Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
796
آقایون...خواستم بگم اگه تا حالا german cross رو بلد نبودید حتما یاد بگیرید.باگ خالصه ;))
آقا حمید اسمش خیلی آشناست
همونی نیست که پاس رو به عقب میدی بعد در جا و سر ضرب همونو سانت میکنی رو دروازه؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,075
آقا حمید اسمش خیلی آشناست
همونی نیست که پاس رو به عقب میدی بعد در جا و سر ضرب همونو سانت میکنی رو دروازه؟
فکر کنم منظورت kick off هست که موقع شروع بازی رو به عقب میدیم بعد میندازیم رو دروازه.

این هم تقریبا شبیه همونه ولی برای وسط بازی هست.هافبکت باید توپ رو وسط زمین حریف بگیره بعد با L1 پاس بدی به بازیکن کنار زمین و خودش بره سمت محوطه.یک لحظه قبل از اینکه دفاع رو رد کنه باید پر قدرت سانتر کنی رو محوطه(بازیکنی که سانتر میکنه نباید دکمه سرعت رو گرفته باشی).اگه بتونی درست بندازی هر سانترت میشه یک موقعیت گل.یه جوری شبیه باگه.چون خود بازیکن حواسش به اونی هست که توپ دستشه و ai دفاع حریف هم کاملا گیج میزنه و هیچ کاری نمیکنه.

فقط حتما باید از کنار زمین سانتر بشه تا توپ اوریب بیاد وگرنه مستقیم بخوای بزنی دفاع میگیره

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,075
با کافو همین کارو میکنم . خیلی جوابه :D
امروز گفتم بذار تست کنم ببینم واقعا اینقدر خوبه یا الکی میگن.
بازی اول از 4 تایی که زدم 2 تاش دقیقا رو همین سانتر بود،یدونه دیگه هم تک به تک شد ولی خراب کردم :D

فقط من هنوز یک دشمن سرسخت تر به اسم اینترنت دارم.دقیقه 85 بود 4-2 هم جلو بودم زارتی نت قطع شد.اونم اولین بازی ویکند ~X(

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
بازی اول از 4 تایی که زدم 2 تاش دقیقا رو همین سانتر بود،یدونه دیگه هم تک به تک شد ولی خراب کردم :D

فقط من هنوز یک دشمن سرسخت تر به اسم اینترنت دارم.دقیقه 85 بود 4-2 هم جلو بودم زارتی نت قطع شد.اونم اولین بازی ویکند ~X(
حمید خان تو ویکند من به یک مشکلی میخورم. میخوام ببینم بقیه هم بهش برخوردن یا نه. مثلا گل میزنم جلو میوفتم یهو پینگ داغون میشه و صحنه آهسته میشه و حریف سریع گل و میزنه بهم. بعد گل دوباره همه چی عادی میشه.
یا مثلا یه بازی بود کلا بازیکنام کند شده بودن و نمیتونستن بازی کنن.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,075
حمید خان تو ویکند من به یک مشکلی میخورم. میخوام ببینم بقیه هم بهش برخوردن یا نه. مثلا گل میزنم جلو میوفتم یهو پینگ داغون میشه و صحنه آهسته میشه و حریف سریع گل و میزنه بهم. بعد گل دوباره همه چی عادی میشه.
یا مثلا یه بازی بود کلا بازیکنام کند شده بودن و نمیتونستن بازی کنن.
والا من اینقدر پینگم خودش داغونه که اگه هم همچین بلایی سرم بیارن هم متوجه نمیشم ;)) بین 80 تا 330 هم شده نوسان کنه :D

ولی این چیزی که میگی اگه دقیقا مواقع خاصی اتفاق میافته میتونه عمدی باشه.یه چیز هست به اسم کیل سوئیچ یا همچین چیزی که طرف میزنه و پینگت میره بالا.البته نمیدونم تو فیفا هنوز هم استفاده میکنن یا نه.

البته دقت کن ببین طرف با pc هست یا کنسول.اگه فقط با pc هست احتمالا باز چیتی کِرمی چیزی دارن میریزن :|

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
796

والا من از جمعه هفته پیش همین ساعتا تا همین الانشم فقط یه دست دیشب با رادار تونستم بازی کنم
صد تا dns تست کردم یا به لایو ایکس باکس وصل نمیشه یا وصلم میشه به خود سرورا وصل نمیشه
وقتی شماها رو پلی استیشن مشکل دارید دیگه ایس باکس وضع بدتره مارو هم از بیرون بستن هم از داخل میزنن میترکونن

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
والا من اینقدر پینگم خودش داغونه که اگه هم همچین بلایی سرم بیارن هم متوجه نمیشم ;)) بین 80 تا 330 هم شده نوسان کنه :D

ولی این چیزی که میگی اگه دقیقا مواقع خاصی اتفاق میافته میتونه عمدی باشه.یه چیز هست به اسم کیل سوئیچ یا همچین چیزی که طرف میزنه و پینگت میره بالا.البته نمیدونم تو فیفا هنوز هم استفاده میکنن یا نه.

البته دقت کن ببین طرف با pc هست یا کنسول.اگه فقط با pc هست احتمالا باز چیتی کِرمی چیزی دارن میریزن :|
من خودم xbox دارم. با پلیر های pc این مشکل و دارم. خودمم شک کردم کرم میریزن چون تا جلو میوفتم همه چی میریزه بهم و وقتی گل و ‌که میزنه برمیگرده حالت عادی

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
والا من از جمعه هفته پیش همین ساعتا تا همین الانشم فقط یه دست دیشب با رادار تونستم بازی کنم
صد تا dns تست کردم یا به لایو ایکس باکس وصل نمیشه یا وصلم میشه به خود سرورا وصل نمیشه
وقتی شماها رو پلی استیشن مشکل دارید دیگه ایس باکس وضع بدتره مارو هم از بیرون بستن هم از داخل میزنن میترکونن
من با شاتل کلا وصل نمیشم حتی با DNS . از ایرانسل tdlte استفاده میکنم با الکترو وصل میشم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,075
من رو pc هستم.با dns فعلا اوکی هست ولی پینگ رو بد میکنه و نوسان هم نسبتا زیاد داره.رو xbox که دیگه خدا صبر بده ;))

البته من یه چیزی الان تو تاپیک رادار نوشتم فکر کنم مشکلت همین باشه.امروز از پشتیبانی پرسیدم که چرا با برنامه رادار میتونم وصل بشم ولی اگه dns رو مستقیم بزنم نمیشه؟!!گفت چون فیفا فقط رو برنامه ساپورت میشه.یعنی شما که رو xbox داری dns رو میزنی فقط میتونی به لایو وصل بشی و خود بازی از dns گویا استفاده نمیکنه.دیروز هم به پشتیبانی صبانت زنگ زدم داد و بیداد کردم گفت زیرساخت محدودیت گذاشته و اون اینترنتهایی هم که فیفا روش وصل میشه چون اکانت بازی یا همچین چیزی دارن.در واقع همون که حدس میزدم،فیفا رو بعضی از isp ها بسته شده پورتش

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,075
من با شاتل کلا وصل نمیشم حتی با DNS . از ایرانسل tdlte استفاده میکنم با الکترو وصل میشم
اگه رو کنسول بازی میکنی پس مشکلت همونه که بالا به امید گفتم.dns رادار و الکترو رو فیفا به صورت مستقیم ساپورت نمیشه.فقط رو pc با برنامه اش میشه از این dns استفاده کرد.

اینترنتهای سیم کارت و tdlte هنوز فیلتر نشده

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
796
منتظر امباپه بودیم یهو کرویف 91 اومد sbc :|
این از اون بایدها هست برای تکمیل
کرویف بیبشو تو 21 داشتم قشنگ 3 تا وین بیشتر تو ویکنده داشتنش
انگار یه ادم گندست که داره با بچه ها فوتبال بازی میکنه :>

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
منتظر امباپه بودیم یهو کرویف 91 اومد sbc :|
این از اون بایدها هست برای تکمیل
مدتشم خوبه برای انجام. منم می‌خواستم یک مهاجم خفن بخرم که دیگه اینو تکمیل میکنم. احتمالا ویرا ۸۸ بگیرم واسه میدفیلدر. اوکیه به نظر شما؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر