FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
فیگو چطوره؟
فیگو هم خوبه...هم سرعت داره و هم تمام کنندگی و هم فیزیک بدنی...همه استتهاش خوبه...کوبو ژاپنی هم سرعتش ویرانگره...عجیب سرعت داره...به نظرم اونایی که تیم اسپانیایی دارن حتما انجامش بدن...

• Like
Reactions: rabin88

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
یه همفکری میخواستم ازتون الان من بین زامبروتا و رونالد کومن موندم کدومو بگیرم.هر دو هم به کارم میان.به نظرتون میتونم دفاع راست بهتر از زامبروتا پیدا کنم که کومن رو برای دفاع بگیرم؟
یا کلا بیخیال بشم برم سول کمپل رو بگیرم؟اگه کومن رو بگیرم میتونم هیرو رو هم بگیرم.لطف میکنین اگه همفکری کنین.

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
یه همفکری میخواستم ازتون الان من بین زامبروتا و رونالد کومن موندم کدومو بگیرم.هر دو هم به کارم میان.به نظرتون میتونم دفاع راست بهتر از زامبروتا پیدا کنم که کومن رو برای دفاع بگیرم؟
یا کلا بیخیال بشم برم سول کمپل رو بگیرم؟اگه کومن رو بگیرم میتونم هیرو رو هم بگیرم.لطف میکنین اگه همفکری کنین.
به نظرم هافبک دفاعی خوبی هست کومان ولی زامبروتا اگه در سمت راست مشکل داری شنیدم دفاع خوبی هست در سمت راست
کمپل شناخت ندارم ولی هیرو مدافع وسط خوبیه اگه کمیستری شادو بهش بدی چون کنده کمی
من خودم میخام کومان بگیرم یا زامبروتا / احتمال بالا کومان میگیرم چون وسط زمینم ضعیف هست یه بازیکن با قدرت بدنی بالا میخام چون شیوه بازی من درگیریی زیادی داره

• Like
Reactions: rabin88

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
بعد این 3 گیگ اپدیت بازی یه جوری نشده ؟!!! نمی دونم چرا همچین حسی بهم دست داد ولی انگار از نظر گرافیکی و حرکت بازیکنا و ... افت کرده . این طور نیست ؟

• Like
Reactions: artour-2198

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
بعد این 3 گیگ اپدیت بازی یه جوری نشده ؟!!! نمی دونم چرا همچین حسی بهم دست داد ولی انگار از نظر گرافیکی و حرکت بازیکنا و ... افت کرده . این طور نیست ؟
من حس میکنم بازیکن ها خشک شدن یا پینگ من بدتر شده پاس دادن مخصوصا پاس اشتباه زیاد میدم جدیدن با دو اپدیت اخر

• Like
Reactions: zerio

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
دقیقا بعد از آپدیت چه آنلاین چه squad battles احساس میکنم هم شوت ارور ها غیر منطقی شدن هم بازیکنا خیلی لش شدن هندیکپ هم دیگه بیش از حد شده کلا زدن ترکوندن بازیو بعد از آپدیت :|

• Like

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
گیم پلی بازی بعد از آپدیت تغییر کرده ولی به نظر خیلی نرم و یک پارچه شده ، در حدی که اولش احساس میکنی کنترل بازیکنها از دست خارج میشه ولی به مرور متوجه تغییرات میشی ... الان بازی چالشی شده ... فیزیک بازیکنها و توپ در بهترین حالت ممکنه هست خیی شبیه فوتبال واقعی ... بخش داستانی ولتا هم سخت تر شده

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دقیقا بعد از آپدیت چه آنلاین چه squad battles احساس میکنم هم شوت ارور ها غیر منطقی شدن هم بازیکنا خیلی لش شدن هندیکپ هم دیگه بیش از حد شده کلا زدن ترکوندن بازیو بعد از آپدیت :|
یه چیز عجیب که امروز دیدم . فردیناند قدش 6.2 هست اونوقت کنار اشرف حکیمی با قد 5.11 جوجه به نظر میرسه . وات د فاز ea

• Like
Reactions: artour-2198

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
اره عوض شده من بیشتر اوقات جلوی دمبله مشکل داشتم الان رابرتسون راحت توپشو میگیره یه توسری هم بهش میزنه
سرعت بازیو کم کردن به نظرم بهتر شده ولی چرا تغییر یه دفعه ای اخه من تیممو کلا رو pace و سرعت چیدم الان عملا یه مشت بازیکن سرعتی با پاس و شوت متوسط دارم
اندرسون که از سیزن گرفتم سمت راست حریفو اتوبان میکرد ولی الان خیلی قدرتش کم شده

• Like

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
دوستان لینکی کانالی توضیحی چیزی دارید برای اموزش انواع کارتها؟ من یه دی یانگ دارم که از 86 به 87 تبدیل شده،
اصولا کدوم کارتها پیشرفت میکنند؟ الان اصلا چرا در مورد features stars این همه تبلیغ میشه؟ چه ویژگی هایی داره این کارت

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان لینکی کانالی توضیحی چیزی دارید برای اموزش انواع کارتها؟ من یه دی یانگ دارم که از 86 به 87 تبدیل شده،
اصولا کدوم کارتها پیشرفت میکنند؟ الان اصلا چرا در مورد features stars این همه تبلیغ میشه؟ چه ویژگی هایی داره این کارت
کارتهای وان تو واچ و کارتهای رود تو فاینال و هدلاینرز آپگرید میشن، کارتی هم بیسش آپگرید بشه و کارت معمولی‌ش بیاد بخوره به اینفورمش و کارت آپگرید جدید گلد هم ریت اینفورم بشه کارت اینفورم آپگرید میشه مثلا واران اگه کارتش آپگرید بشه کارتهای اینفورمش آپگرید میشن
فیوچر استار ها هم که کلی از کارت base شون قوی‌تر شدن الان والورده رو ببین کارت base شو هم نگاه کن، البت آپگرید نمیشن مگه برسه به کارت فیوچر استار

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
این osimhen تو ابجکتیوا عجب باگیه
اگه حالشو دارید ابجکتیواشو انجام بدید بگیریدش ساب خوبیه اگه بتونید لینکش کنید حتی فیکسم میتونه باشه
عین وحید شمسایی توپو میگیره یه چرخش مشتی صاف میچسبونه به تور:|

• Like

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
حاج اقایون مسئله دارم
بین کریس رونالدوی 93 و 94
کلایورت 91