FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
فیتنس رو چیکار میکنید؟ من هر سه چهار بازی میخرم الانم که گرون شده 1500 +30
عجیب هست موندم چرا گرون شده اونم اینقدر زیاد 900 تا راحت پیدا میکردم تا 1000 الان زیر 1500 گیر نمیاد
من میخرم ناچاری لازم هست 3 بازی یک بار یا 4

/////////////////

نت من مخابرات هست رو سرعت 2 مگ محدودم کردن کلا نمی تونم بازی کنم فکر کنم برا دهه زجر نت خراب کردن

• Like
Reactions: EAnoSports

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عجیب هست موندم چرا گرون شده اونم اینقدر زیاد 900 تا راحت پیدا میکردم تا 1000 الان زیر 1500 گیر نمیاد
من میخرم ناچاری لازم هست 3 بازی یک بار یا 4

/////////////////

نت من مخابرات هست رو سرعت 2 مگ محدودم کردن کلا نمی تونم بازی کنم فکر کنم برا دهه زجر نت خراب کردن
منم با دیده بانت و مبین، دیلی شدید دارم امروز هرچی بازی کردم باختم

• Like
Reactions: naderblue

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,552
نام
پوریا
باورت شاید نشه . با چه تصوراتی رفتم مسی گلد گرفتم اصلا نتونستم باهاش بازی کنم . یعنی با پولیتانو راحت تر بازی می کنم تا مسی
والا نمی دونم مشکل از کجاست یا تو بازی گم بود یا وقتی توپ رو داشت با یه باد بازیکن حریف توپ لو میداد . از هانتر گذاشتم هویک چمیستری رو بازم نشد . تو st تو cam انگار نه انگار . الانم گذاشتمش برای فروش
900 تا از فروشش گیرم بیاد باید امباپه بخرم یه بخششو
تو دفاع هم والا نمی دونم دچار هندیکپ شدم زیاد از این دفاع ها استفاده کردم یا چی . دو تا ایکون انگار نه انگار . نمی دونم بفروشم زوج ون دایک 91 و فردیناند 85 بگیرم خوبه یا نه؟
مسی بهترین کارت امساله ( از آیکونای تاپ فاکتور بگیرید) همه کار میکنه اگه یه st خوب داری بزارش cam بهش stay forward بده اگه نداری خودشو بزار st کوچکترین سوراخی تو دفای حریف پیدا کنه ازش فرار میکنه عالیه!
در مورد زوج فن دایک و فردیناند هم نمیدونم ولی خودم واران و فردیناند دارم خیلی راضیم ولی حس میکنم نهایت تا 1 ماه دیگه بشه ازشون استفاده کرد چون کم کم اوزبیو و کرایف و این عزیزان دارن زیاد میشن :D

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
مسی بهترین کارت امساله ( از آیکونای تاپ فاکتور بگیرید) همه کار میکنه اگه یه st خوب داری بزارش cam بهش stay forward بده اگه نداری خودشو بزار st کوچکترین سوراخی تو دفای حریف پیدا کنه ازش فرار میکنه عالیه!
در مورد زوج فن دایک و فردیناند هم نمیدونم ولی خودم واران و فردیناند دارم خیلی راضیم ولی حس میکنم نهایت تا 1 ماه دیگه بشه ازشون استفاده کرد چون کم کم اوزبیو و کرایف و این عزیزان دارن زیاد میشن :D
منم با دیدن ویدئو ها همین فکرو می کردم قبلا سیلوا من سیتی( sbc )رو قرضیشو گرفتم باهاش به مشکل خوردم ولی گفتم مسی یه چیز دیگست ولی به خاطر دیلی و ضعف مسی در قدرت بدنی و جنگندگی و سرعت نسبتا کم نسخه ی گلد ، نتونستم باهاش بازی کنم و چه فوروارد چه cam گذاشتم نشد که نشد عوضش با سایمون یا ایمیلیو که از سواپ اول گرفتم هیچ مشکلی ندارم .
از طرفی پولیتانو رو دارم که عالیه . خدا رو شکر چند روز پیش نیمار پک کردم گذاشتم cam الانم امباپه گلد انداختم کنارش ، مشکل گل زدنم برطرف شده . یعنی این بازیکنای ویک فوت 5 حرف ندارن مثل نیمار امباپه دمبله بارسا و ایمیلیو ، با هر پایی بشوتن 90 درصد گله

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
یک سوال ذهنمو مشغول کرده اینها که پول میدن پک و بازیکن میخرن به چه انگیزه ای این کار رو میکنند؟ که در rivals پیروز بشن و هیس بکشن؟
آخه اگه جامی، جدولی، رده بندی ای جایزه ای وجود داشت باز یه چیزی. چطور میشه بزرگترین بازی فوتبال جدول و جام نداشته باشه

یادمه توی بازی تحت وب هتریک هیجان بیشتری داشتم برای اول شدن. الان واقعا نمیدونم به چه انگیزه ای دارم بازی میکنم.

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
بازی و سرگرمی؛ آیا پای قمار و شرط بندی به بازی های فیفا باز شده است؟
با عرض پوزش بابت قرار دادن سایت وطنی ولی خب گفتم بعضیا ندیدن ببینن
۶٠٠ یورو خرج و بهترین بازیکن مانولاس
بعید نیست با فشارایی ک داره میاد کلا بند و بساط پک و قمار تو این بازیا بسته بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
من امروز 15 پک گلد باز کردم هیچی نداد تمامش بازیکن ها 80 بود حتی 83 هم نداد البته پول برا پک نمیدم همینجوریی برا خرید بازی 500 رفته پاچم بازی 60 دلاری 10 برابر قیمت باید تو این خراب شده پول بدم

ایرانی دیدم 6 ملیون پک میزنن پول مفت باشه مهم نیست براش

• Like
Reactions: samadi741

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من تو وان فیفا رو آپدیت کردم با حجم سه گیگ اما هیچ فیسی اضافه نشده
برو توی منوی ستینگ آپدیت بازیو بگیر یه بار هم پست بزنی بچه ها میبینن لازم نیست دم به دقیقه پست بزنی

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
دوستان من تو وان فیفا رو آپدیت کردم با حجم سه گیگ اما هیچ فیسی اضافه نشده
سلام
برای انجام این مسیر رو برید:
Customise/Edit teams/Download updates
درضمن با این کار آپدیت نقل و انتقالات زمستانی هم انجام میشه.
موفق باشید

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر