FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
ea accses ps4 ده ساعتش, تا چه روزی قابل استفادس برای فیفا ؟
چون شنیده بودم 3 یا 4 روزه و بعد بسته میشه ( 2 روزش گذشته الان )
کسی در جریانه لطفا بگه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
انتقال کوین باعث بن شدن میشه
اگه تو 19 بن شدی الان باز میشه رو 20 واست
ولی فقط رو کنسول .. رو وب اپ و اپ موبایل بن میمونه
کلا یا ترانسفرو بن میکنن یا اکانت رو میبندن یا سکه هاتو صفر میکنن .. این جریمه هاشونه
اینم بهت بگم که اگه رو 19 بن شده باشه ترانسفرت الان اگه 20 ک هم انتقال بدی بفهمن اکانتتو کامل میبندن
کی گفته ترنسفر مارکت بن شده فقط رو کنسول باز میشه ؟؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
کی گفته ترنسفر مارکت بن شده فقط رو کنسول باز میشه ؟؟
از امسال اینجوری شده اگه سالای قبل هم نبودش
الان هر کی بن شده رو 19 دیگه app موبایل و وب اپ نمیتونه ترانسفر انجام بده ولی رو کنسول بازه واسش

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
از امسال اینجوری شده اگه سالای قبل هم نبودش
الان هر کی بن شده رو 19 دیگه app موبایل و وب اپ نمیتونه ترانسفر انجام بده ولی رو کنسول بازه واسش

یعنی کسی که رو 18 بن شده بود ترنسفرش...از همون روز اول که وب اپ اومده بود ترنسفرش باز شده بود...؟؟

توی پیغامی که توی ترنسفر مارکت داده زده که "حاجی فعلا دسترسی نداری به وب اَپ و کمپانیون...برای درسترسی باید بری توی ps4ت توی آلتیمیت به بازی ادامه بدی تا باز بشه برات....(التماس دعا)" :-bd

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,044
نام
محمد حسین
ea accses ps4 ده ساعتش, تا چه روزی قابل استفادس برای فیفا ؟
چون شنیده بودم 3 یا 4 روزه و بعد بسته میشه ( 2 روزش گذشته الان )
کسی در جریانه لطفا بگه
تا 24 ام ،فردا و پس فردا وقت داری.
آمار نیمه اول،خوب نیست
و فوتبال سه تیمه در فیفا ،اینبار با حضور برونو فرناندز در بازی منچستر ،چلسی
EE-RgxAVAAAv9Ud.jpg EE-Rgw_UwAEfJpW.jpg
عکسها بند انگشتی هستند روشون کلیک کنید.
فکر کنم میخواسته منچستر بخرتش ،برا همین اومده تو منو منچستر.
بعد دیده نخریدنش رفته طرف چلسی رو گزفته.

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
همه جا گفتن 19 تا 24 سپتامبر
View attachment 117304
اخه نيست اينجوري اين راجع به early access گفته.
از ٢٤ سپتامبر كه خوب خوده بازي در دسترسه و ديگه ارالي اكسس نيست.
منتهي اين ١٠ ساعت تريال رو شما مثلا دو ماه ديگه هم ea access بگيري ميتوني ١٠ ساعت بازي كني.
براي بقيه بازيهاشم همين بود...

• Like
Reactions: rahyarpaul

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اونایی که ea access دارن بدون محدودیت زمانی از الان می تونن فیفا ۲۰ بازی کنن ؟
لول، محدودیت زمانی
نه عزیز 10 ساعت فقط تریال اونم قابل شیر نیست فقط اکانت اصلی برا ea access اونم این 10 ساعت فیفا

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,044
نام
محمد حسین
اخه نيست اينجوري اين راجع به early access گفته.
از ٢٤ سپتامبر كه خوب خوده بازي در دسترسه و ديگه ارالي اكسس نيست.
منتهي اين ١٠ ساعت تريال رو شما مثلا دو ماه ديگه هم ea access بگيري ميتوني ١٠ ساعت بازي كني.
براي بقيه بازيهاشم همين بود...
نمیدونم والا. این گفته دسترسی زودهنگام کاربران ea access 10 ساعته و از 19 تا 24 ام.
ولی کلا مورچه چیه که کله پاچش چی باشه. ده ساعت تایمی نمیشه برا فوتبال.برا بعدا فقط برا یه دسته اگه باز باشه فایده داره
4 دلار میدی ea access میبینی بازی اگه مطابق میلته میخری. اون 4 دلار هم دور نریختی چون 10 درصد تخفیف داره بازی باهاش.و گر نه ده ساعت چیزی نمیشه.
چون تو این بازی هنوز آپدیتها صورت نگرفته و حتی لیگ قهرمانان ،مال قبله قرعه کشیش.
که با آپدیت روز اول درست میشه. پس هنوز اینم بیلد نهایی نیست. ببینه تو بیلد نهایی این باگها رفع شده یا نه.
مرسی از ea بابت ساخت ارور من دراوردی جدید واقعا زحماتش جای تقدیر دارهView attachment 117305
یه rotate بده عکسها رو.
گردن درد میگیره آدم.:D:D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
چون همون اول فصل اخراج شدن.
پیامهای اخراجشون که بود.باگهاش تاثیر گذارن مخصوصا بازی نکردن تیم اول
امیدواریم که تو پچها حداقل ایراد بازی نکردن تیم اول رفع بشه
خب همانطور که قول دادم امروز کلی وقت گذاشتم و مواردی که اساتید استریمر و بعضی صفحات تویتر بهش اشاره کرده بودن رو بررسی کردم ، خب در ادامه ببینیم چقدر از صحبت های این افراد صحیح و چقدر آن اشتباه بوده است:

من خودم الان لیگ اسپانیا با تیم والنسیا و درجه سختی لجندری بازی میکنم و فعلا تیم دوم جدول هستم ، رفتم و در قسمت "other league " لیگ های معتبر دیگر را نیم نگاهی انداختم تا ببینم آیا واقعا تیمهای قوی در پایین جدول هستند؟! جواب یک نه بزرگ است ! از لیگ ها اسکرین شات گرفتم، لیگ انگلیس رو ببینید ، منچستر سیتی اول ، لیورپول دوم ، اورتون سوم ، آرسنال چهارم ،چلسی ششم ،منچستر هفتم و تاتنهام هشتم ! آقا همه تیمهای خوب نیمه بالای جدولن ! تصویر را میتوانید ملاحظه کنید ، در لیگ آلمان مونشن گلادباخ،دورتموند و بایرن مونیخ رتبه های اول تا سوم هستند، لیگ ایتالیا هم همانطور که انتظار میرفت یونتوس اوله ، رتبه دوم برای لاتزیو و میلان و اینتر هم پنجم و ششم هستند، لیگ فرانسه هم طبق حقیقت مطلق این لیگ ، پی اس جی اوله و بقبه تیمهای خوب این کشور هم در تعقیبش هستند، واسه اینکه مهر تاییدی بزنم به این موضوع لیگ عربستان هم اسکرین شات گرفتم که همانطور که میبینید الهلال و الاهلی که قدرتهای این لیگ هستند اول و دوم جدول قرار دارند. با این حساب به این نتیجه میرسیم که این حرف ها که تیمهای قوی در منطقه سقوط قرار میگیرند و بد بازی میکنند دروغ محضه.

اما موضوع دیگری که بررسی کردم انتقاد دیگری بود که تیمهای خوب با ترکیب دوم و بازیکنان متوسط بازی میکنند که اینو تا حدی قبول دارم و البته برای همه تیمها اینطور نیست ، مثلا بارسلونا رو بررسی کردم دیدم که در پنج بازی لیگ اسپانیا که بازی کرده فقط دو بازی به سوارز بازی داده و سایر بازیکنان اصلی هم هیچکدوم چهار و پنج بازی نداشتند و همه ترکیب رو سعی کرده بازی بده ، همه باریکنا ۲ و یا ۳ بازی انجام دادند که این ایراد هستش به نظرم چون یک سری بازیکنان مثل مسی و سوارز و پیکه و ... بازیکنان فیکس همیشگی هستند و باید همیشه بازی کنند، امیدوارم این موضوع رو در نسخه زمان عرضه حل کنند.

و در آخر بگم چقد بازی خوبه :)

موفق باشید
844eee26c2faef1861000e55cd7bbc72.jpg

345b2654c1d5a1cdd83f495d8c6d913d.jpg

e91d65c83ff5618b3827ffa18a068dee.jpg

fd852580e44994e8969902d5229baf8c.jpg

010a1c7a74749d5215b3d76fb926ff34.jpg

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

Attachments

• IMG_c093f90e-1094-4ed5-88a7-ecb365900f74.png
    IMG_c093f90e-1094-4ed5-88a7-ecb365900f74.png
    325.8 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
نمیدونم والا. این گفته دسترسی زودهنگام کاربران ea access 10 ساعته و از 19 تا 24 ام.
ولی کلا مورچه چیه که کله پاچش چی باشه. ده ساعت تایمی نمیشه برا فوتبال.برا بعدا فقط برا یه دسته اگه باز باشه فایده داره
4 دلار میدی ea access میبینی بازی اگه مطابق میلته میخری. اون 4 دلار هم دور نریختی چون 10 درصد تخفیف داره بازی باهاش.و گر نه ده ساعت چیزی نمیشه.
چون تو این بازی هنوز آپدیتها صورت نگرفته و حتی لیگ قهرمانان ،مال قبله قرعه کشیش.
که با آپدیت روز اول درست میشه. پس هنوز اینم بیلد نهایی نیست. ببینه تو بیلد نهایی این باگها رفع شده یا نه.

یه rotate بده عکسها رو.
گردن درد میگیره آدم.:D:D
اره ولي در كل بهتر شده نسبت به ١٩ .
من يه ٥ ساعتي دارم.
اونچنان حداقل تو انلاين باگ خاصي نداره بيشتر حالت ١٦ و ١٧ رو داره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر