Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
آخه تو یوتیوب پلیر ایرانی دیدم چپ و راست پک باز میکرد آیکون بهش میداد بازیکن میداد برای فروش همین دو هفته پیش بود استریم میکرد
حالا فیفا ۲۳ بیاد چجوری میشه ازش کوین درآورد حداقل پول بازی صاف بشه
متاسفانه تو فیفا 23 دیلیت کلاب حذف شده و این کارو برای کوین دراوردن خیلی سخت میکنه
تو فیفاهای قبلی ملت ادونس میبستن کلی سود میکردن(تو قسمت sbc یه بخشی هست به اسم foundation اون جا چهار تا پک خوب ترید شامل مگا و ریر مگا میده که اون اوایل بازی چون کارتای گلد گرونن ملت هی میرفتن اینارو میبستن کوین خوب درمیاوردن دوباره دیلیت کلاب میکردن و دباره اینارو میبستن و روز از نو روزی از نو!ولی خب این کلا کنسل شد یه صحبت هایی هست شاید با یه اپدیت دیلیت کلابو برگردونن ولی خودم بعید میدونم الان تها راه کوین دراوردن ترید کردنه ینی بازیکن وقتی ارزونه بخری گرون شد بفروشی ولی خب سختیا و ریسک خاص خودشو داره من خودم تو یوتیوب از mofka brothers و alimm78 خیلی کمک میگیرم اکثر سیگنالایی که میدادن درست در میومد باید وایسیم فیفا 23 بیاد ببینیم این عزیزان چه میکنن :D
هر چند به نظر خودم چون مارکت یکی شده ممکنه روالش مثل سالهای گذشته نباشه و حتی تریدرا هم اشتباه کنن تو برنامه هاشون

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
آخه تو یوتیوب پلیر ایرانی دیدم چپ و راست پک باز میکرد آیکون بهش میداد بازیکن میداد برای فروش همین دو هفته پیش بود استریم میکرد
حالا فیفا ۲۳ بیاد چجوری میشه ازش کوین درآورد حداقل پول بازی صاف بشه
2-3 هفته پیش امکان نداره پک آیکون تریدبل جایی بوده باشه.اصلا شما همین پکهای پرومو که میخوای بخری و تریدبل هم هستن،میتونی احتمال گرفتن هر بازیکن رو ببینی که الان اصلا آیکون توش فکر نکنم باشه
شاید همین sbc داشته پک باز میکرده بعد بازیکنش داپلیکیت بوده و عوض کرده با هم و اون قبلی رو برای فروش گذاشته

حالا از این بگذریم.بهترین متد برای کوین در آوردن برای اولش که کوین زیادی نداری متد برنز هست روشش هم اینطوریه که bronze rare رو انتخاب میکنی و بعد مثلا لیگ برتر انگلیس رو انتخاب میکنی.میری ببینی ارزونترین بازیکنی که هست قیمتش چند کوینه.مثلا 1200 کوین اگه باشه با توجه به 5 درصد مالیات فروشی که بعدا باید بدی،باید بری دنبال بازیکنی باشی که مثلا زیر 800 کوین باشه.حالا موقع سرچ بیشترین قیمت اولیه رو میذاری رو 800 و هر چی بازیکن آورد رو بید میزنی.باید یه سقفی برای خودت تعیین کنی که از اون بیشتر پول ندی چون آدمهای دیگه هم میان بید میزنن.خلاصه اینطوری مثلا 100 تا بازیکن میخری زیر 800 بعد همین ها رو میذاری برای فروش به قیمت 1200 و بیشتر.تو همین حین هم که بازیکنهات رو گذاشتی برای فروش میری از روش اسنایپ هم بازیکن های زیر 800 کوین رو اسنایپ میکنی و بلافاصله میفروشی 1200 به بالا
اینطوری خیلی سریع میرسی به 100 هزار کوین و بیشتر و میتونی متدهای گرونتر ولی با سود بیشتر رو اجرا کنی که تو یوتیوب سرچ کنی انواع متدها رو برات میاره

این روش برنز رو برای 4 لیگ اصلی میتونی انجام بدی.فقط باید قیمتها دستت بیاد که تو ساعات و روزهای مختلف فرق میکنه

• Like
Reactions: omiid72 and yar_66

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
2-3 هفته پیش امکان نداره پک آیکون تریدبل جایی بوده باشه.اصلا شما همین پکهای پرومو که میخوای بخری و تریدبل هم هستن،میتونی احتمال گرفتن هر بازیکن رو ببینی که الان اصلا آیکون توش فکر نکنم باشه
شاید همین sbc داشته پک باز میکرده بعد بازیکنش داپلیکیت بوده و عوض کرده با هم و اون قبلی رو برای فروش گذاشته

حالا از این بگذریم.بهترین متد برای کوین در آوردن برای اولش که کوین زیادی نداری متد برنز هست روشش هم اینطوریه که bronze rare رو انتخاب میکنی و بعد مثلا لیگ برتر انگلیس رو انتخاب میکنی.میری ببینی ارزونترین بازیکنی که هست قیمتش چند کوینه.مثلا 1200 کوین اگه باشه با توجه به 5 درصد مالیات فروشی که بعدا باید بدی،باید بری دنبال بازیکنی باشی که مثلا زیر 800 کوین باشه.حالا موقع سرچ بیشترین قیمت اولیه رو میذاری رو 800 و هر چی بازیکن آورد رو بید میزنی.باید یه سقفی برای خودت تعیین کنی که از اون بیشتر پول ندی چون آدمهای دیگه هم میان بید میزنن.خلاصه اینطوری مثلا 100 تا بازیکن میخری زیر 800 بعد همین ها رو میذاری برای فروش به قیمت 1200 و بیشتر.تو همین حین هم که بازیکنهات رو گذاشتی برای فروش میری از روش اسنایپ هم بازیکن های زیر 800 کوین رو اسنایپ میکنی و بلافاصله میفروشی 1200 به بالا
اینطوری خیلی سریع میرسی به 100 هزار کوین و بیشتر و میتونی متدهای گرونتر ولی با سود بیشتر رو اجرا کنی که تو یوتیوب سرچ کنی انواع متدها رو برات میاره

این روش برنز رو برای 4 لیگ اصلی میتونی انجام بدی.فقط باید قیمتها دستت بیاد که تو ساعات و روزهای مختلف فرق میکنه
دمتون گرم ولی کلا من تازه کارم تو زندگیم ۲ ماهه فیفا پلی میدم اونم بخاطر اینکه اومد گیم پس البته با گیم پلی بازی و هندیکپش به شدت مشکل دارم مخصوصا اینکه خیلی بازی هارو سناریو می‌چینن و با سه چهارتا پاس اول مشخص میشه گیم پلی بد بهت افتاده یا خوب ، عربا هم که عقده ای یه گل می‌زنن میرن سمت دروازه خودشون وقت کشی
ولی بخاطر گرافیک و جزییات خاصش جذبش شدم تا اینجا مخصوصا روی نسل ۹ و ۴کی عالیه
حالا بازم یوتیوب کلیپ نگاه میکنم بببینم چجوریه اگر شد اکانت ۲۳ رو میخرم

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی

این بازیکنای منه تو کدوم sbc بندازم که ارزش داشته باشه
View attachment 1663059461174.mp4

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
این بازیکنای منه تو کدوم sbc بندازم که ارزش داشته باشه
View attachment 272112
فودر خوب داری و هر sbc بخوای سریع میتونی تکمیل کنی ولی الان ضعف اصلی تیمت دفاع هست لاپورت که اصلن خوب نیست تو این مرحله از فیفا دفاع وسط هم که یکیش دفاع راست گذاشتی.به نظرم اول از همه سریع برو کولیبالی رو بگیر بعد هم 85*10 چندتا بزن اگه بهت کای واکر داد حتما بذارش جای لاپورت
بعدش اگه وقت و حوصله داری بشین آیکون رونالدو رو بگیر.26 اسکواد میخواد ولی چون فودر زیاد داری فکر نکنم خیلی وقت بگیره. یه خوبی که داره از این 26 اسکوادی که رونالدو میخواد هرکدومش وقتی تکمیل کنی یه پک جایزه میده که اون تریدبل هست و هر بازیکنی بهت بده میتونی بفروشی مثلا 4-5 تا مگا پک یا گلد ریر میده که اکثرا یکی یا دوتا بازیکن tots یا شیپ شیفتر داخلش هست

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
فودر خوب داری و هر sbc بخوای سریع میتونی تکمیل کنی ولی الان ضعف اصلی تیمت دفاع هست لاپورت که اصلن خوب نیست تو این مرحله از فیفا دفاع وسط هم که یکیش دفاع راست گذاشتی.به نظرم اول از همه سریع برو کولیبالی رو بگیر بعد هم 85*10 چندتا بزن اگه بهت کای واکر داد حتما بذارش جای لاپورت
بعدش اگه وقت و حوصله داری بشین آیکون رونالدو رو بگیر.26 اسکواد میخواد ولی چون فودر زیاد داری فکر نکنم خیلی وقت بگیره. یه خوبی که داره از این 26 اسکوادی که رونالدو میخواد هرکدومش وقتی تکمیل کنی یه پک جایزه میده که اون تریدبل هست و هر بازیکنی بهت بده میتونی بفروشی مثلا 4-5 تا مگا پک یا گلد ریر میده که اکثرا یکی یا دوتا بازیکن tots یا شیپ شیفتر داخلش هست
داداش فودر یعنی چی؟
بعد اون sbc 85 هرچی میزنم بازیکن تکراری میده یعنی از ۱۰ تا۶ تاش تکراری میشه دو تا گلد و دوتا بازیکن خوب و این روند تکرار میشه
برای ترکیب اوکی میکنم ۴۳۳ چیندم و ردیفش کردم کولیبالی ۹۵ دارم
بعد برای رونالدو باید کل این بازیکن هارو بدم بره؟ چون بازیکن گلد دیگه ندارم همرو سر sbc در دادم رفت

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
داداش فودر یعنی چی؟
بعد اون sbc 85 هرچی میزنم بازیکن تکراری میده یعنی از ۱۰ تا۶ تاش تکراری میشه دو تا گلد و دوتا بازیکن خوب و این روند تکرار میشه
برای ترکیب اوکی میکنم ۴۳۳ چیندم و ردیفش کردم کولیبالی ۹۵ دارم
بعد برای رونالدو باید کل این بازیکن هارو بدم بره؟ چون بازیکن گلد دیگه ندارم همرو سر sbc در دادم رفت
فودر به بازیکنهایی میگن که اوورال بالایی دارن ولی به درد بازی نمیخورن و تو SBC فقط ازشون استفاده میکنن.
تکراری هم خوب طبیعیه چون فکر کنم کلا 100 تا بازیکن هستن که تو 85*10 هست ولی تکراری ها رو باز برای پک بعدی استفاده کن
اون رونالدو هم گرونترین SBC هست ولی یه نکته کلیدی بهت بگم :D
اگه میخوای رونالدو رو بری حتما از اسکواد بالا شروع کن بیا پایین مثلا فکر کنم 4 تا 92 بخواد بعد 91 تا برسه به ترکیب 86 مثلا.اون بالایی ها همراهش پک جایزه خوب میده مثل مگاپک که کلی بازیکن گلد داخلشه.اینطوری مشکل گلد نداشتنت هم برطرف میشه

• Like
Reactions: yar_66

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
در کل تو سال بعد زیاد امید به کوین دراوردن ندارم چون از اخبار معلومه EA داره راههاشو میبنده کمکم
یه جورایی حقم داره تو 22 مارکت مسخره شده بود بازیکن میخریدم ظرف دو هفته 200 تا میریخت همشم به خاطر ادونس و کوین دراوردن بود :D

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
فودر به بازیکنهایی میگن که اوورال بالایی دارن ولی به درد بازی نمیخورن و تو SBC فقط ازشون استفاده میکنن.
تکراری هم خوب طبیعیه چون فکر کنم کلا 100 تا بازیکن هستن که تو 85*10 هست ولی تکراری ها رو باز برای پک بعدی استفاده کن
اون رونالدو هم گرونترین SBC هست ولی یه نکته کلیدی بهت بگم :D
اگه میخوای رونالدو رو بری حتما از اسکواد بالا شروع کن بیا پایین مثلا فکر کنم 4 تا 92 بخواد بعد 91 تا برسه به ترکیب 86 مثلا.اون بالایی ها همراهش پک جایزه خوب میده مثل مگاپک که کلی بازیکن گلد داخلشه.اینطوری مشکل گلد نداشتنت هم برطرف میشه
حله دمت گرم
راستی چجوری میشه وارد وب فیفا شد از اونجا پک درآورد ؟

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
حله دمت گرم
راستی چجوری میشه وارد وب فیفا شد از اونجا پک درآورد ؟
وارد سایتش میشی بعد با همون اکانتی که فیفا روش هست فکر کنم لاگین میکنی(دقیق یادم نیست) ولی همون اول اجازه بهت نمیده،باید بعدش یه چندتا بازی بکنی تا وب برات فعال بشه

• Like

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
اولین باره داخل برنامه فیفا میشم ولی نمیتونم از قیمت ترنسفر بازیکن بخرم چجوری باز میشه ؟ بعد یکی بهم گفت اگر باز بشه ازت میخرم چقدر هزینه باید ازش بگیرم؟؟ IMG_20220915_002500_035.jpg

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
اولین باره داخل برنامه فیفا میشم ولی نمیتونم از قیمت ترنسفر بازیکن بخرم چجوری باز میشه ؟ بعد یکی بهم گفت اگر باز بشه ازت میخرم چقدر هزینه باید ازش بگیرم؟؟View attachment 272553
تو پست قبلی گفتم که.شما وقتی لاگین کنی اولش اجازه دسترسی نمیده.کافیه چندتا بازی بکنی تو روزهای آینده بعد خودش درست میشه چیزی نیست که خرید و فروش بشه.ضمن اینکه وب اپ فیفا 22 فردا یا پسفردا دیگه بسته میشه و 23 جایگزین میشه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر