FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
کلا ریوالز خیلی سخت شده با این وضع اینترنت...دارم دفاع تمرین میکنم ولی فقط تو اسکواد میشه ازش استفاده کرد چون تو ریوالز دیلی دارم...من هفته پیش تو پک جایزه اسکواد فن دایک گیرم اومد که 550 تا فروختمش...فعلا قسمت آنلاین شده زجر فراوان...

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان اینجا کسی فیفا رو با ایکس باکس آنلاین میزنه اینجا لطف کنه تنظیمات دی ان اس بده من
من نمیتونم به سرور کانکت بشم آنلاین بشم فقط تو فیفا

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
دوستان اینجا کسی فیفا رو با ایکس باکس آنلاین میزنه اینجا لطف کنه تنظیمات دی ان اس بده من
من نمیتونم به سرور کانکت بشم آنلاین بشم فقط تو فیفا
سلام
من گلد ندارم ،آنلاین بازی نکردم ولی با این dns راحت به سرور ea وصل میشم:
اولی رو بزار
178.22.122.100
دومی رو هم هیچی نذار بزن بره...

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
10 روزه تقریبا دارم بازی رو بازی میکنم فقط هم قسمت آلتیمیت.یعنی دریغ از یه پک درست و حسابی یا یه بازیکن بالای اورال 80 توی پک ها!!
پارسال باز 4 تا بازیکن خوب از تو پک ها در اومد برام امسال هیچی!
بقیه چجورین؟

برای منم بازیکن خاصی در نیومد اگه از نظر قیمت بگم گرونترینش جسوس بود که اونم غیرقابل فروش بود :)):)) و یکی هم لوکاکو بود که 62K فروختمش یه چندتایی هم رنج 10k تا 15k بقیه رو میانگین بگیرم نهایتا 1.5k ولی چون کلا پک زیاد باز کردم تونستم با پولشون تیمو کمی قوی کنم

این یوتوبر ها عیب فیفاها رو نباید بگن؟ یکیشون رفته آموزش میگ میگ رفتن یاد داده :))

هر سال گیم پلی فیفا یک مدلی هستش امسال سرعتی هستش اینا هم آموزش سرعتی میزارن شاید سال دیگه اصلا سرعتی نباشه ولی در کل اونایی که من میبینم تقریبا منصفانه ایرادات رو میگن مثل nepenthez یا مثلا ovvy

کلا ریوالز خیلی سخت شده با این وضع اینترنت...دارم دفاع تمرین میکنم ولی فقط تو اسکواد میشه ازش استفاده کرد چون تو ریوالز دیلی دارم...من هفته پیش تو پک جایزه اسکواد فن دایک گیرم اومد که 550 تا فروختمش...فعلا قسمت آنلاین شده زجر فراوان...

ببین روز های جمعه تا یک شنبه بازی نکنی بهتره چون سرور ها به شدت شلوغ هستش سرعت بازی خیلی پایینه...
من سطح بازیم بد نیست مثلا با یک حریف افتادم مسی و نیمار و چندتا بازیکن خوب دیگه داشت راحت با چهارتا گل بردمش اما اگه نت خراب باشه یک تیم معمولی یا ضعیف میتونه به من چهار تا بزنه در کل نت خیلی روی گیم پلی و کیفیت حرکت های بازیکن ها تاثیر داره...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
رفقا خبری از آپدیت کریر مود نیومده ؟
تاریخی چیزی ندادن ؟
یکی دو هفته دیگه مود realism میاد میتونی با دادن 1 دلار و عضویت patreon دانلود کنی.فقط pc
بازی باگهاش رفته و فوق العاده عالی شده ون تغییرات به باگ خلاصه نمیشه.
فعلا وقتشو تا یه ماه و نیم دیگه ندارم ،تا اونموقع اگهمجانی نکرده بود مدشو ،مجبورم بگیرم ولی پارسال مجانی کرد اونو.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
10 روزه تقریبا دارم بازی رو بازی میکنم فقط هم قسمت آلتیمیت.یعنی دریغ از یه پک درست و حسابی یا یه بازیکن بالای اورال 80 توی پک ها!!
پارسال باز 4 تا بازیکن خوب از تو پک ها در اومد برام امسال هیچی!
بقیه چجورین؟
برای من بهترینش اومتیتی دراومد یه تیم لالیگا دورش درست کردم ولی همش بازیکنای قویتر از اورالشونن

من فقط التیمیت میزنم مشکل دیلی دارم فقط از گیم‌پلی خیلی راضیم دفاع دستی شده خیلی خوبه چون تو ۱۹‌ و ۱۸ هم با حالت jockey دفاع میکردم بهترین روش دفاع امساله با L2 و دکمه سرعتتون دفاع کنین میشه جلوی میگ میگ‌ بازیای مهاجم و وینگرارو گرفت ترکیب 442 یا دو مهاجمه هم خیلی جوابه دفاع حریف راحتتر باز میشه
سیزن ابجکتیو واسه من باگ شد حرص خوردم ۷ تا از ابجکتیوهای ndombele رو انجام دادم سر اسکواد بتل هرکاری میکردم حساب نمیکرد میخواستم یه تیم فرانسه دورش بچینم نشد امتیتی داد رفتم لالیگا:D

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
خب مثل اینکه فرجی شد یه دی یونگ وانس تو واچ داد که فروختمش 215 تا و تیممو قویتر کردم.سوارز و اوبلاک و مارسلو و ویدال گرفتم.تیمم برای لالیگا شد فقط مشکل اینجاست من اکثرا 3-3-4 بازی میکنم
وینگر خوب تو لالیگا پیدا نمیکنم!

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
خب مثل اینکه فرجی شد یه دی یونگ وانس تو واچ داد که فروختمش 215 تا و تیممو قویتر کردم.سوارز و اوبلاک و مارسلو و ویدال گرفتم.تیمم برای لالیگا شد فقط مشکل اینجاست من اکثرا 3-3-4 بازی میکنم
وینگر خوب تو لالیگا پیدا نمیکنم!
ایول چه خوش شانس بیل و دمبله وینگر راست عالین چپ هم گوئدس و وینیسیوس خوبن قیمتیم ندارن کلا سرعت مهمه

• Like
Reactions: rabin88

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
من از وقتی ولتا معرفی شد گفتم از EA عجیبه همچین چیزی رو تو یه بازی جدا نده و پول اضافه نگیره. الان که یکم بازی کردم دلیلشو فهمیدم. ولتا بازیکن هاش انیمیشن هاشون تقریبا 800 درصد همون فیفاس انگار فقط زمین فیفا رو کوچیک کردن :D فیفا استریت ها واقعا لذت بخش بودن نوع انیمیشن ها فرق داشت توپ کلا مثل فری استایلر های واقعی انگار به پاهاشون چسبیده بود اصلا پاس دادن زیاد به کار نمیومد همه چی skill move بود. این الان انگار داری همون فیفا رو تو زمین کوچیک بازی میکنی
هرچند خب یه مود اضافس که پول اضافی واسش ندادیم و خیلی فرقی نمیکنه:D

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این دریبل drag to drag به چه شکل اجرا میشه؟
بازیکن کاملا باید ساکن باشه ؟اگه اینطوره فایدش چیه ؟

من کلید L1 رو نگه میدارم و به ترتیب اول مربع و بعد ضربدر رو می زنم ولی این دریبل رو انجام نمیده !

---------
الان 150 تا جمع کردم با 300 تای دیگه میشه hagi 85 ایکون گرفت ، بهتره یا کم کم تیمو تقویت کنم مثلا دخیا و سیسوکو و ndidi اینفورم بگیرم ؟
اخه ایکونا معمولا قیمتشون از 300 پایین تر نمیاد ولی این گولدها با اومدن کارتها و مناسبت های جدید عجیب افت قیمت می کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر