FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
با توجه به اون گیم پلی هایی که تو یوتیوب از این فیفا 20 دیدم همچین انتظاراتی نباید داشته باشی . در مورد فوتبال رو چمن همون مشکلات فیفا 19 و هندی کپ و ... هست فقط یکم کند ترش کردن . یکم اجرای مداوم یه اسکیل به صورت پشت سر هم رو سخت تر کردن و یه مقدرای چمن کنده شده تو فضا پخش کردن وگرنه فیزیک توپ همونه ، تیرک خوردنا و ..... همه سر جاشه و بدتر از همه دفاع ها و هوش مصنوعیش رو مخه . انگار اصلا دفاع نداری . حالا کم گل رد می شد و هر بازی فوتسالی برای خودش بود با دفاع های 19 ، تو 20 بدترم شده

اکثر چیزایی که میگی بعد از تجربه بازی میشه فهمید. تا بازی نکنی چطور متوجه شدی که دفاع نداری یا هوش مصنوعی مشکل داره؟
ممکنه یکی از طرفین که بازیشو میبینی اصلا دفاع کردن بلد نباشه یا...
صحبت من در مورد انتظارات نبود من در مورد ارزش خرید بازی گفتم. من سال قبل که دمو فیفا 19 اومد و همه داشته به خاطر چمپیونز لیگ و گرافیک اپدیت شده(یه مقدار نسبت به قبل بازی روشن تر شده بود) به به و چه چه میکردن من گفتم این فیفا نا امید کنندس برو پستمو پیدا کن هنوزم هست . قرار نیست رنگو لعاب گولمون بزنه همین کاری که پس انجام میده همه گیج رنگو لعابو فیزیکن مشکلات گیم پلی و ...پنهان میشه همین میشه سه ماه بازیش میکنن بعد مینازن دور. من به فیفا بازها پیشنهاد میکنم امسال پسو بخرن اگه به حرف من نرسیدین هر چی خواستید بگید. اگر فیفا زیاد خوب کار نمیکنه به خاطر بی رقیب بودنشه ولا غیر.

• Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
میشه لطفا تو پست اول مثل تاپیک پارسال به غیر از اون چند خط اول مربوط به معرفی بقیه بخشا رو بذارید توی تگ اسپویل که کمتر جا بگیره؟ اینجوری هر صفحه رو باز میکنیم هی باید بیایم پایین تا برسیم به پستا :D

در مورد فیفا 20 اما فکر کنم سخت میشه با دیدن ویدیوهای گیم‌پلی نظر داد و باید بازی رو تجربه کرد. حالا Kurt که یکی از بازیکن‌های حرفه‌ای فیفاست و به خاطر اعتراضش به بازی تو چند سال اخیر به خصوص پارسال و درگیریش با استریمرهای فیفا معروفه رفته گیمزکان و بازی رو تست کرده و نظرش رو داده که میتونید تو یوتیوب ببیند:
دم شما گرم بابت همچین پستی
من این ویدئو رو دیده بودم ولی توضیحاتت خیلی کامل تر بودو یه جاهایشو نفهمیده بودم متوجه شدم
یه عده میخوان جو بدن بحثشون فرق داره .. وگرنه به طور کلی کسایی که میفهمن چی به چیه همه نظرشون مثبت بوده فیفا 20 قطعا فنای اصلیشو راضی میکنه
یه کسی که از بیس اصلی فیفا خوشش نمیاد انتظار داره مثلا چی بشه تو این نسخه واقعا ؟
این فیفا همون تکمیل کننده نسخه های قبله و خیلیم کامل تر شده نسبت به 19

-----------------------
سانتر و هد: گویا به شدت تاثیرشون رو از دست دادن و بازی رو زمین خیلی موثرتر از سانتر و هد شده. کرت میگه شاید حتی زیادی خرابش کردن ولی برای کسایی که دوست دارن رو زمین بازی کنن بر عکس پارسال راضی‌کننده‌ست این قضیه.

Hodor
mostafa682

مشکلتون با سانتر و توپای هوایی فکر کنم دیگه حل شده باشه :D

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
@Siamak61
من فکر کنم افرادی مثل یوتیوبر betason دیگه نمیشه گفت بازی بلد نیست و ...

با توجه به گندکاری که از ea بعد فیفا 14 سراغ دارم هر جا اومده ابرو رو درست کنه زده چشمو کور کرده ، مثل فیفا 17 که اصلا نمی تونستی از دفاع های کناری حتی با بازیکنان سریع رد شی و بری سانتر کنی
تو 19 سانتر کردن و سر زدن به نظرم متعادل بود به جز بعضی جاها مثل چیپ کردن توپ و سانتر کردن و یا حرکت الترنادو چون سانتر هم جزیی از فوتباله نه اینکه اصلا با سانتر کردن نتونی گل بزنی .

به نظرم از سانتر کردن مهمتر انجام همین حرکت الترنادو پشت محوطه جریمه و گل شدن حتمیش یا چیپ کردن توپ پشت محوطه و شوت زدن که گل شدنش حتمی بود باید حذف بشن

یا مشکل اصلی تو دفاع که وقتی شما تکل میری یا مدافع پاشو میذاره جلو توپ و پاش به توپ می خوره مطمئنا یا توپ رو از دفاع میگیره یا توپ بعد برخورد بین طرفین توسط مهاجم از دست میره نه اینکه بعد همه ی این کارا بازم مهاجم همراه توپ از شما رد بشه . بحث اصلی فیزیک توپه که چند پست قبلی گفتم . ولی اینا درست نمیشه چرا چون اونوقت چطور هندی کپ انجام بدن؟

برای همه ی اینا هم از فیفا 19 فیلم دارم و با توجه به انچه از 20 دیدم (اگر نخوردیم نان گندم ، دیدیم دست مردم) همچنان این مشکلات پابرجا هست .

Last edited by a moderator:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
7Mohammad7
خیلی ممنون بابات عکسهایی که گذاشتی
شما فیفا 19 رو هم حتما الان رو کنسولت داری دیگه؟ اگر داری یه نگاه کن دوربین telebroadcast و broadcast فیفا 19 رو با این مقایسه کن ببین تغییری کرده؟ به نظر من تو فییفا 20 این دوربینها دورتر شدن نسبت به بازیکنها درست فهمیدم؟ مخصوصا تو نمای broadcast تو فیفا 19 خیلی به بازیکنها نزدیک بود ولی اینجا به نظر خیلی دور میاد که اگه اینجوری باشه خیلی خوشحالم میکنه
منظر پاسخت هستم ممنون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دم شما گرم بابت همچین پستی
من این ویدئو رو دیده بودم ولی توضیحاتت خیلی کامل تر بودو یه جاهایشو نفهمیده بودم متوجه شدم
یه عده میخوان جو بدن بحثشون فرق داره .. وگرنه به طور کلی کسایی که میفهمن چی به چیه همه نظرشون مثبت بوده فیفا 20 قطعا فنای اصلیشو راضی میکنه
یه کسی که از بیس اصلی فیفا خوشش نمیاد انتظار داره مثلا چی بشه تو این نسخه واقعا ؟
این فیفا همون تکمیل کننده نسخه های قبله و خیلیم کامل تر شده نسبت به 19

-----------------------
سانتر و هد: گویا به شدت تاثیرشون رو از دست دادن و بازی رو زمین خیلی موثرتر از سانتر و هد شده. کرت میگه شاید حتی زیادی خرابش کردن ولی برای کسایی که دوست دارن رو زمین بازی کنن بر عکس پارسال راضی‌کننده‌ست این قضیه.

Hodor
mostafa682

مشکلتون با سانتر و توپای هوایی فکر کنم دیگه حل شده باشه :D
اتفاقا من از هد خوشم میاد :D
البت سبک بازیم همه چی توش هست

• Like
Reactions: samadi741

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دستت درد نکنه عالی بود طرف هم خوب بلده اسکیل بزنه و به موقع واقعا لذت بردم
مخصوصا از اون پاسهای خفنی که میداد و با پا بلند میکرد برای طرف . چقدر گلهای تماشایی و لحظات قشنگ میشه با این پاسها خلق کرد دمشون گرم - وای اونجا که دیماریا از پشت پاس بلند میندازه برای کاوانی شگفت زده شدم خیلی خوب بود واقعا تا قبل این تو کلیپ های تبلیغاتی این پاسها رو میدیدم و خیلی خوشحال شدم اضافه کردن به بازی چندتا اسکیل دیگه هم که تو 19 نبود طرف زد و فوق العاده طبیعی بودش
چیزی که خیلی مشکل داشت و استریمرهای دیگه هم گفته بودن این تغییر جهتهای ناگهانی هست که بازیکنها میدن و بعد توپ رو خیلی میندازن جلو که تو فیفا 20 خیلی تخیلی هست امیدوارم درستش کنن این رو و اونقدر رو مخ نباشه

• Angry
Reactions: mohsenebrahimi

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
اگه بخواییم منصفانه نگاه کنیم pes در حال حاضر چه از نظر فیزیک و انیمیشن ها و چه از نظر کندی و سرعت بازی به فوتبال واقعی نزدیک تره و واقع گرایانه تره حتی با وجود محدود بودن و کم بودن اسکیل مووها ولی اسکیل مووهای منطقی تری درش وجود داره ولی کسایی که فیفا بازن از جمله خودم نمیتونن با این تفاوتا کنار بیان و بخوان دوباره از اول یاد بگیرن و و دستشون راه بیوفته با پس.اگر کونامی این تغییراتی که تو این دو سه سال داد و اهمینی که امسال به لایسنس داد را چند سال زودتر میداد و نسل هفت به اون شکل فاحعه بار از دست نمیداد الان فیفا مثل nba live کامل محو شده بود. متاسفانه متاسفانه ea واقعا فقط و فقط به اضافه کردن موهای سطحی و کمی اضافه کردن جزییات به بازی اهمیت میده و اصلا گیم پلی براش اهمیتی نداره .هر سال با هزینه های کم و تغییرات کم بازی بیرون میده و بیست میلیون نسخه میفروشه علاوه بر درآمد وحشتناک آلتیمیت که رسما شده قمار.من دمو pes بازی کردم و منصفانه نگاه کنیم خیلی واقع گرایانه شده.گرافیک واقع گرایانه انیمیشن های خوب و فیزیک عالی ولی بدلیل نبودن لایسنس و کمبود محتوا و جامع وسیع طرفداران فیفا که براشون سخته بازیشونو تغییر بدن نهایتا یک ششم یا یک هفتم فیفا درآمد کسب کنه و سود کنه.در هر صورت این قضیه لایسنس ها بیشترین ضرر به ما طرفدارا زده و باعث شده شرکتی مثل ea با اتکا به همین لایسنس ها و بدون حل مشکلات عمده و زیاد بازی هر سال کلی مانور بده و از نظر فروش موفقیت کسب کنه و از اون سمت کونامی به همین دلیل بازیش اون طوری که باید و شاید نتونه به موفقیت برسه.

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
IMG_0830.jpg
بابت کیفیت پایین عکس پوزش از روی فیلم گرفته شده
ولی یه نکته داره اونم اینه که چمن تا اونجایی که میرسه به انتهای زمین یعنی پشت دروازه بافت سه بعدی داره و این توی نسخه های قبل دوستان میدونن چه شکلی بود بعد از یکی دو متر چمن میشد شکل موکت امیدوارم توی نسخه نهایی باشه و به بهانه افت فریم حذفش نکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من التیمیت فیفا 19 اولین التیمیتم بود . یه چیزایی دستم اومده از نحوه ی پول در اوردن . اینکه سرمایه گذاری رو بازیکنان سیلور که قیمت کم بخری بیشتر بفروشی یا بازیکن گلد زیر 1000k بخری و بیشتر بفروشی فایده نداره

یا مثلا هر sbc حل کردن ارزش نداره

بلکه کوین در آوردن اصلی تو اینه که بعضی روزای هفته قیمت بازیکنای گلد رار (یا بازیکنای TOTW) افت می کنه بعد چند روز دوباره میره بالا . رو این بازیکنا سرمایه گذاری باید کرد (حالا دقیقا چه بازیکنایی اونو نمی دونم)

همچین چیزی صحت داره ؟چون تو 19 وقتی متوجه شدم که کار از کار گذشته بود و آخرای بازی بود و نشد امتحان کنم :-B

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من التیمیت فیفا 19 اولین التیمیتم بود . یه چیزایی دستم اومده از نحوه ی پول در اوردن . اینکه سرمایه گذاری رو بازیکنان سیلور که قیمت کم بخری بیشتر بفروشی یا بازیکن گلد زیر 1000k بخری و بیشتر بفروشی فایده نداره

یا مثلا هر sbc حل کردن ارزش نداره

بلکه کوین در آوردن اصلی تو اینه که بعضی روزای هفته قیمت بازیکنای گلد رار (یا بازیکنای TOTW) افت می کنه بعد چند روز دوباره میره بالا . رو این بازیکنا سرمایه گذاری باید کرد (حالا دقیقا چه بازیکنایی اونو نمی دونم)

همچین چیزی صحت داره ؟چون تو 19 وقتی متوجه شدم که کار از کار گذشته بود و آخرای بازی بود و نشد امتحان کنم :-B
هر کسی یه استراتژی داره واسه خودش که جواب میگیره .. اوایل که بازی میاد تا 1 2 ماه اوج سودو میشه کرد
از بازیکن گرفته تا کارتای fitnes و چیزی نیس که مثلا من به شما بگم الان برو اینو بخر حتما سود کنی .. خودت باید همیشه حواست باشه به مارکت که بتونی بهترینارو بخری .. مثلا یادمه چند سال پیش یه بازیکنی فوت شدش بنده خدا .. اگه اشتباه نکنم لیگ المان بازی میکرد بعد یکی از بچه ها صبحش که این خبرو خوند رفت نزدیک 30 تا کارتشو که تو مارکت بودو همه قیمت زیر 1000 تا بودش رو خرید .. اون زمان محدودیت نداشت و میشد مثلا یه بازیکن سیلور رو حتی 100 هزار کوین فروخت .. بعد همون شب دید که اون بازیکن هر یه دونش داره 30 40 هزار تا تو مارکت فروش میره !! یعنی ببین اینا همه تاثیر داره و باید همیشه حواست باشه ( این مثالو واست زدم که بدونی همین چیزا هم تاثیر داره .. حالا قرار نیس هر روز یه بازیکنی فوت شه :D ولی خیلی چیزای همینجوری که به ظاهر زیاد مهم نیستن یهو میتونه سود خوبی بده )

خودم هر سال اوایل که بازی میاد کلی فیتنس کارت میخرم از 2 3 شب تا 9 صبح چون هم خلوته هم قیمت پایین خریدن راحت تره .. بعد همونو تو طول روز با قیمت بیشتر میفروشم .. سودش میلیونی نیست ولی کم کم اگه همین کارو مثلا تو یک ماه تکرار کنی هر روز میبینی چه کوین خوبی در اوردی
بازیکن گلدم که گفتی یکی از راه هایی هستش که خیلی از حرفه ای ها انجام میدن .. من خودم حوصلشو ندارم چون سخته ولی اگه یاد بگیری راهشو سود خیلی خوبی میده .. سود میلیونی حتی

الان خیلی اسون شده کوین در اوردن تو fut .. چهار پنج سال پیش عذاب بود ولی بازم با همون حال میشد با یه ذره زحمت کوین خوبی جمع کرد
الان از اس بی سی و خود بازیو فوتچمپیونس و درافت و ..... راحت میشه یه تیم خوب بست و این متاسفانه خوب نیستش :D چون همه تیماشون قوی میشه و بازی مسخره میشه !! :D
هر چییزی به نظرم دست نیافتنی تر باشه خیلی جذاب تره .. نه اینکه الان 1 ماه بگذره همه رونالدو مسی و کلی ایکون خوب دارن !

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
photo_2019-08-22_02-21-23.jpg
ولی یه مقدار هم منصف یاشید همه از تغییرات جزیی صحبت میکنن
غیر از تغییراتی که گفتیم از اضافه شدن استادیومهای مختلف اعم از بنفیکا ،پورتو ،لیون ، 13 استادیوم آلمان و تعدادی از اسپانیا و ...
تغییرات کریر که نسبتا بازخورد مناسب داشته ولتا و تغییرات التیمیت و تغییرات پرو کلاب
تغییرات دیگه هم بوده که ازش صحبتی نشده
مثلا همین دو گزارشگر شدن کریر ،خودتون حساب کنید چند صد ساعت گزارش باید به بازی اضاف بشه تا جفتشون بتونن هم اروپا و هم لیگ های کشوری رو گزارش کنن.
امسال Jeroen Grueter و Sierd de Vos دو گزارشگر مطرح هلندی به بازی اضاف شدن تقریبا 700 ساعت گزارش به بازی بخاطرشون به بازی اضاف شده ،برا ما مهم نیست ولی برا هلندیها مهمه
برا برزیلیها Gustavo Villani اضاف شده
تو فوتبال یه سری announcer داریم مثلا تو لندن ، اسمش هست troopz که تو بازی اینا هم هستند
از این دید نگاه کنید.قرار نیست فقط از دید خودتون به تغییرات نگاه کنید. از دید هلند و برزیل هم نگاه کنید.
میگفتند مشکل pes لایسنسه ،دیدین با لایسنس انحصاری روسیه ،بازم تو روسیه فیفا اول بود و pes تو سه تا نبود
اگه تمام تغییرات گزارش و صدا و داوری و ... همشون جزییات مویی هست چرا pes انجام نمیده.بت نسازید نه از ea و نه konami
با خرد کردن فیفا نه مشکلات pes درست میشه و نه برعکس

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
View attachment 114091
ولی یه مقدار هم منصف یاشید همه از تغییرات جزیی صحبت میکنن
غیر از تغییراتی که گفتیم از اضافه شدن استادیومهای مختلف اعم از بنفیکا ،پورتو ،لیون ، 13 استادیوم آلمان و تعدادی از اسپانیا و ...
تغییرات کریر که نسبتا بازخورد مناسب داشته ولتا و تغییرات التیمیت و تغییرات پرو کلاب
تغییرات دیگه هم بوده که ازش صحبتی نشده
مثلا همین دو گزارشگر شدن کریر ،خودتون حساب کنید چند صد ساعت گزارش باید به بازی اضاف بشه تا جفتشون بتونن هم اروپا و هم لیگ های کشوری رو گزارش کنن.
امسال Jeroen Grueter و Sierd de Vos دو گزارشگر مطرح هلندی به بازی اضاف شدن تقریبا 700 ساعت گزارش به بازی بخاطرشون به بازی اضاف شده ،برا ما مهم نیست ولی برا هلندیها مهمه
برا برزیلیها Gustavo Villani اضاف شده
تو فوتبال یه سری announcer داریم مثلا تو لندن ، اسمش هست troopz که تو بازی اینا هم هستند
از این دید نگاه کنید.قرار نیست فقط از دید خودتون به تغییرات نگاه کنید. از دید هلند و برزیل هم نگاه کنید.
میگفتند مشکل pes لایسنسه ،دیدین با لایسنس انحصاری روسیه ،بازم تو روسیه فیفا اول بود و pes تو سه تا نبود
اگه تمام تغییرات گزارش و صدا و داوری و ... همشون جزییات مویی هست چرا pes انجام نمیده.بت نسازید نه از ea و نه konami
با خرد کردن فیفا نه مشکلات pes درست میشه و نه برعکس

خب عزیز من مساله اینجاس که pes یه بازی فوتباله با کلی اشکال ...
ولی فیفا دیگه اصلا بازی فوتبال نیست !!
از فیفا 15روند افتش شروع شد ... هی سال به سال بدتر و بدتر شد (به جز 16)
الان به جایی رسیده که واقعا شبیه فوتبال نیست دیگه !
من به خاطر یه پچ کلاسیک چند وقت پیش فیفا 14 رو نصب کردم رو لپتاپ (دموی فیفا 19 رو هم هنوز رو PS4 دارم) ... چند دست که 14 رو بازی کردم دیدم واقعا گیم پلی اون کجا و گیم پلی دموی فیفا 19 کجا !!
شماها با pes نمیتونید ارتباط برقرار کنید؟ عادت ندارید؟ مشکل لایسنس و گزارشگر و ... دارید؟ اوکی ! اصلا کار به pes نداریم ... حداقل برید چند ساعت فیفا 14 رو بازی کنید تا یادتون بیاد فوتبال چی بود و ببینید الان چه آشغالی رو به اسم فوتبال دارن بهتون میفروشن !!!
فیفا یه چیزی شبیه تیکن شده ! چند تا پلیتیک یاد بگیر ! هر کی اون چند تا کار رو با تایمینگ بهتر انجام بده برنده س ! (تازه اگه هندیکپ نباشه)
اگرم هندیکپ در حال وقوع باشه که همون تایمینگ هم واسه یه طرف میشه یه ثانیه فرصت واسه یه دکمه ! واسه اون یکی دقت یک صدم ثانیه لازمه واسه همون دکمه !
اگه مساله فقط آلتیمیته، خب فوتبال منیجر که بازی خیلی بهتر و کامل تری در این زمینه ارائه میده ! نتیجه هاشم با هندیکپ تعیین نمیشه ...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
خب عزیز من مساله اینجاس که pes یه بازی فوتباله با کلی اشکال ...
ولی فیفا دیگه اصلا بازی فوتبال نیست !!
از فیفا 15روند افتش شروع شد ... هی سال به سال بدتر و بدتر شد (به جز 16)
الان به جایی رسیده که واقعا شبیه فوتبال نیست دیگه !
من به خاطر یه پچ کلاسیک چند وقت پیش فیفا 14 رو نصب کردم رو لپتاپ (دموی فیفا 19 رو هم هنوز رو PS4 دارم) ... چند دست که 14 رو بازی کردم دیدم واقعا گیم پلی اون کجا و گیم پلی دموی فیفا 19 کجا !!
شماها با pes نمیتونید ارتباط برقرار کنید؟ عادت ندارید؟ مشکل لایسنس و گزارشگر و ... دارید؟ اوکی ! اصلا کار به pes نداریم ... حداقل برید چند ساعت فیفا 14 رو بازی کنید تا یادتون بیاد فوتبال چی بود و ببینید الان چه آشغالی رو به اسم فوتبال دارن بهتون میفروشن !!!
فیفا یه چیزی شبیه تیکن شده ! چند تا پلیتیک یاد بگیر ! هر کی اون چند تا کار رو با تایمینگ بهتر انجام بده برنده س ! (تازه اگه هندیکپ نباشه)
اگرم هندیکپ در حال وقوع باشه که همون تایمینگ هم واسه یه طرف میشه یه ثانیه فرصت واسه یه دکمه ! واسه اون یکی دقت یک صدم ثانیه لازمه واسه همون دکمه !
اگه مساله فقط آلتیمیته، خب فوتبال منیجر که بازی خیلی بهتر و کامل تری در این زمینه ارائه میده ! نتیجه هاشم با هندیکپ تعیین نمیشه ...
من هر سال بجز 19 کلی pes میزدم ،میدونم منظورت چی هست.هندیکپ داره حتی تو آفلاین.توپ اصلا فیزیکی نداره ،با یه شوت ساده تیرک میخوره.میدونم .
ولی حس بدی نمیده حتی 19،وقتی سختش میکنی.
من خیلی وقتها pes میزدم ،گزارشگر رو میبستم ،اینقدر افتضاح بود ،تازه رو pc که کلی اسم بهش اضافه میکردم. گلزنی تو pes واقعا راحته.فیفا یهججاهایی بخاطر همون توپش ،از شش قدم میزننی به تیرک ،ولی نشد من pes بازی کنم و تو هر بازی 5-6 تا کمتر بزنم
pes ضعفهای کمی تو خود همین زمین فوتبال نداره،به جزییات کاری نداریم.از خود ضعفهای خطا ندادن pc ،داوریهایی که گاهی خودشون نتیجه بازی رو تغییر میدن.هوای برفی که بارونیه.
فوتبال منیجر ،قشنگه ولی خیلی مدیرتیه ،یکم جذابیتت هم میخوایم ،یکم انعطاف .من خودم شبیه ساز ،خیلی دوست دارم.ولی تو منیجر بیش از یکی دو فصل دوام نیاوردم.
خیلی خشکه.و نکته دوم همون رقابت هست ،تو فیفا جامعه خیلی بزرگه ،ااین قشنگترش میکنه،التیمیت یکی از نکاتش همین جامعه هست
pes از کمبود لیگ رنج میبره ژاپن رو میبره رو موبایل ، ولی برای کنسولی و pc نمیاره.
قابل دفاع نیستن هیچکدوم ولی مشکلات فیفا برام قابل هضمتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر