FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
منم تا گلد1 رفتم هفته ی خوبی بود :D
چلنج آیکون سواپ برای سری آ منو خیلی اذیت کرد, دفام خیلی داغون بود ولی بقیشو راحت رفتم . در مورد اینکه کدوم آیکونا رو انتخاب کنیم اگه انتخابت بین drogba و owen هستش قطعا drogba رو انتخاب کن ولی من کلا کارتارو خیلی دنبالش بودم که کدوما خوبن و کدوما داغون, به نظرم نه دروگبا و نه اوون ارزش تعداد توکن هاشونو ندارن! کارت اوون پاسینگ و فیزیکش اصلا جالب نیست و تا یه ماه دیگه که میشه گرفتش, تیما قویتر میشن و دفاها راحت میتونن جلوشو بگیرن! در مورد دروگبا هم بگم برای Holdup play فوق العادست ولی مشکل اساسیش تو اجیلی و بالانسشه که کارتشو حسابی clunky کرده! اگه همچین بازیکنی میخواید لواندوفسکی بهترین گزینست! لواندوفسکی امسال حسابی کارتش آندرریتده وگرنه ارزشش قطعا بالای 200k بود :D
اگه به 24 توکن برسیم به نظرم بهترین انتخابا بین فردیناند-گواردیولا یا زانتی-اشمایکل هستش. فردیناند کارتش خیلی عالیه و تا TOTS میتونه یکی از بازیکن های ثابت باشه و گواردیولا رو هم میشه در کنارش گرفت که به نسبت تعداد توکناش عالیه و برای ترکیبایی مثل 4222 که نیاز به cdm های پاسور داره هم مناسبه! در مورد انتخاب زانتی-اشمایکل هم زانتی راحت میتونه تا آخر فیفا بازیکن ثابت باشه و امسالم خیلی از دوسال گذشته بهتره و انتخاب هوشمندانه ای هستش! اشمایکل هم میتونید کنارش بگیرید ولی به درد فیکس کردن نمیخوره میشه بعدا ازش تو sbc های آیکون استفاده کرد! اگرم نیاز به هافبک باکس تو باکس دارید جرارد انتخاب خوبیه! مهاجم نوک هم اگه با اسکیل 3 مشکلی نداری بوتراگوئنو از جفت دروگبا و اوون بهتره :D Hagi هم برای هافبک هجومی خیلی خوبه. Roy Keane هم هافبک تخریبیه و کارت خیلی خوبیم هست ولی به هر سبک بازی نمیخوره.
در کل من انتخابم بین فردیناند-گواردیولا یا زانتی-اشمایکل هستش چون هم تا TOTS کارتای خیلی خوبین و هم برای sbc به درد میخورن
من سر ۲تای گرفتن بشخصه روبرتو کارلوس و کرسپو رو میگرفتم، اون امیلیانو هم دقیقا مشکل پاس و فیزیک رو مثل owen داره ولی اره زانتی عالیه تا آخر آخر باهات میمونه :D دروگبا رو دقیقا برا همین گفتم engine, بالانس دریبل ۱۰ اجیلیتی هم ۵ تا میبره بالا اسکیل موش هم ۴عه که خیلی مهمه، تقریبا تو این فیفا هیچ اسکیل مو ۵ ستاره ای نمیزنم، همون فرق ۴ و ۳ ستاره خیلی برام تاثیر داره..

در مورد hagi هم cam پستیه که برام استامینا توش حیاتیه :D یعنی همیشه ۲ تا cm و یه وینگر تعویض میکنم دیگه حداقل دبروین و اریکسن که استامینای بالای ۹۰ دارن جواب میدن :D فیفای قبلی هم آخراش بهم کرایوف داد با اینکه کارت خیییلی خوبی بود استامیناش خیلی داستان شد برام چون رو تعویضش برنامه ریزی نکرده بودم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kanway

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
من سر ۲تای گرفتن بشخصه روبرتو کارلوس و کرسپو رو میگرفتم، اون امیلیانو هم دقیقا مشکل پاس و فیزیک رو مثل owen داره ولی اره زانتی عالیه تا آخر آخر باهات میمونه :D دروگبا رو دقیقا برا همین گفتم engine, بالانس دریبل ۱۰ اجیلیتی هم ۵ تا میبره بالا اسکیل موش هم ۴عه که خیلی مهمه، تقریبا تو این فیفا هیچ اسکیل مو ۵ ستاره ای نمیزنم، همون فرق ۴ و ۳ ستاره خیلی برام تاثیر داره..

در مورد hagi هم cam پستیه که برام استامینا توش حیاطیه :D یعنی همیشه ۲ تا cm و یه وینگر تعویض میکنم دیگه حداقل دبروین و اریکسن که استامینای بالای ۹۰ دارن جواب میدن :D فیفای قبلی هم آخراش بهم کرایوف داد با اینکه کارت خیییلی خوبی بود استامیناش خیلی داستان شد برام چون رو تعویضش برنامه ریزی نکرده بودم :D
کرسپو جلوم بوده خیلی چیز خاصی نبود :D بوتراگوئنو(یا به قول مارتین تایلر بوتراگِنیو :D)پاساش خوبه ولی فیزیکش آره خیلی داغونه ولی به خاطر ویک فوت 5 خیلی مهاجم به درد بخوریه. hagi هم استامیناش برای cam خیلی خوب نیست دقیقه 70 اینطورا باید تعویض شه ولی در کل بازیکن خوبیه.
چون کلا اکثر کارتا یا baby یا mid هستن نمیتونیم بگیم کارتای بی ایرادین به خاطر همینه که زانتی رو من ترجیح میدم :D زانتی با مسی هم لینک میشه که امسال کارتش عالیه و میتونه بعدا خیلی به درد بخوره!

• Like
Reactions: koorosh

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
احسان سه ماه دیگه که فیفا رو حفظ شدی بیخیال تیم های سطح پایین تو کریر بشو
برو رئال رو مثلا بردار
تمام نقاط ضعفی هم که تیم داره با خریدهای سنگین پر کن
یعنی کلا تیم رو وحشتناک قوی کن
بعد یخورده که بگذره میبینی همه رو به راحتی میتونی ببری
خب پس هندیکپ چی میشه این وسط ؟ اگر از پیش بنا شده که ببازی پس چرا وقتی خیلی قوی میشی باختی در کار نیست ؟

من نمیگم هندیکپ به کل وجود نداره
من اعتقادم اینه که یک باخت از پیش مشخص شده نیست
هندیکپ زمانیه که هوش مصنوعی برای چند لحظه وحشتناک قوی تر میشه
حالا تو هم اگر تیم قوی تو دستات باشه باز میتونی نتیجه رو برگردونی
اصل حس و حال کریر به سختیشه.نه به برداشتن رئال.
الان این همه طرفدار مود رئالیسم هستن. به خاطر سختتر شدنش هست.
وقتی من تو بازی bury با چلسی تو نیمه fa cup یدفعه یکی از این گلها پیش میاد به معنی از دست دادن جامه. چون من خودمو کشتم یه مساوی بگیرم. برم تو پنالتی . ببرمش.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
اصل حس و حال کریر به سختیشه.نه به برداشتن رئال.
الان این همه طرفدار مود رئالیسم هستن. به خاطر سختتر شدنش هست.
وقتی من تو بازی bury با چلسی تو نیمه fa cup یدفعه یکی از این گلها پیش میاد به معنی از دست دادن جامه. چون من خودمو کشتم یه مساوی بگیرم. برم تو پنالتی . ببرمش.

از ابتدا در جریان بحث ما نبودید الان متوجه داستان نیستید
من پیشنهاد نکردم دوستان با کریر یک تیم قوی رو بردارن (البته اونم سلیقه ای هستش)
جریان به کل چیز دیگه ای بود که میتونید برید صفحات قبل مطالعه کنید

hamoon64

کاربر سایت
Sep 24, 2014
4
بازی سرتاسر ایراده. فیفا 20 به شکل مشمئزکننده ای از باقی فیفاها بدتره. اون از بازیکنایی که توپ 1 قدمی روی زمین رو نمیتونن کنترل کنن و دفاع هایی که اصن انگار کورن توپ رو نمیبینن و دارن ول میچرخن و اون از کنترل توپ با پا روی سر بازیکن حریف در ارتفاع 2 متری ! اون دروزه بانی که توپ توی پای حریف در فاصله 1 سانتی متری از خودش رو جمع نمیکنه و نگاه میکنه بدون هیچ حرکتی! اون پاس هایی که گاهی 2 قدمی نمیرسه گاهی از دفاع آخر به نوک حمله پاس گل میشه داد! اون از پرش های مسخره دروازه بان که انگار برای گل خوردن میپره! اون از ریسپانسیونس وضعیت بازی های انلاین که گندش در سطح جهانی در اومده و بازی 40% کندتره از بقیه مودها! اون از داورها که گاوتر از سال های پیشن و تکل ساده توی محوطه جریمه تیم حریف رو قرمز میدن! اون دفاع هایی که با دروازه بان قاطی میکنن یهو توپ میاد دست مهاجم به صورت غیبی! و .......... اکثر اینا رو فیلم دارم ... و کلی چیز دیگه که حوصله نوشتنشون رو ندرم.... اگه فیفا 19 50% مشکل داشت این 80% مشکل داره. بدترین فیفای تاریخ میتونم بگم

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
دوستانی که با چمن مشکل دارن شارپنس رو ببرن روی صد معجزه میکنه من اولش فکر میکردم کم کاری سازنده و مشکل موتور گرافیکیه که تنظیماتو تغییر دادم الان تمام تکل ها چمن رو تخریب میکنه ملاحظه بفرمایید
البته از روی تلویزیون گرفتم بابت کیفیت پایین عکس ها پوزش
38370e59d6ac907cd0dd9554f276ceb4.jpg
8e75ed5da4bc20d590c53e18c35c2811.jpg
4ded475d1dbb9180b7823dd7ac136df7.jpg
8e75ed5da4bc20d590c53e18c35c2811.jpg
a0652eda7edc5008fc86419e229d2c2e.jpg

حالا با شارپنس صد و غلظت رنگ پنجاه
07c756a1a728a5a3ca7783f89a6eb246.jpg
ba159927ea1135bb9cc0c1705fdcac1e.jpg
29411210475c10b43718299981ba6906.jpg
1c113032f12a171dc5f23fea31c1216c.jpg

چمن روی تمام تکل ها فیزیک داره ولی تنظیمات شارپنس دیفالت بازی ایراد داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
متاسفانه سه دسته شدن تو این فروم:
1.یک دسته فقط از فیفا بد میگن ،اگه یه تعریف کوچولو بکنی با بولدوزر از روت رد میشن یعنی pes فنشم اینجوری در قبال فیفا رفتار نمیکنه.
2.دسته دو ،کسانی هستن که فقط از فیفا تعریف میکنن و اگه یه بدی بگی با بولدوزر از روت رد میشن
3.دسته دوم کسانی هستند که هم خوبی میگن ،هم بدی که بدبخترین گروه هستن و هر دو دسته از روشون رد میشن
فیفا انتقادی ندیده.وقتی ندیده چی رو درست کنه.من نمیخوام از ea طرفداری کنم .ولی وقتی کریری که براش مهم نبود و حتی یه نفر روش کار نمیکرد.رختن سرش . ایراد سه ساله بازی رو که بازی کردن با تیم دوم بود رو درست کرد.
نمیگم کار شاقی نکرده ولی وقتی اعتراض دید .تغییر داد.اونم تو کریر،بی اهمیت ترین بخش از نظر فیفا.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
چجوری آنقدر با قطعیت میگی هندکیپ نیست من خودم هندکیپ علنی دیدم من که فقط آفلاین باز بودم خیلی بازی ها میشد حساب کن تو کریر دقیقه ۹۰ بازی رو ۲-۱ هم جلویی یک دفعه یک توپ می‌بردی جلو سی پی یو می‌گرفت حمله میکرد بازیکنان انگار قفل میسدن و احتمال ۱۰۰ درصد اون توپ گل میشد یا کرنر میشد و می‌رفت تو گل یا مواقعی بود هر چی می‌زدی نمی‌رفت تو گل و با به تیرک میخورد غیر طبیعی .. چندین بار

• Like
Reactions: Siamak61

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
یک چیزی که در التیمیت تیم اعصاب من رو خورد کرده آپدیت نشدن کفش های بازیکنان هست. اگر توجه کنید در قسمت آنلاین معمولی مثلا بازیکنان رئال مادرید هر هفته با توجه به واقعیت کفش اونها عوض میشه رنگش! در حالی که در التیمیت تیم باید تا آخر سال آن کفش تکراری نکبت رو تحمل کرد.

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
متاسفانه سه دسته شدن تو این فروم:
1.یک دسته فقط از فیفا بد میگن ،اگه یه تعریف کوچولو بکنی با بولدوزر از روت رد میشن یعنی pes فنشم اینجوری در قبال فیفا رفتار نمیکنه.
2.دسته دو ،کسانی هستن که فقط از فیفا تعریف میکنن و اگه یه بدی بگی با بولدوزر از روت رد میشن
3.دسته دوم کسانی هستند که هم خوبی میگن ،هم بدی که بدبخترین گروه هستن و هر دو دسته از روشون رد میشن
فیفا انتقادی ندیده.وقتی ندیده چی رو درست کنه.من نمیخوام از ea طرفداری کنم .ولی وقتی کریری که براش مهم نبود و حتی یه نفر روش کار نمیکرد.رختن سرش . ایراد سه ساله بازی رو که بازی کردن با تیم دوم بود رو درست کرد.
نمیگم کار شاقی نکرده ولی وقتی اعتراض دید .تغییر داد.اونم تو کریر،بی اهمیت ترین بخش از نظر فیفا.
اولا که همه انگلیسی فول نیستن که داداش من برن اعتراض خودشون رو در تویتر و ... به گوش ea برسونن شما که اوکی هستی این کار رو از طرف ما انجام بده . بعدش در مورد کریر این همه سال طول کشید دیگه همه کارد به استخونشون رسید از کبیر تا صغیر اعتراض کردن (شما فقط رفتی اعتراض کردی درست نشد که) یه اجتماع بزرگ رو دیدن درست کردنش.
نصف مشکل ما که همین نت خودمونه و بیشتر خارجی ها این مشکلو ندارن نصفش می مونه سرورهای ea و هندیکپ و ... که تا وقتی اجماع و اعتراض سراسری در موردش نشه درست بشو نیست .
اصلا خود شما که اهل فنی کلید اعتراض به اینکه چرا کانکشن ها تو التیمیت ویکند و ... مثل حالت دوستانه p2p نیست رو تو تویتر شروع کن . یعنی اگه ما مشکلی رو می بینیم چون نمی تونیم تغییرش بدیم خفه شیم و نیایم اینجا بیانش نکنیم . جدیدانم یاد گرفتن به اعتراض کردن و بیان مشکلات میگن غر زدن .

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
بازی سرتاسر ایراده. فیفا 20 به شکل مشمئزکننده ای از باقی فیفاها بدتره. اون از بازیکنایی که توپ 1 قدمی روی زمین رو نمیتونن کنترل کنن و دفاع هایی که اصن انگار کورن توپ رو نمیبینن و دارن ول میچرخن و اون از کنترل توپ با پا روی سر بازیکن حریف در ارتفاع 2 متری ! اون دروزه بانی که توپ توی پای حریف در فاصله 1 سانتی متری از خودش رو جمع نمیکنه و نگاه میکنه بدون هیچ حرکتی! اون پاس هایی که گاهی 2 قدمی نمیرسه گاهی از دفاع آخر به نوک حمله پاس گل میشه داد! اون از پرش های مسخره دروازه بان که انگار برای گل خوردن میپره! اون از ریسپانسیونس وضعیت بازی های انلاین که گندش در سطح جهانی در اومده و بازی 40% کندتره از بقیه مودها! اون از داورها که گاوتر از سال های پیشن و تکل ساده توی محوطه جریمه تیم حریف رو قرمز میدن! اون دفاع هایی که با دروازه بان قاطی میکنن یهو توپ میاد دست مهاجم به صورت غیبی! و .......... اکثر اینا رو فیلم دارم ... و کلی چیز دیگه که حوصله نوشتنشون رو ندرم.... اگه فیفا 19 50% مشکل داشت این 80% مشکل داره. بدترین فیفای تاریخ میتونم بگم
من در مورد خوب بودن یا بد بودن این فیفا نسبت به قبلی ها نمیخوام صحبت کنم
فقط میخوام اضافه کنم طرف 2 تا مهاجمش با 6 الی 7 تا از بازیکنهات(دروازه بان رو حساب کردم) رو در رو میشه پشت محوطه، هی این شوت میکنه بلاک میشه میوفته جلو پای اون یکی، هی اون یکی شوت میکنه، می افته جلو پای این یکی و در نهایت انقدر این روند ادامه پیدا میکنه که چاره ای جز گل خوردن نداری
عجیب تر اینه بعضا با بازیکن های تو 1 و 2 میکنه حریف، یعنی پاس میده، میخوره به بازیکن تو، دباره توپ به همون بازی کنی میرسه که پاس داده، اونم تو موقعیت عالی که فکر خود یا رو هم از چگونگی بدست آوردن موقعیت مذکور عاجزه.
از طرفی 1000 بار اتفاق افتاده طرف تک به تک شده، دروازه بان رو آوردم جلو، بعد شوت میکه دروازه بان توپ رو تو سینه یارو یا جلو پای همون مهاجمه دفع میکنه و خودشم جا مونده و گل میخوره
قبلا هم که عرض کردم و دوس دارم مجددا بگم دکمه ایکس یا همون مربع، ملعبه ای بیش نیست در دستان شما و دفاع بدون ال 1 یا ال بی امکان پذیر نیست و به خطا منجر میشه یعنی بازیکنم فقط مثل گاو پای یارو رو میزنه و به هیچ چیز دیگه ای کار نداره
از طرفی هم نحوه فری کیک زدنش افتضاحه، نمیدونم کیا سنشون به فیفا 2005 و 4 قد میده، ولی فریکیک زدن تو اون فیفا ها، به مراتب خیلی بهتر از الانه

دریبل هم که غوغا میکنه، اصلا کاش دریبل، حریف دور خودش هم که بچرخه نمیشه توپشو زد اصلا یه وضعی، شیلدینگ هم که علی برکت الله

در کل انشالله خدا به همه ما صبر بده
مطمئنن هدف این شرکت چیزی نیست جز اعصاب خوردی، اما میندازن تقصیر شانس و باگ
خیلی واضحه

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
در قسمت آنلاین التیمیت تیم، چه طور میشه کاری کرد که بازی در تایم روز و عصر برگزار نشه و فقط شب باشه؟
تو فیفا های قبلی میشد، ولی تو اسلواد بتل فقط، الان توی این فیفا دقت نکردم راستشو بخوای ولی نگاه کن خودت، اگر قبل از رفتن تو بازی ستینگ داره، برو و آب و هوا رو عوض کن و دیگه به همین صورت همیشه شب میمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر