FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
کمی sbc رو توضیح میدین؟

من الان یه تیم ساختم از لیگ ایتالیا اورال از 80 تا 85
الان باید برم از لیگ های دیگه هم تیم بسازم؟

یک دروازه بان قد بلند هم معرفی کنید که اورالش بالای 80 باشه این بوفون بعد از اپدیت از این رو به اون رو شد هر چی میاد رو میخوره

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
کمی sbc رو توضیح میدین؟

من الان یه تیم ساختم از لیگ ایتالیا اورال از 80 تا 85
الان باید برم از لیگ های دیگه هم تیم بسازم؟

یک دروازه بان قد بلند هم معرفی کنید که اورالش بالای 80 باشه این بوفون بعد از اپدیت از این رو به اون رو شد هر چی میاد رو میخوره
sbc ها بدین شکل هستن که یه سری موارد ذکر شده برای ساخت یه اسکواد که از sbc اسان تا سخت رنج پولی که براش خرج می کنید تا حلش کنید (حالا ممکنه بازیکنایی که برای حل اون sbc میخواد داشته باشین و در نتیجه کمتر خرج کنید )متعاقبا فرق می کنه

ولی نکته مهم اینه وقتی sbc رو حل کردین تمام اون بازیکنایی که تو حل اون sbc در اسکواد قرار گرفتن از کلابتون حذف میشن مثلا بازیکن 100k نگیری برای حل sbc که تهش خرجش 30k باشه چون اون بازیکن میپره و ضرر می کنی . بهتره از اپ futbin استفاده کنی . همچنین هر sbc که بیاد به معنی این نیست که خوبه و باید سبک و سنگین کنی که کدوم برات فایده داره .
لازم نیست چند لیگ تشکیل بدی رو به لیگ تمرکز کن و اپدیتش کن
اگه اولین بارته که التیمیت میری اینو بدون که تو این 10 ماه به مناسبت های من در اوردی ea 60 مدل کارت میده بیرون
یه قانون نانوشته هم هست که هر بازیکنی میخری معمولا تا 30 تا بازی عملکرد خوبی داره بعد به فنا میده . لازم نیست بفروشی یه چندتا بازی نیمکت نشین کن دوباره استفاده کنی اوکی میشه. همیشه هم از یه فرم استفاده نکن و فرمیشن رو عوض کن بعد یه مدت

آخرین ویرایش:

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
دوستان الان ارزونترین نسخه ای که بشه گرفت و هرموقع بخوای اپدیت کنی چقدره قیمتش ؟ و اسمش چی هست ؟
یعنی نمیخوام تک نفره برم بخش های آنلاینش رو فقط میخوام اپدیت کنم و با داداشم 2 نفره بازی کنیم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان الان ارزونترین نسخه ای که بشه گرفت و هرموقع بخوای اپدیت کنی چقدره قیمتش ؟ و اسمش چی هست ؟
یعنی نمیخوام تک نفره برم بخش های آنلاینش رو فقط میخوام اپدیت کنم و با داداشم 2 نفره بازی کنیم
ظرفیت 3 تقریبا 280 90

• Like
Reactions: DeadPooLX

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
1- جایی هست برم تاریخچه نتایجم در التیمیت رو ببینم؟
2- ایا شما هم با افراد تکراری بازی میکنید؟ برای من همیشه اتفاق میفته که با افراد تکراری بازی میکنم.
3- این ویژگی های بازیکن ها چطور بدست میاد بطور مثال engine, eagle و غیره، اصلا چیز مهمی هست؟
4- یکسری کارتها با رنگ متفاوت ولی اورال معمولی گرانتر حساب میشن دلیلش چیه و چه برتری هایی نسبت به کارت معمولی دارند؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان کسی روش خاصی برای ضربات سر داره ؟ ۹۰ درصد هدای من تو در و دیواره :|
ارسال ها عالی
جایگیری مهاجمم عالی
تقریبا هر ارسالی رو میتونم به راحتی به مهاجمم برسونم و ضربه سر نهایی رو بزنم
ولی تمام ضرباتم تو باقالی ها میره مگر ۱۰ درصد که فرجی شه و گل بشه

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان کسی روش خاصی برای ضربات سر داره ؟ ۹۰ درصد هدای من تو در و دیواره :|
ارسال ها عالی
جایگیری مهاجمم عالی
تقریبا هر ارسالی رو میتونم به راحتی به مهاجمم برسونم و ضربه سر نهایی رو بزنم
ولی تمام ضرباتم تو باقالی ها میره مگر ۱۰ درصد که فرجی شه و گل بشه
برا اینکه مهاجم نوکت هد بزنه تنظمیات اینستراکشنش رو روی چی میذاری؟
چون من هرچی سانتر میکنم میره قاطی باقالی ها :)).
اصلا مهاجمم تو موقعیت هد زدن قرار نمیگیره.چون اگه بگیره هد رو گل میکنم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
EGX7UE9VAAAMxix.png EGX7UF-VAAAGBKw.jpg

فحاشان همیشه در صحنه رفتن تو این دو روز خاندان corey رو آوردن جلو چشش.
اینم گفته 400 نفر رو بلاک میکنم . و فحشها رو گذاشته .
فحاشی زشته و لی اگه جای مسی و کافو بودی چیکار میکردی. البته اونا فارسی چون نمیدونستن ،شاید مشکل سریع رفع شد.
به هر حال هنوز خبری نیست. تنها خبر در مورد آپدیت. فحش خوردن corey بود

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
View attachment 119169View attachment 119170

فحاشان همیشه در صحنه رفتن تو این دو روز خاندان corey رو آوردن جلو چشش.
اینم گفته 400 نفر رو بلاک میکنم . و فحشها رو گذاشته .
فحاشی زشته و لی اگه جای مسی و کافو بودی چیکار میکردی. البته اونا فارسی چون نمیدونستن ،شاید مشکل سریع رفع شد.
به هر حال هنوز خبری نیست. تنها خبر در مورد آپدیت. فحش خوردن corey بود
ایرانیا فحش دادن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر