Multi Platform FIFA 23

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpgphoto_2022-07-21_00-19-12.jpgphoto_2022-07-21_00-19-14.jpgphoto_2022-07-21_00-19-22.jpgphoto_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpgFX9ffc_WIAAQxWd.jpgFYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:
سلام، ببخشید من دوتا بازی اضافه آوردم اگر راهی شما یا هر کس بلده که با هم بازی کنیم بگید
ماشالا ماشالا حقیقتا
یاد روزای دانشگاه افتادم سر امتحان ما داشتیم خودمونو میکشتیم ببینیم اصن این سوالا یعنی چی؟ بعضیا برگه اضافه میخواستن meanwhile

من تقریبا یه هفتس بازیو دراپ کردم، اعصابم خیلی آرومه :D پیشنهاد میدم حداقل برا یه مدت رهاش کنید بلکه آدم شه :))
من دراپ نکردم،دراپم دادن :Dالان چند روزه میخوام بازی کنم نت نمیذاره.امروز از ساعت 2 اینترنت سرعتش شده 200 کیلوبایت،زنگ زدم پشتیبانی میگه شیراز بارون اومده سرعت کم شده :))
داشتم پلی تایم فیفا 22 رو نگاه میکردم تو 5 ماه 1450 ساعت بازی کرده بودم ولی فیفا 23 تو این تقریبا 4-5 ماه 500 ساعت بازی کردم.نه اینکه دلم نخواد...نمیذارن :|

سلام، ببخشید من دوتا بازی اضافه آوردم اگر راهی شما یا هر کس بلده که با هم بازی کنیم بگید
نمیشه متاسفانه
ولی کارت درسته :دی من تو futbin هم چک کردم این توکن بیچاره کرده همه رو خیلی غیرمنطقی سختش کرده ارزش نداره

ای بابا ~X( فکر کنم فقط یکیشو بگیرم
خیلی قوین کسایی که میان homeground eleven
چه باید کرد؟ وایسم روزای اخر انجامش بدم؟
کلا ۲۵ تا میخوای. تا ۵ تا میتونی نگیری :D .تا الان ۱۶ تا گرفتم. کلا فکر کنم ۲۶ ۲۷ تا بتونم بگیرم که بسته.

ای بابا ~X( فکر کنم فقط یکیشو بگیرم
خیلی قوین کسایی که میان homeground eleven
چه باید کرد؟ وایسم روزای اخر انجامش بدم؟
اتفاقا میخوستم بگم ولی ترسیدم بگید بهوونه میاری ;))
یعنی هر کی بهم میافته بدون شک امباپه و ژینولا داره :|

من که الان اولی رو بازی کردم از شانس خوبم طرف ایرانی بود و بردمش و توکن اولی رو گرفتم:D ولی به نظرم همون 2-1 روز آخر بازی کنی بهتر باشه.احتمالا اون قوی ها روزای اول تموم میکنن میرن.

البته من اون 2 تا توکن استور رو خریدم جای این 2 تا.اگه 27 تا بتونم بگیرم 2 تا+85 میشه با یدونه +81 و فکر نکنم حالت دیگه ای بشه جایزه بهتر گرفت

اتفاقا میخوستم بگم ولی ترسیدم بگید بهوونه میاری ;))
یعنی هر کی بهم میافته بدون شک امباپه و ژینولا داره :|

من که الان اولی رو بازی کردم از شانس خوبم طرف ایرانی بود و بردمش و توکن اولی رو گرفتم:D ولی به نظرم همون 2-1 روز آخر بازی کنی بهتر باشه.احتمالا اون قوی ها روزای اول تموم میکنن میرن.

البته من اون 2 تا توکن استور رو خریدم جای این 2 تا.اگه 27 تا بتونم بگیرم 2 تا+85 میشه با یدونه +81 و فکر نکنم حالت دیگه ای بشه جایزه بهتر گرفت
حمید آقای عزیز چطورید؟ عزیز شما با جینولا پلی دادی؟ چطور بازیکنیه؟ من حس میکنم سنگین پلی میده. آیا end game هست؟

• Like
Reactions: hamid_barca
حمید آقای عزیز چطورید؟ عزیز شما با جینولا پلی دادی؟ چطور بازیکنیه؟ من حس میکنم سنگین پلی میده. آیا end game هست؟
اونی که خودم پک کردم رو سریع فروختم :Dولی تو درفت چند بازی باهاش بازی کردم.منم همین حس سنگینی رو بهش داشتم.البته من تو LM باهاش بازی کردم،شاید مهاجم بهتر باشه
ولی حتما خوبه هنوز که حتی پروپلیرها هم ازش استفاده میکنن.اما من باشم و پول داشته باشم نمیخرمش چون به سبک بازی من نخورد

من پارسال داشتمش خفنه ولی به خاطر بادی تایپش و بالانس کمش تو نت ضعیف شاید اذیتت کنه ، وگرنه واسه خارجیا تقریبا Endgame محسوب میشه ، درکل یه فینیشر عالیه

• Like
Reactions: ariamehr1111
خوب من فیفا 23 روی همه نت ها تست کردم جز مبینت
همراه اول پینگ عالی ولی پک لاس هست اصلا نمیشه بازی زد
اسیاتک بد نیست بازی روونه پینگ 140
بهترینش خلاصه ایرانسله الان پینگ 80 و بازی روون
نت های خونگی که افتضاح
خلاصه کسی مبینت تست کرده یه خبری بده

خوب من فیفا 23 روی همه نت ها تست کردم جز مبینت
همراه اول پینگ عالی ولی پک لاس هست اصلا نمیشه بازی زد
اسیاتک بد نیست بازی روونه پینگ 140
بهترینش خلاصه ایرانسله الان پینگ 80 و بازی روون