FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بله دقیقا گل زدن از روی سانتر فوق العاده سخت شده
از اون سخت تر کرنر هستش من که تا حالا نه تونستم گل بزنم ازکرنر نه گل خوردم
و همینطور راه فراری دادن بازیکن و تک به تک کردنش با l1 رو هم تقریبا بستن
کسی اینو اشاره نکرد ولی فکر کنم باگ کیک اف هم درست شده الان تنها مشکل از نظر من بعضی شوتهاست که زیادی سرعت داره
Sent from my iPhone using Tapatalk

دیگه واقعا بحث از سختیش گذشته یه جورایی بعضا ضربات سری که میزنن رسما چرت و پرته !
من رو کرنر یکی از خوبای ۱۹ بودم ولی تو یک نیم فصل تو این نسخه فقط یدونه گل زدم اونم شانسی بوده :D با ۹۰ درصد قدرت کشیدم اصلا نفهمیدم کی و چجوری کرد تو دروازه !

ولی از اون سمت در مورد فرار بازیکن ها و پاس تو عمق با شما دوست عزیزم مخالفم
من خیلی ساده تر تو این نسخه اینجوری گل میزنم
جوری که تو درجه سختی آلتیمیت تو هر بازی حداقل دو تا گل از این راه به سادگی میزنم (با توجه به درجه سختی بازی بعضا این مورد خیلی تو حال آدم میزنه)
هم دقت پاس تو عمق بازیکن های بازیساز نسبت به نسخه قبل به نظرم افزایش داشته
هم اینکه بازیکن های مهاجم بهتر تو عمق حرکت میکنن
و مهم تر از همه مدافعین به شکل محسوسی به نظرم احمق تر شدن تو بستن فضاها و قشنگ یذره با توپ کار کنید یه فضای خوشگل بین خودشون دو دستی تقدیمتون میکنن

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یکی از چیزایی که به فیفای جدید اضافه شده (در کریر) توصیه هایی هست که از سمت کادر فنی به دست شما میرسه
الان خیلی اصرار دارن Bruno Fernandes رو به عنوان کاپیتان منصوب کنم
چون میگه قدرت رهبریش خیلی بالاست
حالا دو تا سوال دوستان

اول اینکه این فاکتور قدرت رهبری تو فیفا چی هست اصلا ؟
دوم اینکه چه تاثیری تو تیم میذاره به نظرتون ؟

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
بچه ها من الان پولم امادست 650 برای خرید pc
فقط با این همه نظرات ضد و نقیض توش موندم بالاخره بگیرم یا نه حتی تا پارسال یشد میانگین بگیری نظرات رو اما امثال واقعا نظرات قانع نمیکنه ادمو
لطفا راستو حسینی بگید ارزش داره بگیرمش یا نه منم بیشتر التیمت میزنم خیلی کاری به بخش های افلاین ندارم خب طبیعتا واسم التیمیت و سروراش منظورم دیلی اینا هست که برام مهمه
ممنون

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بچه ها من الان پولم امادست 650 برای خرید pc
فقط با این همه نظرات ضد و نقیض توش موندم بالاخره بگیرم یا نه حتی تا پارسال یشد میانگین بگیری نظرات رو اما امثال واقعا نظرات قانع نمیکنه ادمو
لطفا راستو حسینی بگید ارزش داره بگیرمش یا نه منم بیشتر التیمت میزنم خیلی کاری به بخش های افلاین ندارم خب طبیعتا واسم التیمیت و سروراش منظورم دیلی اینا هست که برام مهمه
ممنون

یه چک بکن ببین سرویس اکسس اوریجین ۱۰ ساعت تریال رو در اختیارت میذاره یا نه
اگر دیدی میذاره یدون یک ماهش رو بگیر تست کن خودت
فکر کنم ماهی ۵ دلار باشه قیمتش

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ترفندی که این سایتهای فروش فیزیکی بازی ها انجام میدن اینه که سریع بازیو میزنن که تمام شد . افرادو تحت تاثیر قرار میدن که همه دارن میخرن. جو ایجاد میکنن که همه عطش داشته باشن با قیمتها ی بالا بازیو بخرن. گول این کثیف کاری ها رو نخورید. اصلا دور خرید فیزیکی رو یه خط قرمز کلفت بکشید.
ظرفیتی بخرید ظرفیت سه از همه به صرفه تره. مشکل سوئیچ اکانتم نداره راحت رو اکانت اصلیتون بازی میکنید بازیهای دیگه شاید مشکل داشته باشن ولی فیفا مشکلی بابت سوییچ اکانت نداره.یه سرویس شبانه همراه اول میخری پنچ تومن از ساعت یک تا یازده نامحدود میزاری خودش دانلود میشه
ظرفیت ۳ بخریم که اگه نتمون به هر دلیلی قطع بود حتی بخش افلاین بازیرم نتونیم بازی کنیم !! راهنمایی اشتباه نکنید دوستان رو لطفا . حداقل ظرفیت که فیفا بازای حرفه ای که می خوان هم انلاین هم افلاین بزنن ظرفیت دوم هست و قیمتش ۳۸۰ تومنه ! ۵۰ گیگم باید دانلود کنم می شه ۴۲۰ تومن ! خوب چه کاریه دیسکشو می رم توپ‌خونه با ۶۳۰ می خرم هر موقعم خواستم راحت می فروشم . این ظرفیتیا من بهشون هیچ اعتمادی ندارم چون یوزر و پس دست اوناست و اکانت رو هوا !

p.s : دوستان وضعیت سرور ها تو بخش سیزن چطوریه ؟ مشکلی که وجود نداره ؟

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
انصافا بازی از ۱۹ بهتر شده.نمیدونم مرا بعضی دویتان انقدر بازی کوبیدند.بازی فوق العاده نیست ولی پیشرفت داشته.بازی کند شده پاسا ضریب خطاشون زیاد شده و از اون حالت پینگ چنگی درومدن.دفاع کردن سخت تر شده و نیاز به تمرین داره.فیزیک بازی و توپ بهتر شده.حتی به نظرم نسبت به دمو هم تغییراتی داشته.هوش مصنوعی cpu هم حس نیکنم بهتر شده البته مطمعن نیستم چون تو ۱۹ زیاد بازی نکردم با cpu ولی الان چند دست کیک آف زدم بنظرم تو حالت لجندری حریف خوب و منطقی بازی میکرد.حریفم بارسلونا بود و عین واقعیت پاسکاری میکرد و مالکیت داشت.در کل از نظر من بازی واقعا از ۱۹ بهتره.ولتا هم چند دست زدم مود جالبی هست و سرگرم کنندست.قابلیت اینو داشت که حنی به عنوان بازی جدا عرضه بشه.در کل بازی اصلا ناامید کننده نیست و اگه مشکلات کریر هم رفع بشه و با آپدیت های بعدی گیم پلی خراب نکنن از نظر من بازی قطعا از فیفا ۱۸ و فیفا ۱۹ بهتره و واقع گرایانه تره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,937
نام
محمد حسین
هندیکپ همون match fixing هست در دنیای فیفا. یعنی فیفا بازی رو برا رقیبت در میاره.
هر چیزی میزنی نمیره تو گل،یدفعه یه گل مسخره میخوری
در حالی که برتری ، cpu بازی رو برا طرف مقابل در میاره

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
هندیکپ همون match fixing هست در دنیای فیفا. یعنی فیفا بازی رو برا رقیبت در میاره.
هر چیزی میزنی نمیره تو گل،یدفعه یه گل مسخره میخوری
در حالی که برتری ، cpu بازی رو برا طرف مقابل در میاره
این مسئله برای رقبای واقعی (قسمت آنلاین) هم هست ؟

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
انصافا بازی از ۱۹ بهتر شده.نمیدونم مرا بعضی دویتان انقدر بازی کوبیدند.بازی فوق العاده نیست ولی پیشرفت داشته.بازی کند شده پاسا ضریب خطاشون زیاد شده و از اون حالت پینگ چنگی درومدن.دفاع کردن سخت تر شده و نیاز به تمرین داره.فیزیک بازی و توپ بهتر شده.حتی به نظرم نسبت به دمو هم تغییراتی داشته.هوش مصنوعی cpu هم حس نیکنم بهتر شده البته مطمعن نیستم چون تو ۱۹ زیاد بازی نکردم با cpu ولی الان چند دست کیک آف زدم بنظرم تو حالت لجندری حریف خوب و منطقی بازی میکرد.حریفم بارسلونا بود و عین واقعیت پاسکاری میکرد و مالکیت داشت.در کل از نظر من بازی واقعا از ۱۹ بهتره.ولتا هم چند دست زدم مود جالبی هست و سرگرم کنندست.قابلیت اینو داشت که حنی به عنوان بازی جدا عرضه بشه.در کل بازی اصلا ناامید کننده نیست و اگه مشکلات کریر هم رفع بشه و با آپدیت های بعدی گیم پلی خراب نکنن از نظر من بازی قطعا از فیفا ۱۸ و فیفا ۱۹ بهتره و واقع گرایانه تره.

دقیقا منم وقتی دمو رو بازی کردم نظرم این نبود ولی نسخه اصلی نظرمو کلاً تغییر داد مشکل اصلی من با دمو توپ بود که الان تو نسخه اصلی درست شده و واقعاً هم راضی هستم بازی پیشرفت داشته و واقعاً تو بخش کریر که من بازی میکنم و دفاع که کامل دست خودمه دارم حال میکنم بازی باید اینجور باشه نه که تمام و کمال بهت کمک بشه و چالشش بیشتره با تیم واتفرود تو لیگ برتر بازی داشتم بازی دومم بود 3 هیچ جلو بودم شدم 3-3 مشکل هم از نوع بازی خودم بود در جایی که بازی اول 4-1 بردم حالا جالبتر اینجاس که خبرنگار بعد از پایان بازی با واتفرود ازم سوال کرد گل دقیقه آخری که منجر به تساوی شد رو چطوری میبینید مشکل از دفاعتون بود ؟ اصلاً خیلی باحال بود دقیقاً هم همینطور شد دقیقه آخر گل تساوی رو خوردم رو اشتباه خودم چون دفاع کاملاً دست خودمه و دیگه کمکم نمیکنه ، از پرسش خبرنگار و اشاره دقیق به این و سوالات دیگش خیلی خوب بود و به نظر من در مورد گفتگوها که بعضی از دوستان هم میان میگن خیلی کم و محدوده تا حالا که واسه من اینجوری نشده و سوالات و تنوعش خیلی زیاده و بر اساس شرایط بازی ازت سوال میشه مثلاً اگه تیم روبرو ضعیف باشه و با اختلاف بازی ببری ازت میپرسه در مورد آینده اون تیم چطور میبینید که جواباش هم یکیش این بود که اون تیم درحد ما نیست که جلو تیم ما مقابله کنه و ... کلاً حال میکنم فعلاً با کریر انشالله مشکلات بازی نکردن تیم های اصلی با بازیکنهای اصلی هم حل بشه و یه مورد دیگه بازی در حالت لجند واسه من یه خورده آسون تر شده حالا داستانش چیه نمیدنم واسه شما هم اینجوره ؟

• Like
Reactions: 19Rodar

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
ظرفیت ۳ بخریم که اگه نتمون به هر دلیلی قطع بود حتی بخش افلاین بازیرم نتونیم بازی کنیم !! راهنمایی اشتباه نکنید دوستان رو لطفا . حداقل ظرفیت که فیفا بازای حرفه ای که می خوان هم انلاین هم افلاین بزنن ظرفیت دوم هست و قیمتش ۳۸۰ تومنه ! ۵۰ گیگم باید دانلود کنم می شه ۴۲۰ تومن ! خوب چه کاریه دیسکشو می رم توپ‌خونه با ۶۳۰ می خرم هر موقعم خواستم راحت می فروشم . این ظرفیتیا من بهشون هیچ اعتمادی ندارم چون یوزر و پس دست اوناست و اکانت رو هوا !

p.s : دوستان وضعیت سرور ها تو بخش سیزن چطوریه ؟ مشکلی که وجود نداره ؟

وقتی اطلاع کامل ندارید وجدانن پست ندید
چرا عصر قجری حرف میزنی؟ نتت قطع باشه؟ تو این دوره زمانه اینترنت لازمه زندگی همه شده از ابو برقم واجب تر شده قطع بشه زود تر از بقیه وصل میشه مدتهاست حتی تو روستاها هم قطع طولانی نت نداشتیم
420 تومن یا 630 تومن بدی برای یک بازی که عرضه سالیانه داره؟ پول مگه علف خرسه؟
من خودم ظرفیت سه فیفا 19 رو خریدم از روز اول تا همین الان هیچ مشکلی نداشته راحت رو اکانت خودم بازی کردم ومیکنم. اینکه اعتماد نداری بهت پیشنهاد میکنم تو کوچه خیابونم نرو ممکنه ماشین بهت بزنه.
از تلگرام نخرید چون اونجا مشکلی پیش بیاد نمیشه پیگیری کرد ولی چند سایت هستن بدون مشکل بازیها روظرفیتی میفروشن.
بده فکر جیبتون هستم میگم کمتر خرج کن همون لذتو ببر؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
چند پست قبل بحث بازی تیم ها قوی با ترکیب رزروشون مقابل شما بود که من مخالفت کردم
متاسفانه حق با منتقدین بود منم بالاخره با این پدیده رو به رو شدم.
یعنی قشنگ گند میزنه تو حالتون
این شما و اینم ترکیب تاتنهام تو یک بازی حساس لیگ برتری

فکر میکنم این پدیده اکثرا در زمان باگ شدن تقویم باازی ها پیش میاد
در این زمان تیم های لیگ برتری که تو اروپا هم بازی میکنن تو باکسینگ دی ۴ بازی پیاپی به صورت یک روز در میون انجام دادن

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
دوستان كسى ميتونه بگه مشكل چيه؟ عكسو ببينيد .. مشكل اينه كه همه چى اوكيه توى فيفا ٢٠ بازى تموم ميشه تا ميزنم ادوانس كه برم توى محيط كاربرى يدفعه بازى كرش ميكنه و اين مشكل مياد.. همه بازيارو رفتم و هيچ مشكلى نداشتم ولى نميدونم مشكل چيه تازه دايركت ايكس و درايور و همه چى اپديته ولى .. كسى ميتونه كمك كنه ؟

Attachments

• 2AE13239-7CD3-4E3D-8339-B0EA571C963E.jpeg
    2AE13239-7CD3-4E3D-8339-B0EA571C963E.jpeg
    892.8 KB · مشاهده: 27

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
ا
چند پست قبل بحث بازی تیم ها قوی با ترکیب رزروشون مقابل شما بود که من مخالفت کردم
متاسفانه حق با منتقدین بود منم بالاخره با این پدیده رو به رو شدم.
یعنی قشنگ گند میزنه تو حالتون
این شما و اینم ترکیب تاتنهام تو یک بازی حساس لیگ برتری

فکر میکنم این پدیده اکثرا در زمان باگ شدن تقویم باازی ها پیش میاد
در این زمان تیم های لیگ برتری که تو اروپا هم بازی میکنن تو باکسینگ دی ۴ بازی پیاپی به صورت یک روز در میون انجام دادن
گه این ایرادات رفع کنن تو زمان مناسب و زیاد طولش ندن با فیفای حوبی طرفیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر