FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

moeinrez

کاربر سایت
Feb 17, 2016
14
کسی میتونه کمک کنه به من ؟
چند روزه که توی کوآپ به مشکل برخوردم ، وقتی Searching for Opponent میکنه کانکشن قطع میشه و میپره بیرون ، از هر ده بار یه بار شاید بره توی بازی
هر دومون تکی مشکلی با آنلاین نداریم ، نت تایپ هردومون ۲ هست.

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
دوستانی که با تیم کونمبولشون بازی کردن و بازی هم براشون ثبت شده اگه میشه عکس تیمشون رو قرار بدن...من هر طوری این تیم رو ساختم بازی رو برام ثبت نمیکنه...این هم وضعی شده...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چه کار کنم هافبکها موقع دفاع تا پشت خط هجده برگردن؟
اینارو اگه خودم برنگردونم مثه جغد فقط نگاه میکنن
Stay back on Defence کن ولی هافبکها کلا اینجورین مگه cdm بذاری من خودم 433 میذارم هافبکهام عقب نمیان استی بک هم کنم توی حمله نمیرن

• Like
Reactions: desperados

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
Stay back on Defence کن ولی هافبکها کلا اینجورین مگه cdm بذاری من خودم 433 میذارم هافبکهام عقب نمیان استی بک هم کنم توی حمله نمیرن
سه تا هافبک دارم دوتاش stay back کردم ولی همه cm هستن cdm باید تو سیستم بازیت باشه یا بازیکن cdm باشه کافیه؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دوستانی که با تیم کونمبولشون بازی کردن و بازی هم براشون ثبت شده اگه میشه عکس تیمشون رو قرار بدن...من هر طوری این تیم رو ساختم بازی رو برام ثبت نمیکنه...این هم وضعی شده...
داداش به عکسا به خصوص عنوان لیگ که تو عکس دوم هست دقت کن . حتی اگه یه بازیکن تو 11 تای اولی اشتباه باشه درجه سختی التیمیت هم بری حساب نمیاره

Attachments

• ۲۰۲۰۰۴۲۸_۱۰۴۰۴۷.jpg
    ۲۰۲۰۰۴۲۸_۱۰۴۰۴۷.jpg
    341.3 KB · مشاهده: 11
  • ۲۰۲۰۰۴۲۸_۱۰۴۲۱۰.jpg
    ۲۰۲۰۰۴۲۸_۱۰۴۲۱۰.jpg
    3 MB · مشاهده: 13
  • ۲۰۲۰۰۴۲۸_۱۰۴۱۲۶.jpg
    ۲۰۲۰۰۴۲۸_۱۰۴۱۲۶.jpg
    464.2 KB · مشاهده: 15
  • ۲۰۲۰۰۴۲۸_۱۰۴۱۵۰.jpg
    ۲۰۲۰۰۴۲۸_۱۰۴۱۵۰.jpg
    2.8 MB · مشاهده: 13

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
وضع سرورها ریوالز از بس شلوغه و همه ریختن برای گرفتن توکن و انجام چلنج ، فاجعست. امروز سه شنبه هست برای رانک یک تو ریوالز باید امتیاز 21 رو رد کنی تا پنج شنبه فکر کنم تا 25 یا شاید 30 هزار بره

• Like
Reactions: omiid72

Farshid4774

کاربر سایت
Jan 30, 2016
81
بازی خیلی خنده داره واقعا ! توی سیزن دیویژن 1 ، 90 درصد اتوبوسن همه جلو دروازه پارک کردن جالبیش اینه طرف 2 تام عقب باشه باز همونجوری بازی میکنه ! منم خودم باز، بازی نمیکنم ولی دیگه 4231 اونجوری همه تو دروازه حال نمیده بازی نمیدونم چه لذتی میبرن حمله هم نمیتونه بکنه طرف چون هافبکاشو همرو گذاشته stay back ! برام جالبه فلسفه بازیشون چیه اینجور افراد!

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
وضع سرورها ریوالز از بس شلوغه و همه ریختن برای گرفتن توکن و انجام چلنج ، فاجعست. امروز سه شنبه هست برای رانک یک تو ریوالز باید امتیاز 21 رو رد کنی تا پنج شنبه فکر کنم تا 25 یا شاید 30 هزار بره
داداش تو فقط تو این بازی مشکل نت داری؟من پینگم تو فیفا از 54 اومده رو 130
تو کالاف که تو صفحه لود گیر میکنه وارد بازی نمیشه همون صفحه که نوشته لوت و آپگرید و سوروایو
تو فورتنایتم که اصن متچ مارکینگ نمیشه

• Like
Reactions: zerio

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
داداش به عکسا به خصوص عنوان لیگ که تو عکس دوم هست دقت کن . حتی اگه یه بازیکن تو 11 تای اولی اشتباه باشه درجه سختی التیمیت هم بری حساب نمیاره
سلام دوست عزیز...من این ترکیب رو گذاشتم و همه چیز رو هم همونجوری که شما گفتید قرار دادم...ولی باز هم حساب نکرد...یه نگاهی کنید ببینید مشکلی نداره...
20200428_180442.jpg 20200428_180458.jpg

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
داداش تو فقط تو این بازی مشکل نت داری؟من پینگم تو فیفا از 54 اومده رو 130
تو کالاف که تو صفحه لود گیر میکنه وارد بازی نمیشه همون صفحه که نوشته لوت و آپگرید و سوروایو
تو فورتنایتم که اصن متچ مارکینگ نمیشه
نه بابا بازی های دیگه هم مشکل هست . اینکه نت من مشکل داره و .... حرفی نیست ولی در مورد سرورهای ea هم بحث بسیاره .
این مشکل کال اف هم مال منم همین طوره و رو چک اپدیت گیر می کنه و نمیره انلاین

• Like
Reactions: omiid72

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام دوست عزیز...من این ترکیب رو گذاشتم و همه چیز رو هم همونجوری که شما گفتید قرار دادم...ولی باز هم حساب نکرد...یه نگاهی کنید ببینید مشکلی نداره...
View attachment 139113View attachment 139114
والا درست میزنه . شما تعویض ها رو چه زمانی انجام میدید ؟ میذارید چند دقیقه از بازی بگذره یا سوت شروع زده نشده ؟ چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه. برای منو که حساب کرد .

• Like
Reactions: Ramos1367

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
نه بابا بازی های دیگه هم مشکل هست . اینکه نت من مشکل داره و .... حرفی نیست ولی در مورد سرورهای ea هم بحث بسیاره .
این مشکل کال اف هم مال منم همین طوره و رو چک اپدیت گیر می کنه و نمیره انلاین
من که دیگه رد دادم رفتم یه دونه از این سرویسای کاهش پینگ خریدم
در کمال تعجب بدک نبودش
پینگو اورد پایین ولی هر از گاهی یه لگ ریز میزد
تو کالافم مشکلو حل کرد و وارد بازی تونستم بشم

• Like
Reactions: zerio

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
والا درست میزنه . شما تعویض ها رو چه زمانی انجام میدید ؟ میذارید چند دقیقه از بازی بگذره یا سوت شروع زده نشده ؟ چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه. برای منو که حساب کرد .
والله تعویض ها رو نیمه دوم انجام میدم...خودمم موندم چرا اینجوری شده...به نظر میرسه امروز آپدیت اومده برای کامپیوتر...احتمالا فردا پس فردا هم برای پی اس فور میاد...ببینم درست نمیشه....دالگلیش رو گرفتم میخوام لیتمانن هم بگیرم....حتما باید این کونمبول رو انجام بدم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر