Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چجوری یه سریا دارن پک میخرن و بازیکن آزاد میکنن و حتی بازی میکنن؟مگه بازی اومده؟؟؟
یه سری استریمر که از طرف EA اجازه دارند از دیشب دارند استریم میکنن

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
چجوری یه سریا دارن پک میخرن و بازیکن آزاد میکنن و حتی بازی میکنن؟مگه بازی اومده؟؟؟
واسه خیلیا از جمله استریمرا و شخصیتای شناخته شده میفرسته یکی دو هفته زودتر،الان برو توییچ سرچ کن فیفا ۲۲ کلی ادم بازیو دارن و دارن بازی میکنن !
---
اما ea خیلی احمقه واقعا ،باید زودتر از اینا اجازه دانلود به یوسرای پلی استیشن میداد،این چه کاریه اخه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان اشتراک EA PLAY برای یک ماهه تخفیف خورده شده ۱ دلار
از اونجایی که ده درصد میشه تخفیف گرفت رو خرید بازی پیشنهاد میشه استفاده کنید
فقط کسی بلده چطوری میتونیم بدون داشتن Credit Cart فعالش کنیم؟

• Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان اشتراک EA PLAY برای یک ماهه تخفیف خورده شده ۱ دلار
از اونجایی که ده درصد میشه تخفیف گرفت رو خرید بازی پیشنهاد میشه استفاده کنید
فقط کسی بلده چطوری میتونیم بدون داشتن Credit Cart فعالش کنیم؟
متاسفانه دیگه مثل سالای قبل کردیت کارت فیک نمیشه زد یک ماهه رو ،بعضی فروشنده ها چون کردیت قانونی دارن میتونن فعال کنن ،ولی سه ماهو و دوزاده ماهه اونجوری که گفته شده کردیت نمیخواد برای فعال سازی

• Like
Reactions: Horror

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
سلام دوستان
من امروز ظرفیت ۲ نسخه دیجیتالی التیمت ادیشن رو خریداری کردم (از فروشگاه گاما لوپ)
دقیقا از کی میتونم بذارم برای دانلود و چند روز دیگه میتونم بازی رو شروع کنم؟
فقط برای اینکه چند روز زودتر تیم ببندم این نسخه رو خریدم
بهم گفتن روزی که دیتاش برای دانلود قرار بگیره اکانت رو تحویل میدیم

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
سلام دوستان
من امروز ظرفیت ۲ نسخه دیجیتالی التیمت ادیشن رو خریداری کردم (از فروشگاه گاما لوپ)
اونجور که شنیدم دوروز قبل از عرضه یعنی 2مهر میشه دانلود کنی

• Like
Reactions: irandvd

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام دوستان
از امشب ۱۰ ساعت FUT 22 قابل بازی میشه. ۲۷ سپتامبر کسایی که EA play یا گیم‌پس التیمیت دارن و نسخه التیمیت رو پری اُردر کردن، می‌تونن بازی کنن و از ۱ اکتبر همگانی

نسخه بیس بازی رو Xbox واس دانلود اومده، نسخه‌های دیگه رو نمی‌دونم و یه اپدیتم براش اومده. ببینیم امشب اجرا میشه یا باز اپدیت می‌خواد😁

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سوالی ک برام پیش اومده اینه که چون گیم پلی دو نسل بازی با هم متفاوته و نسل قبل هایپرموشن پشتیبانی نمیشه در مچ میکینگ بازی نسل های متفاوت روبروی هم قرار نمیگیرن؟؟
به دلیل این که فناوری انیمیشن سازی نسخه های نسل هشتمی و نسل نهمی با هم متفاوت هستش، پس به همین دلیل امکان بازی کردن دو نسخه نسل هشتمی با نسل نهمی به صورت Cross Platform امکان نداره.

بازی های Cross Platform باید انیمیشن ها،فیزیک،زمان پاسخ گویی و به صورت کلی مشتقات فنی گیم پلی پلتفرم ها دقیقا یکی باشه.

به طور مثال نسخه پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس میتونن با هم بازی کنن به صورت Cross Platform. چون فناوری هایپر موشن در هر دو کنسول وجود داره و گیم پلی یکسانی دارن هر دو نسخه نسل نهمی ( البته اگر تیم سازنده قصد چنین کاری رو داده باشه تا بخوان به صورت کرس پلتفرم بازی کنن ) ولی نسخه پلی استیشن 5 بازی فیفا 22 با نسخه پلی استیشن 4 امکان اجرای بازی به صورت کرس پلتفرم رو نداره.

کلا هم برای این کار از قبل باید یه سری زیر ساختار ها و ... برنامه ریزی های ریشه ای برای این کار انجام بدن. به طور مثال، یک توضیح مختصر :

• یکسان سازی :​

از آنجایی که هر کدام از این پلتفرم ها دارای مشخصات، زبان برنامه نویسی، رابط کاربری،استانداردها و ویژگی های مربوط به خود هستند، برای آنکه تمام کاربران یک تجربه یکسان داشته باشند، تیم توسعه دهنده باید سعی کند تا بخش فنی در تمام این پلتفرم ها یکسان و یکنواخت باشد و تمام فاکتورهای آن اعم از ساختار فنی و ظاهری آن تا جای ممکن شبیه به یکدیگر باشد. این موضوع خود یک دغدغه و چالش بسیار سنگین است زیرا آنچه در یک پلتفرم به راحتی قابل پیاده سازی است در پلتفرم دیگر یک محدودیت غیر قابل اجراست.

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

تفاوت پای چپ و با پای راست در دقت پاس ها​

نکته ای که من در ویدئو گیم پلی ها دیدم تفاوت پاس دادن بازیکن ها در ارسال پاس ها در پای چپ و راستشون زیاد نبود ( همون داستان طراحی بازی بین آرکد و شبیه ساز ) یعنی سازنده بازی رو طوری طراحی میکنه که گیمر آرکد باز هم سریع بدون این که فکر کنه این بازیکن چپ پا هستش و یا راست پا سریع اقدام به پاس دادن کنه. مثلا بازیکنی مثل آلابا بازیکن چپ پایی هستش و ارسال پاس های سخت، هوایی و ... خودش رو با پای چپ خودش میده. حالا به ویدئو ها نگاه کنیم.

1 - همون طور که در ویدئو مشاهده می کنید آلابا با پای راست خودش اقدام به پاس بلند هوایی میکنه و پاس به دقت بالایی به بازیکن هم تیمیش میرسه. آلابا بازیکن چپ پایی هستش و در واقعیت چنین سانتر هایی رو با پای چپ خودش میده. بازی هر چقدر بخواد بین بازی شبیه ساز و آرکد طراحی بشه باز هم از دید من سازندگان باید به چنین مواردی بیشتر توجه کنن و تفاوت پاس دادن با پای چپ و راستشون بیشتر حس بشه ( همین طور در بخش شوت زنی )

View attachment 1.mp4

2 - ویدئویی دیگر که آلابا با پای راستش اقدام به پاس بلند میکنه ( گیمر میدونه که خیلی فرق خاصی بین ارور پاس در پای چپ و راست در فیفا به طرز محسوسی حس نمیشه و بنابراین با خیال راحت اقدام به پاس بلند با پای راست می کنه )

View attachment 2.mp4

3 - در این ویدئو آلابا با پای راست خودش پاس زمینی میده و این جا کمی حس میشه ارور پاسش بیشتر بود. حالا باید دید در عمل واقعا این تفاوت پاس ها با پای چپ و راست به چه صورت هستش !

View attachment 3.mp4

نکته : وقتی صحبت از گیمر آرکد باز میشه و یا صحبت از گیمری میشه که بازی شبیه ساز دوست داره صحبت سر این نیستش که گیمر آرکد باز نوب هستش و گیمر شبیه ساز باز یه گیمر هاردکور گیمر !

هر دو قشر میتونن گیمر هاردکور گیمر باشن و حرفه ای تو سبکی که بازی میکنن. مثلا امکان داره یه گیمری که بازی فوتبالی شبیه ساز بازی می کنه بره با یه گیمر آرکد باز تو اون بازی فوتبالی آرکد بازی کنه و ازش شکست بخوره و همین طور برعکس. یعنی هر دو گیمر میتونن تو حیطه سبک بازی که دارن انجام میدن حرفه ای باشن. چون اون بازی بر اون سبک و سیاقی طراحی شده و گیمر هم به زیر و بم اون بازی وارد !

ولی خب قوانین فوتبال واقعی و ... در یه بازی فوتبالی شبیه ساز درست تر و واقعی تر رعایت میشه و ماهیت یک بازی شبیه ساز هم همینه اصلا. به خصوص قوانین فیزیک در بازی های شبیه ساز درست تر و واقعی تر رعایت میشه. البته طبیعی هم هستش و بازی، بازی شبیه ساز هستش و اون بازی هم آرکد و داستان مربوط به خودش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر