همون کار واسه گل زدن راحت تر (بیشتر به درد کسایی میخوره که یک پارچه تو حمله باشن و مثل سوباسا گل بزنن.)

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
یه چیز دیگه هم هست که وقتی پاس میدی همون جهتی که قبلا گرفتی رو میگیره دیگه تغییرش نمیده . توی پی اس 11 پاس میدادیم میتونستیم جهتش رو به هرطرفی بندازیم !انگار سازنده هاش یادشون میره که تونسخه های قبلی چه قابلیت هایی داشته. اگه اینجوری پیش بره خیلی واسش بد میشه ! اون از پنالتی ها توی pes15 که شانسی اگه گل بشه ! از 10 تا 3تا گل میشه!ولی در عوضش free kick خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر