Multi Platform FIFA 23

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpgphoto_2022-07-21_00-19-12.jpgphoto_2022-07-21_00-19-14.jpgphoto_2022-07-21_00-19-22.jpgphoto_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpgFX9ffc_WIAAQxWd.jpgFYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:
اخیرا یکی از ماد ساز های فیفا که با انجمن اِوو وب در ارتباط بوده اطلاعاتی از درون تیم توسعه دهنده فیفا با ما در میان گذاشته :

• در تیم توسعه دهنده بازی، حداکثر 2 نفر در سال در حالت Career کار می کند. بیشتر اوقات، 1 نفر است، معمولا یک جوان یا یک فرد تازه وارد در تیم.​
  • بخش FUT / گیم پلی تنها چیزی است که آنها هر سال روی این دو بخش "کاملا" (حدود 3 تا 6 ماه) کار می کنند.​
  • بازی دارای 4 طراح اصلی است. از این 4 طراح اصلی دو نفر از آن ها بازی را از توسعه یک بازی شبیه سازی باز می دارند.​
  • هنوز بسیاری از کد های مربوطه به Career Mode از نسخه فیفا 12 وام گرفته است و تغییری نکرده.​
  • بازی در حال حاضر به 2 فرایند تقسیم شده است : یکی از آنها مستقیما از Frostbite استفاده می کند و دیگری کدهای بادوام از دنیای Ignite است.​
  • کد قدیمی هرگز تغییر نکرده و به کد های جدید موتور گرافیکی Frostbite منتقل نشده است، حتی اگر Frostbite توانایی انجام همان کاری را دارد که کد قدیمی انجام می دهد، ولی با تمامی این اوصاف بسیاری از کد های نسخه نسل نهمی مربوط به موتور گرافیکی Ignite هستند و بخش عظیمی از کد نویسی های بازی مربوط به موتور گرافیکی Ignite است.​
  • تیم توسعه دهنده بنا به فشار های مدیران رده بالای EA در پروسه توسعه سریع بازی، به طور مداوم در برنامه نویسی عجله دارد و آشفتگی کد نویسی در این بازی بیداد می کند.​
  • زمانی وجود داشت که تیم توسعه دهنده بازی به طور غیر مستقیم از طریق «Community Manager» به من نزدیک شد تا از نظر بهبود حالت کریر "راه را به آنها نشان دهم". منظور آنها از "راه را به آنها نشان دهم" این بود که من به صورت رایگان چیزی را توسعه می دهم که بازی آنها را هک کند (لازم به ذکر هستش که مد نشده بود، بلکه قسمت هایی از بازی را هک کرده بودم برای اضافه کردن ماد ) تا پیشرفت هایی را اضافه کنم که نمی توانند از طریق کد داخلی انجام دهند؛ در نهایت من درخواست آن ها را رد کردم.​

نکته : در رابطه با نوشته آخرش توضیح ساده تری به دوستان بدم :
  • ماد ساز ها اصولا به دو حالت به بازی ها ویژگی های جدید اضافه میکنن. یکی این که میان کد های بازی رو رمزش رو باز میکنن و به منابع کد اصلی بخش های مختلف دسترسی پیدا میکنن و بعد با تغییر دادن سورس کد ها ویژگی های جدید به بازی اضافه میکنن.​
  • یکی دیگه از کاراشون اینه که اگر نتونستن بخش های مختلف بازی رو ( مثل کریر و ولتا و گیم پلی بازی و ... ) اگر نتونستن بخشی از کد ها رو رمزشون رو باز کنن میان راه دیگری انتخاب میکنن و اون هک کردن اون بخش مورد نظر هستش و بعد از هک کردن میان به بازی ویژگی های جدید اضافه میکنن.​

منوهای بازی برا شما هم بشدت سنگین شده؟
تو بعضی از ساعات یه چپ و راست کردن منو 1-2 ثانیه دیلی داره :D البته مشکل از نت ما هست احتمالا که تو ساعات شلوغی مزید بر علت میشه.

ولی به این سوی چراغ💡 قسم که فیفا همش دستکاری میکنه نتایج رو.یعنی منی که اسکریپت رو باور نداشتم دیگه ایمان آوردم.آخه چطور میشه هر هفته 10 بازی اول 8-9 تا ببرم بعد 10 تای بعدی یهو همه بازیکنها چلاق بشن انگار تریلی دارن میشکن.پله و فولر دروازه خالی میزنن اوت :| بعد یه حمله میکنه طرف و زارت تو دروازه.گیم پلی آخه چرا باید در عرض 1 دقیقه اینقدر فرق کنه و سنگین بشه؟

امرروز همه رو رنده کرده بودم.8 بازی 8 برد.بعد دقیقا همین 8 برد همیشگی که رسیدم یهو شروع شد مسخره بازیها...5 بازی پشت سر هم باختم.آخه یکی بگه چطور میشه در عرض 1 ساعت از برد پیت تبدیل میشم به مهران رجبی؟!!~X(مثلا یادم رفته چطور بازی کنم؟؟؟

تو بعضی از ساعات یه چپ و راست کردن منو 1-2 ثانیه دیلی داره :D البته مشکل از نت ما هست احتمالا که تو ساعات شلوغی مزید بر علت میشه.

ولی به این سوی چراغ💡 قسم که فیفا همش دستکاری میکنه نتایج رو.یعنی منی که اسکریپت رو باور نداشتم دیگه ایمان آوردم.آخه چطور میشه هر هفته 10 بازی اول 8-9 تا ببرم بعد 10 تای بعدی یهو همه بازیکنها چلاق بشن انگار تریلی دارن میشکن.پله و فولر دروازه خالی میزنن اوت :| بعد یه حمله میکنه طرف و زارت تو دروازه.گیم پلی آخه چرا باید در عرض 1 دقیقه اینقدر فرق کنه و سنگین بشه؟

امرروز همه رو رنده کرده بودم.8 بازی 8 برد.بعد دقیقا همین 8 برد همیشگی که رسیدم یهو شروع شد مسخره بازیها...5 بازی پشت سر هم باختم.آخه یکی بگه چطور میشه در عرض 1 ساعت از برد پیت تبدیل میشم به مهران رجبی؟!!~X(مثلا یادم رفته چطور بازی کنم؟؟؟
سلام آقا حمید، یک مطلب در یک سایت اینگلیسی زبان خوندم نوشته بود قبل از بازی اسکریپت ها تعیین می کنند بازنده و برنده را.
بازی که از نیمه خودت بزور خارج میشی یا توپ های بلوکه شده بیشتر برمیگره دست حریف.
به سادگی دریبل مزنه حریف یا می خوای توپ را از حریف بگیری بزور به بازیکن حریف میرسی یا بازیکنا نمی توانند بدوند ولی حریف به سادگی مثل جت می دود. یا بازی جوری هست که فقط باید اینقدر پاس کاری کنی که بتونی دروازه خالی گل بزنی.
سرجمع اگر اینگونه بازی دیدین بهتره از بازی خارج بشین

سلام آقا حمید، یک مطلب در یک سایت اینگلیسی زبان خوندم نوشته بود قبل از بازی اسکریپت ها تعیین می کنند بازنده و برنده را.
بازی که از نیمه خودت بزور خارج میشی یا توپ های بلوکه شده بیشتر برمیگره دست حریف.
به سادگی دریبل مزنه حریف یا می خوای توپ را از حریف بگیری بزور به بازیکن حریف میرسی یا بازیکنا نمی توانند بدوند ولی حریف به سادگی مثل جت می دود. یا بازی جوری هست که فقط باید اینقدر پاس کاری کنی که بتونی دروازه خالی گل بزنی.
سرجمع اگر اینگونه بازی دیدین بهتره از بازی خارج بشین
یعنی دقیقا همینه.هر هفته میگم دیگه رنک 2 شدم ولی 10 بازی دومم باید خودمو جر بدم برای 2 تا برد ~X(اصلا منطقی نیست آدمی که 8-9 برد از 10 بازی میاره بلافاصله تبدیل به آدمی بشه که برای 1 برد باید التماس کنه :D
البته که رسما نمیشه هیچکدوم از اینا رو ثابت کرد ولی چیزیه که دیگه آدم به چشم میبینه.
.
.
.
اینم دشت امشب.به امیر خندیدم،خدا به سرم آورد;))حالا 2 تا زیدان آنترید رو چی کارشون کنم من؟:| بدیش هم اینه که این کارتش LM نداره
20230217221339_1.jpg

یعنی دقیقا همینه.هر هفته میگم دیگه رنک 2 شدم ولی 10 بازی دومم باید خودمو جر بدم برای 2 تا برد ~X(اصلا منطقی نیست آدمی که 8-9 برد از 10 بازی میاره بلافاصله تبدیل به آدمی بشه که برای 1 برد باید التماس کنه :D
البته که رسما نمیشه هیچکدوم از اینا رو ثابت کرد ولی چیزیه که دیگه آدم به چشم میبینه.
.
.
.
اینم دشت امشب.به امیر خندیدم،خدا به سرم آورد;))حالا 2 تا زیدان آنترید رو چی کارشون کنم من؟:| بدیش هم اینه که این کارتش LM نداره
View attachment 284728
انشالله قهرمانی چمپیون، ورود به نخبگان
از چه بسته هدیه گرفتی؟
من سال پیش ۹۷ زیدان داشتم پاس‌ها و شوتها عالی داشت سرعتش مشکل ساز میشه برات با گذر زمان
ببخشید برنامه همراه فیفا محدودیت لیست کردن فروش بازیکن داره ۳۰ تا ؟

آخرین ویرایش:
انشالله قهرمانی چمپیون، ورود به نخبگان
از چه بسته هدیه گرفتی؟
من سال پیش ۹۷ زیدان داشتم پاس‌ها و شوتها عالی داشت سرعتش مشکل ساز میشه برات با گذر زمان
ببخشید برنامه همراه فیفا محدودیت لیست کردن فروش بازیکن داره ۳۰ تا ؟
فدات ولی همینکه نت وسط بازی قطع نشه هم راضیم :D

زیدان هم کاش هدیه بود :D هر چی فودر داشتم دادم رفت ;))
امشب sbc ایکان +89 بود از اونجا گیرم اومد.معمولا یک هفته ایکان میاد یک هفته فوت هیرو

من با اپ کار نمیکنم ولی اون 30تا خود ساپورتر فیفا دیدم گفته بود باگه و درستش میکنیم.یعنی هنوز درست نشده؟

• Like
Reactions: omiid72 and CTR
.
.
.
View attachment 284728
اشکال نداره :دی این زیدان خیلی دست فرمونش بهتر از اون زیدانه:p

آقا سلام
من میخوام بازی بگیرم
اول این که امکان داره تو گیم پس بیاد من نگیرم دیگه :D
بعد نسخه 22 من بازی میکردم با dns ام بازی وصل نمیشد به سرورا ea این نسخه ام همین مشکل داره ؟

دوستان برای بازی چه پینگی مناسبه.؟
روی pc و استیم
به dns هم نیاز داره؟
این رادار گیم روی بازی کار میکنه؟

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
تا پینگ 85 -90 هم قابل بازیه ولی خب تو دفاع کردن کار سختتر میشه یا موقع حمله کردن سختتر میتونی دریبل بزنی ولی جوری هم نیست که بگم نمیشه بازی کرد یا نمیشه برد.
رو pc و استیم هم بگیری باز باید ea app رو نصب کنی که اونجا تحریم هستیم و باید با قند شکن یا dns بالا بیاریش.رادار و الکترو هم کار میکنن .ضمن اینکه وقتی وارد خود بازی بشی دیگه احتیاجی به قندشکن و dns نیست.
آقا سلام
من میخوام بازی بگیرم
اول این که امکان داره تو گیم پس بیاد من نگیرم دیگه :D
بعد نسخه 22 من بازی میکردم با dns ام بازی وصل نمیشد به سرورا ea این نسخه ام همین مشکل داره ؟
احتمالش که هست.ولی اگه هم بیاد 3-4 ماه دیگه میاد.
وصل میشه مشکلی نداره

آخرین ویرایش:
.
.
.
View attachment 284728
حلالت باشه اما حاجی رمزت توی ایکون چیه که اینقدر خوب میده بهت :D
به من باجو جام جهانی داد :|
البته از اونور مالاسیا و چرکی فیوچر و بارلای rttk داد بهم :D
کلا دست و دل باز شده ea :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or