Multi Platform FIFA 23

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpgphoto_2022-07-21_00-19-12.jpgphoto_2022-07-21_00-19-14.jpgphoto_2022-07-21_00-19-22.jpgphoto_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpgFX9ffc_WIAAQxWd.jpgFYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:
داداش نگران نباش.به هر حال یکی مثل من زیاد وقت میذاره و از روز اول شروع کرده یکی هم مثل شما شاید کمتر وقت بذاره ولی با یک روند منظم وقت بذاری و بازی کنی تیمت خیلی بهتر میشه.

الان هم میگی کی بخرم آیا پول داری؟اگه نداری صبر کن بالاخره بازیکنهای خوبی پک میکنی.

ولی در مورد تیمت به نظرم اگه مالدینی بیاری وسط بعد یه دفاع چپ ارزون مثل مندی بگیری خیلی تو دفاع بهتر بشی.هافبک چپ هم 100 در 100 میخوای.یکی هم جای گریلیش میخوای که بیاد تو حمله کمک کنه.من گریلیش داشتم ولی دیدم بدرد نمیخوره و گذاشتمش تو sbc (به قیمتش هم کاری ندارم)تو حمله ترائوره خوبه ولی از نظر من به عنوان مهاجم دوم.یه مهاجم کلاسیک تیز و بز و ذاتا گل زن میخوای.برای همین اگه جای گریلیش یه مهاجم خوب بتونی بذاری عالی میشه
کوین ۳۰۰ تا بیشتر ندارم فعلا
دارم یه چندتایی بفروشم ولی ترسیدم فودر لازم شم به زودی
گیریلیش برای من بدک نبوده . تعویضی دیمیتری پایه رو میارم جاش. اگه جلو باشم اون دست اوزیل و میارم :))
Papin چطوره به نظرت؟ چون به متاها دسترسی ندارم مجبورم اقتصادی بیام جلو:دی

داداش نگران نباش.به هر حال یکی مثل من زیاد وقت میذاره و از روز اول شروع کرده یکی هم مثل شما شاید کمتر وقت بذاره ولی با یک روند منظم وقت بذاری و بازی کنی تیمت خیلی بهتر میشه.

الان هم میگی کی بخرم آیا پول داری؟اگه نداری صبر کن بالاخره بازیکنهای خوبی پک میکنی.

ولی در مورد تیمت به نظرم اگه مالدینی بیاری وسط بعد یه دفاع چپ ارزون مثل مندی بگیری خیلی تو دفاع بهتر بشی.هافبک چپ هم 100 در 100 میخوای.یکی هم جای گریلیش میخوای که بیاد تو حمله کمک کنه.من گریلیش داشتم ولی دیدم بدرد نمیخوره و گذاشتمش تو sbc (به قیمتش هم کاری ندارم)تو حمله ترائوره خوبه ولی از نظر من به عنوان مهاجم دوم.یه مهاجم کلاسیک تیز و بز و ذاتا گل زن میخوای.برای همین اگه جای گریلیش یه مهاجم خوب بتونی بذاری عالی میشه
این سیستم کمیستری جدید و درک نکردم هنوز. تو قبلی که icon داشتی با همه مچ میشد. اینجا میارم تو کمیستریم میاد پایین

پ.ن: اینجا خوبیش اینه که انگار بازیکن تو کمیستری پایین باشه مثل ۲۲ به قبل افت نمیکنه و تازه فرم عادیشه. نمیدونم چقدر صحت داره ولی مثلا ۲۲ اگه مسی لینک نبود با کسی میشد عین یه پیرمرد ۹۰ ساله:دی

• Like
Reactions: omiid72
کوین ۳۰۰ تا بیشتر ندارم فعلا
دارم یه چندتایی بفروشم ولی ترسیدم فودر لازم شم به زودی
گیریلیش برای من بدک نبوده . تعویضی دیمیتری پایه رو میارم جاش. اگه جلو باشم اون دست اوزیل و میارم :))
Papin چطوره به نظرت؟ چون به متاها دسترسی ندارم مجبورم اقتصادی بیام جلو:D
بدک نیست با خوب و متا خیلی فرق داره.حالا یدونه متا گیرت بیاد متوجه میشی چی میگم :D
پاپین هم طرفش نرو :-&

این سیستم کمیستری جدید و درک نکردم هنوز. تو قبلی که icon داشتی با همه مچ میشد. اینجا میارم تو کمیستریم میاد پایین

پ.ن: اینجا خوبیش اینه که انگار بازیکن تو کمیستری پایین باشه مثل ۲۲ به قبل افت نمیکنه و تازه فرم عادیشه. نمیدونم چقدر صحت داره ولی مثلا ۲۲ اگه مسی لینک نبود با کسی میشد عین یه پیرمرد ۹۰ ساله:D
کمیستری کم میشه چون مثلا 4 تا بازیکن از فلان لیگ داری که سرجمع باعث شدن بشن 3 کمیستری ولی اگه آیکان رو به جاش بیاری خودش 3 کمیستری میشه ولی اون 4 تا حالا یکیشون کم شده و باعث میشه کمیستریشون بیاد پایین
حرفت درسته.الان کمیستری 0 هم باشه حداقل در حالت پایه خودشون عمل میکنن ولی سالهای قبل افت میکردن

• Like
Reactions: omiid72 and Destro
بدک نیست با خوب و متا خیلی فرق داره.حالا یدونه متا گیرت بیاد متوجه میشی چی میگم :D
پاپین هم طرفش نرو :-&
بیس آیکان و امروز انجام دادم harry kewell و داد بهم گذاشتم LM
من زورم به جارزینیو نرسید وگرنه تیمم و میساخت :-<

بیس آیکان و امروز انجام دادم harry kewell و داد بهم گذاشتم LM
من زورم به جارزینیو نرسید وگرنه تیمم و میساخت :-<
خب باید از راههای مختلف فودر بدست بیاری وگرنه همه جرزینیو رو انجام دادیم.برو تو آبجکتیو ببین کدوماش پک خوب میده یا انواع جامها که میذاره کلی بازیکن بالای 84 میده.تو sbc کلی چلنج هست که پک های خوبی میده.من خودم ژینولا از داخل marquee matchup گیرم اومد.این که فقط یه ویکند بازی کنی و هفته ای 8 تا برد دیویژن بیاری خیلی سخت میشه که همپای بقیه بیای.مگر اینکه خیلی پولدار باشی بری پوینت بخری :D

حمید آقا شما برای st کدوم یکی از بازیکن های متا رو‌ میپسندی؟ زیر ۱.۵ میلیون کوین. من شخصا متوجه شدم بازیکن هایی که ی کمی سنگین بازی میکنن به درد ما با این نت نمیخورن. من با پینگ ۹۰ تا ۱۰۰ پلی میدم.😑😑
امباپه گلد.اصلا لامصب یه جوریه.چون الان تصویر فیفا هست انگار رو شوتهاش اومدن شانس بیشتر گذاشتن :|

ولی کلا چیزی که من خوشم میاد بازیکن سرعتی که فیزیک خوب داشته.من دریبل زن نیستم برای همین خیلی دنبال بازیکن دریبلزن نیستم.ولی حتما نگاه کن اجیلیتی خوبی داشته باشه.هر چی اجیلیتی بالاتر باشه تیزتر میچرخه و دریبل میزنه مخصوصل برای دریبل left stick

خب باید از راههای مختلف فودر بدست بیاری وگرنه همه جرزینیو رو انجام دادیم.برو تو آبجکتیو ببین کدوماش پک خوب میده یا انواع جامها که میذاره کلی بازیکن بالای 84 میده.تو sbc کلی چلنج هست که پک های خوبی میده.من خودم ژینولا از داخل marquee matchup گیرم اومد.این که فقط یه ویکند بازی کنی و هفته ای 8 تا برد دیویژن بیاری خیلی سخت میشه که همپای بقیه بیای.مگر اینکه خیلی پولدار باشی بری پوینت بخری :D
سیلور کاپ رو شروع کردم دیدم مگا پک میده ولی عجیبه نیم ساعت باید وایسم شاید یه نفر و پیدا کنه. نمیدونم مشکل چیه مود های دیگه اوکیه و سریع پیدا میکنه

امباپه گلد.اصلا لامصب یه جوریه.چون الان تصویر فیفا هست انگار رو شوتهاش اومدن شانس بیشتر گذاشتن :|

ولی کلا چیزی که من خوشم میاد بازیکن سرعتی که فیزیک خوب داشته.من دریبل زن نیستم برای همین خیلی دنبال بازیکن دریبلزن نیستم.ولی حتما نگاه کن اجیلیتی خوبی داشته باشه.هر چی اجیلیتی بالاتر باشه تیزتر میچرخه و دریبل میزنه مخصوصل برای دریبل left stick
من دیدم قیمت نازاریا بیس، جینولا و امباپه گلد زیر ۱.۵ میلیونه، حتی امباپه گلد ارزون تره. بین این سه مورد بودم. یوتیوب ببینم چندتا ویدیو دستم بیاد چی به چیه

سیلور کاپ رو شروع کردم دیدم مگا پک میده ولی عجیبه نیم ساعت باید وایسم شاید یه نفر و پیدا کنه. نمیدونم مشکل چیه مود های دیگه اوکیه و سریع پیدا میکنه
نه مشکلی نیست.اینا همون روزهای اول که میاد ملت زیاد بازیکن میکنن و تمومش میکنن بعدش دیگه سخت حریف پیدا کنه.
ولی کلا اون لا لوآ بگردی پک زیاد ریخته :Dمثلا یکیش هست سیلور نمیدونم چی چی.اینم چندتا بازی با ترکیب سیلور تو اسکواد بتل میخواد بعدش مگا ریر میده.اسکواد بتل هم که خیلی سخت نیست.یه تیم کمیستری پایین انتخاب کن بعد 2-3 تا گلش بزن دیگه ول کن برو سر درس و مشقت تا بازی تموم بشه.بعد دوباره همین کارو تکرار کن تا اون چیزهایی که خواسته انجام بدی و جایزه رو ببری.یه خوبی دیگه هم داره که چون داری اسکواد بتل بازی میکنی،همینم خودش باعث میشه که جایزه هفتگی اسکواد بتل هم بگیری.

همین کارها اگه وقت بذاری چشم باز میکنی میبینی کلی پک و بازیکن تو یک هفته گیرت اومده.حتی بعضی از آبجکتیوها با هم تداخل دارن که انجام یکیش باعث میشه یک آبجکتیو دیگه هم خود به خود تکمیل بشه.
مثلا یکیش میگه برو اسکواد بتل بازی کن بعد یکی دیگه اش میگه با بازیکن فرانسوی گل بزن.خب اگه وقتی داری برای اولی بازی میکنی،یدونه هم بازیکن فرانسوی بذاری که گل بزنه اینطوری انگار 2 تا آبجکتیو رو همزمان تکمیل کردی(این حالا مثال بود.خودت بگرد ببین کدوما با هم میشه انجام داد)

من الان نزدیک ۵۰ تا پک ریز و درشت دارم:)تقریبا دو سه روز دیگه مهاجمای toty ریلیز میشن.
به نظرتون وایسم کل بازیکنای toty وارد پکا بشن و بعد بازشون کنم یا همون اول برم سراغ مهاجماش؟
چون احتمالا مهاجما گرونتر از بقیه باشن یا اگه آنترید بودن راحت تر به ترکیبم بخورن

من الان نزدیک ۵۰ تا پک ریز و درشت دارم:)تقریبا دو سه روز دیگه مهاجمای toty ریلیز میشن.
به نظرتون وایسم کل بازیکنای toty وارد پکا بشن و بعد بازشون کنم یا همون اول برم سراغ مهاجماش؟
چون احتمالا مهاجما گرونتر از بقیه باشن یا اگه آنترید بودن راحت تر به ترکیبم بخورن
ببین کدوم بازیکنها برات الویت دارن طبق همون باز کن.ولی 90 درصد به بالا هیچکدوم از اصلی ها گیر ما نمیاد :D

• Like
Reactions: omiid72 and HK0

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or