FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
خب همانطور که قول دادم امروز کلی وقت گذاشتم و مواردی که اساتید استریمر و بعضی صفحات تویتر بهش اشاره کرده بودن رو بررسی کردم ، خب در ادامه ببینیم چقدر از صحبت های این افراد صحیح و چقدر آن اشتباه بوده است:

من خودم الان لیگ اسپانیا با تیم والنسیا و درجه سختی لجندری بازی میکنم و فعلا تیم دوم جدول هستم ، رفتم و در قسمت "other league " لیگ های معتبر دیگر را نیم نگاهی انداختم تا ببینم آیا واقعا تیمهای قوی در پایین جدول هستند؟! جواب یک نه بزرگ است ! از لیگ ها اسکرین شات گرفتم، لیگ انگلیس رو ببینید ، منچستر سیتی اول ، لیورپول دوم ، اورتون سوم ، آرسنال چهارم ،چلسی ششم ،منچستر هفتم و تاتنهام هشتم ! آقا همه تیمهای خوب نیمه بالای جدولن ! تصویر را میتوانید ملاحظه کنید ، در لیگ آلمان مونشن گلادباخ،دورتموند و بایرن مونیخ رتبه های اول تا سوم هستند، لیگ ایتالیا هم همانطور که انتظار میرفت یونتوس اوله ، رتبه دوم برای لاتزیو و میلان و اینتر هم پنجم و ششم هستند، لیگ فرانسه هم طبق حقیقت مطلق این لیگ ، پی اس جی اوله و بقبه تیمهای خوب این کشور هم در تعقیبش هستند، واسه اینکه مهر تاییدی بزنم به این موضوع لیگ عربستان هم اسکرین شات گرفتم که همانطور که میبینید الهلال و الاهلی که قدرتهای این لیگ هستند اول و دوم جدول قرار دارند. با این حساب به این نتیجه میرسیم که این حرف ها که تیمهای قوی در منطقه سقوط قرار میگیرند و بد بازی میکنند دروغ محضه.

اما موضوع دیگری که بررسی کردم انتقاد دیگری بود که تیمهای خوب با ترکیب دوم و بازیکنان متوسط بازی میکنند که اینو تا حدی قبول دارم و البته برای همه تیمها اینطور نیست ، مثلا بارسلونا رو بررسی کردم دیدم که در پنج بازی لیگ اسپانیا که بازی کرده فقط دو بازی به سوارز بازی داده و سایر بازیکنان اصلی هم هیچکدوم چهار و پنج بازی نداشتند و همه ترکیب رو سعی کرده بازی بده ، همه باریکنا ۲ و یا ۳ بازی انجام دادند که این ایراد هستش به نظرم چون یک سری بازیکنان مثل مسی و سوارز و پیکه و ... بازیکنان فیکس همیشگی هستند و باید همیشه بازی کنند، امیدوارم این موضوع رو در نسخه زمان عرضه حل کنند.

و در آخر بگم چقد بازی خوبه :)

موفق باشید
844eee26c2faef1861000e55cd7bbc72.jpg

345b2654c1d5a1cdd83f495d8c6d913d.jpg

e91d65c83ff5618b3827ffa18a068dee.jpg

fd852580e44994e8969902d5229baf8c.jpg

010a1c7a74749d5215b3d76fb926ff34.jpg

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk
بازی با cpu چالش خاصی داره؟ یا همه رو راحت میشه برد؟ مثلا جلو بارسا بازی کردن سخت تره؟

• Like
Reactions: 19Rodar

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بازی با cpu چالش خاصی داره؟ یا همه رو راحت میشه برد؟ مثلا جلو بارسا بازی کردن سخت تره؟
مورال امسال خیلی تاثیرش زیاد شده ، تیمت مورالش بالا باشه راحت تر میتونی بازی کنی و اشتباه تیمی هم به حداقل میرسه ، من دو بازی اول رو مساوی کردم اشتباه در دفاع زیاد داشتم ولی مورالم که کم کم بالا رفت وضعیتم بهتر شد الان سه بازی میبرم ، روی درجه آلتیمیت من تا حالا بازی نکردم اما وردکلاس و لجندری به نظرم با اینکه نسبت به ۱۹ بهتر شده ولی هنوزم واسم راحته تا حدودی و به چالش بیشتری نیاز دارم ، به زودی سختی بازی رو میذارم روی آلتیمیت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,931
نام
محمد حسین
خب همانطور که قول دادم امروز کلی وقت گذاشتم و مواردی که اساتید استریمر و بعضی صفحات تویتر بهش اشاره کرده بودن رو بررسی کردم ، خب در ادامه ببینیم چقدر از صحبت های این افراد صحیح و چقدر آن اشتباه بوده است:

من خودم الان لیگ اسپانیا با تیم والنسیا و درجه سختی لجندری بازی میکنم و فعلا تیم دوم جدول هستم ، رفتم و در قسمت "other league " لیگ های معتبر دیگر را نیم نگاهی انداختم تا ببینم آیا واقعا تیمهای قوی در پایین جدول هستند؟! جواب یک نه بزرگ است ! از لیگ ها اسکرین شات گرفتم، لیگ انگلیس رو ببینید ، منچستر سیتی اول ، لیورپول دوم ، اورتون سوم ، آرسنال چهارم ،چلسی ششم ،منچستر هفتم و تاتنهام هشتم ! آقا همه تیمهای خوب نیمه بالای جدولن ! تصویر را میتوانید ملاحظه کنید ، در لیگ آلمان مونشن گلادباخ،دورتموند و بایرن مونیخ رتبه های اول تا سوم هستند، لیگ ایتالیا هم همانطور که انتظار میرفت یونتوس اوله ، رتبه دوم برای لاتزیو و میلان و اینتر هم پنجم و ششم هستند، لیگ فرانسه هم طبق حقیقت مطلق این لیگ ، پی اس جی اوله و بقبه تیمهای خوب این کشور هم در تعقیبش هستند، واسه اینکه مهر تاییدی بزنم به این موضوع لیگ عربستان هم اسکرین شات گرفتم که همانطور که میبینید الهلال و الاهلی که قدرتهای این لیگ هستند اول و دوم جدول قرار دارند. با این حساب به این نتیجه میرسیم که این حرف ها که تیمهای قوی در منطقه سقوط قرار میگیرند و بد بازی میکنند دروغ محضه.

اما موضوع دیگری که بررسی کردم انتقاد دیگری بود که تیمهای خوب با ترکیب دوم و بازیکنان متوسط بازی میکنند که اینو تا حدی قبول دارم و البته برای همه تیمها اینطور نیست ، مثلا بارسلونا رو بررسی کردم دیدم که در پنج بازی لیگ اسپانیا که بازی کرده فقط دو بازی به سوارز بازی داده و سایر بازیکنان اصلی هم هیچکدوم چهار و پنج بازی نداشتند و همه ترکیب رو سعی کرده بازی بده ، همه باریکنا ۲ و یا ۳ بازی انجام دادند که این ایراد هستش به نظرم چون یک سری بازیکنان مثل مسی و سوارز و پیکه و ... بازیکنان فیکس همیشگی هستند و باید همیشه بازی کنند، امیدوارم این موضوع رو در نسخه زمان عرضه حل کنند.

و در آخر بگم چقد بازی خوبه :)

موفق باشید
844eee26c2faef1861000e55cd7bbc72.jpg

345b2654c1d5a1cdd83f495d8c6d913d.jpg

e91d65c83ff5618b3827ffa18a068dee.jpg

fd852580e44994e8969902d5229baf8c.jpg

010a1c7a74749d5215b3d76fb926ff34.jpg

خوبه ،ولی مثلا تو فیفا 19 هم اینجوری داشتم که تو یه لیگی بودم ،بقیه لیگها اوکی بودن صدرنشینا ولی تو یه فصلی که خودم رفتم قاطی کرده.مثلا تو 19 بودم ،بارسا تو نیم فصل اول جزء نیمه دوم بود و نیم فصل دوم به چهارم رسید.
با 4 هفته نمیشه قطعی گفت که این مشکل واقعا رفع شده.اونها هم بازی کردن و بحث یکی دو نفر نبود.
مثلا تو همین هم توجه کنی ،میبینی ناپولی و رم تو نیمه دوم هستند
یا مشخصه بایرن با ترکیب ضعیفی اومده که تو 5 هفته 4 تا از گلادباخ عقب افتاده.
اون مشکل ترکیبه اینجا خودشو نشون میده و تو هفته های بالاتر.اینها برمیگردن مثل 19 به رده های خوب.ولی رقیب برای قهرمانی نمیشند

• Like

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خوبه ،ولی مثلا تو فیفا 19 هم اینجوری داشتم که تو یه لیگی بودم ،بقیه لیگها اوکی بودن صدرنشینا ولی تو یه فصلی که خودم رفتم قاطی کرده.مثلا تو 19 بودم ،بارسا تو نیم فصل اول جزء نیمه دوم بود و نیم فصل دوم به چهارم رسید.
با 4 هفته نمیشه قطعی گفت که این مشکل واقعا رفع شده.اونها هم بازی کردن و بحث یکی دو نفر نبود.
اون مشکل ترکیبه اینجا خودشو نشون میده و تو هفته های بالاتر.اینها برمیگردن مثل 19 به رده های خوب.ولی رقیب برای قهرمانی نمیشند
اینکه گفتی تیمهای لیگ دیگه اوکی هستن واسه خودمون نه منم کمی مردد هستم و حالا این فصل باید کامل بازی تموم کنم تا نظر قطعی بشه داد، فقط اینکه چرا مثلا مسی از پنج بازی سه تاشو بهش بازی داده اصلا برام قابل هضم نیست ! ترکیب رئالو نگاه کردم به یکی دو بازیکن ۱۸ ساله ۴ بازی از پنج تا رو میدان داده و مودریچ فقط یکی !! این خدایی عجیبه .‌ ولی امیدوارم با آبدیت روز اول حلش کنن چون مشکل بسیار سطحی به نظر میرسه

• Like
Reactions: rahyarpaul

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
واقعا عجیبه این مساعل ساده رو حل نمیکننن.حالا تغییر موتور و فیزبک و بهبود گرافیک هزینه بره و کد نویسی زیاد میخواد میشه درک کرد ولی این کار اخه چه سختی داره.تغییر کیت و ورزشگاه و اسپانسر که نمیذارن لااقل این جیزا درست کنن.مشکل اینه ما فیفا باز درست حسابی که فشار بیاره به èa کم داریم.اکثر این استریمرا یه دو تا پک باز میکنن الکی جیغ و داد میکنن.اگه یه انجمنی چیزی بود میشد این کساعل همش به ea یادآوری کرد خیلی عالی میشد.الان قکی از دلایل پیشرفت pes هواداراش هستن که نقاط ضعیف همش اشاره میکنن.این مساعل پیش پا افتاده درست نکردنشون بعد این همه نسخه واقعا توهین امیزه.

• Like
Reactions: ehsas1 and 19Rodar

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان چطور میشه باشگاه FUT رو از نسخه PC منتقل کرد به PS4 که حداقل بشه از اون Level و جایزه هایی که میده استفاده کرد؟
پس اون لینک کردن اکانت PS4 توی سایت EA برای چی هستش؟
بازی فیفا چون کراس پلی نیست اصلا همچین چیزی امکانپذیر نیست.پس دنبال راه های محیر العقول نباش
اون لینک شدنم برای ثبت رکوردهای بازیته دیگه.اون نباشه چطوری ea بدونه رو کنسول چیا داری؟
شاید تو نسل بعد کراس پلی به بازی ها بیاد.درواقع همه راضین جز سونی.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,931
نام
محمد حسین
اینکه گفتی تیمهای لیگ دیگه اوکی هستن واسه خودمون نه منم کمی مردد هستم و حالا این فصل باید کامل بازی تموم کنم تا نظر قطعی بشه داد، فقط اینکه چرا مثلا مسی از پنج بازی سه تاشو بهش بازی داده اصلا برام قابل هضم نیست ! ترکیب رئالو نگاه کردم به یکی دو بازیکن ۱۸ ساله ۴ بازی از پنج تا رو میدان داده و مودریچ فقط یکی !! این خدایی عجیبه .‌ ولی امیدوارم با آبدیت روز اول حلش کنن چون مشکل بسیار سطحی به نظر میرسه

cpu بر اساس همین ترکیبا نتیجه رو میزنه و باعث میشه امتیاز از دست بدن.
همه تو توییتر دارن هم corey و هم easports رو تگ میکنن.امیدواریم درستش کنن.
2019-09-22_0-39-52.jpg 2019-09-22_0-40-15.jpg
البته به zaro پیغام داده شد بعد از کلی توییت بهش و گفته مطلع هستیم انشاالله حلش میکنن
واقعا عجیبه این مساعل ساده رو حل نمیکننن.حالا تغییر موتور و فیزبک و بهبود گرافیک هزینه بره و کد نویسی زیاد میخواد میشه درک کرد ولی این کار اخه چه سختی داره.تغییر کیت و ورزشگاه و اسپانسر که نمیذارن لااقل این جیزا درست کنن.مشکل اینه ما فیفا باز درست حسابی که فشار بیاره به èa کم داریم.اکثر این استریمرا یه دو تا پک باز میکنن الکی جیغ و داد میکنن.اگه یه انجمنی چیزی بود میشد این کساعل همش به ea یادآوری کرد خیلی عالی میشد.الان قکی از دلایل پیشرفت pes هواداراش هستن که نقاط ضعیف همش اشاره میکنن.این مساعل پیش پا افتاده درست نکردنشون بعد این همه نسخه واقعا توهین امیزه.
pes هم عین همین فیفاست. الان پنج ساله میگن سیاه شدن تصویر رو درست کنن ،نمیکنن.همین مشکل تیم دوم بازی کردن رو اونا هم دارن.

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
چند دستی التیمیت بازی کردم
بخش دفاعی عالی شده نسبت به 19
معلومه روش کار کردن
برعکس پارسال که دفاعا فرق انچنانی نداشتن نسبت به ریتشون الان اگه فن دایک داشته باشی مثلا , راحت تاثیرشو نشون میده و این خیلی خوبه

دفاع به طور کلی سخت شده ولی لذت بخشه واسه خود من چون میدونم گلیم بخورم خودم مقصر بودم نه اینکه گل چرت بزنه هر کسی
سانترا میتونن درصد اثر گزاریشو کمتر کنن چون خیلی راحت میرسه تا حدودی

پاسا هم خیلی طبیعی تر شده و این عالیه واقعا .. نصف باگای پارسال بخاطر این بود هر جوری پاس میدادی میرسید و این بازیو خراب کرده بود
در کل از همه لحاظ خوب شده به نظرم از دفاع و حمله بگیر تا پاسا شوتا و بقیه قسمتا .. 19 هر چی بودش این چند لول از اون بهتره
--------
کساییم که وزن توپ واسشون مهمه هیچ فرقی نکرده نسبت به دمو و همونجوریه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
View attachment 117324View attachment 117325
البته به zaro پیغام داده شد بعد از کلی توییت بهش و گفته مطلع هستیم انشاالله حلش میکنن

pes هم عین همین فیفاست. الان پنج ساله میگن سیاه شدن تصویر رو درست کنن ،نمیکنن.همین مشکل تیم دوم بازی کردن رو اونا هم دارن.
خیلی خوبه پس حل میکنن این مشکلو ، حالا وقتی ابدیت بدن حل کنن من بدبخت باید از اول کریر استارت بزنم؟:(

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
View attachment 117324View attachment 117325

مشکل بازی کردن تیم دوم تو PES اصلا نیست ! به خاطر این که بخش اتوماتیک فرمیشن سی پی یو بر اساس روحیه ، میزان خستگی و قدرت بازیکن ها اونا رو بازی میده و این مشکل تو بازی PES اصلا نیست . مثلا اگه بازیکن های سی پی یو خیلی خسته باشن سی پی یو بهشون استراحت میده ( یعنی بازیکن های ستاره فقط اگه خیلی خسته باشن سی پی یو بهشون بازی نمیده ) و بازیکن های آماده تر بازی میکنن و همین طور بازیکن های قوی تر بازی میکنن . بازیکن های فوق ستاره هم بیشتر بازی میکنن و این مشکل تیم دوم تو PES دیده نمیشه .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خیلی خوبه پس حل میکنن این مشکلو ، حالا وقتی ابدیت بدن حل کنن من بدبخت باید از اول کریر استارت بزنم؟:(

همون پیج Corey Andress برین و بهش مشکل رو بگید . هر چی تعداد فیدبک درباره یه موضوع بیشتر باشه اونا اون موقع توجه میکنن و واکنش نشون میدن . واقعا هم کار سختی نیست . فیدبک رو بدین با یه آپدیت میتونن این مشکل رو برطرف کنن .

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,931
نام
محمد حسین
مشکلات زیاده ،شروع کردن ریختن رو سر corsey و zaro .منم یکی دو تا براشون زدم. یه سر هم رفتم reddt
یه ایراد که خوندم و پستشو پیدا نکردم ،بازیکنای دو سه پسته قاطی میکنن وقتی شماره رو عوض کنی یا تغییراتی میدی.پستشون عوض میشه و ...ريا،خیلیا ایراد گرفته بودند.از ایرادات قبلی که گذشتم میگذریم ،ارادات جدید
2019-09-22_1-21-46.jpg
التیمیت بازی خیلی اسونه
میگن بازیکن قرضی و ترنسفر مشکلش حل نشده.
2019-09-22_1-22-21.jpg
بعد از دو سه فصل بازی کردن پلی اف لیگ اروپا بهم میریزه
و ایراد دیگه هم مکالمه تیمی گرفتند که حتی با جوابهای منطقی ،مورال رو بهم میریزه
2019-09-22_1-22-51.jpg
و جدول بازیها همچنان با ایراد

مشکل بازی کردن تیم دوم تو PES اصلا نیست ! به خاطر این که بخش اتوماتیک فرمیشن سی پی یو بر اساس روحیه ، میزان خستگی و قدرت بازیکن ها اونا رو بازی میده و این مشکل تو بازی PES اصلا نیست . مثلا اگه بازیکن های سی پی یو خیلی خسته باشن سی پی یو بهشون استراحت میده ( یعنی بازیکن های ستاره فقط اگه خیلی خسته باشن سی پی یو بهشون بازی نمیده ) و بازیکن های آماده تر بازی میکنن و همین طور بازیکن های قوی تر بازی میکنن . بازیکن های فوق ستاره هم بیشتر بازی میکنن و این مشکل تیم دوم تو PES دیده نمیشه .
تو چند تا از عکسها دیدم که گذاشته بودند مثلا دهخیا با انرژی کامل رونیمکت بود و....
19 رو بازی نکردم ولی رو 18 بود.حالا حل شده خیلی خوبه .
داری پچ میزنی ،لیگ ایران رو هم اضافه کن. حداقل تیم ملی رو درست کن

• Like
Reactions: ehsas1 and 19Rodar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر