Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,729
اقا پینگا خوب شده؟
ادرس سرور خاورمیانشونو دارید بدید پینگ بگیرم؟
آره اکثرا اومدیم زیر 50 ولی رو pc به خاطر آنتی چیت من هنوز مشکل دارم
سرور هم جدید زدن(آدرسش هنوز ندارم)
یه جا تو فروم خوندم با نت مخابرات نمیشه آنلاین زد الان سوالم اینه برای fc24 میشه یا نه؟
من که رو صبانت به علت اینکه نت تایپ 3 بود نمیتونستم بازی کنم.اگه مخابرات هم همین باشه رو 24 هم فکر نکنم بشه بازی کرد.مگر اینکه از طرف isp درستش کنن
البته رو pc با برنامه رادار میشه راحت بازی کرد ولی باز هم به آدم نمیچسبه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
آره اکثرا اومدیم زیر 50 ولی رو pc به خاطر آنتی چیت من هنوز مشکل دارم
سرور هم جدید زدن(آدرسش هنوز ندارم)

من که رو صبانت به علت اینکه نت تایپ 3 بود نمیتونستم بازی کنم.اگه مخابرات هم همین باشه رو 24 هم فکر نکنم بشه بازی کرد.مگر اینکه از طرف isp درستش کنن
البته رو pc با برنامه رادار میشه راحت بازی کرد ولی باز هم به آدم نمیچسبه
اتفاقا سوالم برای PC بود
رو PC یعنی اوضاع بدتره؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,729
اتفاقا سوالم برای PC بود
رو PC یعنی اوضاع بدتره؟
نه اتفاقا میگم اگه فیلتر باشه یا نت تایپ بسته باشن رو pc راحتتره چون فقط برنامه رادار یا الکترو نصب میکنی و راحت بازی میکنی.البته پینگت طبیعتا بالا میره

اون هم که گفتم آنتی چیت اگه منظورت هست خیلی ها معتقدن یکم بازی رو pc سنگین اجرا میشه که میگن دلیلش همین آنتی چیت هست

• Like
Reactions: .::PUИK::.

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
اقا رو کنسول چجوریه؟میخوام یه سری s بگیرم براش
من نت فیبر نوری دارم 23 بدون مشکل با pc بازی کردم.24 میخوام برای xboxبگیرم
اینجا کسی رو کنسول زده؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
اقا رو کنسول چجوریه؟میخوام یه سری s بگیرم براش
من نت فیبر نوری دارم 23 بدون مشکل با pc بازی کردم.24 میخوام برای xboxبگیرم
اینجا کسی رو کنسول زده؟
رو ایکس باکس فقط نت شاتل هر نتی به جز شاتل داشته باشی اصن سمت بازی نرو بنظرم :D

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
اتفاقا سوالم برای PC بود
رو PC یعنی اوضاع بدتره؟
در واقع درسته بازی های ea اکثرا روی مخابرات و فیبر نوری و اینا مشکل دارن
از سمت مخابرات هم هست مشکل
اما روی pc راه هست خوب هم میشه فیلتر شکن زد هم میشه رادار و الکترو و ... زد جواب میده

• Like
Reactions: .::PUИK::.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان بهترین آموزش بازی از تنظیمات دسته و ترکیب گرفته تا دفاع و حمله رو از کجا پیدا کنم؟!
فکر میکنم بازی خودم از پایه مشکل داره باید همه رو بریزم دور از اول اصولی یاد بگیرم

یک دوستی بارها تو فیفا منو نابود کرده قضیه واسم حیثیتی شده میخوام بد ازش انتقام بگیرم :D

• Smile
Reactions: XMohsen

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,729
دوستان بهترین آموزش بازی از تنظیمات دسته و ترکیب گرفته تا دفاع و حمله رو از کجا پیدا کنم؟!
فکر میکنم بازی خودم از پایه مشکل داره باید همه رو بریزم دور از اول اصولی یاد بگیرم

یک دوستی بارها تو فیفا منو نابود کرده قضیه واسم حیثیتی شده میخوام بد ازش انتقام بگیرم :D
یه مدت التیمیت بازی کنی بعدش دوستت برات تبدیل میشه به هلو پوست کنده :D مگر اینکه خودش هم التیمیت باز باشه که اینطوری کارت سخت میشه و واقعا باید یه سری اصول رو از اول یاد بگیری.

نه اینکه ادعای بازیم بشه ولی میخوام بگم التیمیت چه تفاوتی تو بازی من ایجاد کرد.من قبلا فقط سیزن میزدم و مثلا دیویژن 1 هم میرسیدم ولی قهرمان نمیتونستم بشم.اونم با تیمهایی مثل بارسا و سیتی ولی از پارسال که التیمیت شروع کردم،سیزن شده برام دستگرمی...2 سری پشت سر هم بدون حتی یدونه باخت قهرمانی دسته 1 رو آوردم اونم با چه تیمی؟ ای اف سی ریچموند که 90 درصد بازیکنهاش اوورال 82 به پایین هست

این کانالهای یوتیوب هم آموزش های کوتاه خوبی دارن
https://www.youtube.com/@THEGUIDE_bPG
https://www.youtube.com/@DylanBanksFC

آخرین ویرایش:

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
یه مدت التیمیت بازی کنی بعدش دوستت برات تبدیل میشه به هلو پوست کنده :D مگر اینکه خودش هم التیمیت باز باشه که اینطوری کارت سخت میشه و واقعا باید یه سری اصول رو از اول یاد بگیری.

نه اینکه ادعای بازیم بشه ولی میخوام بگم التیمیت چه تفاوتی تو بازی من ایجاد کرد.من قبلا فقط سیزن میزدم و مثلا دیویژن 1 هم میرسیدم ولی قهرمان نمیتونستم بشم.اونم با تیمهایی مثل بارسا و سیتی ولی از پارسال که التیمیت شروع کردم،سیزن شده برام دستگرمی...2 سری پشت سر هم بدون حتی یدونه باخت قهرمانی دسته 1 رو آوردم اونم با چه تیمی؟ ای اف سی ریچموند که 90 درصد بازیکنهاش اوورال 82 به پایین هست

این کانالهای یوتیوب هم آموزش های کوتاه خوبی دارن
https://www.youtube.com/@THEGUIDE_bPG
https://www.youtube.com/@DylanBanksFC
واقعا؟پس باید شروع کنم...حال خیلی ها رو بیاد بگیرم😅

میگم کانال سایت ویدیو یا جایی میشناسی آموزش دریبل های مختلف رو قشنگ گفته باشه؟

• Smile
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,729
واقعا؟پس باید شروع کنم...حال خیلی ها رو بیاد بگیرم😅

میگم کانال سایت ویدیو یا جایی میشناسی آموزش دریبل های مختلف رو قشنگ گفته باشه؟
ببین التیمیت چون هر هفته کارتهای قویتر از بازیکنها میاد به مرور هی بازی سریعتر و تخیلی تر میشه.الان همه بازیکنها شوت 99 سرعت 99 دریبل 99 و...خب تو این شرایط یا 💩 میشه به اعصابت یا مجبوری میشی سطح بازیت رو ارتقا بدی تا بتونی همپای بقیه بیای.

همین کانال ها که گذاشتم توش اسکیل ها رو هم آموزش میده
ولی کلا 4-5 تا اسکیل بیشتر نیاز نداری.یعنی بیشترش دیگه گند میزنه به بازی آدم تا کمکی باشه برای بهتر شدن

ballroll -ball roll scoop turn-stepover-elastico-reverse elastico و فوقش یکی 2تا دیگه.مثلا یکی 2 پا که اسمش یادم نیست ولی L1 میگیری و آنالوگ راست رو به سمت راست یا چپ نگه میداری(تقیه نمیزنی)

• Like
Reactions: milad3d

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
دوستان اخیرا کارت گرافیک مو عوض کردم.و همزمان نتها هم داغون شدن.
یسوال دارم: موقع بازی در حد ی میلی ثانیه بعضی وقتا لگ دارم و بازی۱۰۰ درصد روون نیس،۹۶ درصد smooth هست برام
نمی‌دونم بخاطر نت های یا مشکل از گرافیکمه.
میشه بگین شما هم اینجوری هستین یا نه؟
با نت ایرانسل وصل میشم.پینگمم بد نیس.
کارتم تو بازیای دیگه لگ نداره براهمین شک کردم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,729
دوستان اخیرا کارت گرافیک مو عوض کردم.و همزمان نتها هم داغون شدن.
یسوال دارم: موقع بازی در حد ی میلی ثانیه بعضی وقتا لگ دارم و بازی۱۰۰ درصد روون نیس،۹۶ درصد smooth هست برام
نمی‌دونم بخاطر نت های یا مشکل از گرافیکمه.
میشه بگین شما هم اینجوری هستین یا نه؟
با نت ایرانسل وصل میشم.پینگمم بد نیس.
کارتم تو بازیای دیگه لگ نداره براهمین شک کردم
احتمالا ربطی به گرافیکت نداره.مال منم همینطوره

کلا رو pc چندتا مشکل هست که مهمترینش آنتی چیت هست.من جدیدا یه چیزی کشف کردم.وقتی وارد بازی میشم و کاملا هم روون و بدون لگ هست اگه به هر دلیلی بازی رو مینیمایز کنم و بیام تو محیط ویندوز،وقتی برمیگردم میبینم بازی دچار لگ میشه.حدس خودم اینه که آنتی چیت برای جلوگیری از ران کردن برنامه های چیتینگ این کار رو میکنه.

یه مشکل دیگه هم احتمالا از همون نت خودمون هست.من شاتل دارم و زنگ زدم پشتیبانی که همون اولش صدای ضبط شده میگفت مشکلی خارج از شبکه هست وقتی هم به پشتیبانی گفتم،گفت برای بازی مشکل پیش اومده که دست ما نیست.خیلی وقتها به نظر نمیاد مشکلی باشه ولی اگه آدم حساسی باشی و التیمیت هم بازی کنی کاملا مشهوده که یکم لگ داره.

اینا حدس خودمه.چون من بازی رو روی حالت اولترا هم که میذارم باز بالای 120 فریم دارم میگیرم پس خیلی بعیده که مشکل سخت افزاری و کارت گرافیک باشه

• Like
Reactions: Masood1992sdt

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
احتمالا ربطی به گرافیکت نداره.مال منم همینطوره

کلا رو pc چندتا مشکل هست که مهمترینش آنتی چیت هست.من جدیدا یه چیزی کشف کردم.وقتی وارد بازی میشم و کاملا هم روون و بدون لگ هست اگه به هر دلیلی بازی رو مینیمایز کنم و بیام تو محیط ویندوز،وقتی برمیگردم میبینم بازی دچار لگ میشه.حدس خودم اینه که آنتی چیت برای جلوگیری از ران کردن برنامه های چیتینگ این کار رو میکنه.

یه مشکل دیگه هم احتمالا از همون نت خودمون هست.من شاتل دارم و زنگ زدم پشتیبانی که همون اولش صدای ضبط شده میگفت مشکلی خارج از شبکه هست وقتی هم به پشتیبانی گفتم،گفت برای بازی مشکل پیش اومده که دست ما نیست.خیلی وقتها به نظر نمیاد مشکلی باشه ولی اگه آدم حساسی باشی و التیمیت هم بازی کنی کاملا مشهوده که یکم لگ داره.

اینا حدس خودمه.چون من بازی رو روی حالت اولترا هم که میذارم باز بالای 120 فریم دارم میگیرم پس خیلی بعیده که مشکل سخت افزاری و کارت گرافیک باشه
آخه از بطرف لگش دقیق مدل لگ های کارت گرافیکه.
از یطرفم با همین کارت فارکرای ۶ روی الترا-۲k میزنم ۱۰۰ روونه .بگو ی ذره لگ. هیچی

پس مطمین باشم گرافیکم سالمه؟
تو هم دقیقا همینطوری ک میگم هستی؟
آخه تا همین هفته پیش با گرافیک قبلیم این لگه نبود.
ینی ۴-۵ روزه اینطوری شده؟

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,729
آخه از بطرف لگش دقیق مدل لگ های کارت گرافیکه.
از یطرفم با همین کارت فارکرای ۶ روی الترا-۲k میزنم ۱۰۰ روونه .بگو ی ذره لگ. هیچی

پس مطمین باشم گرافیکم سالمه؟
تو هم دقیقا همینطوری ک میگم هستی؟
آخه تا همین هفته پیش با گرافیک قبلیم این لگه نبود.
ینی ۴-۵ روزه اینطوری شده؟
با قاطعیت که نمیشه بگی مشکل از چیه.حتی شاید مثلا کارت قبلی انودیا بوده الان amd و فیفا با فلان درایورش مشکل داشته باشه(به طور مثال میگم چون من نمیدونم کارت قبلی و فعلیت چیه)شاید مشکل نرم افزاری باشه و مثلا احتیاج باشه بازی پاک بشه و با کارت جدید نصب بشه(باز هم دارم مثال میزنم نه اینکه راه حل باشه :D )و شاید هم از همون نت باشه

حالا چیزی که هست تو بازی چک کن ببین چقدر فریم میگیری و آیا وسط بازی دچار افت فریم میشی یا نه؟من 3070 دارم ولی چون مانیتور 60 هرتز هست رو 60 فریم قفل کردم و در حین بازی حتی یکبار هم زیر 60 نمیاد ولی بعضی وقتها و بعضی ساعات بازی خوبه و روون و بعضی وقتهای دیگه لگ شدید

و اصلا یه کار دیگه.نت رو کلا قطع کن و به صورت آفلاین وارد بازی شو برو یدست دوستانه بزن ببین لگ داره یا نه؟اگه مشکل از گرافیک باشه اونجا هم باید لگ بزنه و نه فقط تو بازی آنلاین.

در کل خیلی بعید میدونم مشکل از کارتت باشه.فیفا کلا رو pc خیلی تخ@@ و حتی دیدم خارجیها با پینگ زیر 20 و گرافیک مثلا 3080 هم بعضا این مشکل لگ رو دارن

• Like
Reactions: Masood1992sdt

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر