FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
یه چیز دیگه هم هست که وقتی پاس میدی همون جهتی که قبلا گرفتی رو میگیره دیگه تغییرش نمیده . توی پی اس 11 پاس میدادیم میتونستیم جهتش رو به هرطرفی بندازیم !انگار سازنده هاش یادشون میره که تونسخه های قبلی چه قابلیت هایی داشته. اگه اینجوری پیش بره خیلی واسش بد میشه ! اون از پنالتی ها توی pes15 که شانسی اگه گل بشه ! از 10 تا 3تا گل میشه!ولی در عوضش free kick خیلی خوبه.
خوب free kick به شکل مسخره ای خوبه خیلی راحته گل زدن توش
ولی با شما موافقم pes اصلا پبشرفت درست و حسابی نمیکنه و به قبل اصلا نگاهی نمیکنن

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
FIFA and PES seem to have swapped shirts, with neither catering to the original audience they once set out to attract. Based on this year's offerings, though, it's PES that has the clearer direction of where it's headed. Perhaps most tellingly of all, PES 2015 is more satisfying in defeat than FIFA 15 is in victory

به نقد یوروگیمر توجه کنید:

امسال به نظر میرسد ک فیفا و PES لباسهای خود را با هم تعویض کرده اند و هیچ یک بدنبال مخاطبین پیشین خود نیستند. بر اساس دو بازی منشتر شده امسال این PES هست ک در جهتی مشخص قدم برداشته است. شاید جالب ترین بخش فضیه این باشد ک شکست خوردن در PES 2015 جذاب تر و لذت بخش تر از پیروزی در FIFA 15 میباشد.

Modes and presentation still need some work, but Konami has finally delivered with the gameplay. On the pitch, where it matters, PES 2015 has a clear edge over FIFA 15.

: نقد gamesradar

مدهای بازی و شکل ارایه ی ان در PES هنوز جای کار دارد اما کونامی بالاخره در زمینه گیم پلی کل کاشته است. در زمین بازی جایی ک گیم پلی مهمتر از هر چیز دیگری است PES 15 از FIFA 15 ب شکل کاملا واضحی برتر میباشد.

If it gets patched out, then PES 2015 will go from being the best football game of this generation to one of the all-time greats.*

نقد videogamer:

در صورت اضافه شدن پچ به بازی ( افزدون لایسنس تیم ها و مدهای جدید) PES 15 میتواند از بهترین بازی فوتبال این نسل به یکی از بهترین بازیهای فوتبال تمام دوران تبدیل شود.

نقد گاردین:

As a complete package, Fifa 15 still rules the roost. But where it matters – on the pitch – PES 2015 is far superior.

به عنوان ی پکیج کامل ( داشتن لایسنس کامل تیمها و مدهای مختلف بازی) فیفا همچنان جلودار رقابت میباشد، اما در زمین بازی ( گیم پلی) ک از همه چیز مهم تر میباشد برتری کامل از ان PES 15 است.

نقد تلگراف:

FIFA 15 is an excellent game of football and its presentation and modes are peerless. PES 2015, though, is arguably the best pure representation of the sport ever made.

فیفا در زمینه های ارایه ی مدهای مختلف بازی و گرافیک یک بازی فوق العاده و بی همتا ب شمار میرود اما PES 15 از لحاظ گیم پلی بهترین بازی ورزشی است ک تا ب حال ساخته شده است.

نقد gametrailers :

Yet the gap has narrowed significantly with PES 2015, and the hardest part of any sports game -- the gameplay and feel of the sport -- has never been better than with this year's installment.

بازی15 PES اختلاف خود را با فیفا ب حداقل رسانده اما در زمینه ی گیم پلی و واقعی بودن ک سخت ترین بخش هر بازی ورزشی هستند PES بهترین بازی موجود امسال ب شمار می رود.

نقد polygon :

I would much rather play soccer in this game than in FIFA 15.

فوتبال بازی کردن را در PES 15 کاملا به FIFA 15 ترجیح میدهم.

وبسایت استرالیایی Ausgamers

*If you want the gorgeous graphics and the flawless presentation, FIFA is your game -- and it looks like it will be for some time. If you're after the best possible representation of football on a console, Pro Evolution Soccer 2015 is the game for you.

اگر شما ب دنبال گرافیک زیبا و بی نقص هستید فیفا بازی مناسبی برای شماست. اما اگر شما ب دنبال بهترین شبیه ساز واقعی گیم پلی فوتبال میباشید PES 15 بازی مناسب شما است.

بله من نمیدونم دیگه نظر این همه وبسایت معتبر مهمه یا نظر فن های متعصب!!!

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
شما بدجوری داری سعی میکنی نشون بدی pes بهتره جالبه برام
لطفا اینطوری پست نزارید که یکطرفه باشه چون این فن بازیه
هر کسی یه کدوم رو دوست داره من pes رو 2011 و 13 میپسندم fifa هم 15 و 14
من دیگه نظری در مورد پست های شما ندارم موفق باشید
----------------------------------------------------------------------------
دوستان یه سوال pes 15 اپدیتی چیزی داره برای داورش ؟ خیلی رو اعصابه همینطوری خطا میگیره و کارت میده

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
ch4p_screenshot_2015-06-11-18-22-25_1.jpg

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
از نسل سگا تا همین چند سال پیش فوتبال کونامی گزینه اول همه ی فوتبال دوستا بود تا اینکه از سال ۲۰۰۸ ببعد کم کم سیطره کونامی به فوتبال کمرنگ شد و کسانی امثال من که فن همیشگی اون بودیم، رفتیم سمت فیفا که پیشرفتش باور نکردنی بود
شخصا دیگه دنبال اسم سازنده نیستم و میخوام یه شبیه ساز ناب داشته باشم برای یکسال بازی کردن، امیدوارم امسال هر دوتا شرکت بترکونن و ما رو سیراب کنن
پ.ن ؛ قضیه اینکه کونامی PES رو کنسل کرده چی بود؟

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
FIFA and PES seem to have swapped shirts, with neither catering to the original audience they once set out to attract. Based on this year's offerings, though, it's PES that has the clearer direction of where it's headed. Perhaps most tellingly of all, PES 2015 is more satisfying in defeat than FIFA 15 is in victory

به نقد یوروگیمر توجه کنید:

امسال به نظر میرسد ک فیفا و PES لباسهای خود را با هم تعویض کرده اند و هیچ یک بدنبال مخاطبین پیشین خود نیستند. بر اساس دو بازی منشتر شده امسال این PES هست ک در جهتی مشخص قدم برداشته است. شاید جالب ترین بخش فضیه این باشد ک شکست خوردن در PES 2015 جذاب تر و لذت بخش تر از پیروزی در FIFA 15 میباشد.

Modes and presentation still need some work, but Konami has finally delivered with the gameplay. On the pitch, where it matters, PES 2015 has a clear edge over FIFA 15.

: نقد gamesradar

مدهای بازی و شکل ارایه ی ان در PES هنوز جای کار دارد اما کونامی بالاخره در زمینه گیم پلی کل کاشته است. در زمین بازی جایی ک گیم پلی مهمتر از هر چیز دیگری است PES 15 از FIFA 15 ب شکل کاملا واضحی برتر میباشد.

If it gets patched out, then PES 2015 will go from being the best football game of this generation to one of the all-time greats.*

نقد videogamer:

در صورت اضافه شدن پچ به بازی ( افزدون لایسنس تیم ها و مدهای جدید) PES 15 میتواند از بهترین بازی فوتبال این نسل به یکی از بهترین بازیهای فوتبال تمام دوران تبدیل شود.

نقد گاردین:

As a complete package, Fifa 15 still rules the roost. But where it matters – on the pitch – PES 2015 is far superior.

به عنوان ی پکیج کامل ( داشتن لایسنس کامل تیمها و مدهای مختلف بازی) فیفا همچنان جلودار رقابت میباشد، اما در زمین بازی ( گیم پلی) ک از همه چیز مهم تر میباشد برتری کامل از ان PES 15 است.

نقد تلگراف:

FIFA 15 is an excellent game of football and its presentation and modes are peerless. PES 2015, though, is arguably the best pure representation of the sport ever made.

فیفا در زمینه های ارایه ی مدهای مختلف بازی و گرافیک یک بازی فوق العاده و بی همتا ب شمار میرود اما PES 15 از لحاظ گیم پلی بهترین بازی ورزشی است ک تا ب حال ساخته شده است.

نقد gametrailers :

Yet the gap has narrowed significantly with PES 2015, and the hardest part of any sports game -- the gameplay and feel of the sport -- has never been better than with this year's installment.

بازی15 PES اختلاف خود را با فیفا ب حداقل رسانده اما در زمینه ی گیم پلی و واقعی بودن ک سخت ترین بخش هر بازی ورزشی هستند PES بهترین بازی موجود امسال ب شمار می رود.

نقد polygon :

I would much rather play soccer in this game than in FIFA 15.

فوتبال بازی کردن را در PES 15 کاملا به FIFA 15 ترجیح میدهم.

وبسایت استرالیایی Ausgamers

*If you want the gorgeous graphics and the flawless presentation, FIFA is your game -- and it looks like it will be for some time. If you're after the best possible representation of football on a console, Pro Evolution Soccer 2015 is the game for you.

اگر شما ب دنبال گرافیک زیبا و بی نقص هستید فیفا بازی مناسبی برای شماست. اما اگر شما ب دنبال بهترین شبیه ساز واقعی گیم پلی فوتبال میباشید PES 15 بازی مناسب شما است.

بله من نمیدونم دیگه نظر این همه وبسایت معتبر مهمه یا نظر فن های متعصب!!!
دوستان اینا واقعین!!!؟ باورم نمیشه کونامی از پسش براومده باشه :-(
با این اوصاف امکان پچ ریختن روی ps4 هست؟

kashefbazi

کاربر سایت
Feb 18, 2015
14
نام
masoud gharehdaghi
من مدت ها بود که pes بازی میکردم اما در این چند سال اخیر انقدر بی میل و بی هدف نسخه های آخرش رو طراحی کرد که امسال سراغ فیفا 15 رفتم
نکاتی که در وهله اول من رو جذب کرد طراحی، گرافیک و جزییات ریز تو فیفا بود که واقعا شبیه سازی برتری نسبت به pes داشت و واقعا در موارد ظاهری خیلی رضایت بخش تر از pes بود
اما پس از مدتی بازی در قسمت سیزن آنلاین با گیمر های دیگه متوجه شدم که اکثر گیمر های فیفا از یک سری روش های ماشینی و حرکات تکراری برای گل زدن استفاده میکنن که خیلی کسل کننده و غیر قابل تحمل بود
حرکاتی مثل استفاده از پاس های قطری پشت مدافعان و سرعت مهاجمین یا حرکت اریب با تکروی یک بازیکن و بردن توپ به گوشه های هجده قدم و بعد گرد کردن و دور زدن به داخل محوطه جریمه و یا حتی اکثرا به میانه زمین که میرسن دوس دارند از بالای سر دروازه بان چیپ گل بزنن و در کل به تک روی بیشتر از کار گروهی علاقه داشتن. وقتی این حرکات رو تو بازی چندین نفر میبینم احساس میکنم دارم فامیلی گیم یا سگا بازی میکنم اینکه یک بازی این ضعف رو داره که بصورت باگ این روش ها اکثرا به گل میرسه و همه بصورت ماشین و طبق یک فرمول میخوان اجراش کنن علاقه آدم رو به بازی کم میکنه
اما از طرفی رقیب فیفا با اونکه شاید تو این قسمت ها اینقدر فرموله نباشه اما در بقیه موارد انقدر لنگ میزنه که بازم نمیشه به عنوان یک انتخاب قاطع ازش نام برد.
به نظر من بطور کلی نه فیفا و نه pes تا به الان در حد کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن نیستند، بازی هایی که تا به این مدت حتی نتونستند مربی های تیم ها رو تو بازی لحاظ کنند و براشون چهره ای واقعی در نظر بگیرند و با بی توجهی به شعور و احترام گذاشتن به گیمرهایی در این سطح از یک سری چهر های خیالی استفاده میکنن.
در پایان این موارد صرفا نظر شخصیه ممکنه اشتباه تصور کرده باشم ولی طرفدار هیچ کدوم از این دو بازی نیستم ممکنه مدتی فیفا بازی کنم و مدتی pes

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من با چندتا چیز FIFA حال نمیکنم یکی همون فیزیک بتزیکناس که از بالا اکثرا شبیه همن
یکی این دروازه و تور دروازش من هر وقت گل تو فیفا میزنم لذتی نداره به نظرم طراحی تور و دروازش زیاد جااب نیست حالت طبیعی نداره گل زدن و رفتنش تو تور ولی برعکس تو pes درواره و تور و گل شدن حالت خوبی میده به ادم
یکی خود دروازبانا تو fifa و نحوه گل خوردناشون و... همینا بسه :(

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
آقا شما فکر میکنید ما واقعا نمیتونیم فیفا بازی بکنیم؟ من خودم فیفارو قشنگ بازی کردم ولی نسخه دموی پیس رو که دیدم خیلی بیشتر از فیفا ازش خوشم اومد...فیفا هم بازی کاملیه ولی پیس بهتره به نظرم...حالا دارم نسخه اصلی رو دانلود میکنم...شاید اصلا از بازی خوشم نیومد و بعد یه مدت مقایسه خیلی کامل گفتم فیفا بهتره..
ولی واقعا هم اینطوری نیست که به طور قطع یه بازی بهتر از بازی دیگه باشه...کسی که یکی از این دو رو انتخاب میکنه باید از بعضی چیزها که بازی رقیب داره دل بکنه

ofenomeno

کاربر سایت
Mar 27, 2014
72
من خودم فن فیفا هستم ولی واقا دوس دارم pes خودش رو بلا بکشه و یک رقیب جدی برای فیفا باشه چون باعت پیشرفت هر دو میشه و گیمر ها هم از هر دو بازی لذت میبرن. من سبک شوت زنی pes رو خیلی دوست دارم و ارزومه فیفا هم این سبک شوت زنی و داشته باشه ولی نکات منفی زیادی توی pes هست که باعث میشه pes خیلی عقب بمونه ( مثال فروش جهانی دو بازی) اولی عکس العمل دروازبان ها هست .دوم سبک دفاع کردن- سوم اتمسفر استادیوم های که واقا بده. و چهارم لایسنس تیما که باعث اختلاف خیلی خیلی زیاد در فروش میشه

آخرین ویرایش:

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
من نمیدونم اینایی که میگن pes2016ازفیفا 2016بهتره و...روچه حسابی این حرف رومیزنند!
یعنی فقط به خاطر نسخه دمو دارند ازپیش خودشون تفسیر میکنند!
تا بازی به طوررسمی ریلیز نشه وبعدش انلاین بازی نشه نمیشه درموردش نظرداد

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
مقایسه تصویری دو بازی FIFA 16 و PES 2016 :

تصاویر داخل بازی PES 2016

================================================================================

PES2016_2015-09-19_03-41-36-17.jpg

PES2016_2015-09-19_03-41-53-28.jpg

PES2016_2015-09-19_03-44-13-86.jpg

PES2016_2015-09-19_03-44-37-20.jpg

PES2016_2015-09-19_03-45-44-53.jpg

PES2016_2015-09-19_03-52-47-97.jpg

PES2016_2015-09-19_03-53-13-91.jpg

PES2016_2015-09-19_03-52-14-46.jpg

PES2016_2015-09-19_03-44-15-74.jpg

تصاویر داخل بازی نسخه دمو FIFA 16

==================================================================================

fifa16_demo_2015-09-19_03-59-43-73.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-00-22-38.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-00-29-06.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-00-40-56.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-01-18-47.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-01-47-61.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-02-08-54.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-05-26-43.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-06-33-53.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-13-18-56.jpg

fifa16_demo_2015-09-19_04-20-30-54.jpg

فکر نمیکنم دیگه شکی در برتری فیفا 16 باشه ... پس سکوت برای طرفداران PES بهترین پاسخ هستش :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
فکر نمیکنم دیگه شکی در برتری فیفا 16 باشه ... پس سکوت برای طرفداران PES بهترین پاسخ هستش :d
از نظر گرافیک فقط؟ :D
تو فوتبال اونقدر گرافیک اهمیت خاصی پیدا نمیکنه زیاد.

والا من خودم فن فیفا ـم ولی PES بنظرم خیلی پیشرفت خوبی داشت مخصوصا 2015 راضی بودم این 2016 رو هم هنوز بازی نکردم ولی با این نمرات و نقدایی که گرفته و اینقدر تعریفی که ازش شده بنظرم راضی کننده باشه.
گرافیک واقعی PES باید روی نسخه کنسولی نسل هشتیش دیده بشه چون اون گرافیک واقعیش نه این گرافیک آشغالی که از روی نسخه کنسولی نسل هفتمی پورت شده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر