FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
گفتم یکم کریر پلی بدم رو درجه لجندری، اولین بازی پیش فصل دوستانه تیم حریف بارسا بود من چلسی، بعد اونجا بریثویت شماره 10 شده بود و یه دریبل های فضایی ای میزد که نگو، پنالتی ها و ایستگاهی ها هم بریثویت میزد، یه گل زدم، یه ایستگاهی زد سه کنج گفتم باشه، یه گل دیگه زدم شد 2-1، بریثویت شد مارادونا همرو داشت دریبل میکرد من هرچی دکمه Standing Tackle رو هم میزدم اصل عمل نمیکرد فقط میرفت به کونش میچسبید! بعد اخر مجبور شدم خطا کنم، دوباره بریثویت پشت توپ و سه کنج دروازه زیر طاقی زد، همونجا آلت اف 4 کردم و دیگه کریر نخواهم رفت، خیلی مزخرف و چیت هست تو درجه سختی های بالاتر! یه مدت کریر نزده بودم دلم تنگ شده بود، تو اولین مچ دوباره یادم اومد چرا دیگ سمتش نرفتم خیلی وقته. چرت ترین بازیکن ها نازاریو میشن و دفاع هم یا جا میمونه یا هرچی خودتم پاره کنی نمیتونی یه تکل درست بزنی و توپو بگیری، همینجوری مهاجم حریف چپ و راست میشه و از لای همه رد میشه، مثلا بین 5 تا بازیکن بغیر از اونی که تحت کنترلته بقیه میبینی میان از جلوش رد میشن و توپشو نمیزنن فقط نگاه میکنن!
خیلی مضخرفی EA . فک کنم یکی از دلایل اینجوری گند زدن و چیت زدن برای AI کشوندن پلیر ها به سمت آنلاین باشه چون میدونن که اونجا اینجوری تخیلی نیست و منطقیه!

انلاین بدتره
هیچ بالانس و منطقی توش نیست. بعید میدونمن اگر تغییری تو فیفا 22 ایجاد کنن اونو بخرم! و با همین میسازم!

شما ممکنه 5 بر 0 رو کامبک کنید و تا دقیقه 89 5 تا بزنید و کلی خوشحال بشید ولی از دقیقه 89 الی 90 3 تا دیگه بخورید. (به نظرم بدتر از این وجود نداره تو دنیای فوتبال و البته غیر منطقی هم باید باشه یه احساسی یه ai ای چیزی باید باشه) فقط یاد گرفتن خوشحالی دقیقه 90 و کامبک رو حماسی کنن وگرنه بازیکنا از همون دقیقه 1 الی 90 یه بیشعورن که فقط میخان گل بزنن اینکه 100 تا خوردی یا کامبک کردی یا ... اصلا مهم نیست !! و بسیار غیر منطقیه

• Like
Reactions: emaad.mir

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
در علم فیزیک چیزی به نام 100 درصد وجود نداره و هرچیزی یک درصد احتمال خلاف هست.

البته! در فیفا این قضیه به صورت جالبی کنسل شده.

صد در صد تک به تک ها گل میشه مخصوصا اگه یه ذره کج کنی بازیکن رو!

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
در علم فیزیک چیزی به نام 100 درصد وجود نداره و هرچیزی یک درصد احتمال خلاف هست.

البته! در فیفا این قضیه به صورت جالبی کنسل شده.

صد در صد تک به تک ها گل میشه مخصوصا اگه یه ذره کج کنی بازیکن رو!
فقط کافیه توپ رو بیاری روی پای اصلیش، بعد با RB شوت کنی ، فرقی نداره لرد بندتنر باشه یا سوارز. 99 درصد گله

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
فقط کافیه توپ رو بیاری روی پای اصلیش، بعد با RB شوت کنی ، فرقی نداره لرد بندتنر باشه یا سوارز. 99 درصد گله
واقعا بی منطق و مسخرس اینطوری.

طارمی پشت هیجده جوری زیر طاق میزنه (اونم به نویر) که برگات میریزه! چرا؟ چون روی پای اصلیش بوده و RB
واقعا نمیدونم فیفا این فیدبک هارو میگیره یا نه. فقط امیدوارم تو فیفای بعدی دفاع کردن برگرده به حالت قبل و این مسخره بازی و اسکول بودن دروازه بانها حل بشه

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush

طارمی پشت هیجده جوری زیر طاق میزنه (اونم به نویر) که برگات میریزه! چرا؟ چون روی پای اصلیش بوده و RB
واقعا نمیدونم فیفا این فیدبک هارو میگیره یا نه. فقط امیدوارم تو فیفای بعدی دفاع کردن برگرده به حالت قبل و این مسخره بازی و اسکول بودن دروازه بانها حل بشه
این او پی بودن RB تو فیفا های قبلی هم بود، واسه همین این نسخه بلاک کردن مدافعا رو شدید تر کردن، مدافع مثل تکواندو کارا پاشو 180 در هر سمتی باز میکنه و شوتتو بلاک میکنه، 90 درصد شوت های خارج از محوطه توسط مدافعا بلاک میشه و اگه نشه یا مدافعی نباشه که بلاک کنه اکثرا گل میشن، دروازه بانا خیلی بادمجون شدن تو این نسخه.

• Like
Reactions: ardalthebest

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza

مشکلای دفاع رو۲۲ اوکی شده تقریبا ،قطعا امسال همه میگن چرا حمله کردن سخت شده ، البته اگه نسخه بتا رو تغییر ندن

• Like
Reactions: ardalthebest

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
مشکلای دفاع رو۲۲ اوکی شده تقریبا ،قطعا امسال همه میگن چرا حمله کردن سخت شده ، البته اگه نسخه بتا رو تغییر ندن

آره دقیقا
من سه چهار دست بیشتر نسخه بتا رو بازی نکردم اما واقعا حمله کردن مشکل تر شده بود
دو سه تا هم تک به تک از دست دادم
برای قضاوت خیلی زوده اما حس میکنم بهبود هایی تو دفاع فیفا ۲۲ ایجاد کردن که خیلی خوب میشه
ولی خب اون ایراد تصمیم های استراتژیک هوش مصنوعی هنوز سر جاش بود
مثلا لیورپول مثل نسخه قبلی اگر گلبارونشم میکردی بازم اصرار داشت حمله کنه
و همین باعث میشد یدفه ۸ تا بهش بزنی! از بس دفاع خالی میکردن بازیکناش
امیدوارم این مشکل تو نسخه اصلی حل شده باشه.

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
والا بتا چیه هر سال همون اولش که نسخه اصلی میاد همه چی خوبه تا آپدیت اول
بعد آپدیت اول یه دفعه فوتبال دو میدانی میشه فقط مثلث بنداز و فرار

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
فاز دو مدل فیفاپلیر رو هیچ وقت نفهمیدم
1- اونایی که هفت الی هشت تا گل خوردن و دقیقه 80 به بعد گل میزنن و خوشحالی رو تا اخر میبینن!

2- اونایی که Kick off رو اگر تیم خودشون باشه، استارت نمیکنه و منتظر میمونن خود بازیکن پاس بده!!! (این مورد تو فیفاهای قبل 21 خیلیییی رو مخ بود تا اینکه تایم شروع اتوماتیک بازی کمتر شد) البته هنوز این نسل منقرض نشدن و هستن!!

برای مورد دوم واقعا چرا یه سریا اینکارو میکنن! خیلی تو مخه اخه

• Like
Reactions: yar_66

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر