FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
دوستانی که تیم از لالیگا دارن این مارسلو که توی اس بی سی دادن ارزش تکمیل کردن داره؟
بین سوارز و مارسلو یکیشو میتونم تکمیل کنم.جفتشونم گلدشونو دارم.کسی نظری داره؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستانی که تیم از لالیگا دارن این مارسلو که توی اس بی سی دادن ارزش تکمیل کردن داره؟
گرونه خیلی هیچکدوم ارزش ندارن

• Like
Reactions: rabin88

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
برو قرضیشون رو بگیر ببین خوبن یا نه.من از مارسلو که راضی بودم و از هازارد هم راضی بودم ولی چه کنیم که آه در بساطمون نیست :(
سوآرزم یکم کنده و تو فیف بازیکن کند به کار نمیاد

• Like

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
برو قرضیشون رو بگیر ببین خوبن یا نه.من از مارسلو که راضی بودم و از هازارد هم راضی بودم ولی چه کنیم که آه در بساطمون نیست :(
سوارز گلدش واسه مهاجم هدف عالیه میشه با کمیستری سرعتشو بالا برد.البته من گامیرو اولتیمیت اسکریم رو دارم خداست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سوارز گلدش واسه مهاجم هدف عالیه میشه با کمیستری سرعتشو بالا برد.البته من گامیرو اولتیمیت اسکریم رو دارم خداست
مهاجم تو لالیگا فقط ایناکی قرمز برای فاتمس و بیل لایو

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
مهاجم تو لالیگا فقط ایناکی قرمز برای فاتمس و بیل لایو
ایناکی رو دارمش قرمزشو اتفاقا من خیلی نمیتونم باهاش خوب بازی کنم ولی با گامیرو خیلی خوب گل میزنم که البته چون هنوز با دفاع بازی مشکل دارم هر چی میزنم میخورم!!!!
مصطفی جان ترکیبتو میذاری ببینم تیمت چجوریه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ایناکی رو دارمش قرمزشو اتفاقا من خیلی نمیتونم باهاش خوب بازی کنم ولی با گامیرو خیلی خوب گل میزنم که البته چون هنوز با دفاع بازی مشکل دارم هر چی میزنم میخورم!!!!
مصطفی جان ترکیبتو میذاری ببینم تیمت چجوریه؟
با ایناکی نمیتونی با سوارز میتونی؟ :))
تیم فعلا ناقصه سلطان بیل لایو رو خریدم میذارم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این sbc های اینجوری اصلا صرفه اقتصادی ندارن مگه کسی کل بازیکنها شو داشته باشه،من sbc توکو اکامبی رو با 10k رفتم ازشم ناراضی نیستم وگرنه امثال سوارز و مسی و هازارد و مارسلو اصلا ارزش این همه هزینه رو نداره

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
با ایناکی نمیتونی با سوارز میتونی؟ :))
تیم فعلا ناقصه سلطان بیل لایو رو خریدم میذارم
اصلا عجیبه برام با ایناکی نمیتونم حتی با توکو اکامبی بهتر از ایناکی گل میزنم.ولی مهاجم اصلیم گامیرو اولتیمیت اسکریمه که ازش راضیم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصلا عجیبه برام با ایناکی نمیتونم حتی با توکو اکامبی بهتر از ایناکی گل میزنم.ولی مهاجم اصلیم گامیرو اولتیمیت اسکریمه که ازش راضیم
هرکسی سبکی داره شاید بخاطر ویک فوت بدشه که عملا پای چپش توی دیواره

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
این sbc های اینجوری اصلا صرفه اقتصادی ندارن مگه کسی کل بازیکنها شو داشته باشه،من sbc توکو اکامبی رو با 10k رفتم ازشم ناراضی نیستم وگرنه امثال سوارز و مسی و هازارد و مارسلو اصلا ارزش این همه هزینه رو نداره
من خودم کارت مومنت مورالس رو دارم و خیلی ازش راضیم.کنارشم بنزما گذاشتم ولی زیاد هماهنگ نیستن.یه دونه هازارد میخام خط حمله م تکمیل بشه ولی نامرد خیلی گرونه

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
یه دفاع ارزون Nathan Aké برا فلک زده ها هست بخرید واقعا پا قیمتش حرف نداره من دفاع 40 هزارتایی هم خریدم اشغال بوده به قیمت توجه نباید کرد زیاد
حتی اعداد ارقام هم الکیه گاهی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر