FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستانی که خرید و فروش میکنن و میدونن اسنایپ کردن چیه اگر برنامه برای این کار میخوان که اتوماتیک براشون انجام بده به من پیغام بدن خودم برنامش رو نوشتم و کاملا کارتون رو راه میندازه و میتونین راحت بازیکن اسنایپ کنین و از همه مهمتر اینکه از مارکت بخاطر این کار بن نمیشین و خطری براتون نداره چون از طریق وب اپ انجام میشه و کنترل زیادی روش انجام نمیگیره من پارسال هم استفاده کردم و کلی هم به خارجی ها فروختم برنامه رو مشکلی هم نبود امسال گفتم به بقیه دوستان هم بگم شاید لازم داشته باشن

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
امسال به نظرم تغییراتی که توی بخش آنلاین داده بدترش کرده کلا این مشکلات مربوط به جاگیری بازیکن ها و پاسکاری ضعیف و سرعت پایین مربوط میشه به کانکشن ضعیف چون این چیزها روی سرور اتفاق میوفته (با توجه به تجربه برنامه نویسی خودم) البته پارسال هم بود اما امسال یک شاهکار دیگه هم اضافه شده بازیکن ها ثابت سر جاشون هستن و اصلا تکون نمیخورن!! پارسال این قضیه نبود حداقل بازیکن سر جای خودش ثابت نبود!!

با این وضعیت فقط باید وسط هفته ها بازی کرد قید ویکند رو هم زد یا نصف شب بازی کرد بخاطر جایزه هاش!!!
اخه مشکل اینجاست این اتفاقا فقط واسه کشورایی هستش که نتشون فوق تخ** هستش و ea به نظرم وظیفه ای نداره واسه ما چیزیو اوکی کنه .. وگرنه بقیه این مشکلاتو ندارن اصلا .. من دارم صبح تا شب استریم میبینم باور کن یک بارم ندیدم این چیزایی که واسه خودم پیش میاد .. دقیقا همین حرفی که خودمم تابحال گفتم و الان شما اشاره کردی بهش بازیکنا ثابت میمونن .. یعنی نه سوییچ میشه کرد نه هیچی .. سوییچ میکنی نمیگیره اصلا !! یه وضعی میشه اصلا .. ولی بازم من این شرایط فعلیو به سالای قبل ترجیح میدم .. چون حداقلش تو شوتو پاسو اسکیل تاخیر ندارم فقط میگم رو ساختار دفاعی گند میزنه فقط
در کل ما حق اعتراض نداریم به نظرم .. کسی توجه ای نمیکنه .. الان همین ترکیه یا دبی دارن با پینگ زیر 50 بازی میکنن ما اینجا علاف کردیم خودمونو الکی اعصاب خوردی میکشیم

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اخه مشکل اینجاست این اتفاقا فقط واسه کشورایی هستش که نتشون فوق تخ** هستش و ea به نظرم وظیفه ای نداره واسه ما چیزیو اوکی کنه .. وگرنه بقیه این مشکلاتو ندارن اصلا .. من دارم صبح تا شب استریم میبینم باور کن یک بارم ندیدم این چیزایی که واسه خودم پیش میاد .. دقیقا همین حرفی که خودمم تابحال گفتم و الان شما اشاره کردی بهش بازیکنا ثابت میمونن .. یعنی نه سوییچ میشه کرد نه هیچی .. سوییچ میکنی نمیگیره اصلا !! یه وضعی میشه اصلا .. ولی بازم من این شرایط فعلیو به سالای قبل ترجیح میدم .. چون حداقلش تو شوتو پاسو اسکیل تاخیر ندارم فقط میگم رو ساختار دفاعی گند میزنه فقط
در کل ما حق اعتراض نداریم به نظرم .. کسی توجه ای نمیکنه .. الان همین ترکیه یا دبی دارن با پینگ زیر 50 بازی میکنن ما اینجا علاف کردیم خودمونو الکی اعصاب خوردی میکشیم

اگه ما یک کشور عادی بودیم با توجه به جمعیت و وسعت کشور حتما برای ما هم سرور اختصاصی داخل کشور میزاشت و بدون مشکل بازی میکردیم نه فقط EA همه شرکت های دیگه هم اینکارو میکردن همین الانش ما داریم غیر قانونی بازی میکنیم دلیلش رو هم نمیدونم شاید چون مثلا بازی ساخته استودیو های توی آمریکا نیست یا کلا خواستن به ما حال بدن یا دلیل دیگه ای داره نمیدونم اما طبق قانون خود آمریکا الان EA میتونه کل سرویس دهی به ایران رو قطع کنه مثل آب خوردن! اینجا حداقل قانون کپی رایت وجود نداره بقیه مشکلات اساسی تر که بهتره نگیم به کنار!

امروز ظهر چند دست FUT Champions بازی کردم خیلی افتضاح بود حتی از فیفا19 بدتر... نصفش رو بردم نصفش رو هم باختم حالا ساعت های آخر شب تست میکنم ببینم چطوره...
اوضاع وقتی بدتر میشه که طرف تیم پرس کنه بازیکن من تا توپ بهش برسه بخواد بچرخه یا یک پاس دیگه بده سه تا بازیکن حریف بالای سرش هستند دورشو گرفتن!

• Like
Reactions: aslirezahddd

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
یه ضرب‌المثل قدیمی هست که میگه:
عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه

آقا هربار آنلاین میبازین نیاین اینجا ناله کنین.

وقتی برنده میشن بازی کردن خودشون خوب و حرفه ایه

وقتی میبازن نت خرابه8->

با همین اینترنت ملت میشینن بتلفیلد میزنن عین باقلوا که تازه خیلی هم حساس تره به دیلی و لگ:unamused:

آخه بلد نیستی بازی کنی واسه چی پولتو هدر میدی :unamused: برو واسه خودت zoo tycoon بگیر بازی کن یا goat simulator قیمتشم ارزونتره

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این ولتاش پر باگه تو ترکیب خودمو گذاشتم مهاجم، ولی بازی میذارتم گلر،رفتم اسکواد جمع کردم کمترین بازیکنم قدرتش 83 هست تو ترکیب ولی تو آنلاین انگار قدرتشون 78 هم نیست، از اونور اسکواد بتل توی التیمیت میرم ثبت نمیشه، بازی کلا باگه همون مرحله بعد آلفا که بتا هست بلافاصله گلد شده دادن دست اساتید یوتوبر حالشو ببرن، این قابلیت های بازی هم که گفتن جدید اضاف شده اصلا اضاف نشده ea دیده فیفای بعدی نسل بعدیه گفته بذارم برا نسل بعد ملت هایپ بشن بدو بدو برای کنسول نسل بعد هم بازیو بخرن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه ضرب‌المثل قدیمی هست که میگه:
عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه

آقا هربار آنلاین میبازین نیاین اینجا ناله کنین.

وقتی برنده میشن بازی کردن خودشون خوب و حرفه ایه

وقتی میبازن نت خرابه8->

با همین اینترنت ملت میشینن بتلفیلد میزنن عین باقلوا که تازه خیلی هم حساس تره به دیلی و لگ:unamused:

آخه بلد نیستی بازی کنی واسه چی پولتو هدر میدی :unamused: برو واسه خودت zoo tycoon بگیر بازی کن یا goat simulator قیمتشم ارزونتره
داش فرهاد مجیدی شما بتا رو دو دسته بازی کردی؟ اونجا هم اسب بازی بود؟

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
داش فرهاد مجیدی شما بتا رو دو دسته بازی کردی؟ اونجا هم اسب بازی بود؟
آره دو دسته بازی میکردم.
منظورت از اسب بازی چیه؟ :Cheesygrin:
ولی در‌مورد باگ ترکیب همون موقع هم گفتم که ترکیب چینی ولتا الکیه طرف رو میذاری خط حمله توی بازی یهو میبینی دفاعه و قدرت بازیکنا انگار الکیه همه یه قدرتن عجیبه هنوز درستش نکردن
راستی باگ اینکه چندتا بازیکن یه شکل و یه لباس توی تیم هست برطرف شده؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آره دو دسته بازی میکردم.
منظورت از اسب بازی چیه؟ :Cheesygrin:
ولی در‌مورد باگ ترکیب همون موقع هم گفتم که ترکیب چینی ولتا الکیه طرف رو میذاری خط حمله میبینی دفاعه و قدرت بازیکنا انگار الکیه همه یه قدرتن عجیبه هنوز درستش نکردن
شبیه ساز دو میدانی و اسب سواری یعنی،

• Like
Reactions: 7Mohammad7

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
ولتا نه بازی اصلی، کیک اف، آنلاین التیمیت یا سیزن نزدی داداش؟
بازی اصلی آفلاین دو دسته زدم سرعتش خیلی خیلی کمتر از دمو بود ختی شاید کمتر از ۱۹ ولی آنلاین نزدم.
توپشم سنگین تر بود
ولی دفاع و دروازه باناش خیلی گیج بودن

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
کریر خیلی باگ داره
دوتا بازی اول چهار تا گل زدم و تو مصاحبه بعده بازی ازم پرسیدن نظرت چیه که دوتا بازی پشت سرهم گل نزدید!
ولی در کل این سیستم گفتگو با بازیکن ها و مصاحبه های بعده بازی مشکلاتش برطرف بشه قدم رو به جلوی خوبی هست هرچند با تحول عظیم فاصله زیادی داره
کلا خوب کار نمیکنه.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این ولتاش پر باگه تو ترکیب خودمو گذاشتم مهاجم، ولی بازی میذارتم گلر،رفتم اسکواد جمع کردم کمترین بازیکنم قدرتش 83 هست تو ترکیب ولی تو آنلاین انگار قدرتشون 78 هم نیست، از اونور اسکواد بتل توی التیمیت میرم ثبت نمیشه، بازی کلا باگه همون مرحله بعد آلفا که بتا هست بلافاصله گلد شده دادن دست اساتید یوتوبر حالشو ببرن، این قابلیت های بازی هم که گفتن جدید اضاف شده اصلا اضاف نشده ea دیده فیفای بعدی نسل بعدیه گفته بذارم برا نسل بعد ملت هایپ بشن بدو بدو برای کنسول نسل بعد هم بازیو بخرن
هنوز فکر میکنی فیفای نسل بعد شاهکار باشه؟ فیفای نسل بعد با تمرکز بر التیمت تیم ریلیز میشه و به بازار میاد و بعید میدونم کریرمود تغییر خاصی داشته باشه امسال که تا ریلیز پچ و رفع شدن باگ های بازی صبر میکنم اگر باگ هاش رفع شده بود میخرم وگرنه ابدا پول نمیدم پاش فقط کلیپ باگها تو اینستارو ببینی کف میکنی! این بازی ناقص و خراب به بازار عرضه شده و بنظرم حتی میشه EA رو تحت پیگرد قراربدن و شکایت کنن ازش هرچند خیلی بعیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر