FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
کسی با ارتقای رایگان به نسل بعد مشکل داشته؟ من نسخه ی Xbox one را از دارم اما نمی تونم در Xbox SX ارتقا بدم. تنها می تونم با اشتراک EA Play به مدت ۱۰ ساعت نسل بعدی را بازی کنم. چند روزی منتظرم مشکل حل بشه و هنوز خبری نیست. در فروم EA بارها این مشکل گزارش شده.
اگر کسی راهی داره یک کمکی بکنه. ممنونم

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اپدیت 1.10 برای ps4 همین الان (:|:-?? حجم 2 گیگ و 300 مگابایت
اپدیت پشت اپدیت ، حاصل و تغییر صفر
خدا بسه دیگه :-&

-------------
پ.ن: وسط بازی پینگ اون بالا میزنه و وضعیت پینگ رو حین بازی . واقعا لازم بود :-??یه جوری حواسو پرت می کنه به جای این میومد رنگ منوهای حین بازی رو کمرنگ تر می کردن مثلا وسط ریوالز تعویضو اون بالا سمت چپ میاره کل صفحه رو می گیره یا وقتی یکی وسط گیم استوپ میزنه اون کادر اینقدر پررنگه زمین پشتش معلوم نی و بازی رو از دست میدی در اون نقطه . یا مثلا من میخوام زمانی بازی متوقف هست تغییر تاکتیکو ترکیب و پرس رو با دکمه های جهتی اعمال کنم اما تا بازی شروع نشه کار نمی کنن و حتما باید توپ در گردش باشه تا بتونی منوهاشو بیاری .

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
بخدا گیراوردن مردم رو من حدود 10روزپیش بازیروخریدم همچی نسبتاخوب بود یه آپدیت دادن بدترشدتازه باهاش عادت کرده بودم امروزاپدیت داداصلا گندزدن توگیمپلی نمیدونم چرا اینقدر اینا ثبات گیمپلی روبهم میزنن یه نسل آزمون وخطابس نیست حتی با این آپدیت ثبات التیمیت تیم روهم بهم زدن .تیم ریتینگ حدودا 60اسکیل بهت میزنه تواسکوادبتل دهنت وامیمونه اینقدرمالکانه بازی میکنه تاتوخودت بگی اقابروگلتوبزن. بعدهرسالم میفروشه همه روبلانسبت موش آزمایشگاهی خودشون کردن هرساعت آپدیت هی آپدیت.

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
تغییرات آپدیت هفتم بازی ورژن 1.10 : ?

✅کاهش سرعت توپ هنگام پاس های قطری زمینی
✅کمتر شدن دقت در ضربات volley و یا ضربه هایی که توپ در هواست و بازیکن به توپ ضربه می زند که بستگی به سرعت توپ دارد
✅سنجش بهتر صحنه های خطا ها توسط داوران و دقت بیشتر در انتخاب کارت ها
✅بهتر شدن توپ گیری ها زمانی که مدافع در مسیر مستقیم توپ قرار دارد
✅در اسکیل Fake Shot در هنگام حرکت تغییر حالت های بازیکن کاهش یافته
✅بهتر شدن انیمیشن سیو با دروازه بان ها هنگامی که شما بر روی دروازه بان سوییچ کرده و گلر تون رو کنترل میکنید
✅رفع مشکل دقیق نبودن جای ضربات کاشته در نزدیکی محوطه جریمه هنگامی که خطایی در نزدیکی های محوطه جریمه صورت میگیره
✅هنگامی که در ضد حملات در اخرین دقایق بازی با اخرین مدافع خطا میکنید داور تصمیم مهم تر و اثر گذار تری نسبت به خطا در دیگر دقایق بازی خواهد گرفت
✅بهتر شدن سیستم داوری بازی و دقیق تر شدن در هنگام خطا ها
✅از اسکیل Heel Chop در هنگامی که با بازیکن در حال دویدن هستید نمیتوانید استفاده کنید
✅کمتر شدن مواقعی که پس از برخورد های فیزیکی بازیکنی که توپ را حمل میکند متوقف شود و یا از حرکت خود بایستد
✅دقیق تر شدن قطع پاس ها توسط مدافع ها
✅رفع باگ منتقل شدن ناگهانی بازیکنان در هنگام آوانتاژ ها
✅رفع باگ لود نشدن صفحه نشان دهنده تیم حریف در بخش Squad Battle
✅بهتر شدن و سریعتر شدن دسترسی به ریوارد های بخش Squad Battle
✅رفع برخی از مشکلات اینوایت کردن مربوط به بخش Co-Op
✅قابلیت وارد شدن به داخل بازی در هنگام پنالتی ها در بخش کریر مود هنگامی که یک بازی در حالت Sim Match وجود دارد
✅به روز شدن و رفع مشکلات در هنگام بازی کردن با تیم های سایر لیگ ها در بخش کریر مود
✅دقیق تر شدن بررسی استت بازیکنان جوان و با استعداد در بخش کریر مود
✅رفع بسیاری از مشکلات و باگ های مربوط به بخش ولتا
✅اضافه شدن بسیاری از کیت ها و استادیوم ها
✅تنظیمات Connection Monitoring اکنون به طور پیش فرض به جای Off بر روی حالت Icons Only هست

‼️نکته : در این آپدیت در بخش توپ گیری ها و سانتر های زمینی و هوایی تغییرات بسیار مهمی ایجاد شده و همچنین بسیاری از مشکلات و باگ ها در بخش های مختلف بازی رفع شده

?FIFAULTIMATEIRAN
➲ @FIFA_FOOT

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بابا این کیک اف بوست دیگه واقعا حال بهم زن شده
چیه این وضع بازی
توی التیمیت دیکه کاملا میتونم حدس بزنم کی قراره گل بخورم
هر وقت دو تا گل جلو بیفتی بازیکنات مثل احمقا میشن همممه ی پاسا رو اشتباه میدن
دقایق وقت اضافه نیمه اول قطعا خیلی احتمال گل هست
اگر تو بازی چند بار دروازه خالی و تیر دروازه رو گل نکردی بدون باید ببازی
انقدری که فیفا اسکریپتینگ داره فیلمای مارول ندارن

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
چیه این وضع بازی

دقیقا همین جاست که باید نت هلو داشته باشی نسبت به طرف مقابلت تا بتونی با این پدیده هندیکپ مقابله کنی وگرنه کارت تمومه که اونم ما در 99 درصد بازی ها نداریم :-&

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
چیه این وضع بازی

آخ آخ آ[ دقیقا وقتی دو گل جلو میفتی اگه تونستی گل سوم رو بزنی(که اصولا نمیشه و همش تیر میزنی یا گلر میگیره)میتونی ببری وگرنه باید کامبک بخوری بعد اگه شانس داشته باشی به زور مساوی کنی.
من خوراک گل خوردنم ثانیه های آخر بازیه.مطمئنم گل میخورم بازیکنام جوری رفتار میکنن که انگار آماتورن!!

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
واقعا پچ اولیه بازی بهتر بود یا این همه آپدیت مسخره که به جای بهتر شدن فقط گند زده تو بازی
یه زمانی یکشنبه ها این ساعتا لیدربورد و نگاه میکردم فرندام همه سی تا بازیو کرده بودن با رنکای خوب
الان چند هفتست میبینم حتی رغبت نمیکنن از مرز ده تا بازی بگذرن

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
واقعا پچ اولیه بازی بهتر بود یا این همه آپدیت مسخره که به جای بهتر شدن فقط گند زده تو بازی
یه زمانی یکشنبه ها این ساعتا لیدربورد و نگاه میکردم فرندام همه سی تا بازیو کرده بودن با رنکای خوب
الان چند هفتست میبینم حتی رغبت نمیکنن از مرز ده تا بازی بگذرن
خدایی با چه امیدی ویکند بازی کنم ؟!!! پینگ فاجعه ، سرورها با شلوغ تر شدنشون عملا برای ما تو ایران ترکیده . برای چی برم به یک سری نوب سگ حاشیه ی خلیج فارس نشین برد بدم که تهش چی شه . همون بهتر که بازی نکنم . بی خود اعصاب خودمم خورد نمی کنم . من که عاشق فوتبال و فیفا بودم داره کار به جایی میکشه که بعد توتی و این ور سال کلا همه بفروشم بره چون عملا غیر فیفا بازی های زیادی نمی کردم :-& اونم با این قیمت دلار و پلاس و ....

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
درطول بازیه فیفا که انجام دادم باگ خفن ندیده بودم که خداروشکردیدم. موقع ضربه دروازه گلرم پشت توردروازه گیرکرده بودودقیقه 70 بود جلوبودم البته تواسکوادبتل وایسادم زمان تموم شه گلرتعویض کردم نشدجالبترازاین 10دقیقه وقت اضافه گرفته شدبازیروقطع کردم گفتم به جهنم ا یبازی باخته دیگه.اینطوری فیفاماروسربلندکرد همیشه میگفتم الکیه من ندیدم تاالانو ازاین حرفهاکه دیدیم.

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
خدایی با چه امیدی ویکند بازی کنم ؟!!! پینگ فاجعه ، سرورها با شلوغ تر شدنشون عملا برای ما تو ایران ترکیده . برای چی برم به یک سری نوب سگ حاشیه ی خلیج فارس نشین برد بدم که تهش چی شه . همون بهتر که بازی نکنم . بی خود اعصاب خودمم خورد نمی کنم . من که عاشق فوتبال و فیفا بودم داره کار به جایی میکشه که بعد توتی و این ور سال کلا همه بفروشم بره چون عملا غیر فیفا بازی های زیادی نمی کردم :-& اونم با این قیمت دلار و پلاس و ....
هر چی بگی حق داری بازی هر سال داره بدتر از سال قبل میشه به جز مشکلاتی که هممون میدونیم بازی به طرز عجیبی داره خسیس تر میشه
همین سواپارو مقایسه کن با پارسال برداشتن یه سری بازیکن دادن که اصن قابل استفاده نیست تازه واس بعضیاشون باید یه ماه دیگه صبر کرد
که با اومدن توتیا اینا تبدیل به آشغال میشن بقیه سواپا هم که کاملا شانسیه از هر هزار نفر شاید دهتاشون تو بینی یا مید چیز خوب دربیارن
اون پکای التیمیت و +83 هم فقط به درد اس بی سی میخورن

• Like
Reactions: zerio

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هر چی بگی حق داری بازی هر سال داره بدتر از سال قبل میشه به جز مشکلاتی که هممون میدونیم بازی به طرز عجیبی داره خسیس تر میشه
همین سواپارو مقایسه کن با پارسال برداشتن یه سری بازیکن دادن که اصن قابل استفاده نیست تازه واس بعضیاشون باید یه ماه دیگه صبر کرد
که با اومدن توتیا اینا تبدیل به آشغال میشن بقیه سواپا هم که کاملا شانسیه از هر هزار نفر شاید دهتاشون تو بینی یا مید چیز خوب دربیارن
اون پکای التیمیت و +83 هم فقط به درد اس بی سی میخورن
من که فقط اون پک های 85 و 83 و التیمیت رو میگیرم بقیه بکارمن نمیان

• Like
Reactions: zerio

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر