FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فکر نکنم مصطفی جان موفق بشه

شما منظورت اینه یه بازی شبیه سازی بسازن با سورس باز و ..

ولی نمیشه . لایسنس خیلی مهمه . برای شبیه سازی لیگ ها و استادیوم ها و شعار تماشاگرا ، اسکن چهره ، اسکن بدن ، تتو و .... واقعا نمیشه . شما تا یه جایی بتونی سورس بازیت رو باز بذاری ولی به لایسنس احتیاج داری برای تبلیغ کردن و ... بعد میدونی که لایسنس وقتی میگیری اسپانسر ها و کمپانی های تبلیغاتی میان سراغت . برای بازی های آنلاین به لایسنس نیاز داری و همین طور مسابقات جهانی .

تو نسخه های کنسولی هم اجازه ریخته شدن شعار تماشاگرا وجود نداره ، ریختن چهره های واقعی کلی مشکل روش هست ، و ماد سازی رو کنسول گرفتاری های زیادی داره و کمپانی ها اجازه نمیدن ( منظورم سونی و مایکرو هست و فقط سر بازی Fallout اجازه دادن اونم با محدودیت ) همین مایکرو اصلا اجازه نداده اپشن فایل PES 2020 رو اضافه کنن به نسخه کنسولی ایکس باکس وان . دیگه خودت برو تا ته داستان .

میدونم اون چیزی که توسرت هست منظورت دقیقا چیه ( منم خودم یه موقع هایی به همین فکر میکنم ولی خب .... ) ولی متاسفانه شدنی نیست تو دنیای تجارت .. یعنی اگه 2K فرض کنیم یه بازی شبیه ساز خدا هم بسازه ( فرض کنیم بتونه بسازه ) ولی لایسنس نداشته باشه تو متا منتقدین سر همین لایسنس نابودش میکنن . چند سال پیش هم ( فکر کنم چهار سال پیش این ورا بود ) مدیران Take Two گفته بود به خاطر دردسر های شدید لایسنس ها تو بازی های فوتبالی وارد ساخت بازی فوتبال نمیشیم و گرفتاری داره و ....
نه منظورم مثل پرو کلاب هست ولتا هست
اینا که بازیکن واقعی توش نیست من منظورم اینه مثلا برای فوتبالش 11به 11 آنلاین بسازه هر نفر یه بازیکن رو کنترل کنه عین پروکلاب کسیم نباشه cpu کنترل کنه این مد توی فیفا هست هرکسی بازیکن خودشو می‌سازه اونایی cpu کنترل میکنه هم بازیکنای خیالی هستن توی پروکلاب بازیکن واقعی نیست حتی لوگو و لباس فیک هم داره من منظورم فقط همچین قسمتی هست اونم آنلاین بخش ولتا هم همینجور 5 به 5 فوتسالی آنلاین همه چی فیک یا قابل ساختن همه بازیکن خودشونو میسازن
فقط همین دوتا مد رو بذارن بازی رو هم یا free تو play کنن یا 10،20 دلار بفروشن اگر گیم پلی و انیمیشن و فیزیک و سرورهای درستی داشته باشه میتونه موفق بشه بنظرم

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
خوب بنده هم دمو رو نصب کردم و بعد نیم ساعت کلا پاکش کردم..آخه خدایی این توپ هست یا بادکنک؟؟توپ فیفا ۱۹ با اینکه بازم مشکل داره ولی از فیفا ۲۰ بهتر بود.مهم ترین نکته یک بازی فوتبال همون توپ هست که تو فیفا ۲۰ ظاهرا با بادکنک طرفیم نه توپ...امیدوارم تو نسخه اصلی درست بشه.با اینکه من پی سی باز وقتی بازی اصلی بیاد نسخه کرکی رو بدون هزینه زیاد استفاده میکنم ولی اگر توپ اینجور بمونه واقعا ارزش همون دانلودم نداره

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
خوب بنده هم دمو رو نصب کردم و بعد نیم ساعت کلا پاکش کردم..آخه خدایی این توپ هست یا بادکنک؟؟توپ فیفا ۱۹ با اینکه بازم مشکل داره ولی از فیفا ۲۰ بهتر بود.مهم ترین نکته یک بازی فوتبال همون توپ هست که تو فیفا ۲۰ ظاهرا با بادکنک طرفیم نه توپ...امیدوارم تو نسخه اصلی درست بشه.با اینکه من پی سی باز وقتی بازی اصلی بیاد نسخه کرکی رو بدون هزینه زیاد استفاده میکنم ولی اگر توپ اینجور بمونه واقعا ارزش همون دانلودم نداره

فیفا ۱۹ هیچ جوری بهتر نیست‌.راستش نمیددنم چند دست فیفا ۱۹ زدی ولی از همه نظر فیزیک و هوش مصنوعی دفاع ها و شوت هنه چی بدترین فیفای تاریخه.رقیبی نداره.نظرا فرق داره ولی در این که ۱۹ بدترینه واقعا اصرار دارم‌.در این حد افتضاحه از همه نظر‌.۲۰ خیلیی کار داره ولی اگه فیفا باز باشی و طولانی مدت ۱۹ بازی کرده باشی همه جوره حس میکنی بهتر شده‌‌‌.۱۹ واقعه فرای فاجعه بود.من بهضی وقتا از خودم میپرسم چطوری ۱۹ یک سال بازی کردم‌‌.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فکر نکنم مصطفی جان موفق بشه

شما منظورت اینه یه بازی شبیه سازی بسازن با سورس باز و ..

ولی نمیشه . لایسنس خیلی مهمه . برای شبیه سازی لیگ ها و استادیوم ها و شعار تماشاگرا ، اسکن چهره ، اسکن بدن ، تتو و .... واقعا نمیشه . شما تا یه جایی بتونی سورس بازیت رو باز بذاری ولی به لایسنس احتیاج داری برای تبلیغ کردن و ... بعد میدونی که لایسنس وقتی میگیری اسپانسر ها و کمپانی های تبلیغاتی میان سراغت . برای بازی های آنلاین به لایسنس نیاز داری و همین طور مسابقات جهانی .

تو نسخه های کنسولی هم اجازه ریخته شدن شعار تماشاگرا وجود نداره ، ریختن چهره های واقعی کلی مشکل روش هست ، و ماد سازی رو کنسول گرفتاری های زیادی داره و کمپانی ها اجازه نمیدن ( منظورم سونی و مایکرو هست و فقط سر بازی Fallout اجازه دادن اونم با محدودیت ) همین مایکرو اصلا اجازه نداده اپشن فایل PES 2020 رو اضافه کنن به نسخه کنسولی ایکس باکس وان . دیگه خودت برو تا ته داستان .

میدونم اون چیزی که توسرت هست منظورت دقیقا چیه ( منم خودم یه موقع هایی به همین فکر میکنم ولی خب .... ) ولی متاسفانه شدنی نیست تو دنیای تجارت .. یعنی اگه 2K فرض کنیم یه بازی شبیه ساز خدا هم بسازه ( فرض کنیم بتونه بسازه ) ولی لایسنس نداشته باشه تو متا منتقدین سر همین لایسنس نابودش میکنن . چند سال پیش هم ( فکر کنم چهار سال پیش این ورا بود ) مدیران Take Two گفته بود به خاطر دردسر های شدید لایسنس ها تو بازی های فوتبالی وارد ساخت بازی فوتبال نمیشیم و گرفتاری داره و ....
امین جان به نظرم 2k برای فوتسال میتونه بازی بسازه منظورم مثل حالت ولتا نیست ، ساخت فوتبال سالنی همون فوتسال با لایسنس تمام تیمها حتی تیم ایران که یکی از قدرت های جهانه ، اینو نه کونامی دنبالش رفته نه EA برنامه ای واسش داره ، حالا این وسط مود های فانی مثل ولتا هم میتونه بزنه تنگش مثل حالتی که مصطفی گفت یا مثلا مود هایی مثل پروکلاب. نظرت چیه؟ شدنی نیست؟

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من از پارسال و فیفا 19 با این بخش آلتیمیت آشنا شدم و شدیدا معتادش شدم :D
یعنی هرچقدرم که فیفا بد باشه باز بخاطر التیمیت مجبورم بخرم چون تا مدت ها سرگرم کنندست
حالا بخش های دیگه هم داره که خوب ارزش بازی رو نسبت به pes خیلی بالاتر میبره.به نظرم pes فقط گرافیکش بهتره و تو سایر بخش ها خیلی چیزی برای ارائه نداره

پس تو هم معتاد شدی رفت پی کارش... =))=))

همینه لامصب...منم 17 آخرای بازی اومدم ببینم جریانش چیه دیگه چسبیدم بهش و ولش نکردم... :-??

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
امین جان به نظرم 2k برای فوتسال میتونه بازی بسازه منظورم مثل حالت ولتا نیست ، ساخت فوتبال سالنی همون فوتسال با لایسنس تمام تیمها حتی تیم ایران که یکی از قدرت های جهانه ، اینو نه کونامی دنبالش رفته نه EA برنامه ای واسش داره ، حالا این وسط مود های فانی مثل ولتا هم میتونه بزنه تنگش مثل حالتی که مصطفی گفت یا مثلا مود هایی مثل پروکلاب. نظرت چیه؟ شدنی نیست؟

سودی نداره.همون فیفا استریت های قبلیم خیلی نمیفردختن.ea هم یکی از دلایل ولتا جدا نداد همین بود‌.چون فروش زیادی ندارن این بازی ها.یوبی سافتم یه بازی داد بیرون pure football همین فوتبال سالنی بود یادمه خیلی کم فروخت‌.دیگه هم ادامه ندادش

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سودی نداره.همون فیفا استریت های قبلیم خیلی نمیفردختن.ea هم یکی از دلایل ولتا جدا نداد همین بود‌.چون فروش زیادی ندارن این بازی ها.یوبی سافتم یه بازی داد بیرون pure football همین فوتبال سالنی بود یادمه خیلی کم فروخت‌.دیگه هم ادامه ندادش
من منظورم فوتبال خیابانی نیست ، شبیه سازی دقیق و حرفه ای فوتسال هستش با قوانین کاملش و لایسنس تیم های ملی ، بازی کوچیک و سبکی هم میشه میتونه مثلا قیمتشم ۳۰ دلار بذاره استقبال میشه ازش

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
من ااصلا چیزی از دفاع و هوش مصنوعی و... نگفتم دوست عزیز..فقط بحث توپ هست که تو فیفا ۲۰ خیلی افتضاحه.انشالا که درستش کنن
فیفا ۱۹ هیچ جوری بهتر نیست‌.راستش نمیددنم چند دست فیفا ۱۹ زدی ولی از همه نظر فیزیک و هوش مصنوعی دفاع ها و شوت هنه چی بدترین فیفای تاریخه.رقیبی نداره.نظرا فرق داره ولی در این که ۱۹ بدترینه واقعا اصرار دارم‌.در این حد افتضاحه از همه نظر‌.۲۰ خیلیی کار داره ولی اگه فیفا باز باشی و طولانی مدت ۱۹ بازی کرده باشی همه جوره حس میکنی بهتر شده‌‌‌.۱۹ واقعه فرای فاجعه بود.من بهضی وقتا از خودم میپرسم چطوری ۱۹ یک سال بازی کردم‌‌.

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
به قول دوستان مهم ترین بحث تو فوتبال فیزیکه اونم فیزیک توپ
توپ بازی نظرمو کاملا داره برمیگردونه یه جسم تو خالیه بادکنکی
اگه مهندسای ea فیزیک توپ رو توی پله شدن میدونن واقعا حرفی باقی نمیمونه
توپ توی بازی رقیب فوق العادست کم شدن سرعتش روی چمن رو با تمام وجود میشه حس کرد
امسال یه حس بد دوشیده شدن دارم اصلا دلم با بازی نیست به تمام اینا باگهای مختلف و هندیکپ رو هم اضافه کنید به علاوه چمن مایل به ابی

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
به قول دوستان مهم ترین بحث تو فوتبال فیزیکه اونم فیزیک توپ
توپ بازی نظرمو کاملا داره برمیگردونه یه جسم تو خالیه بادکنکی
اگه مهندسای ea فیزیک توپ رو توی پله شدن میدونن واقعا حرفی باقی نمیمونه
توپ توی بازی رقیب فوق العادست کم شدن سرعتش روی چمن رو با تمام وجود میشه حس کرد
امسال یه حس بد دوشیده شدن دارم اصلا دلم با بازی نیست به تمام اینا باگهای مختلف و هندیکپ رو هم اضافه کنید به علاوه چمن مایل به ابی

Sent from my iPhone using Tapatalk
مشکل اینه pes هم به خاطر مشکلاتش و سختی تطابق با گیم پلیش نمیشه یه سال زد.اونم مثل بیابون بی اب و علفه.لایسنس که نداره کلا.هموم لایسنساییم داره نیومده یه تابلوی اعلاپ نتایج بزاره براش.گزارشگریشم که کلا نباشه بهتره‌.سروراشم که هیچ.کو آپشم که فیلتره کلا.حال میده چند دست بزنه ادم ولی بعدش دیگه هیچی نداره.فیفا هم که تو ببین ۱۹ چه فاجعه ای بوده چقدر افاضاح بوده ۲۰ بهتره ازش‌‌‌.واقعا گیر کردیم .ولی خب چیکار میشه کرد؟ یا باید فوتبال کلا حذف کنیم یا با همین فیفا ضعیف و بدرد نخور کنار بیاییم

• Like
Reactions: rahyarpaul

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
چه غولی شده فندایک اول فک کردم سی پیو عرضه نداره ردش کنه بعد خودم رفتم یه تیم دیگه برداشتم دیدم نه واقعا سخته رد کردنش
خدا رحم کنه فک کنم زیر 300هزار کوین نباشه تو التیمت
سرعت بازی خیلی خوبه هر چند عمرا تو نسخه اصلی این باشه مخصوصا التیمت
این ولتا هم تو دمو نمیذاشتن بهتر بود کلا دو مین تونستم بازی کنم
امیدم اینه این اسکیل زدن و ببرن تو بخش ولتا اسکیل و تو فوتبال بی خیال شن
توپم خیلی بد تو ذوق میزنه هر چیپشت هجده شوت زدم رفت تو تماشاگرا
پاسم میدی پله میشه انگار ورزشگاه شیرودیه:|

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
لامصب توپش به جای اینکه به خاطر اصطکاک با چمن و درگ سرعتش کم بشه، بیشتر شتاب مثبت میگیره انگار پیش‌ران روش نصب کردن! حالا میخواد دمو باشه یا هر کوفت و زهر مار دیگه‌ای مسئله اینه داره قوانین فیزیک نقض میشه یعنی کد بازی از اساس مشکل داره. اگه کدنویسیش بر مبنای قوانین طبیعت باشه، هرجاشو که دستکاری کنی باید از یه جای دیگش گندش در بیاد و یه جوری به تعادل برسه اون وقت دیگه نمیشه هرکی هرطور حال کرد رفتار توپو تغییر بده ولی این، اینطوری نیست.

توپ PES هم فقط روی زمین درست رفتار میکنه روی خیلی از پاسای عمقی هوایی اگه چک کنین میبینین وسط راه یهویی سرعتش تا پنجاه شصت درصد کم میشه انگار با یه توده هوای پرفشار رو‌به‌رو میشه! بعضی موقعا احتمال میدم توپ برگرده طرف خود ارسال کننده!

یعنی واقعا اون تیم چند ده نفره بازی اینو نمیفهمن؟!

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
من منظورم فوتبال خیابانی نیست ، شبیه سازی دقیق و حرفه ای فوتسال هستش با قوانین کاملش و لایسنس تیم های ملی ، بازی کوچیک و سبکی هم میشه میتونه مثلا قیمتشم ۳۰ دلار بذاره استقبال میشه ازش

فوتسال نمیفروشه.تنها ورزشهایی که بینالمللی فروش دارن تنیس،فوتبالن که در واقعیت هم محبوبترین ورزشها هستند بسکتبال و فوتبال آمریکایی هم عمده فروششون برا خود آمریکا هست
و گر نه ورزشهایی دیگه خودشون هم میدونن استقبالی نداره که نمیزنن مثل والیبال و .....
احتمالا با گذشت زمان پای تیمهای فوتسال در نسخه های آتی به فیفا باز خواهد شد مثل جام جهانی زنان که آورد ،بعید نیست یه روزی فوتسال واقعی و حتی فوتبال ساحلی به فیفا اضافه بشه. فکر نمیکنم تو یکی دو نسخه آینده رخ بده ولی حس میکنم اونها هم اضافه بشن در آینده
اگه کسیب دوست داره بزارم ،من خودم ندیدم اسامی رو ،چون دوست دارم ،سخت باشه بازی،ولی اگه دوست دارین بزارم

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

بهترین حالت همون حالت پروکلاب با بازیکنان ساختگی و فیک هست بصورت فری تو پلی یا 20 دلاری که میتونه کلی لوت باکسم بذاره داخلش

• Like
Reactions: 19Rodar

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
فوتسال نمیفروشه.تنها ورزشهایی که بینالمللی فروش دارن تنیس،فوتبالن که در واقعیت هم محبوبترین ورزشها هستند بسکتبال و فوتبال آمریکایی هم عمده فروششون برا خود آمریکا هست
و گر نه ورزشهایی دیگه خودشون هم میدونن استقبالی نداره که نمیزنن مثل والیبال و .....
احتمالا با گذشت زمان پای تیمهای فوتسال در نسخه های آتی به فیفا باز خواهد شد مثل جام جهانی زنان که آورد ،بعید نیست یه روزی فوتسال واقعی و حتی فوتبال ساحلی به فیفا اضافه بشه. فکر نمیکنم تو یکی دو نسخه آینده رخ بده ولی حس میکنم اونها هم اضافه بشن در آینده
اگه کسیب دوست داره بزارم ،من خودم ندیدم اسامی رو ،چون دوست دارم ،سخت باشه بازی،ولی اگه دوست دارین بزارم
بهترین سایت برا اطلاعات دراوردن از بازیکنا برا کریر مود چیه؟فیفا تلنت یا سایت دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر