FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
پس معلومه تو پاس دادن کارت درسته داداش :D
چون منو باید سند بذارن از آفساید بیارن بیرون
کل عمر فوتبالیمو تو این نسخه تو آفساید بودم :))

احسان نظرت راجب سختی بازی چیه ؟ درجه آلتیمیت آسون تر نشده ؟ (حالا دفاع کردن که سخت تر شده رو فاکتور بگیر بیشتر منظورم حمله کردن و گل زدنه)
والا بخاطر باگهایی که از کریر میگین فعلا شروع نکردم.نمیدونم درستش میکنن یا نه ولی به قول خودت فیفارو بخاطر کریرش میخریم ما :))
امیدوارم درستش کنن.خبر قطعی نیست که کریر رو قول بدن درستش کنن با اپدیت؟

• Like
Reactions: Siamak61 and Horror

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
والا بخاطر باگهایی که از کریر میگین فعلا شروع نکردم.نمیدونم درستش میکنن یا نه ولی به قول خودت فیفارو بخاطر کریرش میخریم ما :))
امیدوارم درستش کنن.خبر قطعی نیست که کریر رو قول بدن درستش کنن با اپدیت؟
خود EA گفته که داره روش کار میکنه و گفته از مشکلات باخبر شدیم ، صفحات قبل دوستان گذاشتن

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsas1

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
درود
من بازی رو امشب گذاشتم دانلود
مشکل و باگ های کریر چی هست؟ یعنی اونقدر بده که اصلا نشه شروع کرد بازی رو ؟؟؟؟
فعلا استارتشو نزن ،دارن روش کار میکنن، تیمهای قوی با ترکیب بازیکنان ذخیره و حتی آکادمیشون بازی میکنن و بعضی تیمهای خوب واسه سقوط نکردن در جدول میجنگن ! ادیت بازیکنا باگ داره ، مشکل مورال و سوالات اشتباه وبی ربط خبرنگاران هم روئیت شده !

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
بچه ها تو psn من سیزن بازی میکنم مشکلی ندارم ولی ولتا که میخام انلاین بازی کنم (همون volta tour) حریفو پیدا میکنه بعد دیسکانکت میشه .
کسی هست این مشکلو داشته باشه؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
دوستان کسی خبر داره لایو اپدیت کی میاد؟ لایو اپدیت رو زدم و دانلود کرد ولی همچنان مخیتاریان تو ارسناله، بگوویچ تو بورنموث و ...پس کی لایو اپدیت جدید میاد؟

• Smile
Reactions: mohsenebrahimi

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
یعنی باید گل گرفت EA رو.
رفتم تو فرومشون. داد همه در اومده که پس کی اسکواد اپدیت میاد؟ طرف اومده جواب داده که نمیتونیم تاریخ دقیق بگیم ولی داریم روش کار میکنیم!!!! ۲۰ روزه نقل و انتقالات تموم شده، اینا تازه میگن داریم روش کار میکنیم.
خاک تو اون سر بی شرفتون که فقط بلدین بچاپین ملت رو.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
فعلا استارتشو نزن ،دارن روش کار میکنن، تیمهای قوی با ترکیب بازیکنان ذخیره و حتی آکادمیشون بازی میکنن و بعضی تیمهای خوب واسه سقوط نکردن در جدول میجنگن ! ادیت بازیکنا باگ داره ، مشکل مورال و سوالات اشتباه وبی ربط خبرنگاران هم روئیت شده !

دیگه انقدرم مشکل وخیم نیست
تا الان من بکوب دارم کریر میزنم
جلو تیم های بزرگ هرگز ترکیب ثانویشون هم ندیدم وای به آکادمی ولی خب بعضا پیش میاد بازیکن های بزرگی رو روی نیمکت میذارن که خود این ایر اده
مثلا لیورپول فن دایک رو گذاشته بود نیمکت و سیتی سرخیو آگوئرو. که خب هر دو این بازیکنا فیکس تیمشونن

اما در مورد جدول واقعا این مشکل بد رو مخه
تو لیگ انگلیس سیتی و لیور دارن سخت رقابت میکنن ولی برای سقوط نکردن !
این بزرگ ترین مشکل کریر بوده برای من

سوالات خبرنگارا هیچوقت برام باگ نشده
ولی خب به شدت تکرارین !‌ سوالای یکسان و پاسخایی که تا حالا ده بار تکرارشون کردید
تا اینجا هم که پیش رفتم تاثیرشونم خیلی بزرگ نیست یخورده به صورت موقت به اورال بازیکن اضافه میکنه (چیزی مثل form تو کریر نسخه قبل) و اوورال اصلی بازیکن رو کاری نداره که این خودش یه ناامیدیه و قرارم نیست با آپدیت فرقی درش حاصل بشه (امیدوارم در آینده خلاف حرفم پیش بیاد)

مشکل ادیت هم بهش برخورد نکردم
تقریبا همه بازیکن ها رو ادیت میکنم ولی کسی اورالش کم نشده !

آخرین ویرایش:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
سلام
کسی مشکل با گیم پد ps4 داره ؟
فیفا 19 با کابل گیم پد ps4 رو وصل میکردم به pc هیچ مشکلی نداشت

اما الا فیفا 20 وقتی میره توی منو بدون اینکه کاری کنیم خودش شروع میکنه به چپ و راست رفتن توی منو ها و ...

راه حلی واسه این مورد کسی سراغ داره؟ مرسی

ممکنه مشکل دبل کنترلر باشه
مثلا شما یه بار جهت سمت چپ رو میزنی ولی دو بار عمل میکنه
من این مشکل رو چند ماه پیش با فیفا 14 روی لپتاپم داشتم
اگه مساله اینه این تنظیمات رو توی سیمولیتور کنترلرت انجام بده درست میشه
That's because the game tries to support the DS4 on it's own. You can solve this by enabling Hide DS4 Controller in DS4Windows' settings, then connect the controller BEFORE you launch the game.​

یعنی تو تنظیمات نرم افزار DS4Windows باید تیک گزینه Hide DS4 Controller رو بزنی
منبع:
DS4 controller registers twice

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
متاسفانه سر لاگین شدن به لایو هم بحث زیاد بود
هر آی اس پی زنگ میزدیم زیربار نمی‌رفت میگفتن به ما دستوری نرسیده برای فیلتر کردن لایو
خیلیا میگفتن درست میشه کشورهای دیگه هم نمیتونن وصل شن و شوخی شوخی فقط و فقط ایران ب فنا رفت و بن شدیم
یوبیسافت هم که رسما اعلام کرده بازی های آینده ش برای ایرانیا بن شده هست، از دویژن دو میتونین بفهمید
pes
هم بن کرده مارو دیروز هم فیفا و بتلفیلد به این داستان اضافه شد
نمیخواام آیه یاس بخونم ولی باید قبول کنیم که به فنا داریم میریم و یه بازی کردن هم دیگه داره آرزو میشه...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: Siamak61 and db07

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
سلام
کسی مشکل با گیم پد ps4 داره ؟
فیفا 19 با کابل گیم پد ps4 رو وصل میکردم به pc هیچ مشکلی نداشت

اما الا فیفا 20 وقتی میره توی منو بدون اینکه کاری کنیم خودش شروع میکنه به چپ و راست رفتن توی منو ها و ...

راه حلی واسه این مورد کسی سراغ داره؟ مرسی

یه خورده قلق داره بازی کردن با گیم پد PS4 روی PC... منم روی فیفا 19 این مشکل رو داشتم...
یک آموزش پارسال درست کردم از اون استفاده کن بیخیال DS4 شو ...
در کل قضیه سر زمان وصل کردن کنترلرر به دستگاه هستش تا اونجایی که یادمه نباید از همون اول کنترلرر وصل باشه...

آموزش استفاده از دسته PS4 در PC بدون DS4 Windows

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
متاسفانه سر لاگین شدن به لایو هم بحث زیاد بود
هر آی اس پی زنگ میزدیم زیربار نمی‌رفت میگفتن به ما دستوری نرسیده برای فیلتر کردن لایو
خیلیا میگفتن درست میشه کشورهای دیگه هم نمیتونن وصل شن و شوخی شوخی فقط و فقط ایران ب فنا رفت و بن شدیم
یوبیسافت هم که رسما اعلام کرده بازی های آینده ش برای ایرانیا بن شده هست، از دویژن دو میتونین بفهمید
pes
هم بن کرده مارو دیروز هم فیفا و بتلفیلد به این داستان اضافه شد
نمیخواام آیه یاس بخونم ولی باید قبول کنیم که به فنا داریم میریم و یه بازی کردن هم دیگه داره آرزو میشه...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
دیدن دیگه چیزی واسه تحریم کردن ندارن اومدن سراغ بازی.(مثل این معتادای بدبختی که وقتی پول ندارن به چسب و سوخته کشیدن متوسل میشن)

تا قبل از این، افراد و چیزایی که قبلا تحریم کرده بودنو دوباره تحریم میکردن دیدن گندش دراومده ضایس.:tearsofjoy: (عین این طرح‌هایی که مسئولان هفت هشت بار افتتاحش میکنن)

جالب اینجاس که کریر بازا به اهرم دستشونم نیست که آنلاینش قطع بشه. اصلا از غوغای جهان فارغن.

شما هم نمیخواد اینقدر ناراحت باشی راه حلش میاد.
تاحالا کی شده این کارای کثیف جواب بده که بار دوم باشه؟

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Siamak61

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من باز بیشتر التیمیت زدم، اسم بازی رو گذاشتم بده گاز، امسال دوتا نیدفوراسپید داریم یکی فیفا20 یکی هم همون NFS که قراره بیاد، توی التیمیت مهاجم های سرعتی دقیقا عین 15 هرکاری میخوان میکنن اسکیل مووی هم قرار بود بعید یکی دوبار بازیکن نتونه بزنه همچنان زده میشه، بخدا به 19 راضی شدم بازی خیلی بده فاجعه هست تا وقتی جلوتون دوتا فلوارد سرعتی بایه Cam باگ بازی نکنه اونم هوش انسانی نمیفهمید بازی چه باگ سرعتی داره مدافع هم سرعت 80 و قدرت 90 نیازه یه تنه بزنه اینارو بندازه، هندیکپ هم که نگم بیداد میکنه بازیکن برنزی جوری توپ میگیره انگار ویراست، فعلا تا اینجا بدترین فیفا عین 15 هست، تا وقتی التیمیت اونم جلوی دوتا مهاجم خر سرعت بازی نکنید متوجه نمیشید، گلر هم که خوبه ولی بعضی اوقات دوضرب میگیره
هرسال ea اسکلمون میکنه بخدا به ریشمون میخنده، معراج راست میگه با این ک کلک بازیا فیفا نابود میشه فقط کافیه Pes سرورهاش رو dedecated کنه اون تخم مرغ شانسی هارو برداره trade بذاره و گیم پلی رو باز بهتر کنه مطمئنم نسل بعد عین نسل7 میشه کامل بنفع یه بازی و اون یکی بازی کنار میره لعنت به ea و سیاست‌های اشغالش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر