FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
برای انجام این مسیر رو برید:
Customise/Edit teams/Download updates
درضمن با این کار آپدیت نقل و انتقالات زمستانی هم انجام میشه.
موفق باشید
جالبیش اینه که فیس سرمربی بارسا(ستین) هم به بازی اضافه شده.تا جایی که یادمه تو فیفاهای قبلی همچین اتفاقی نمی افتاد

• Like
Reactions: atzoriha

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جالبیش اینه که فیس سرمربی بارسا(ستین) هم به بازی اضافه شده.تا جایی که یادمه تو فیفاهای قبلی همچین اتفاقی نمی افتاد
قبلا مربی بتیس بوده فیسش توی دیتا بیس موجود بوده، شما فک میکنی ea تا ستین اومده اینا رفتن بدو بدو اسکنش کردن؟

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
سلام
برای انجام این مسیر رو برید:
Customise/Edit teams/Download updates
درضمن با این کار آپدیت نقل و انتقالات زمستانی هم انجام میشه.
موفق باشید
من از اون اکانتهای آفلاین که بازی میریزن 20 تا استفاده میکنم بعدش به نت وصل کردم و آپدیت کردم...
از اونجایی که شما گفتین میرم اما وصل نمیشه به سرور..بدون اکانت گلد میشه وصل شد؟

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
من از اون اکانتهای آفلاین که بازی میریزن 20 تا استفاده میکنم بعدش به نت وصل کردم و آپدیت کردم...
از اونجایی که شما گفتین میرم اما وصل نمیشه به سرور..بدون اکانت گلد میشه وصل شد؟
آره میشه ،نیازی به اکانت گلد نداره.

• Like
Reactions: Zlatan_ibra

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
چندتا سوال فنی :
1- بازیکنای قابل فروش رو اب کنم 2 میلیون و 700 کوین دارم . فقط این کوین ها رو بفروشم بهتره ؟
یا
2- خود تیمو بفروشم ؟ خود تیمو بفروشم چه چیزهایی رو باید در اختیار اون فرد بذارم ؟ ایمیل و خود اکانت من رو ps4 و پلاس یکسالمم جزش میشه ؟
تا حالا نکردم این کارو بلد نیستم .
3- از طرفی ظرفیت 2 هست. خود بازی رو می تونم بعدش بفروشم یا نه ؟
http://uupload.ir/files/1t62_screenshot_۲۰۲۰-۰۲-۱۰-۰۷-۱۶-۴۹.jpg

یه عالمه بازیکن خوبم رو نیمکته. مثل زییچ 90 و سیسوکو 84 و ماسکرانو فلش بک و خیلی های دیگه .قیمت ابن تیم چند در میاد ؟

آخرین ویرایش:

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
اقا این RM ژاپنیه ارزش داره برای SBC تکمیلش کنم؟دمبله رو دارم و ازش واقعا راضیم به نظرتون این بهتر از دمبلست؟
من دارمش...گذاشتمش ذخیره فیگو...بازیکن سرعتی و خوبیه و از دمبله بهتره...یه کم قدرت بدنیش کمه...

• Like
Reactions: rabin88

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
دوستان سلام
یه مساله ای خیلی آزارم میده و هر کاریش میکنم درست نمیشه
مخصوصا تو مسابقات FUT Champions که خیلی مهمه
مشکل اینه که تیم یهو بدون اونکه من کاری کرده باشم آفساید گیری میکنه و دفاع جا میمونه و تیم حریف گل میزنه!!
من فقط گزینه overlap ball side رو روشن میذارم که دفاع بهتری انجام بشه ولی خود به خود بعضی وقتا تیم offside trap رو اجرا میکنه
اونقدر این مساله رفته رو مخم که اعصاب و روانم بهم ریخته
فکرشو بکنید وسط بازی های به اون مهمی، خط دفاع تیم یهو بیاد جلو و تیم حریف گل های چرت بزنه
اگر کسی میدونه این مشکلو چطوری میشه حل کرد ممنون میشم یه کمکی هم به من بکنه

یه مورد دیگه هم که یادم رفت بگم اینه که وقتی میذارم رو overlap ball side، خود به خود گاهی از این حالت در میاد!!
مجبور میشم چندین و چند بار دوباره فعالش کنم :(
نمیدونم این چه مسخره بازی اییه فیفا راه انداخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر