FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ZzzMahdi1364

کاربر سایت
Dec 11, 2019
10
من نمی دونم چه کار کردن که ps4 من به صورت عادی به مودم وصل نمیشه و همش ارور DNS میده و dns مخابرات رو وارد می کنم وصل میشه . هیچ تغییری نکرده بدترم شده
اصلا این dns تاثیری داره ؟ اگه اره یه

dns به نظرتون خوبه بدید تست کنیم ببینم چطور میشه .
------------------------------------------------------------------------------
اینم تیم منه . هافبک مشکل دارم . یک ماه سگ دو زدم نیمار خریدم حالا باید جمع کنم برای مسی و امباپه 8-|
پذیرای انتقاد و پیشنهادهاتون هستیم
ممنون اگر با dns حل بشه عالی مخابرات dns چنده

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
یه آپدیت کوچیک بکنم از مود realism
یکی از قابلیتهای جدیدش اینه که تو کریر ،میتونی cpu vs cpu بندازی. و هر زمان خواستی برگردی خودت بازی کنی.
یادشونه که تو فیفاهای قدیمی یادم نیست دقیقا کدوم نسخه ها بود که حتی میتونستی بازیهای تیمهای دیگه هم بمونی و تا همین اواخر میتونستی simulate کنی و وسط بازی ،خودت بری ،بازی کنی
2019-12-13_23-50-05.jpg
قابلیتهای جدید در زمینه بازیها و کاپهای ملی هست که بازیهای جامهای جهانی 2026 و 2030 در ورزشگاههای رسمی بازیها برگزار بشه.
و همینطور euro ها و ورزشگاههای 2022 قطر که نیست تو بازی ،به طور پیشفرض ،فیفا 3ورزشگاه میزاره. اینجا قراره بازیها تو 8ورزشگاه باشه.
و .......

• Like
Reactions: kanway and ehsas1

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
b34cec43a09ac782efd542b3328a0e03.jpg

سوال اینه این فیفاست یا پس یا بازم یه دروغ تبلیغاتی دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,274
نام
Amin
b34cec43a09ac782efd542b3328a0e03.jpg

سوال اینه این فیفاست یا پس یا بازم یه دروغ تبلیغاتی دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه دروغ تبلیغاتیه دیگه ، کلا این تریلر سینمایی ها رو دیدین رد کنین بره جلو .. ea برای معرفی بازیهای ورزشی نسل هشتمشم یه همچین تریلری داد و دیدیم که nba live به فنا رفت و فیفا هم فقط به لطف ut و لایسنسها سر پامونده ... امیدوارم سیاست های نسل جدیدشون عوض بشه ....

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
بالاخره تو پکا یه چیز درست دراوردم البته اگه بشه اسمشو درست و حسابی گذاشت
یه دخیا غیر قابل فروش بهم داد:Crying1:
اونایی که لیگ انگلیسن به نظرم این فوتمس gbamin و تو ابجکتیوا بگیرن لامصب عین گاو میمونه پشت محوطه حریف در حال شوت زدنه چند ثانیه بعد پشت محوطه خودی در حال دفاع
استوری لاین چمبرلینو گرفتم نمیدونم چرا حس میکنم اون چمبرلین معمولی که خودم خریدم بهتر از این بود شایدم من نمیتونم ازش بازی بگیرم

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
فیفا 19 به شکلی بود که تیمو تقویت می کردی میشد با دیلی کنار اومد صد رحمت به همون 19

تو فیفا 20 تیم فول ایکون باشه در مقابل یه تیم متوسط که نت طرف از نت تو بهتره قرار بگیری ، بازی رو 99 درصد خواهی باخت .

این مرتیکه دروغگو جهرمی هم هر چی تو اینستا (بدون فحش ) تو پستا در مورد بدی پینگ و .... میگی ادمینای پیج به ثانیه نکشیده حذفش می کنن .

--------------------------------
پ.ن : از دیشب چرا مارکت عجیب قریب شده روی بعضی بازیکنای گلد معمولی در حالی که sbc هم نبوده که مربوط به اونا باشه یکدفعه قیمت بعضیشون که همین دیروز 800 کوین نبود دیشب 10 هزار کوین به فروش میرفتن . من خودم تو کلابم سهتا گلد 79 داشتم 30 هزار تا ازشون در اوردم :-B

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
امین جان اگه میتونی بیا اینجا هم یه توضیحاتی در مورد تيزر بده مرسی
@Romell
همین طوری که امین جان گفت فقط نگاه کنید و ازش بگذرید . این تیزری که نشون دادن صد در صد یه CG بوده و بس . ( اصلا کاری به این ندارم این تیزر از طرف EA یا کونامی بوده . البته کونامی کلا تیزر های CG برای معرفی بازی نسل بعدیش انجام نمیده . این اگه از طرف EA هم بوده صد در صد یه تیزر CG بوده که البته بازم دارم میگم فکر هم نکنم حتی از طرف EA بوده و اصلا دلیلی نداره بخواد فیفای نسل بعدیش رو این طوری معرفی کنه )

البته این رو بگم برای معرفی PES 2014 وقتی میخواستن موتور فاکس رو نشون بدن از تریلر IN Engine موتور فاکس رو نشون دادن که خب CG نبود .

درباره FIFA و PES نسل بعدی واقعا هیچ نظر خاصی ندارم . یعنی میشه صحبت کنیم در کنار هم و نظرات و دیدگاهامون رو بگیم . ولی مثلا بیام بگم نسل بعد صد در صد FIFA میترکونه یا PES واقعا هیچ نظری ندارم .

همین الان میشه به راحتی هر چه تمام تر درباره خیلی بازی های سبک های دیگه نظر داد . باز هم تو سبک ماشین سری فورتزا نسل نهم میترکونه ( به خصوص سری forza horizon ) و شک هم ندارم نسل نهم با قدرت بیشتری هم کار میکنه و بازی های ریسنیگی که میده بیرون کرک و پر هممون میریزه ، سبک های RPG دیوانه وار عظمت پیدا میکنن و خلاصه هر سبکی جهش بزرگی میکنه .

حالا میرسیم سر وقت این دو بازی فوتبالی :-?? اینا اصلا هیچ حساب و کتابی روشون نیست . فیفا که دیگه داد خودتون رو در آورده و PES هم تازه امسال خوب بود و پیشرفت های خوبی داشت ! ( یعنی یه بخش هایی تازه آخر نسل در حد و اندازه های یه بازی نسل هشتمی شده بود ) ولی یه بازی نسل هشتمی تمام عیار نبود و بار ها و بار ها بهش اشاره کردیم .

واقعا علامت سوال بزرگیه که برای من کاملا مجهول مونده . فیفا هیچ خبر و شایعه ای از سری نسل بعدیش بیرون نیومده . صد در صد که در دست توسعه هستش و شکی توش نیست . به احتمال بسیار بالا ( 99 درصد ) موتور گرافیکی نسل بعدیشون همین frostbite هستش به دستور اون اندره ویلسون دیکتاتور صنعت گیم :-&

ورژن کنونی که فیفا تو نسل هشتم ازش استفاده کرد و در فیفا 17 مورد استفاده قرار گرفت frostbite 3 بود و این نسخه کلی مشکلات با بازی های ورزشی و سوم شخص داشت و خبر هاش رو دیگه همتون میدونید . حالا امکان داره نسخه frostbite فیفای نسل نهمی به طور مثال frostbite 4 باشه و مشکلاتش برطرف شده باشه و پیشرفت های بزرگی کرده باشه .

موتور فیزیکی هم که فیفای نسل هشتم ازش استفاده کرد ( پاشنه آشیل سری فیفا در نسل هشتم ) همون موتور فیزیک impact engine ( به روز شده ) هستش که در نسل هفتم تو فیفا 12 برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت و بعد منتقل شد به نسل هشتم با بهبود هایی که خب اصلا این موتور فیزیک به درد یه بازی نسل هشتمی نمیخورد و تو نسل هفتم که این موتور فیزیک فوق العاده بود در زمان خودش . و واقعا بازم سازندگان فیفا میخوان از همین موتور فیزیک استفاده کنن ؟ اینا این همه پول دارن ، این همه دارن نجومی سود میکنن و چرا نمیرن مثلا به دنبال موتور فیزیک Nvidia physic ؟ و حتی چرا از موتور فیزیک HAVOK استفاده نمیکنن . موتور گرافکیی frostbite که سازگاری عالی ای با HAVOK داره و سری بنلفیلد رو از همین موتور فیزیک استفاده شده .

اینا چون باید همه چیز رو از اول و نو بسازن این کار رو نمیکنن . یعنی انقدر اینا دزدن . انیمیشن های بازی رو به طور کامل باید میریختن دور ( همین اول نسل هشتم ) و همه چیز رو از صفر میساختن . حالا نسل هشتم که گذشت و من میخوام ببینم اینا نسل نهم بازم همین کارا رو میکنن ؟!؟ :|

حالا سازندگان فیفا واقعا میخوان بازم از همین انیمیشن های نسل هشتم استفاده کنن ؟ ( که تو همین نسل هشتمی آش دهن سوزی نبود ) و کمی بهبودش بدن که واقعا برای نسل نهم این کار رو بکن که دقیقا شوکه کنندست این موضوع و این قدرتی که کنسول های نسل نهمی دارن سازندگان میتونن رویایی کار کنن و بازی های فوتبالی بدن بیرون که هممون رو شوکه کنه .

بازی PES هم که نسل بعد داره از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 استفاده میکنه و موتور فیزیکشون هم به احتمال بسیار بسیار زیاد HAVOK هستش و این موتور فیزیک برای هر نسل ازش ورژن جدیدی بیرون بیرون میاد و همین طور سیستم نور پردازی جدیدی خریداری کردن ( تا این جا خبرا خوبیه ولی خب کونامی هم عوضی بازی های خودش رو داره و ... ) سازندگان PES هم باید ببینیم تیم سازندشون رو بزرگ تر میکنن و بخش هایی مثل صدا گذاری ، بخش کات سن ها و داینامیک بودن کات سن ها و محتوا و این چیزاش رو درست میکنه یا نه . ولی اگر توجه کنی اینا همگی فقط صحبت از بهبوده که ما داریم دربارش صحبت میکنیم !!! و این چیزایی رو که بهش اشاره کردم نسل هشتم باید کامل میشد :| یعنی تا این حد به اینا اعتماد نداریم .

صد در صد که گرافیک هر دو بازی به خصوص در بخش بصری و حتی فنی جهش بزرگی میکنه و خسته هم نباشن واقعا :-& و به هر حال کنسول های قدرتمند دست سازندگان رو باز تر میکنه . ولی آیا واقعا این دو بازی تو بخش های پیچیده تر مثل فیزیک ، برخورد های فیزیکی ، انیمیشن ها ، طبیعی بودن لباس ها و گیم پلی واقع گرایانه تر و طبیعی تر واقعا چقدر میتونن پیشرفت کنن ؟! ( مد ها و محتوا و این داستان ها که اصلا بماند . جدال آنلاین و آفلاین این دو بازی و سر و کله زدن با این دو بخش هم بازم بماند !!! ) و در حد و اندازه های یه بازی نسل نهم باشن رو واقعا همه چیز گنگ هستش .

امیدوارم هر دو بازی با قدرت شروع کنن و باور کنید این به نفع ما گیمر ها هستش .

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
امیدوارم نسل بعد این کونامی یه تکونی به خودش بده با این مضخرفاتی که هر ساله داره میده بیرون رسما به فیفا هم ضربه زده. اینقدر اختلاف فروش بالاس که اینا هم ول کردن و وبی خیال شدن و یه سری مشکلات ساده رو بر طرف نمیکنن. با وجود تقریبا سه ماه از انتشار بازی میتونم بگم فیفا 20 با وجود مشکلاتش هنوزم یه سرو گرن از پس بالاتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر