FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
بریم سراغ ترجمه آپدیتی که برای PC عرضه شده که به زودی هم برای پلتفرم های PS4 و XBOX عرضه میشه✅
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
یه بخش جالبی که اضافه شده، اینه که وضعیت کانکشن یا همون ارتباط لحظه به لحظه ایمون با اینترنت و وضعیتش رو کاملا حین بازی نشون میده و این چیز جالب و خوبیه??✅
مثل این که این اطلاعات فعلا فقط برای برخی از افراد در دسترس هست و "EA" قصد داره با جمع اوری اطلاعات بیشتر پلیرا، بیشتر به این قسمت بپردازه??✅
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
و اینکه تمام پلیرا از این اپشن برخوردار میشن ولی الان نمیتونن که این گزینه رو فعال کنند??
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
از دیگر بخش های اپدیت میشه به بروز شدن کیت ها و تیفو ها اشاره کرد✅
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
وقتی اسکرول اپ انجام می شده، نام بعضی از پلیرا یا انگار بخش های مختلف نشون داده نمی شده که برطرف شده✅
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
در بخش ولتا هم، اطلاعات شخصیت ها به درستی سیو نمی شده و بعضی مواقع تغییرات در کاراکتر ها اعمال نمی شدند
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
? @FIFA_IRAN

Jaasder

کاربر سایت
Mar 18, 2020
18
دوستان تو قسمت آیکن سواپ منظور از 5 برد با بازیکنان conmebol کدوم کارتشونه؟همه کارت سیاها رو امتحان کردم...سود آمریکا رو جدا گذاشتم نشد...لیبرتادورس رو جدا گذاشتم نشد...حتی اونایی که فقط لیگشون کونمبول بود گذاشتم بازم نشد...یکی میشه به من بگه این کدوم کارته؟
داداش من همین الان شروع کردم اما هیچ بازیکنی رو تعویض نکردم راحت یکیش انجام شد اتفاقا متفاوت هم هستن conmebol sudamericana و conmebol liberatadores

Attachments

• _20200430_162233.JPG
    _20200430_162233.JPG
    1.7 MB · مشاهده: 13
  • Like
Reactions: Ramos1367

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
داداش من همین الان شروع کردم اما هیچ بازیکنی رو تعویض نکردم راحت یکیش انجام شد اتفاقا متفاوت هم هستن conmebol sudamericana و conmebol liberatadores
من هر کاری کردم نشده...حتی رفتم 11 بازیکن دیگه خریدم...بازم نشد که نشد...احتمالا باگ سیستمه...همه روشی رو امتحان کردم...دیگه کاریش نمیشه کرد منتظر آپدیت میمونم ببینم این مشکل برطرف نمیشه...

Jaasder

کاربر سایت
Mar 18, 2020
18
دوستان کسی xbox اگه داره dns برایه وصل شدن به سرور به بنده بگه ممنون میشم

کلا قلق اکس باکس رو داری که گاهی باید بری تو تنظیمات دوباره dns موجود رو تایید کنی بعد بری تو حساب کاربری
اگه هر وسیله ای چه لپ تاپ چه گوشی به اپ به اپ xbox دسترسی داره باید اینترنتش رو قطع کنی حتی خیلی وقتها شده که پیغام در دسترس نبودن ea رو داده دیدم مشکل همین اخری بوده که گفتم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با توجه به اینکه امسال E3 کنسل شده و Ea داخل E3 نیست و یه کنفرانس بنام ea live داره و توش بازی‌هاش رو معرفی میکنه احتمالا تا چند هفته دیگه فیفا 21 معرفی بشه، چند روز پیش ها داشتم یه لایو از زوجی می دیدم میگفتن فیفا 14 موتورش روی نسل جدید ایگنایت بود و نسل هفتمی یه موتور دیگه بود، بنظرم اینا اشتباه می‌کردند، @Romell امین جان فیفا 14 توی دونسخه از ایگنایت استفاده کرد یا هرکدوم موتور جداگانه ای داشتند؟ ، بنظر خودم که جز افکت های گرافیکی بیشتر فیفا21 نسل نهمی با نسل هشتم فرق خاصی نخواهند داشت امین جان شما نظرتو هم در این باره بگو،

Attachments

• EW8NvOEU8AAbvAz.jpg
    EW8NvOEU8AAbvAz.jpg
    1.5 MB · مشاهده: 6

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با توجه به اینکه امسال E3 کنسل شده و Ea داخل E3 نیست و یه کنفرانس بنام ea live داره و توش بازی‌هاش رو معرفی میکنه احتمالا تا چند هفته دیگه فیفا 21 معرفی بشه، چند روز پیش ها داشتم یه لایو از زوجی می دیدم میگفتن فیفا 14 موتورش روی نسل جدید ایگنایت بود و نسل هفتمی یه موتور دیگه بود، بنظرم اینا اشتباه می‌کردند، @Romell امین جان فیفا 14 توی دونسخه از ایگنایت استفاده کرد یا هرکدوم موتور جداگانه ای داشتند؟ ، بنظر خودم که جز افکت های گرافیکی بیشتر فیفا21 نسل نهمی با نسل هشتم فرق خاصی نخواهند داشت امین جان شما نظرتو هم در این باره بگو،
احتمال معرفی فیفا در همین هفته های آینده هست ( اگه کرونا روی استودیوی سازنده بازی تاثیر نگذاشته باشه و ... ) همون کنفرانس EA Live و همین طور کنفرانس Xbox Inside و خلاصه احتمال معرفی فیفای نسل بعدی در این کنفرانس ها هست .

درباره صحبت های زومجی هم اگه چنین چیزی گفتن به نوعی خوب توضیح ندادن و اطلاعات جامع و درستی ندادن . موتور گرافیکی فیفا 14 و 15 و 16 که به نام ایگنایت در نسل هشتم معرفی شده بود دقیقا همون موتور گرافیکی نسل هفتم بود که فقط در نسل هشتم بهبود های زیادی پیدا کرده بود و همین طور به خاطر سخت افزار های قوی تر تونسته بودن جزئیات بیشتری رو به بازی اضافه کنن وگرنه اون موتور نسخه هایی که نام بردم دقیقا همون موتور نسل هفتم بود که اینا قشنگ اون اول نسل دروغ گفته بودن و تبلیغاتشون یه طوری بود انگاری کاملا از یه موتور گرافیکی جدید دارن استفاده میکنن .

درباره فیفای نسل بعدی هم والا هیچ خبری ، حتی یه خبر جزئی که موتور گرافیکی چه تغییراتی میکنه هیچی گفته نشده . ولی میتونیم امیدوار باشیم که از موتور گرافیکی Frostbite نسخه جدیدش رونمایی بشه و کاملا بهینه برای ساخت بازی های ورزشی شده باشه . ولی این که موتور گرافیکی به جز Frostbite باشه من احتمالش رو بسیار کم میدونم .

دیگه خودتون واردین و گرافیک بصری داریم ، گرافیک فنی و موتور فیزیک و انیمیشن ها و .... که این موارد باید ببینیم تو هر بخش بازی چه تغییراتی میکنه . گرافیک اینا ( به خصوص بصری ) که جهش بالایی میکنه به احتمال زیاد . ولی امیدوارم انیمیشن ها و فیزیک بازی به طور کامل بازسازی کامل بشه . ( انیمیشن های باکیفیت و یه موتور فیزیک قدرتمند میتونه هر بازی ای رو زیر و رو کنه ... )

فعلا صحبت زیادی نمیشه کرد و فقط حدس و گمان هستش . هر چی باشه امیدوارم فیفا بترکونه نسل نهم و شاهد بازی های فوتبالی فوق العاده ای باشیم .

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام دوست عزیز...من این ترکیب رو گذاشتم و همه چیز رو هم همونجوری که شما گفتید قرار دادم...ولی باز هم حساب نکرد...یه نگاهی کنید ببینید مشکلی نداره...
View attachment 139113View attachment 139114
FUT Web App - EA SPORTS Official Site
سلام
به نظر نمیاد مشکل داشته باشه ولی اگه هنوز کارت درست نشده،
این ترکیب رو بگذار قال قضیه رو بکن

• Like
Reactions: Ramos1367

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47

Farshid4774

کاربر سایت
Jan 30, 2016
81
احتمال معرفی فیفا در همین هفته های آینده هست ( اگه کرونا روی استودیوی سازنده بازی تاثیر نگذاشته باشه و ... ) همون کنفرانس EA Live و همین طور کنفرانس Xbox Inside و خلاصه احتمال معرفی فیفای نسل بعدی در این کنفرانس ها هست .

درباره صحبت های زومجی هم اگه چنین چیزی گفتن به نوعی خوب توضیح ندادن و اطلاعات جامع و درستی ندادن . موتور گرافیکی فیفا 14 و 15 و 16 که به نام ایگنایت در نسل هشتم معرفی شده بود دقیقا همون موتور گرافیکی نسل هفتم بود که فقط در نسل هشتم بهبود های زیادی پیدا کرده بود و همین طور به خاطر سخت افزار های قوی تر تونسته بودن جزئیات بیشتری رو به بازی اضافه کنن وگرنه اون موتور نسخه هایی که نام بردم دقیقا همون موتور نسل هفتم بود که اینا قشنگ اون اول نسل دروغ گفته بودن و تبلیغاتشون یه طوری بود انگاری کاملا از یه موتور گرافیکی جدید دارن استفاده میکنن .

درباره فیفای نسل بعدی هم والا هیچ خبری ، حتی یه خبر جزئی که موتور گرافیکی چه تغییراتی میکنه هیچی گفته نشده . ولی میتونیم امیدوار باشیم که از موتور گرافیکی Frostbite نسخه جدیدش رونمایی بشه و کاملا بهینه برای ساخت بازی های ورزشی شده باشه . ولی این که موتور گرافیکی به جز Frostbite باشه من احتمالش رو بسیار کم میدونم .

دیگه خودتون واردین و گرافیک بصری داریم ، گرافیک فنی و موتور فیزیک و انیمیشن ها و .... که این موارد باید ببینیم تو هر بخش بازی چه تغییراتی میکنه . گرافیک اینا ( به خصوص بصری ) که جهش بالایی میکنه به احتمال زیاد . ولی امیدوارم انیمیشن ها و فیزیک بازی به طور کامل بازسازی کامل بشه . ( انیمیشن های باکیفیت و یه موتور فیزیک قدرتمند میتونه هر بازی ای رو زیر و رو کنه ... )

فعلا صحبت زیادی نمیشه کرد و فقط حدس و گمان هستش . هر چی باشه امیدوارم فیفا بترکونه نسل نهم و شاهد بازی های فوتبالی فوق العاده ای باشیم .
تا زمانی که التیمت به این سبک باشه تو بازی ، فیفا هیچ وقت پیشرفت نمیکنه ! حتی با بهترین موتور ، کلن منطق بازی مشکل داره

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

• Like
Reactions: samadi741

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
تا زمانی که التیمت به این سبک باشه تو بازی ، فیفا هیچ وقت پیشرفت نمیکنه ! حتی با بهترین موتور ، کلن منطق بازی مشکل داره

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
موضوع فقط التیمیت خالی نیست ! ( همون منطقی که ازش نام میبری درسته ولی این مربوط هستش به سیاست های فاجعه بار مدیران EA Games ) و سیاست کلان EA Games بر روی بازی های خودش هستش که تو نسل هشتم کیفیت و نو آوری و خلاقیت رو تو تک تک استودیو هاش کشت .

شما اگه فکر میکنی التیمیت تیم به طور مثال از بین بره و رویه این مود عوض بشه همه چیز گل و بلبل میشه خب داریم راه رو اشتباه میریم . این مد هست و خواهد بود و این مد داره برای EA Games میلیارد ها دلار سود آوری میکنه . اصلا مد التیمیت تیم باشه ! سود آور هم باشه . ولی بازی رو با کیفیت بسازن ! این همه پول در میارن از این بازی حتی اگر بخش ناچیزی از این ازی رو خرج توسعه بازی کنن این بازی میتونه به صورت نجومی هر سال پیشرفت کنه .

این نسل خیلی بازی ها بودن که بخش پرداخت های درون برنامه ای هم داشتن ولی بازی های با کیفیتی بودن . به طور مثال تیم سازنده میگفت باشه پرداخت های دورن برنامه ای و این موارد هم در بازی میذاریم ولی بازی با کیفیتی هم در کنارش توسعه میدیم .

داستان فقط التیمیت تیم نیست ( البته میشه خیلی مد های آنلاین خفن تری رو هم به وجود آورد ولی تیم سازنده اجازه این کار رو نداره . دستشون بستست و امکان نداره از بالا بهشون دستور بدن مدی در کنار التیمت بسازن که بتونه رقیب مد التیمت بشه و اون مد شاید مد جذاب تری هم باشه ولی دیگه مثل التیمیت نشه به صورت قمار و کارت و این موارد سود آوری داشته باشه برای EA ) داستان اینه که EA خلاقیت و ایده و نو آوری رو در بازی هاش کشت . موتور فروسبایت هم مزید بر علت بود که این بازی و خیلی بازی های این کمپانی دچار مشکلات فراوانی بشن .

مشکل اصلی سیاست های کلان EA هستش و اشخاصی دیوانه !!!! مثل اندره ویلسون که صنعت گیم رو مثل یه صنعتی میبینن که اصلا توش هنر و خلافیت و ایده و هیچ چیز معنی نداره و امثال اینا همه چیز رو به صورت ماشین میبینن . امثال اینا روح و خلاقیت رو از صنعت بازیسازی میگیرن .

فیفا میتونه مد التیمیت رو داشته باشه ولی در کنارش گیم پلی بازی هم خوب بشه و بازی تو جاهایی که مشکل داره اون مشکلات مربوطه رو برطرف کنه و بازی کلی پیشرفت کنه و هندیکپ و این داستان ها رو از شدتش کم کنه .

کلا بازی های فوتبالی در نسل هشتم در جا زدن برخلاف خیلی از سبک های دیگه که پیشرفت کردن .

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
برای شمام به همین شکله ؟!!!
مثلا فات شرکت کردیم . جمعه و شنبه که همش یه خط قرمز بود گفتم یکشنبه خلوت تره بهتره ، امروز اصلا حریف پیدا نمی کنه . هر چی dns و نت عوض کردم انگار نه انگار . به هر حال من که از خیرش گذشتم .
این نه دیگه سرگرمی نه بازی و نه رقابتی و عدالتی توش موجوده. :-&:|

• Like
Reactions: Siamak61

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر