Multi Platform FIFA 23

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpgphoto_2022-07-21_00-19-12.jpgphoto_2022-07-21_00-19-14.jpgphoto_2022-07-21_00-19-22.jpgphoto_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpgFX9ffc_WIAAQxWd.jpgFYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:
لامصب رو کرنرم خیلی خوبه

حالا شاید بی ربط باشه ولی یه بار از نزدیک رودی فولر رو دیدم :D
رودی فولر یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال آلمانه. لقب «روباه» به راستی که برازنده این مهاجم بود. طوری در نقاط کور نزدیک به دروازه جایگیری میکرد، انگاری میدونست که توپ کی و کجا میخواد در منقطه مورد نظر فرود بیاد که فولر هم سر آخر زهر خودش رو بریزه.

در ضربات کرنر هم در دنیای واقعی فوتبال هم استاد گل کردن توپ ها در شلوغی ها و زمان هرج و مرج در محوطه جریمه در جریان بازی بود.

سانتر اندریاس برمه و در نهایت ضربه سر رودی فولر که منجر به گل دوم آلمان در مقابل تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 86 شده بود.

View attachment Argentina 3-2 West Germany - Extended Highlights - 1986 FIFA World Cup Final - Segment1(00_08_...mp4

آخرین ویرایش:
چه اتفاقی افتاد؟:D
اتفاقای معمول در فیفا :D صد تا حمله میکتی گل نمیشه، دو تا حمله میکنه سه تا میزنه :)) دفاعتم وایمیسه طرف بیاد توپو برداره بره. توپ یه قدمیشه عین فلجای تازه بهبود پیدا کرده راه میره تا حریف بیاد توپو بدزده ببره بکنه تو گل :|

پینگمم ۵۵ بود!

• Sad
  • Like
Reactions: Destro and omiid72
با اختلاف نفهم ترین و جلبک ترین مدافع های تاریخ بازی های کامپیوتری رو تو فیفا 23 قرار دادن.

هنوزم معتقدم بهترین گیم پلی و گرافیک همون pes 2021 بود.
حیف که تموم شد.
بیشترین سناریویی که گل میخوریم اینه که از بین دو تا دفاع وسط پاس میرسه مهاجم حریف تک به تک میشه. توپ کنار پاشونه قطع نمیکنن. این چیه درمانش؟؟؟ هیچ کاریم نمیتونم بکنم.

• Like
Reactions: Destro and omiid72
بیشترین سناریویی که گل میخوریم اینه که از بین دو تا دفاع وسط پاس میرسه مهاجم حریف تک به تک میشه. توپ کنار پاشونه قطع نمیکنن. این چیه درمانش؟؟؟ هیچ کاریم نمیتونم بکنم.

مشکل دید کلی به بازی هست!
واسه امثال من که به عمر فوتبال واقعی بازی کردن و با اون ذهنیت سراغ بازی کامپیوتری اومدن و دیدن این شائولین بازی واقعا عذاب اوره.
متاسفانه روند فیفا طی سالهای گذشته ارکید کردن بازی و گل های زیاد شده و چون اینا معتقدن بازیهای پرگل جذابه و براشون مهم نیست این فرایند چطور اجرا بشه!
ساده ترین روش ممکن هم براشون این بوده که بخش دفاع رو نابود کنن اونم با از بین بردن هوش مصنوعی دفاع و گلرها.
بعد از این همه مدت بازی به جرات میگم هیچ راه درست و حسابی واسه گل خوردن وجود نداره!
تنها راه بردن تو این بازی اینه بیشتر از حریفت گل بزنی و تو فاز گل خوردت نباشی.

البته اگه هندیکپ از قبل بازی تصمیمش به باختت نباشه!
در کل چون تنها گزینه ممکنه بازیش میکنم.
اگه همین الان pes 2021 و با همون شرایط اپدیت کنن و بفروشن ثانیه ای این مزخرف و ادامه نمیدم.

• Like
Reactions: ehsas1
رودی فولر یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال آلمانه. لقب «روباه» به راستی که برازنده این مهاجم بود. طوری در نقاط کور نزدیک به دروازه جایگیری میکرد، انگاری میدونست که توپ کی و کجا میخواد در منقطه مورد نظر فرود بیاد که فولر هم سر آخر زهر خودش رو بریزه.

در ضربات کرنر هم در دنیای واقعی فوتبال هم استاد گل کردن توپ ها در شلوغی ها و زمان هرج و مرج در محوطه جریمه در جریان بازی بود.

سانتر اندریاس برمه و در نهایت ضربه سر رودی فولر که منجر به گل دوم آلمان در مقابل تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 86 شده بود.
دمت گرم شما فکر کنم کلا نوستالژی بازی،تو تاپیکهای بازیهای نوستالژی هم دیدم پست میذاری ولی چقدر این فوتبال های دهه 80 90 خوب بود(شایدم چون خاطره شده برامون فکر میکنیم خوب بود).اولین چیز فوتبالی هم که یادم هست جام جهانی 90 و روژه میلا گل میزد میرفت کنار پرچم کرنر میرقصید :D
جام جهانی 90 ما دبی زندگی میکردیم.بعد امارات همون یه بار رفت جام جهانی یه بازی هم فکر کنم فقط یدونه گل زده بودن،یادمه یه فروشگاه ورزشی از خوشحالی همینطور ساک ورزشی با کلی لباس و چیز میز پرت میکرد بین مردم :D

اگه انجمن قابلیت آپلود ویدیو داشت با رسم شکل هندیکپ FUT رو نشون میدادم. وقتی با یک گل از کسی جلو افتادی که کل بازی داشته دریبل میزده و یک حمله مفید نکرده. هر چی شوت زدی یا خورده به تیر یا بیرون رفته یا دروازه بان گرفته. آخر بازی به مسخره ترین شکل ممکن گل میخوری مساوی میشه.و بعد از شروع مجدد چهار تا پاس میده همه رو با جاگیری درست باید مانع میشد ولی رد میشه آخر یک شوت میزنه اول ادرسون میگیره بعد ول میکنه بره تو گل! اینها رو ضبط کردم برم بزنم تو سر EA.

• Wow
Reactions: hamid_barca
من حس میکنم تو این یکی دو هفته اخیر مخصوصا این هندی کپ به اوج خودش رسیده، هفته های پیش به این شدت نبود.
منم حس میکنم یه جوری شده کلا :| نمیشه بیان کرد ولی موقع بازی قشنگ حس میکنم فرق کرده
سلام دوستان
میشه بگین از چه شرکتی اینترنت میگیرین ؟
دقت میکنم پیگ های خیلی خوبی برای فیفا دارین
والا اکثرا میانگین 80 اینا هستیم رو adsl
فقط همین دوست بالایی فیبر نوری دارن حدود 55 فکر پینگ میگیرن وگرنه پینگ 80 کجاش خوبه؟ :D
همین 50 هم هیچکس تو بقیه دنیا نمیتونه بازی کنه که ما میگیم wow :))

با این نتیجه رفتم دیویژن ۳. فکر کنم دیگه قراره جر بخورم :D
View attachment 282408
کاش میشد یه دکمه غلط کردم داشت که هر موقع پشیمون شدی اونو میزدی برمیگشتیم دیویژن قبلی! :D
دیشب اینقدر باخت دادم اعصابم خورد شد رفتم 80کا دادم آقا مالدینی و بستم یه تنه برد دیویژن دو تیمو
خیلی منتظر کارت پوگبا بودم ولی حقیقتا ناامید شدم ، نه قیمت مناسبی داره نه استتای خوبی ، چی میزنه Ea این مدلی کارت میده ، استامینای 86 ، اجیلیتی بالانس داغون ، سرعت کم ، ورک ریت بد ، اونوقت این قیمت ؟
احساس میکنم جدیدا میشینن دور همی گُل میکشن SBC میدن به جز ایرادایی که گفتی بزرگترین ایرادش بادی تایپ مزخرف پوگباست بنظرم
رسما درخت چنار وسط زمینه با این اگیلتی بالانس قشنگ معلومه کامیونه نمیچرخه اصلا .این کارت نهایت 200کا ارزش داشته باشه
حتی پرمیوم لیگای توتی هم گند زدن پارسال یادمه ده تا کارت میداد 4 تاش ریر بود ولی امسال شده هشت تا کارت سه تاش ریره!

خیلی منتظر کارت پوگبا بودم ولی حقیقتا ناامید شدم ، نه قیمت مناسبی داره نه استتای خوبی ، چی میزنه Ea این مدلی کارت میده ، استامینای 86 ، اجیلیتی بالانس داغون ، سرعت کم ، ورک ریت بد ، اونوقت این قیمت ؟
منم همینطوری شد جریانم . کلی منتظر اوزیل بودم کارتش انقدر داغون بود گذاشتم تو sbc رفت...
طرف اصلا توپ نمیتونست کنترل کنه . استامیناشم طوری بود که دقیقه ۷۰ میاوردم تو دوباره باید میکشیدمش بیرون چون کم میاورد 8-|

• Like
Reactions: hamid_barca
منم گلام و همینطوری دریافت میکنم. کافیه یکم مهاجمش سرعتی باشه. تموم میشه بازی برام

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or