FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من نمی دونم علتش چیه . تا همین چهارشنبه 4 خط سبز بود تا میرسه به ویکند چه تو ریوالز چه ویکند تبدیل میشه به یه خط قرمز و دیلی شدید . این مرض از طرف خود ea هست

وزیر جوان گفته مشکل داره
و مشکل پینگم به خاطر قطع شدن فیبر نوری و مقصر هم طرف خارجیه همکارانش دارن پیگیری میکنن ارواح عمش:))

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
وزیر جوان گفته مشکل داره
و مشکل پینگم به خاطر قطع شدن فیبر نوری و مقصر هم طرف خارجیه همکارانش دارن پیگیری میکنن ارواح عمش:))
سر 19 هم همین مشکل پیش اومد . رسیدیم به مهمترین بخش بازی یعنی tots و جوایز ویکند و ... هم از همین بازیکناس نت خورده به مشکل . شانس نداریم که اگه شانس داشتیم تو ایران به دنیا نمی اومدیم .

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
با سلام به همه دوستان
سال نو رو به همگی تبریک میگم و امیدوارم سالی سرشار از موفقیت براتون باشه
یک مدت به خاطر دیلی و مشکلات نت کلا فیفا رو گذاشتم کنار- امروز اومدم پست ها رو خوندم یکم خون تو رگم بجوشه دباره بشینم پاش، بدتر خشک شد.
در هر صورت فیفا برای مایی که توی ایران هستیم، با هزاران تحریم داخلی و خارجی، دوری از سرورها و خوی خودمون(تلاش و خوردن دسترنج خودمون و نه ریخت و پاش از جیب بابا)، همیشه همینطوری بوده، هست و خواهد بود.
فقط باید این بازی رو فان گرفت، درغیر اینصورت احتمال سکته کردن وجود داره :D
متاسفانه نمیشه بازیش نکرد، من از فیفا 18 دارم میگم امسال دیگه نمیخرمش ولی کرمش تو جونمه و دباره میرم سراغش، تنها راهش اینه که مثل همه بازی های دیگه، این رو هم جدی نگیریم، چون وقتی تا دقیقه 60، سه بر صفر جلویی، بعد با 3 تا تعویض حریف، تو دقیقه 90، 4 بر 3 با هزارتا جنگولک بازی و ... که همه قطعا لمسش کردن بازی رو میبازی، یا باید جدی نگیریش و بخندی به اتفاق هایی که افتاده، یا باید حرص و جوش بخوری و خود زنی کنی، یا دسته و کنسولو پرت کنی تو تلویزیون.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من نمی دونم علتش چیه . تا همین چهارشنبه 4 خط سبز بود تا میرسه به ویکند چه تو ریوالز چه ویکند تبدیل میشه به یه خط قرمز و دیلی شدید . این مرض از طرف خود ea هست

این هفته نباید کوالیفای میکردی...این هفته همه تیمارو میفروشن با تیم آنترید بازی میکنن یا اصلا نمیرن ویکند....

این جمعه که تیم فصل میاد جوایز ویکند هم باید طبق روالشون اگه عوضش نکنن پلیر پیک از تیم فصل بده...

من کلا ویکند با پینگ 150 به بالا بازی میکنم :Cheesygrin: گلد 3 و 2 راحت میشه شد ولی دیگه بالاتر نتم جواب نمیده...

هر وقت میام بازی کنم یکی دو بازی اول رو قلق گیری میکنم که دیلی و لگ و کندی و سنگینی بازیکنا بیاد دستم...:Cheesygrin:

هر سری هم 6-7 تا باخت میارم...4-5 تا هم یا نت قطع میشه یا از اینجور مشکلات همیشگی باقی بازیارو هم میبرم.... :Cheesygrin:

ولی کلا ویکند خیلی حال میده...

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
وزیر جوان گفته مشکل داره

اینو ول کن بابا....وقتی بجای اینکه پهنای باند رو افزایش بدن که ملت بتونن با سرعت بالا از نت استفاده کنن میاد حجم رایگان میده به ملت دیگه خودت برو تا اخرش...:Wallbash::Wallbash:

• Like
Reactions: omiid72

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینو ول کن بابا....وقتی بجای اینکه پهنای باند رو افزایش بدن که ملت بتونن با سرعت بالا از نت استفاده کنن میاد حجم رایگان میده به ملت دیگه خودت برو تا اخرش...:Wallbash::Wallbash:
چه خبر از اون گروه سوپر پرو ها، تازگیا زیاد این طرفا پیدات میشه گروهو ول کردی آقای ادمین

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این هفته نباید کوالیفای میکردی...این هفته همه تیمارو میفروشن با تیم آنترید بازی میکنن یا اصلا نمیرن ویکند....

این جمعه که تیم فصل میاد جوایز ویکند هم باید طبق روالشون اگه عوضش نکنن پلیر پیک از تیم فصل بده...

من کلا ویکند با پینگ 150 به بالا بازی میکنم :Cheesygrin: گلد 3 و 2 راحت میشه شد ولی دیگه بالاتر نتم جواب نمیده...

هر وقت میام بازی کنم یکی دو بازی اول رو قلق گیری میکنم که دیلی و لگ و کندی و سنگینی بازیکنا بیاد دستم...:Cheesygrin:

هر سری هم 6-7 تا باخت میارم...4-5 تا هم یا نت قطع میشه یا از اینجور مشکلات همیشگی باقی بازیارو هم میبرم.... :Cheesygrin:

داداش شما رو دعوت می کنم یه بار بیا خونه ما ویکند بازی کن ببینم بازم از این مدل حرفا میزنی . معلومه نت هلویی داری . تو فیفا 20 چیزی به نام لذت از ویکند حداقل برای من نیست . طرف تیم گلد داره پاس دادن بلد نیست بعد با اسکواد 8 9 میلیون کوینی نمی تونی توپو ازش بگیری و با یه شوت بهت گل میزنه و طوری رفتار می کنه که انگار بهترین پلیر فیفا هست که نشون میده چقدر عقده ای و کوچیکه و باهاش همچین کردن که با دیگران همین کارو میکنه حتی اگه فرصت کوچیکی بهش بدن .
هر کی جلوی من از این کارا کرده منم باهاش همون کارو می کنم . بوده دیلی داشتم طرف به گل زده هزار مدل حرکت زده بعد گل منم گل زدم مثل خودش کردم و یا دیدم دیلی شدیده کاریش نمیشه کرد از هر سه زمان استراحت استفاده کردم هیچ هیچ صحنه اهسته ای هم رد نکردم و توپو گرفتم بردم لب کرنر حفظ توپ کردم ولی لفت ندادم تا خود دقیقه 90 + 2 . ولی بوده طرف دو سه تا زده اصلا شادی گل نکرده منم می بینم نمیشه درجا لفت میدم .

بلانسبت جمع بازی پر شده از بچه 15 16 ساله (حریفای ما ) عرب که عقده ای و .... هستن و به لطف اینکه ea ک... سرورو کرده تو کونشون فکر می کنن دیگه کی هستن .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش شما رو دعوت می کنم یه بار بیا خونه ما ویکند بازی کن ببینم بازم از این مدل حرفا میزنی . معلومه نت هلویی داری . تو فیفا 20 چیزی به نام لذت از ویکند حداقل برای من نیست . طرف تیم گلد داره پاس دادن بلد نیست بعد با اسکواد 8 9 میلیون کوینی نمی تونی توپو ازش بگیری و با یه شوت بهت گل میزنه و طوری رفتار می کنه که انگار بهترین پلیر فیفا هست که نشون میده چقدر عقده ای و کوچیکه و باهاش همچین کردن که با دیگران همین کارو میکنه حتی اگه فرصت کوچیکی بهش بدن .
هر کی جلوی من از این کارا کرده منم باهاش همون کارو می کنم . بوده دیلی داشتم طرف به گل زده هزار مدل حرکت زده بعد گل منم گل زدم مثل خودش کردم و یا دیدم دیلی شدیده کاریش نمیشه کرد از هر سه زمان استراحت استفاده کردم هیچ هیچ صحنه اهسته ای هم رد نکردم و توپو گرفتم بردم لب کرنر حفظ توپ کردم ولی لفت ندادم تا خود دقیقه 90 + 2 . ولی بوده طرف دو سه تا زده اصلا شادی گل نکرده منم می بینم نمیشه درجا لفت میدم .

بلانسبت جمع بازی پر شده از بچه 15 16 ساله (حریفای ما ) عرب که عقده ای و .... هستن و به لطف اینکه ea ک... سرورو کرده تو کونشون فکر می کنن دیگه کی هستن .
با این دیلی کوفتی ای ما داریم تیم برنز هم بیاد جلومون باید شیش دنگ حواسمون جمع کنیم تا سوتی ندیم موقعیت‌ها رو همه رو گل کنیم شاید ببریم، این استریمر های ایرانی حتی دیدین چجوری بازی میکنن یه طرف حواسشون به چته یه طرف میوزیک بعدم دوتا اسکیل میزنن میبرن راحت

obaobaA

کاربر سایت
Oct 16, 2018
5

عمرا بتونی با پینگ 150 بیای گلد .خیلی بدم اومداز اینبازیه مسخره از فیفا 13 تا الان اینقدر افتضاح نبود .فقط اعصاب خورد کنی طرف با بازیکن 1 کایی هت تریک میکنه دفاع 300 کایی جلوش انگار یه احمق کوره هر غلطی میکنم ولی توپ گل میشه .بنظر من فیفا شدهدیکتاتوری همون اول بازی پیروز میدون مشخصه حالا تیمت چند میلیون قیمتش باشه بازم اگر تو صف باخت باشی بازم میبازی هر کاری کنی میبازی .بازی یه داستان تکراریشده اولش دوتا میزنی نیمه دوم 3تا خوردی هر کاری کنی هر چقدر حرفه ای باشی باختی .لعنت به کسی که این سیاست کثیف رو وارد فیفا کردو گند زد به بازی لعنت.

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
از هفته دیگه میخوام اسکواد بتل بزنم شرف داره به این ویکند اشغال
دیشب از ده تا بازی اولم 7 تا برد اوردم
امشب از 10 تا سه تا:| هر هفته همین بساطه اولاش خوب بعدش چرت اخرشم ختم میشه به گلد سه
منی که تو 18 و 19 گلد یک میزدم الان یه دو شده ارزو
بعد این همه زور میزنی اخر هفته میخوای پک وا کنی یه مشت شت میده که اگه خودشون فیفا بازی کنن از گرفتن خودشون عمرا خوشحال بشن

• Like
Reactions: obaobaA and zerio

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
حالا خدا بخیر کنه هفته دیگه که توتیا بیان به ما که هیچی نمیده فقط میفتن جلوی ما دهن منو سرویس میکنن
همین الانش این بازیکنای برتدی پارتی خون اوردن منو
برداشتن یه مشت بنجل و ویک 5 و اسکیل 5 دادن فقط واس سود بیشتر
ویک فوت 5 دیماریا رو کجای دلم بذارم این تو رئال بود با پا راستش پاس دو متری نمیتونست بده:|
یه بازیکن متوسط مثل بن یدر و ازش نازاریو ساختن هر بازی افتاد جلوی من پاره کرد منو:))

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از هفته دیگه میخوام اسکواد بتل بزنم شرف داره به این ویکند اشغال
دیشب از ده تا بازی اولم 7 تا برد اوردم
امشب از 10 تا سه تا:| هر هفته همین بساطه اولاش خوب بعدش چرت اخرشم ختم میشه به گلد سه
منی که تو 18 و 19 گلد یک میزدم الان یه دو شده ارزو
بعد این همه زور میزنی اخر هفته میخوای پک وا کنی یه مشت شت میده که اگه خودشون فیفا بازی کنن از گرفتن خودشون عمرا خوشحال بشن
نتت چیه پینگ ها ترکیده که

Attachments

• Screenshot_20200419_014226_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_20200419_014226_org.telegram.messenger.jpg
    357 KB · مشاهده: 15

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
از من یه خط شده
واس منم نسبت به هفته های قبل بدتر شده ولی بازم قابل بازیه
FIFA 20 FUT Champions (In Menus).jpg
هر دو طرف گند زدن هم نت ما هم سرورا
همین ایتالیاییه بازی به شدت به نفع من بود ینی اخرت اسکریپت بود به نفع من قشنگ بازی داشت جبران سه تا باخت پشت هممو میکرد
من جای طرف اعصابم خورد شد بعد جالبه طرف میگه بازی خوبه مشکل از بازیکنم بوده:|:))
photo_۲۰۲۰-۰۴-۱۹_۰۳-۳۸-۰۹.jpg
این از اوناست که تا بازی میره تو استور با 60 دلار پیش خرید میکنه ها
تا امثال این هستن نون سازنددگان بازی تو روغنه

• Like
Reactions: zerio

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر