Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
عصری برای منم شده بود.با قندشکن میرفت ولی عادی نمیرفت داخل التیمیت.بعد چند بار تلاش هم که رفت داخل خیلی کند بود و عکس کارتها لود نمیشد :|
حمید جان من دیویژن ۳ هستم تقریبا تمام کسانی که باهاشون بازی میکنم همههههه رو دارن. یعنی حتما امباپه اتوو پوشکاش زیدان پولیتانو و اینا رو همه دارن که هیچ. ویرا هم دارن. حتما حتما لوسیو رو هم دارن و دفاع کنارهای وحشتناک گرونشون. کلا تیماشون جوریه که امباپه بازیکن نخودی و ارزونشون حساب میشه.
واقعا دارم از بازی زده میشم. تیم من اصلا در حد اینا نیست.
نمیدونم چیکا میکنن که دایم پرس میکنن منو. امشب همه بازیارو تو رایوالز باختم. بازی تو فوت چمپیونز خیلی بهتره.
برا شما هم تمام تیمای رو به روتون همینن؟؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
798
حمید جان من دیویژن ۳ هستم تقریبا تمام کسانی که باهاشون بازی میکنم همههههه رو دارن. یعنی حتما امباپه اتوو پوشکاش زیدان پولیتانو و اینا رو همه دارن که هیچ. ویرا هم دارن. حتما حتما لوسیو رو هم دارن و دفاع کنارهای وحشتناک گرونشون. کلا تیماشون جوریه که امباپه بازیکن نخودی و ارزونشون حساب میشه.
نمیدونم چیکا میکنن که دایم پرس میکنن منو. امشب همه بازیارو تو رایوالز باختم. بازی تو فوت چمپیونز خیلی بهتره.
منم دیویژن سه گیر کردم اکثرا 4 نفر جلوشون متائه بازیه نه تنها تیماشون خوبه بلکه بازیاشونم خوبه من نمیدونم به نت ربط داره یا چیز دیگه ولی حریفا اکثرا left stick dribbling عالیه!
بعد اونوقت من با برناردو سیلوا گلوری که agility 98 و Balance 96 داره نمیتونم بچرخم حتی انگار به پاش وزنه بستن :|

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,707
نام
محمدرضا
این dns رادار گویا وصل میکنه به سرور اروپا بعد تقریبا با همون پینگ.
یعنی اگه اینطوری باشه از دست این عربها راحت میشیم :))

با همین dns بالاخره ورود کردم به دسته 2 :D
فایل .exe که دادنو نصب نکردی که ایشالا؟ :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,191
فایل .exe که دادنو نصب نکردی که ایشالا؟ :D
چرا حماقت کردم و برای تست نصب کردم ولی بعد پاک کردم :D البته تا حالا فکر کنم آمار لباس تنمم دارن :))
آره الان دسته 3 به بالا همه قوی هستن.با یکی امروز بازی میکردم 7-7 شدیم :)) طرف همه عالم و آدم رو داشت.امباپه 93 داشت.منم با این پینگ واقعا هنر کردم که مساوی شدیم:D

ولی نگران نباش.فکر کنم اولین بار هست اومدی دیویژن 3 درسته؟این دسته ها تا الیت هر رده که بری انگار سختی بازی 2 برابر میشه.باید بازی کنی و یاد بگیری به جای نا امید شدن.ولی یه یچزی که هست هر کس یه سبک بازی داره که همش اصرار داره اونطوری بازی کنه.وقتی وارد بازی میشی سعی کن اولش گل نخوری و توجه به بازی طرف کن.همین که میگم 7-7 شدیم تا دقیقه 60 ازم 5-2 جلو بود ولی انگار یه نور از آسمون باز شد بهم گفت احمق این فقط فلان کارو میکنه کافیه جلوی این کارشو بگیری :)) خدایی بعدش که فهمیدم تو تقریبا 30 دقیقه 5 تا بهش زدم فقط حیف دقیقه 93 گل تساوی رو خوردم.

در کل هیچ راهی نداری جز اینکه یاد بگیری و بهتر بشی.در کنارش هم تیمت رو تقویت کنی.هیچکس هم یه کله تا الیت نمیره.معمولا یه جایی آدم گیر میکنه بعد هی میره بالا هی میاد پایین تا دیگه برای اون دیویژن بازیش کافی بشه و بره دسته های بالاتر.

شاید خودت متوجه نباشی ولی مثلا الان با دوستی، آشنایی چیزی(به جز دوست دخترت البته:))) که قبلا بازی میکردی،بازی کنی خودت متوجه میشی که نسبت به قبل چقدر بازیت بهتر شده.
منم دیویژن سه گیر کردم اکثرا 4 نفر جلوشون متائه بازیه نه تنها تیماشون خوبه بلکه بازیاشونم خوبه من نمیدونم به نت ربط داره یا چیز دیگه ولی حریفا اکثرا left stick dribbling عالیه!
بعد اونوقت من با برناردو سیلوا گلوری که agility 98 و Balance 96 داره نمیتونم بچرخم حتی انگار به پاش وزنه بستن :|
من هر وقت دارم داد و بیدا میکنم و فحش اینترنت میدم،خواهرم برای اینکه حرصم در بیاره میگه خودت بازیت بده چرا میندازی تقصیر اینترنت :D
ولی واقعیت اینه که مثلا وقتی طرف رو با امباپه 93 و 10 تا متای دیگه با این پینگ میتونم 7-7 کنم پس یعنی با پینگ زیر 20 مثل خودشون حتما میتونم جرش بدم :D
تو هم اگه میبینی نزدیک میبازی واقعا دلیلش همین نت و پینگ مسخره هست.اگه مثلا 3-4 گل اختلاف هر دفعه میباختی آدم میگفت خب اونا بهترن ولی وقتی تو شرایط نابرابر داریم همپای اونا میایم،یعنی تو شرایط برابر 100 در 100 بهتریم

آخرین ویرایش:

Milad1122

عضو جدید
Jan 18, 2023
1
سلام دوستان . من بازی رو نصب کردم ولی وقتی که میخوام آفلاین بازی بکنم بدون مشکل آنتی چیت لود میشه ولی بعدش یه ارور میاد که میفرستم . چطوری باید درستش بکنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید .
متن ارور :
We've noticed your computer is currently offline . To active your game on this computer using your ea account , you'll need to connect to the internet .

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
اینا که میگمو تست کن ببین تاثیری داره یا نه.

یه سیستم مثلا ۴۲۳۱ با cm و‌ وینگر بچین. کلا دفاعاتو بذار stay back، اون دو تا هافبک وسطو یکیشونو بذار وینگو پوشش بدن یکیشونم سنتر. یکیشون stay back به انتخاب خودت. دو تا وینگر و مهاجمتو بذار get in behind.
کاستوم تاکتیکو با همین ترکیب سه حالت بچین. حالت بالانسو اینجوری بذار که عرض دفاعت حدود ۳۵ باشه، عمقشو ببر رو ۷۰، دفاعم بالانس. سیستم دفاعیتم بالانس بذار حمله هم fast build up ، دایرکت پسینگ یا فوروارد ران بذار. عرض تیمتو موقع حمله رو این حالت بذار ۶۰-۶۵.

کاستوم تاکتیک دفاعی رو همینا بچین فقط عمق دفاعتو تا ۵۰ درصد کم کن.

کاستوم تاکتیک تهاجمیتو، عمق دفاعو بیار رو ۸۰، نوع دفاعتو بذار pressure on heavy touch ، عرض دفاعتو بیار رو ۴۰.
سیستم تهاجمیتم عرضشو بیشتر کن با توجه به نوع بازی خودت.

حدود دقیقه ۶۰ حداقل ۳ تا تعویض بکن که تیمت تازه نفس بشه، مخصوصا تو هافبکات و وینگرات. اون یدونه cam که پشت نوکت بازی میکنه هر چی سریعتر بهتر.

ترکیبم اینه، با اینترنت داغون ایران و این ترکیب، دیویژن سه رو رد کردم. من که به این نتیجه رسیدم هر چقد دفاعم عقب تر باشه بیشتر گل می خورم. تیمو تا میتونم بالا میچینم :D
View attachment 281754

View attachment 281755
آقا این ترکیبی که معرفی کردی بازی من رو قشنگ متحول کرد. به لایک نمیشد بسنده کرد، دمت گرم واقعاً.

Mr_EpiCure

کاربر سایت
Oct 24, 2015
114
بلاخره elite شدم
جونم درومد
هی به ۱ برد می‌رسیدم ۲.۳ تا می باختم
تیمم ۲.۳ هفتس دست نزدم همه ی پک هارو نگه داشتم وا toty
a6642b9d0b65166a36beb9d1f541146c.jpg
68957640f5fe59d8b06782d8bec4245b.jpg

Sent from my RMX3363 using Tapatalk

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,191
بلاخره elite شدم
جونم درومد
هی به ۱ برد می‌رسیدم ۲.۳ تا می باختم
تیمم ۲.۳ هفتس دست نزدم همه ی پک هارو نگه داشتم وا toty

من دیگه رفتم
این کلید تاپیک🔑
اینم خرجی بچه ها 💵

من دیگه جسارت نمیکنم در حضور یک الیت بخوام اینجا حرفی بزنم :D

Mr_EpiCure

کاربر سایت
Oct 24, 2015
114
من دیگه رفتم
این کلید تاپیک
اینم خرجی بچه ها

من دیگه جسارت نمیکنم در حضور یک الیت بخوام اینجا حرفی بزنم :D
بچه های اینجا که همه استادن
خیلی سخت شده ولی بازی
تو چمپ تا حالا بالای ۱۴ وین نگرفتم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,191
بچه های اینجا که همه استادن
خیلی سخت شده ولی بازی
تو چمپ تا حالا بالای ۱۴ وین نگرفتم

منم رکورد ویکندم 14 هست
ولی این الیت شده آرزو.چند بار حتی یک بازی مونده به الیت شدن هم رفتم ولی اون یک بازی...اون یک بازی دهن منو... :))

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,191
خب خب خب(با لحن متیو مک کانهی :D )اینم روش دیگه کسب کوین که قولش داده بودم.روش Position Modifier

آپاراتش هم تا شب میذارم اگه کسی یوتیوب نمیتونه بره.فقط لایکی کامنتی سابسکرایبی هم اگه بکنید راه دوری نمیره،ثوابم داره :D

فقط حتما یک توضیحی بدم که بعد نگید حاجی این که جواب نمیده.چون 2-3 تا از بچه های همینجا روش سیلور رو دارن میرن و خدا رو شکر اینقدر وضعشون توپ شده که میخوان زن بگیرن :))
پس به این نکته هاش دقت کنید.سود معقول و همیشگی و تضمین شده این روش 200 الی 250 کوین رو هر کارت هست ولی اون سود 2 برابریش که گفتم یکم ریسکیه و شاید مجبور باشید چند بار مجددا ریلیست کنید یا تو ساعات شلوغ مثل 9:30 شب به بعد بذارید برای فروش تا مثلا اون 400 کوین سود رو بدست بیارید.نکته بعدی هم تو این چند روز که تست کردم بهترین زمان اسنایپش هم صبح بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر