Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
این تایید شده هستش؟ چون من فکر کنم از ۲۰ سپتامبر قابل دانلود باشه برای مشترکای ea play
ea من ندیدم چیزی گفته باشه تو زمینه پریلود ea play
من از اینجا برداشتم
FIFA 22 Early Access – How to Play FIFA 22 Early
ea فقط در مورد روز دسترسی ها گفته بود تو اون مطلب و اینجا گفته از 22 سپتامبر ساعت 6 عصر بوقت uk میشه 8:30 شب به وقت تهران تو مهر
ea اینو گفته
EA Play members can kick off their FUT 22 journey with a 10 hour trial starting from September 22. EA Play Pro players will have full game access on PC starting from September 22. For those who pre-ordered the Ultimate Edition, full game access will begin September 27, 4 days ahead of worldwide launch on October 1.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
20 ساعته از یه داستانی میاد که روی madden ملت انجام دادن!
شما 10 ساعت رو نسخه نسل 9 داری 10 ساعتم رو نسخه نسل 8
میرن هر دو نسخه رو دانلود میکننکه بشه 20 ساعت

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
20 ساعته از یه داستانی میاد که روی madden ملت انجام دادن!
شما 10 ساعت رو نسخه نسل 9 داری 10 ساعتم رو نسخه نسل 8
میرن هر دو نسخه رو دانلود میکننکه بشه 20 ساعت
یعنی دوتا ۵۰ گیگ باید دانلود کرد؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
دوستان یه سوال الان من می خوام بازی رو برای سری اس بگیرم توی استور ماکروسافت استاندارد ادیشن ۶۰ دلاری رو میزنه برای ایکس باکس وان و التیمت ادیشن رو برای سری اس و ایکس ؛ یعنی نسخه ۶۰ دلاری استاندارد نسل بعدی نیست و هایپرموشن نداره؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یه سوال الان من می خوام بازی رو برای سری اس بگیرم توی استور ماکروسافت استاندارد ادیشن ۶۰ دلاری رو میزنه برای ایکس باکس وان و التیمت ادیشن رو برای سری اس و ایکس ؛ یعنی نسخه ۶۰ دلاری استاندارد نسل بعدی نیست و هایپرموشن نداره؟
نه نداره فقط نسخه 70 و 100 دلاری هایپر موشن دارند

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,279
نام
محمدرضا
یعنی فقط باید نسخه آلتیمیت ادیشن بگیرم تا هایپر موشن داشته باشه ؟؟؟
استاندارد ادیشن هم بگیری داره ، فقط باید نسخه مخصوص سریز ایکس و اس رو بگیری . خود استور که کاملا مشخصه ، از سایت ها هم بگیری تو توضیحاتشون می نویسن.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

اولین نگاه به FIFA 22 Next Gen​

همون طور که به دوستان قول داده بودم یه بررسی اجمالی از بخش های مختلف گیم پلی فیفا 22 رو با هم یه نگاهی میندازیم و بببینیم بهبودها، پیشرفت ها و تغییراتی که در فیفا 22 نسخه نسل نهمی رخ داده و یه نگاهی ریز بیانه تر انجام میدیم و امیدوارم توضیحاتی که میدم بتونه برای دوستان مفید واقع بشه.

این رو به دوستان بگم و خودتون هم خوب میدونید این صحبت ها و توضیحاتی که گذاشته میشه به هر حال از ویدئو گیم پلی های نسخه Closed Beta فیفا بوده که لیک شده و در دسترس قرار گرفته. به طور کلی، نسخه Closed Beta در دسترس عموم گیمر ها قرار نمی گیره. در Closed Beta میزان تسترها هنوز محدود isja همانند نسخه آلفا، اما این محدودیت به صدها یا هزاران بازیکن افزایش داده میشه، تا آزمایش برای گیم پلی و ثبات سرور را گسترش بدن. معمولاً این آزمایشات بسیار کوتاه برای بررسی ساختار سرور بازی ، ثبات و استقبال عمومی مورد آزمایش قرار می گیره.

در ادامه باید بگم این صحبت ها فقط از روی ویدئو گیم پلی هایی هست که ما مشاهده کردیم و داریم دربارش صحبت می کنیم و هیچ چیزی به اندازه تست کردن خود بازی به صورت مستقیم مهم نیست و قضاوت نهایی رو میشه فقط در زمان انتشار رسمی نسخه نهایی، آن هم به صورت تست مستقیم بازی انجام داد. ولی به هر حال در هر ویدئو گیم پلی ای اگر تغییرات و پیشرفت ها چشمگیر باشه میتونیم به نکات مثبت بازی پی ببریم و همین طور اگر ضعف هایی هم باشه به همین میزان دربارشون صحبت کنیم. هر بازی فوتبالی که منتشر میشه در طول زمان نقاط ضعف ها و حتی نقاط قوتش بیشتر نمایان میشه. این موضوعی طییعی هستش.اما اگر بازی بتونه در مدت زمان یک سال به صورت کلی طرفدار های بازی مربوطه رو راضی کنه، میشه گفت تیم سازنده در ساخت اون بازی فوتبالی مربوط در اون سال مورد نظر موفق بوده. امیدوارم فیفا 22 نسل نهمی بتونه این حس رو در دل هوادارانش به وجود بیاره.

پاس ها و فیزیک توپ در بازی​

یکی از نقاط ضعف اساسی فیفا در نسل هشتم فیزیک توپ بازی بود. یعنی شما در بازی و در جریان گیم پلی بازی داشتین بازی می کردین گردش جریان توپ در بازی به شدت دچار مشکل بود. شاید گیمر هایی که به صورت تک بعدی فقط فیفا رو بازی می کردن مشکلات فیزیک توپ در بازی براشون قابل لمس نبود و به نوعی دیگه با نقظه ضعف های این بازی هم عادت کرده بودن. اما کسایی که بازی فوتبالی PES رو بازی می کردن و زمانی با اون بازی سر می کردن میتونستن درک بیشتری از مشکلات فیزیک توپ در فیفا داشته باشن. وقتی از فیزیک توپ صحبت می کنیم فقط مشکلات به حس سبک بودن و سنگینی توپ رو ما نمی گیم. بلکه قوانین فیزیک توپ بر اثر شدت ضربه و قدرت جاذبه و میزان ضربه به توپ وارد شده در بازی رو هم اشاراتی بهش داریم وفیزیک توپ شامل تمامی این موارد میشه. در ویدئو های برش داده شده ای که برای دوستان می ذارم میتونن این صحبت های من رو به راحتی هر چه تمام تر درک کنن و متوجه بشن.

1 - شما در این ویدئو مشاهده می کنید که Bruno Fernandes چگونه داره تغییر منطقه بازی میده و تیم خودش رو با یه سوییچ پاس به منطقه راست به جلو هدایت می کنه. با بقل پا به توپ ضربه می زنه و توپ هم بر اثر شدت ضربه و نوع پاس بقل پا کات مورد نظر رو میگیره و به سمت راست هدایت میشه.

View attachment 1.mp4

2 - در این ویدئو مشاهده می کنید که آزادی پاس ها در فیفا 22 به خاطر فیزیک توپ بازسازی شده آزادتر، طبیعی تر شده و نحوه برخورد توپ به زمین طبیعی تر و منطقی تر شده.

View attachment 2.mp4

3 - باز هم پاس بقل پای دیگه و کات توپ و شدت سرعت توپ بر اثر میزان قدرتی که پاس داده شده.

View attachment 3.mp4

4 - شما در این ویدئو انواع و اقسام پاس ها رو مشاهده می کنید که چقدر طبیعی داره رد و بدل میشه. از پاس اولی که به صورت یک پاس نیمه بلند به سمت بازیکن میره و تا شدت بیشتر پاس های بعدی. تا قسمتی که توپ وسط زمین به فرناندز میرسه رو خوب مشاهده کنید که گیمر چقدر خوب با این بازیکن به جهت های مختلف میچرخه و نگاه میکنه و بعد فرناندز به سمت چپ زمین یه پاس بقل پای کات دار زیبا میده و تیمش رو به جلو هدایت می کنه. همین موارد سادست که هم گیم پلی فنی و هم گیم پلی بصری رو زیبا تر می کنه.

View attachment 4.mp4

5 - در جدال نبرد برای گرفتن توپ کانته بازی خونی می کنه و بعد با یک پاس عمقی سریع بازیکن خودش رو صاحب موقعیت می کنه.آزادی توپ در اکثر صحنه ها واضح هستش.

View attachment 5.mp4

6 - یک ضد حمله سریع و پاس زیبای که برای امباپه فرستاده میشه و ...

View attachment 7.mp4

7 - باز هم فرناندز و سوییچ کردن منطقه بازی. گیمرهایی که داشتن این بازی رو انجام می دادن بازیشون خوب بود و از گیمر های معروف بودن. منطقی و خوب بازی می کردن به صورت کلی.

View attachment 8.mp4

8 - تصویری دیگه از تعویض منطقه بازی توسط فرناندز.

View attachment 9.mp4

9 - شما در این تصویر مشاهده می کنید به دلیل فیزیک توپ بازسازی شده بازی هوایی به شدت به کار میاد. تنوع بازی بیشتر شده و این ضد حمله بر اثر یه پاس بلند به امباپه منجر به گل می شه. بازی هوایی مستقیم در فیفا نه لذت بخش بود و آن چنان به کار میومد. توپ ها در نسخه های نسل هشتمی به صورت مستقیم و بدون هیچ چرخش و کاتی فرستاده میشد. دقیقا انگاری شما حس می کردین دارین یه توپ رو به صورت یه خط مستقیم ارسال می کنید. ولی این تصویر کاملا مشاهده می کنید که توپ بلند به چه صورت زیبا و کات داری برای امباپه ارسال میشه و سر آخر منجر به گل میشه.

View attachment 11.mp4

10 - تعویط منطقه بازی توسط کانته. آزادی توپ و گردش و کات توپ کاملا واضح هستش.

View attachment 12.mp4

نکته : در تمامی این توضیحاتی که درباره فیزیک توپ داده شد، انیمشن های پاس جدیدی که اضافه شده تونسته جنبه بصری هنگام شروع پاس تا ضربه به توپ و بعد اثر فیزیک توپ باعث شد که علاوه بر گیم پلی فنی ، گیم پلی بصری بازی هم جذاب تر و زیبا تر جلوه کنه. گیم پلی بصری، چیزی که فیفا در نسل هشتم یک فاجعه تمام عیار بود. پس میتونید متوجه بشید که چقدر تمامی این بخش ها مثل یک زنجیر به هم متصل هستن. از انیمیشن های طبیعی بگیرید تا فیزیک توپ و مدلینگ بدنی و ... همه و همه مهم هستن و تاثیر مستقیم روی گیم پلی بصری بازی دارن.

موشن های حرکتی​

باز هم صحبت درباره گیم پلی بصری شد و خود سازندگان فیفا هم میدونستن که این بخش بازی نیاز به یک بازسازی اساسی داره و باید روش به شدت کار بشه. مواردی که شاید در جنبه گیم پلی فنی بازی تاثیر خاصی نداشته باشه ولی در بخش گیم پلی بصری به شدت مهمه. چیزی که باعث میشه لذت بازی برای شما چندین برابر بشه و حس کنید دارید یک فوتبال واقعی رو بازی می کنید. توضیحات مربوطه رو من برای شما ویدئو ها رو زوم کردم تا بتونید بیشتر متوجه موشن های حرکتی در بازی بشید.

1 - در ویدئو مشاهده می کنید که موشن های حرکتی بدون توپ جدیدی به بازی اضافه شده که انیمیشن های طبیعی و واقع گرایانه ای با خودش به همراه داره. بازیکن رئال با حرکت های گام به گام طبعیی بعدی با دست خودش بازیکن های هم تیمیش رو به سوی دروازه حریف هدایت می کنه.

View attachment 1.mp4

2 - تصویری دیگه از بازیکن که مشاهده می کنید چقدر طبیعی حرکت می کنه و به اطراف خودش در زمین برای موقعیت سنجی نگاه می کنه.

View attachment 2.mp4

3 - دو دفاع آخر پاریسن ژرمن رو نگاه می کنید که اول مشاهده می کنید مارکینیوس برای درک موقعیت به اطراف خودش نگاه می کنه. بعد تر همین بازیکن به کیمپمبه مدافع کنارش حرفی میزنه و کیمپمبه هم مارکینیوس رو نگاه می کنه با حرکات دست و ... صحبت هایی با مارکینیوس می کنه که در نوع خودش بسیار جالبه.

View attachment 3.mp4

4 - باز هم موشن های حرکتی دیگه. یکی بازیکن رئال و بعد تر بازیکن پاریسن ژرمن در هنگام دویدن که انیمیشن های طراحی شده بسیار با کیفیت هستن. همین موشن های حرکتی در کنار هم باعث میشن گیم پلی بصری بازی از نمای گیم پلی شبیه به واقعیت بشه.

View attachment 4.mp4

5 - در اول ویدئو، شما خوب به دویدن و موشن حرکتی مورب بازیکن اتلتیکو نگاه کنید.

View attachment 5.mp4

:Arrowd: :Arrowu:

این موشن حرکتی بازیکن اتلتیکو رو حالا میتونید فناوری طراحی شدش رو در ویدئوی پایین خوب تماشا کنید که مربوط میشه به فناوری character controllers Using motion Vaes که به چندین زیر مجموعه تشکیل میشه و این نوع دویدن از زیر مجوعه های این فناوری در بخش Maze Runner هستش. بازیکنان در شعاع حرکتی بسیار پیچیده تری و به صورت مورب میتونن حرکت کنن و نحوه موشن های حرکتی بدون توپ یه حالت 360 درجه به خودش گرفته.

View attachment 6.mp4

استپ های اولیه و کار با توپ گام به گام بازیکنان با توپ​

به صورت کلی شما هر بخش انیمیشن های فیفا ( به جز انیمیشن های دروازه بان های نسل هشتمی و اکثر انیمیشن های شوت ) در نسل هشتم رو بهش نگاهی بندازین دارای مشکلات بسیار زیادی هستش. از مشکلات عدم محاسبه هنگامی که یه توپ ارسال میشه و بازیکن میخواد استپ کنه که در نسخه فیفا 22 نسل بعدی با فناوری ML-Flow برطرف شده و همین طور بعد تر انیمیشن های طراحی شده بسیار ضعیف توپ. این بخش به صورت کلی در فیفا 33 نسل بعدی با فناوری هایپر موشن که ML-Flow از زیر مجموعه های این فناوری هستش به صورت کاملا واضحی برطرف شده و کیفیت بسیار بالایی تونسته از خودش به جا بذاره.

1 - شما در همان اول ویدئو به انیمیشن زیبای استپ توپ توجه کنید با توجه به فناوری ML-Flow بازیکن بدن خودش رو قبل استپ توپ طوری تنظیم میکنه که بتونه توپ رو به صورت طبیعی استپ کنه و سپس انیمیشن زیبای استپ توپ رو مشاهده می کنید. در ادامه ضرب توپ بازیکن صاحب توپ رو مشاهده می کنید که ضرب به توپ گام به گامش چقدر طبیعیه و بعد تر با رد و سانتری که انجام میشه و ضربه سر و از دوباره یک انیمیشن استپ توپ زیبا رو میتونید مشاهده کنید که سر آخر بازیکن با شوتی در حالت نامتعادلی توپ رو به بیرون میزنه.

View attachment 1.mp4

2 - در این ویدئو استپ توپ بازیکن و کار با توپ ایستای بازیکن و پاسی که میده و شوتی که زده میشه و رفلکس زیبای دروازه بان ( انیمیشن های دروازه بان ها واقعا کیفیت بالایی دارن در نسخه فیفا 22 نسل بعدی )

View attachment 2.mp4

3 - باز هم خوب مشاهده کنید، دروازه بان توپ رو با دست به طرز جالبی برای بازیکن میفرسته و سپس تنظیم بدن بازیکن برای دریافت توپ رو مشاهده کنید و بعد تر کار با توپ بازیکن رو خوب میتونید در ویدئو ببینید که چقدر کیفیت خوبی داره. در ادامه هم کلی موارد مهم مثل استپ توپ و پاس سر ضرب و فیزیک عالی توپ و رفلکس عالی دروازه بان و .. میتونید مشاهده کنید.

View attachment 3.mp4

4 - در این ویدئو خوب میتونید کار با توپ ایستای دروازه بان رو مشاهده کنید. چه طوری با توپ کار میکنه و انیمیشن های بسیار با کیفیتی که تعبیه گذاری شده.

View attachment 4.mp4

هوش مصنوعی سی پی یو​

من هیچ نظر قطعی درباره هوش مصنوعی بازی نمیدم و کاری بس بیهوده هستش. باید به صورت مستقیم خودمون بازی کنی و در درجات سختی مختلف و ببینیم هوش مصنوعی در کریر مد به چه صورت بازی میکنه. یه بحث هوش مصنوعی هستش که چالش برانگیز بازی کنه و یه بحث دیگه اینه که هوش مصنوعی انسانی بازی کنه. یعنی سختی بازی طوری نباشه که حس کنیم سی پی یو داره از چیت و .. استفاده می کنه و حس کنیم سی پی یو به صورت واقعی و انسانی بازی میکنه. هر دوی این موارد مهم هستش و باید دید تیم سازنده چقدر روی این موارد کار کرده. راستش من ویدئو هایی دیدم که هوش مصنوعی در لحظاتی از بازی بسیار انسانی و طبیعی بازی می کرد و در لحظاتی به شدت ماشینی !

به هر حال ویدئو های لیک شده ای هستش که ما بهشون دسترسی داشتیم و نگاه کردیم و در برخی از ویدئو ها نمیدونیم درجه سختی روی چه حالتی بوده و خلاصه این که باید نسخه نهایی بیاد تا قضاوت نهایی رو بکنیم. البته یه مشکلی که من در تمامی بازی ها با هوش مصنوعی دیدم این بود که سی پی یو از پشت محوطه جریمه آن چنان اقدام به شوت زنی نمیکنه و واقعا امیدوارم تیم سازنده این مشکل رو در نسخه نهایی برطرف کنه. مشکلی هم نیست که برطرف نشه کرد و با یه آپدیت ساده اگر تیم سازنده بخواد به راحتی قابل برطرف کردنه.

1 - در این ویدئو مشاهده می کنید که سون بازیکن تاتنهام به چه طرز خیره کننده و طبیعی ای بازیکن مقابل رو از پیش رو بر میداره و اونم در یک فضای بسته کنار زمین. من همون طور که گفتم در زمان هایی بازی هوش مصنوعی واقعا انسانی و طبیعی بازی میکنه و در ویدئو هایی هم دیدم ماشینی بازی میکنن. نظر نهایی نمیدم و گفتم باید نسخه نهایی بیاد تا بتونیم دربارش بهتر نظر بدیم.

View attachment 1.mp4

2 - در این ویدئو باز هم سون از هوشش استفاده می کنه و به کناره زمین میره و با یه پاس بازیکن هم تیمیش رو صاحب موقعیت می کنه. من بازم میگم شاید به خاطر فناوری هایپر موشن تیم سازنده هر تیمی رو اومده به صورت 22 نفره کپچر کرده باشه حرکات بازیکن های این نوع تیم ها رو الگو برداری کرده باشه و بعد در بازیکن های مخصوصی تعبیه گذاری کرده باشه. چون من حرکات سون رو در بسیاری از ویدئو ها که مشاهده می کردم به شدت نوع رفتاری بازیش طبیعی بود. شاید این مورد تاثیر گذار باشه و باید در تجربه نسخه نهایی صبر کرد.

View attachment 2.mp4

3 - در این ویدئو تیمو ورنر رو مشاهده می کنید که یک لحظه مکث میکنه و منتظر واکنش دفاع هستش و بعد تیمو ورنر سریع توپ رو میندازه جلو با توجه به سرعتی که داره و بعد هم مدافع توپش رو به کرنر میزنه. این نوع مکث کردن ها در فیفا 21 بود ولی من در ویدئو های فیفا 22 که دیدم بهتر و طبیعی تر شده و همین صحنه ها هستش که بازی رو زیبا تر میکنه. ( درباره سختی و آسونی بازی با سی پی یو هیچ نظری نمیدم چون گفتم فایده ای نداره و باید تا نسخه نهایی صبر کنیم. فقط یه سری موارد جالب رو دیدم و یه چند تایی رو برای شما دوستان گذاشتم )

View attachment 3.mp4

بازی آرکد است یا شبیه ساز ؟​

ببینید با توجه به ویدئو هایی که مشاهده کردم بازی چیزی مابین این دو هستش. نه با یه بازی آرکد طرف هستید و نه با یک بازی شبیه ساز تمام عیار. بازی های آنلاین بیشتر به سمت یه بازی آرکد نزدیک هستش ولی فکر کنم کمی از این موضوع در فیفا 22 کاسته شده باشه و این رو باید تست کرد و دید ! به هر حال بخشی مثل التیمیت تیم سازنده قصد داره قشر وسیعی از گیمر ها رو به سمت خودش جذب کنه.

1 - به طور مثال این بازی 2 در مقابل 2 هستش و من این بازی که دیدم روند جریان گیم پلی واقعا خوب طی میشه. واقعا نظری هم ندارم که نسخه نهایی به چه صورت هستش ولی این بازی که من دیدم میتونه طرفدار های بازی رو امیدوار کنه. به طور مثال در این ویدئو دفاع تیمی که تیم سازنده قولش رو داده بود کاملا مشهوده. تیم به صورت تیمی دفاع میکنه و روزنه ها رو میبنده. همون طور که مشاهده میکنید یوزر وقتی میبینه راهی برای نفوذ نیست مکث میکنه تا ببینه باید به چه کسی پاس بده و چی کار باید بکنه. امیدوارم کلیت گیم پلی بازی بتونه به این مقدار چالش برانگیز در بخش بازی یوزر با یوزر و آنلاین باشه.

View attachment 1.mp4

2 - در این ویدئو مشاهده می کنید که باز کمی آرکد تر به نظر می رسه. پاس های اولیه خوب هستن ولی پاس آخری که منجر به موقعیت برای بازیکن هم تیمی میشه کمی بیش از حد سریع هستش و پاس ها در این صحنه کمی خطی به نظر می رسه. البته همون طور که گفتم در بازی آنلاین به هر حال ما با یه بازی طرف هستیم که بین آرکد و شبیه ساز بازی باید دست و پا بزنه. امیدوارم تیم سازنده بتونه یه بالانسی بین این دو بخش ایجاد کنه. اگر بتونه چنین کاری رو بکنه از دید من نمره خوبی میگیرن.

View attachment 2.mp4

3 - شما به حرکت پا به توپ امباپه خوب توجه کنید. ببینید چقدر سریع داره حرکت میکنه ! چرخش ها و ضرب به توپش سریع هستش. این دقیقا بخشی هسشت که کسایی بازی شبیه ساز دوست دارن چنین صحنه هایی رو در بازی بهش علاقه ندارن. دوست دارن میزان رفتاری بازیکن و چرخش هاش نسبت به واقعیت نزیک تر باشه. از اون ور کسایی که به گیم پلی سریع و آرکد علاقه دارن این چنین صحنه هایی رو دوست دارن. اجرای دستورات کنترلر به انیمیشن ها و اجرا کردن انیمیشن ها به طرزی سریع. این دقیقا سر درد و گرفتاری بزرگ سازندگان بازی هستش. دقیقا خودشون هم موندن باید چنین انیمیشن هایی رو چه طوری طراحی کنن. اگر با یک بازی شبیه ساز تمام و کمال طرف باشید خب بخشی از گیمر ها به سمت این نوع بازی ها نمیان و اگر بازی هم آرکد محور باشه، گیمر های شبیه ساز به سمتش نمیان. پس سازندگان فیفا مجبور هستن انیمیشن های بازی رو طوری طراحی کنن که هر دو قشر رو راضی کنن. به هر حال شما در طراحی انیمیشن ها هم میبینید که یک سری انیمیشن ها کند تر و ازلحاظ سرعت نزدیک به واقعیت هستن و یک سری به سمت آرکد هدایت میشن. این طراحی به عمد سازندگان هستش و توضیحات رو به دوستان دادم.

View attachment 3.mp4

نکات دیگه ای هم بود که شاید در پست جداگانه برای دوستان گذاشتم. به صورت کلی نکات مثبت بسیار زیادی در ویدئو گیم پلی هایی که بازی لیک شده مشاهده شده و همین طور نکات منفی ای هم که در بخش های مختلف گیم پلی بازی دیده شده. برخی از انیمیشن ها دچار مشکلات foot planting هستش که مربوط میشه به سر خوردن انیمیشن ها. توضیحات درباره مدلینگ بدنی بازیکنا در پست دیگه ای وقت شد برای دوستان میذارم. این مشکل foot planting در برخی از انیمیشن های جدید بازی دیده شده و به هر حال وقتی تعداد زیادی انیمیشن در بازی گنجانده میشه این مشکلات دیده میشه و حتی در نسخه نهایی میتونه انیمیشن هایی که دچار این مشکل هستن پولیش شده تر و بهینه تر هم نمایان بشه ولی به هر حال به صورت کامل این موضوع در نسخه فیفا 22 برطرف نمیشه. همین طور درباره تفاوت دقت پای چپ و راست بازیکنان در هنگام پاس دادن و مشکلاتی که در این بخش دیده میشه، در پستی دیگه صحبت هایی خواهم کرد.

آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
ده روز مونده به ریلیز fifa و efootball انقدر وضعیت جوک و خنده داری دارن این دو تا تایتل که آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه
حتی یه ویدئوی درست حسابی از بیلد نهایی هیچکدوم در نیومده

• Like
Reactions: db07

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
کسی در جریان نیستش که (ترانسفر مارکت) دوتا کنسول ps4/ps5 یکیه یانه ؟
سلام - بله یکی هستن
نسخه آلتیمیت رو بگیر بهتره - برات 80 دلار در میاد - اگر گیم پس داری برو داخل فیفا 21 از اونجا رو آفر کلیک کن دوتا 10 دلار برات تخفیف میخوره.

• Like
Reactions: aslirezahddd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر