Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من امشب یه اوبامیونگ ۹۱ درآوردم چیز خوبیه تیممو بستم شد این. رفتم دیویژن ۴

IMG_4742.jpeg
اولین بازی که با اوبامیونگ بازی کردم هت تریک هم کرد :))

کاش فیفا یه فکری به حال اینایی که میندازن از کنار گاز میدن میرن کات بک میدن گل میکنن بکنه. واقعا لذت بازیو گرفتن همه بازیا تکراری شده. همه تقریبا همه بازیکنای متا میخرن و ... . یکی از این طایفه ال اویران افتاد جلوم کامبک زدم ولی خب رو اعصابن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

View attachment 281147

کاش فیفا یه فکری به حال اینایی که میندازن از کنار گاز میدن میرن کات بک میدن گل میکنن بکنه. واقعا لذت بازیو گرفتن همه بازیا تکراری شده. همه تقریبا همه بازیکنای متا میخرن و ... . یکی از این طایفه ال اویران افتاد جلوم کامبک زدم ولی خب رو اعصابن

اون ال عویران رو که فکر کنم اشانتیون به همه عربا داده همه هم میندازن کنار میدوین
اصلا ذره ای شعور فوتبال نمیبینی بازی شده شبیه فیفا 92 سگا:D
فقط دوتا سوال
مگه اوبامییانگ هنوز تو پکا هست؟
و دوم اینکه چجوری این همه بازیکن خریدی؟ من که هر هفته چمپیون میرم نهایت هفته ای 150-200 در میارم تازه تو بهترین شرایط
زیدانم دارم با ... دادن بازیکنا میسازم :D

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
در کنار پول،این sbc هایی مثل +88 ایکان که دیروز اومد رو از دست نده.مثلا من خودم بوتراگونو گیرم اومد که 750 هزارتا قیمتشه ولی فقط 10 هزارتا خرج sbc برام شد

من قرضیش رو گرفتم cm بازی بهش دادم ولی حس میکنم cam بذاری بهتره چون خیلی سرعتی نیست ولی در عوض هم تکنیکش خوبه هم ویژنش و میتونه موقعیت برات بسازه.ضمن اینکه اگه اونجا موقعیت گیر خودش هم بیاد خرابش نمیکنه

من کرنرام کوتاه میزنه 50-50 هست تقریبا ولی کاشته ها رو 90 درصد به بالا گل میکنم :D
تنها قلقش هم اینه که نسبت به قوسی که میخوای بدی زاویه رو تعیین کنی.اون دایره که میاد موقع ضربه زدن که میشه نوع شوت رو تعیین کنیم رو فرض کن.حالا اگه کامل به وسط بذاری شوت کامل مستقیم یا ناکل میزنه.حالا فرض کن این نشانگر رو هر چی به چپ یا راست(بسته به موقعیت توپ)ببری قوس بیشتری میگیره.یعنی وسط صاف ترین شوت و هر چی به کنار بری کات دار ترین شوت.البته باید توجه کنی بازیکنی که شوت میزنه قدرت شوتش و curve ضربه اش چقدره

حالا اگه ما بخوایم شوت مستقیم و بدون کات بزنیم،توپ تقریبا همونجایی میره که هدف گرفتیم(ولی گرفتنش راحتتره برای دروازبان)
View attachment 281143

ولی وقتی مثل این یکی تصویر کات بدیم به ضربه،باید بیرونتر از محلی که مد نظر هست رو هدف بگیریم.چون این شوت قوس میگیره و برمیگرده داخل.حالا هر چی بازیکنت ضربه اش curve بیشتری داشته باشه میتونی بیرون تر رو هدف بگیری و گرفتنش برای دروازبان سختتر میشه.فقط باید با بازیکنت چند بار تمرین کنی که قوس و کات توپش دستت بیاد و بدونی چقدر باید دورتر از محل مورد نظر رو هدف بگیری.تقریبا 3 -3.5 بار هم قدرت رو پر کن.ارتفاعش هم تقریبا هم سطح با قد دیوار دفاعی بگیر.اگه شوت محکم میزنی ارتفاع رو پایین تر بگیری و برعکس اگه آروم میزنی،ارتفاع رو بالاتر بگیر

View attachment 281144
زیاد خوش شانس نبودم، مولر ۹۲ داد 😭😭

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir

View attachment 281147

ببین بلاخره کسی که میاد کلی خرج میکنه و وقت میزاره باید یه نتیجه ای داشته باشه واسش و ببینه و خرکیف بشه😀
الان شما خودت تیمت انقدر قویه این ابامیانگ که گذاشتی سرعتش چقدره ؟!!یا بقیه بازیکنات
اگه قرار باشه بازیکنی که کلی واسش خرج کردند نتونه بدوه و گازشو بگیره و فرار کنه خب دیگه کی میاد بخره ؟

Destro

Kevin
Gold User
Apr 18, 2010
3,549
نام
Nightwing

View attachment 281147

تیمت خیلی خوبه کلا
کیمیش و هاورتز و در اوردی یا خریدی؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,095
نام
احسان
در کنار پول،این sbc هایی مثل +88 ایکان که دیروز اومد رو از دست نده.مثلا من خودم بوتراگونو گیرم اومد که 750 هزارتا قیمتشه ولی فقط 10 هزارتا خرج sbc برام شد

من قرضیش رو گرفتم cm بازی بهش دادم ولی حس میکنم cam بذاری بهتره چون خیلی سرعتی نیست ولی در عوض هم تکنیکش خوبه هم ویژنش و میتونه موقعیت برات بسازه.ضمن اینکه اگه اونجا موقعیت گیر خودش هم بیاد خرابش نمیکنه

من کرنرام کوتاه میزنه 50-50 هست تقریبا ولی کاشته ها رو 90 درصد به بالا گل میکنم :D
تنها قلقش هم اینه که نسبت به قوسی که میخوای بدی زاویه رو تعیین کنی.اون دایره که میاد موقع ضربه زدن که میشه نوع شوت رو تعیین کنیم رو فرض کن.حالا اگه کامل به وسط بذاری شوت کامل مستقیم یا ناکل میزنه.حالا فرض کن این نشانگر رو هر چی به چپ یا راست(بسته به موقعیت توپ)ببری قوس بیشتری میگیره.یعنی وسط صاف ترین شوت و هر چی به کنار بری کات دار ترین شوت.البته باید توجه کنی بازیکنی که شوت میزنه قدرت شوتش و curve ضربه اش چقدره

حالا اگه ما بخوایم شوت مستقیم و بدون کات بزنیم،توپ تقریبا همونجایی میره که هدف گرفتیم(ولی گرفتنش راحتتره برای دروازبان)

ولی وقتی مثل این یکی تصویر کات بدیم به ضربه،باید بیرونتر از محلی که مد نظر هست رو هدف بگیریم.چون این شوت قوس میگیره و برمیگرده داخل.حالا هر چی بازیکنت ضربه اش curve بیشتری داشته باشه میتونی بیرون تر رو هدف بگیری و گرفتنش برای دروازبان سختتر میشه.فقط باید با بازیکنت چند بار تمرین کنی که قوس و کات توپش دستت بیاد و بدونی چقدر باید دورتر از محل مورد نظر رو هدف بگیری.تقریبا 3 -3.5 بار هم قدرت رو پر کن.ارتفاعش هم تقریبا هم سطح با قد دیوار دفاعی بگیر.اگه شوت محکم میزنی ارتفاع رو پایین تر بگیری و برعکس اگه آروم میزنی،ارتفاع رو بالاتر بگیر
داداش شما مشکل اینو نداری که تعداد گلهای داخل بازی خیلی بالاست؟
مود افلاین و کنسول 5
همه بازیهام حداقل 7-8 تا گل داره

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,286
داداش شما مشکل اینو نداری که تعداد گلهای داخل بازی خیلی بالاست؟
مود افلاین و کنسول 5
همه بازیهام حداقل 7-8 تا گل داره
من اصلا آفلاین بازی نمیکنم ولی درجه سختی رو ببر بالا خب .اگه هم رو بالاترین درجه 7-8 تا گل میزنی که ...:|

کلا بازی آنلاین هم کم گل نداره ولی اگه 2 تا تیم در یه حد باشیم و پینگ اجازه بده، بازی معقولی میشه.

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
دوستان من باید بگم برخلاف تصورم مولر واقعا خوبه، تمام کنندگی خیلی عالی و از همه عجیب تر پاورشات های بسیاااااار خوبی داره. ایده آل نبود ولی مولر رو پسندیدم. البته منظورم گرلد مولر ۹۲ هستش ، نه مولر ۸۷ 😅😅

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,286
دوستان من باید بگم برخلاف تصورم مولر واقعا خوبه، تمام کنندگی خیلی عالی و از همه عجیب تر پاورشات های بسیاااااار خوبی داره. ایده آل نبود ولی مولر رو پسندیدم. البته منظورم گرلد مولر ۹۲ هستش ، نه مولر ۸۷ 😅😅
منم 89ش رو دارم نسبت به چیزی که فکر میکردم خیلی بهتره.
البته از شانست کارت 92 از 89 و 94 ارزونتره :D

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اون ال عویران رو که فکر کنم اشانتیون به همه عربا داده همه هم میندازن کنار میدوین
اصلا ذره ای شعور فوتبال نمیبینی بازی شده شبیه فیفا 92 سگا:D
فقط دوتا سوال
مگه اوبامییانگ هنوز تو پکا هست؟
و دوم اینکه چجوری این همه بازیکن خریدی؟ من که هر هفته چمپیون میرم نهایت هفته ای 150-200 در میارم تازه تو بهترین شرایط
زیدانم دارم با ... دادن بازیکنا میسازم :D
خوشبختانه سرور من مکزیکی ها هستن خیلی ال عویران ندارن. ببین اول بازی که کارت های حریف رو نشون میده اگه هالند و ال عویران و اینا داشته باشه اشهد خودمو میخونم
اوبی میونگ رو خریدم :)) منظورم این بود که از پک بازیکن درآوردم فروختم همه رو اینو خریدم
واقعا درست گفتی که ذره ای شعور نمیبینی تو بازی :| من خودم سعی میکنم همیشه خیلی باکلاس بازی کنم ازونایی هم که متا بازی نمیکنن و خوب بازی میکنن خیلی خوشم میاد
ببین من همیشه میدم پک ها رو دوس دخترم باز کنه. دستش طلاست. به طور مثال بگم تا حالا ۳ تا مسی تریدبل درآورده فقط :)) چون خیلی هم از فوتبال سر در نمیاره حتی ناراحت هم میشه میگه چرا هر چی من در میارم میفروشی :)
ببین بلاخره کسی که میاد کلی خرج میکنه و وقت میزاره باید یه نتیجه ای داشته باشه واسش و ببینه و خرکیف بشه😀
الان شما خودت تیمت انقدر قویه این ابامیانگ که گذاشتی سرعتش چقدره ؟!!یا بقیه بازیکنات
اگه قرار باشه بازیکنی که کلی واسش خرج کردند نتونه بدوه و گازشو بگیره و فرار کنه خب دیگه کی میاد بخره ؟
ببین آخه واقعا بازی باید skill بخواد برای بردن
این که ۶۰۰ هزارتا بدی ال عویران بخری از کنار همش بری چه لذتی داره؟ چه بالانسی داره؟ چه اسکیلی داره؟؟
تیمت خیلی خوبه کلا
کیمیش و هاورتز و در اوردی یا خریدی؟
کیمیش رو درآوردم هاورتز رو ۵۰ تا خریدم
چشمات خوب میبینه عزیزم

Destro

Kevin
Gold User
Apr 18, 2010
3,549
نام
Nightwing
دوستان به اشتراک بذارید از sbc mid icon چی در اوردید :)
چیزی که نیاز دارم: پیتر چک جام جهانی بذارم جای ادرسن افلیج
چیزی که دوست دا م در بیاد: آنری یا رونالدینیو
میترسم یه چیز داغون بده انجام ندادم 8-|

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
799
دوستان بهترین پکی که میتونیم به دست بیاریم rare mega هست؟ یا ازین بهترم داریم؟
بهترم هست
بهترین پک بازی اUltimate Pack هستش که قیمتش 125کائه 30 تا بازیکن میده
بعد از اون jumbo Rare Player هستش که 100 کا قیمتشه و 24 تا بازیکن میده
بعد از این دو تا تازه میشه Rare Mega Pack که قیمتش 55 کائه فک کنم
و رتبه چهارم میشه Rare Player Pack

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر