FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
IMG-20191209-WA0001.jpg

خب اینم تیم منه، تو خود بازی میشه ۴ ۲ ۳ ۱ یا ۴ ۴ ۱ ۱ -زولا و سان میرن وینگ- یا همین میمونه، دروگبا هم دقیقا همون چیزیه که میخواستم، قدرت بدنیش‌ عالیه همون انجین رو انداختم روش تو ۷۳ تا بازی وینکد و رایوالز دیو ۴ ۵ ام ۷۶ گل ۲۵ پاس گل.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
View attachment 124430

خب اینم تیم منه، تو خود بازی میشه ۴ ۲ ۳ ۱ یا ۴ ۴ ۱ ۱ -زولا و سان میرن وینگ- یا همین میمونه، دروگبا هم دقیقا همون چیزیه که میخواستم، قدرت بدنیش‌ عالیه همون انجین رو انداختم روش تو ۷۳ تا بازی وینکد و رایوالز دیو ۴ ۵ ام ۷۶ گل ۲۵ پاس گل.
دفاع وسطتت کمدیه

• Like
Reactions: koorosh

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,578
View attachment 124430

فکر کنم تو کل تاریخ ما فقط ماله منو اکیپمون خار داشته
صبح تا شب بازی کن تیمت نصف این تیم هم نباشه
من کلا یه کرسپو دارم اونم از همین ایکون سواپ الان هم بخوام پولامو خرج کنم نهایت بتونم یه کانته با کوین دبروینه بگیرم

• Like
Reactions: zerio

ZzzMahdi1364

کاربر سایت
Dec 11, 2019
10
یک مشکل اساسی تو آنلاین بازی کردن فیفا 20 دارم
اشتراک آنلاین دارم ولی به صورت آنلاین به فیفا 20 وصل نمیشه و فقط میشه مستر لیگ بازی کرد وقتی بازی شروع میشه چک کانکشن که میرنه ارور سرور و یک ارور دیگه میده تو قسمت ولتا نمیشه رفت ارور میشه فقط آفلاین میشه بازی کرد
کسی می‌تونه کمک کنه بببینم مشکل کجاست از ویندوز یا وی پی آن یا فیل تر شکن یا غیره باشه ممنون میشم
هرکاری کردم نشد کسی می‌تونه کمک کنه ممنون میشم چون تو ولتا می‌خوام بازی کنم

Attachments

• IMG_20191211_092833_761.jpg
    IMG_20191211_092833_761.jpg
    52.9 KB · مشاهده: 17
  • IMG_20191211_092829_677.jpg
    IMG_20191211_092829_677.jpg
    51.4 KB · مشاهده: 15

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من نمی دونم چه کار کردن که ps4 من به صورت عادی به مودم وصل نمیشه و همش ارور DNS میده و dns مخابرات رو وارد می کنم وصل میشه . هیچ تغییری نکرده بدترم شده
اصلا این dns تاثیری داره ؟ اگه اره یه

dns به نظرتون خوبه بدید تست کنیم ببینم چطور میشه .
------------------------------------------------------------------------------
اینم تیم منه . هافبک مشکل دارم . یک ماه سگ دو زدم نیمار خریدم حالا باید جمع کنم برای مسی و امباپه 8-|
پذیرای انتقاد و پیشنهادهاتون هستیم

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
ترکیباتون خوبن
چجوری کوین درمیارید اینارو میخرید؟
من 40 روزه تقریبا هر روز دارم بازی میکنم چلنجارم میچسبم بهشون همرو تقریبا انجام میدم بالاترین بازیکنم اریکسن تونستم بگیرم
پکا هم بالاترینش یه پیکه غیر قابل فروش بهم داده 8-|
یه کارلوسم از تو سواپ خودم گرفتم
لامصب هر فیفا همه چی داره گرون تر میشه
تو 18 مسی ورونالدو هدفم بود
تو 19 شد اگوئرو و دی بروینه و کانته
الان تو 20 به استرلینگ و اوبامیانگم راضیم

• Like
Reactions: Siamak61 and zerio

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ترکیباتون خوبن
من 40 روزه تقریبا هر روز دارم بازی میکنم چلنجارم میچسبم بهشون همرو تقریبا انجام میدم بالاترین بازیکنم اریکسن تونستم بگیرم
پکا هم بالاترینش یه پیکه غیر قابل فروش بهم داده
دوستان از روز اول توي بازي بودن

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من نمی دونم چه کار کردن که ps4 من به صورت عادی به مودم وصل نمیشه و همش ارور DNS میده و dns مخابرات رو وارد می کنم وصل میشه . هیچ تغییری نکرده بدترم شده
اصلا این dns تاثیری داره ؟ اگه اره یه

dns به نظرتون خوبه بدید تست کنیم ببینم چطور میشه .
------------------------------------------------------------------------------
اینم تیم منه . هافبک مشکل دارم . یک ماه سگ دو زدم نیمار خریدم حالا باید جمع کنم برای مسی و امباپه
پذیرای انتقاد و پیشنهادهاتون هستیم
رابيو دوكوره

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
ترکیباتون خوبن
پکا هم بالاترینش یه پیکه غیر قابل فروش بهم داده 8-|
با بازی کردن چیزی جمع نمیشه . تو فیفا قبلی خودم اینو تجربه کردم . توی یوتیوب فیلم های pr9 رو ببین یه چیزایی دستگیرت میشه .
چند مدل کوین بدست اوردن داریم . نباید به فکر سود خیلی بالا باشی از هر خرید و فروشی که انجام میدی . هر فروشی که شما انجام میدی 5 درصد مالیات بر میداره ea که باید در نظرش بگیری
شاید توی یه بازیکن 1500 کوینی این مالیات بشه 100 کوین ولی برای یه بازیکن 110 هزار کوینی میشه 5 هزار کوین . البته وضع مارکتم خیلی رقابتی و سخته و هر روشی تست میکنی 10 نفر قبل تو زنبیل گذاشتن اونجا :))

• Like

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
دیشب قشنگ به اوج نابودی بازی پی بردم.با یه نفر بازی کردم تیم خوبی از لیگ برتر بسته بود.نیمه اول همه کاری کرد و بازیکنای من و خط دفاعیم با اینکه سیستم رو کامل دفاعی بسته بودم همه جور سوتی دادن و بازی
تو نیمه اول 4-1 به نفع حریفم شد.نیمه دوم شروع شد و سیستم تیمرو تغییر دادم و کمی هجومی تر بازی کردم.باور کردنی نبود بازیکنای حریف حتی یه پاس ساده نمیتونستن بدن!دقیقا مثل نیمه اول من و در نهایت تعجب بازی رو 5-4 بردم!جدی این اسمش فوتبال نیست.پارسال میشد با بازی خوب و تمرکز بالا بازی کرد ، دفاع کرد،ضدحمله زد و بازی رو کنترل کرد ولی امسال فقط دو تا بازیکن سرعتی بذار چپ و راست و توپ رو براشون بنداز و گل پشت گل!

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
دیشب قشنگ به اوج نابودی بازی پی بردم.با یه نفر بازی کردم تیم خوبی از لیگ برتر بسته بود.نیمه اول همه کاری کرد و بازیکنای من و خط دفاعیم با اینکه سیستم رو کامل دفاعی بسته بودم همه جور سوتی دادن و بازی
تو نیمه اول 4-1 به نفع حریفم شد.نیمه دوم شروع شد و سیستم تیمرو تغییر دادم و کمی هجومی تر بازی کردم.باور کردنی نبود بازیکنای حریف حتی یه پاس ساده نمیتونستن بدن!دقیقا مثل نیمه اول من و در نهایت تعجب بازی رو 5-4 بردم!جدی این اسمش فوتبال نیست.پارسال میشد با بازی خوب و تمرکز بالا بازی کرد ، دفاع کرد،ضدحمله زد و بازی رو کنترل کرد ولی امسال فقط دو تا بازیکن سرعتی بذار چپ و راست و توپ رو براشون بنداز و گل پشت گل!
البته از تاثیر هندیکپ نمیشه گذشت ولی طبیعیه که وقتی پرس کنی، خطاهای بایکنای حریف توی پاس دادن بیشتر بشه.
البته نباید به صورت افراطی اتفاق بیفته.
این بازی بالانس تنظیماتش مشکل داره.

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام به اساتید بزرگوار
یه هافبک ایکون با حدود 350 هزار معرفی بفرمایید
و اینکه صبر کنم TOTY بگیرم بهتره یا الان
آخه هیچ چیزی معلوم نیست، موقع تیم آف د یر قبلنا بازیکنا ارزونتر میشد، الان یکی دو ساله میبینم زیاد تغییری نداره
با تشکر

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
به نظرم پولتونو واس آیکون خرج نکنید با این مبلغ بازیکنای بهتری میشه گرفت
ایکون فقط گولیت که اونم حالا حالاها پول ماها بهش نمیرسه
دفاع وسط خوب تو لیگ انگلیس با قیمت معقول (30 الی 40 هزار کوین :D)چی سراغ دارید؟
خودم نظرم رو لاپورته و الدروید(به قول سرهنگ)ولی pacشون یه مقدار تو ذوق میزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر