Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
بابا به خدا من فقط زیاد بازی میکنم و تو یوتیوب میچرخم نکاتش در میارم ،حرفه ایم کجا بود!!! :D

اون دفاع هم خیلی غیر منطقیه که هوش مصنوعی هیچ کار نمیکنه.قبلا دفاع legacy بود بعد که tactical شد اینطوری شد.اگه آنلاین باز نیستی میتونی legacy بذاری
خب همین میشه حرفه ای :D

تو انلاین نمیشه هیچکاریش کرد؟ :(

• Like
Reactions: hamid_barca

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
والا من که خودم هنوز حرفه ای نیستم ولی چیزی که خودم بازی میکنم به نظرم یکی از بهترین سیستم های دفاعی و ضدحمله 5-1-2-2 هست که امسال اضافه شده.البته بستگی به بازیکنهات هم داره ولی برای کاستوم تاکتیکش میشه برای دفاع بالانس یا press after possession loss بذارید که من خودم دومی میذارم.عرض دفاع حدود 40 و عمقش رو حدود 60-65 بذارید.برای حمله به ترتیب long pass و direct pass بذاری تا سریع بری تو حالت ضد حمله.ولی اون 2 تا نوک حمله ات باید سریع باشن.البته عدد pace بازیکن خیلی دیگه مهم نیست.بیشتر lengthy بودن بازیکن مهمه.یکی مثل هالند عالیه برای همچین چیزی که سریع از دفاع بگیری بندازی براش پشت دفاع.برای دستورات فردی هم حتما 2 تا مهاجم رو stay central و get behind بذار.هافبک دفاعی stay back باشه.2تا دفاع کنار هم یکیش stay back ولی یکی دیگه اش که اتک خوبی داره رو بالانس بذار که تو حمله هم کمک کنه.
این چیزیه که خودم برای دفاع-ضد حمله استفاده میکنم،شما یکم با تنظیماتی که گفتم بازی کنید تا نسبت به تیم خودتون بهترین تنظیمات برسید

اون تنظیمات هم برای همه گویا این مشکل پیش میاد.من خودم تنظیمات که درست کردم بعدش از همون setting یکبار پروفایل سیو کردم درست شد.اگه باز نشد یکبار وقتی داخل خود بازی هستی تنظیمات درست کن احتمالا اوکی بشه.

اون 5 تا تعویض هم از اول بود البته من فقط التیمیت میزنم که از اول 5 تعویض داشت.تازه اگه به وقت اضافه بکشه یک تعویض دیگه هم میشه انجام داد.

البته با این وضع نت همه این چیزها کلا کشکه.از دیروز تا حالا دهن خودمو سرویس کردم از 20 تا بازی شاید فقط 5 تا بردم.قشنگ 1 ثانیه دیلی داره.یه جا اومدم تکل بزنم،طرف توپ رو گرفت رفت گل زد خوشحالی هم کرد بعد بازیکن من تازه داشت گرم میشد که تکل بزنه :D
این سیستمو امتحان کردم عالی جواب میده حاقل تو رایوالز تو ویکند باید تست کنم این هفته حتما ولی جذابیت بازیو میاره پایین هم واس خودم هم حریف
دو دست بازی کنی قشنگ خوابت میگیره

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
این سیستمو امتحان کردم عالی جواب میده حاقل تو رایوالز تو ویکند باید تست کنم این هفته حتما ولی جذابیت بازیو میاره پایین هم واس خودم هم حریف
دو دست بازی کنی قشنگ خوابت میگیره
آره خب یه جورایی پارک د باس هست :D بیشتر به درد وقتی میخوره که تیم حریف خیلی ازت قویتره و میدونی راه دیگه ای نداری و وقتی که پینگ بده و مجبوری دفاعی بچینی که احتمال گل خوردنت رو کمتر کنی

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بازی دیگه شبیه فوتبال نیست
قشنگ خر تو خره اصن هیچ تاکتیکی نمیبینی
فقط باید پاسای تک ضرب بدی تا یه جا ببینی دفاع خالی کنه که معمولا هم مدافعا برای خودشون میچرخن و اصلا درست دفاع نمیکنن یا سانتر کنی یا پاس رو به جلو بدی معمولا هم اکثر شوتا تو محوطه گله:D
واقعا هیچ جذابیتی نداره

• Like
Reactions: hossein6990 and CTR

CTR

کاربر سایت
Aug 26, 2021
21
بازی دیگه شبیه فوتبال نیست
قشنگ خر تو خره اصن هیچ تاکتیکی نمیبینی
فقط باید پاسای تک ضرب بدی تا یه جا ببینی دفاع خالی کنه که معمولا هم مدافعا برای خودشون میچرخن و اصلا درست دفاع نمیکنن یا سانتر کنی یا پاس رو به جلو بدی معمولا هم اکثر شوتا تو محوطه گله:D
واقعا هیچ جذابیتی نداره
سلام یک نکته مهم اضافه کنم. انگار بازیکنان دارن فضانوردی می‌کنند

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
آقا چرا دفاع ها عین هویج وایمیستن نگاه میکنن ؟؟؟ داریم مگه تو فوتبال همچین چیزی؟ بعد آپدیت این بدتر هم شده
من از روز اول دارم این قضیه رو فریاد میزنم.بازیها بشدت پرگل هستن.تو لیگ انگلیس تازه رسیدم نیم فصل 100 تا گل زدم 50-60 تا خوردم.رو سطح آلتیمیت.میشه مگه اصن.منتظرم لیگو تموم کنم از جدول اسکرین شات بذارم =))
3تا آپدیت داده اصلا درست نکرده این مدافعین رو.نمیفهمم اصن.ینی خودشون بازی نمیکنن ببینن؟!!!!

• Wow
Reactions: Destro

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
منم همین روزا فکر کنم بیخیال فیفا بشم چون دیگه واقعا لذتی برام نداره.بازی با پینگ 80 و اینکه به خاطر جام جهانی فکر کنم کاربرهاش زیاد شده و کلا سرورهاش هم سنگین شده.قشنگ حس میکنم من رو دور آهسته بازی میکنم بعد حریف رو دور تند.نه میشه اسکیل زد نه فرست تاچ یا حتی پاس ساده.حتی تو خط مستقیم هم دفاع نمیتونه یار حریفو بگیره.
با یه عربی بازی کردم تو وقت اضافه 5-4 بهش باختم.چقدر سمی بازی در میاورد بعد آدم زورش میگیره دلش میخواد طرفو حضوری پیدا کنه بگه ببین با پینگ 80 4 تا گل بهت زدم اگه ما هم مثل آدم پینگ زیر 20 داشتیم خب جر و واجرت میدادم ~X(
مثلا تو این عکس من 5-3 بردم ولی E.g من 5.4 هست و 5تا گل زدم بعد حریف با 1.7 بهم 3 تا گل زده چون اصلا راه نداره بشه عین آدم دفاع کرد با این پینگ :-&

Attachments

• 20221117160856_1.jpg
    20221117160856_1.jpg
    104.6 KB · مشاهده: 16
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro and omiid72

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
درود دوستان منم بازی چند روز پیش گرفتم ی سوال چجوری میشه تو قسمت جام جهانی با دوستم انلاین بازی کنی من هر کاری کردم چیزی پیدا نکردم چون ی سری تیم ها مثل ایران فقط تو جام جهانی هستن !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
بچه ها من هنوز نخریدم فردا بخرم ارزونتر در میاد؟
دقیقا چجوری بخرم؟
یک اکانت جدید باز کنم؟ چون استیمم روی ارژانتین هست
ترکیه خیلی ارزونتره الان.
بعد چرا فردا؟الان استیم زمان تخفیف پاییزش هست تا تموم نشده بخر.تا 29 نوامبر تخفیفات هست

• Like
Reactions: Machinarium

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر