FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
خیلی بده این بازی. ما فیفا بازی میکنیم که جونمون دربیاد واسه گل زدن، همه چیز رو خودمون محاسبه کنیم، وگرنه میرفتم سمت PES. حالا امسال چونان گندی زدن، دیگه دست کمی از PES نداره.
تا حالا 7-2 نتیجه نگرفته بودم توی سیزن فیفا. مگه داریم آخه؟

حرف گذشتمو پس میگیرم، این بازی ارزش 36 دلارو هم نداره.... :| بدبختی دیجیتالی هم گرفتم نمیتونم ردش کنم بره :|

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
واقعا در کنار افتضاح امسال ea در کنار گیم پلی کندی اعصاب خورد کن بودن.... از اون افتضاح تر داوری های فیفا 18 واقعا وحشتناکه با طرف هیچکاری نداری نه سويیچ میکنی نه هیچ نوع تکلی طرف میاد خودشا بهت میکوبه سریع پنالتی یا بازیکنتا اخراج میکنه شده یک تکنیک برای بازیکنای فیفا قشنگ فیفا داره فوتبال کثیفا رواج میده یک بازی بود تا دقیقه 30 سه هیچ جلو بودم طرف همش میومد بازیکناشا میکوبید به بازیکنام داورا برای هر برخورد کارت میداد دوتا بازیکنام اینجوری اخراج شدند 4 تا پنالتیم برای طرف گرفت بازی 3 3 شد دیگه کار به جایی رسیده بود که وقتی توپ دست طرف بود من از دستش در میرفتم طرف میفتاد دنبال بازیکنم با توپ میومد خودشا میکوبید به بازیکن من خطا کارت واقعا تو فیفا بجای اینکه لذت ببری از بازی باید کثیف بازی کنی ببری فیفا 18 کاملا باگه احتمالا فیفا 17 بهترین فیفایی بوده که ea میتونسته عرضه کنه که واقعا بی نقص بود حالا خواسته تو 18 خراب کنه که بعدا بیاد تو نسخه های بعدی درست کنه فیفا 18 مثل سیاستای ea ووقعا بازی کثیفیه اگه بخواد این سیاستا ادامه بده ea در اینده ای نه چندان دور فاتحش خوندست

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
من که از تقریبا همه ی نسخه های فیفا از 98 بازی کردم حتی اون موقعی که پس اس رو اوج بود همه پی اس بازی میکردن من عاشق فیفا بودم منی که 5 ساله جز فیفا بازی دیگه ای نکردم رفتم بخاطر اینکه سیستمم برای فیفا بکشه 5 میلیون پول لپ تاپ دادم واقعا امسال ناامید شدم از فیفا اگرم قبلا هندیکپی ... بود بصورت واضح نبود امسال کثیف کاری بصورت واضح نمایانه در نسخه های قبل معمولا تکل ایستاده را حتی کارت نمیدادن امسال یارو کاریش نداری میاد خودشا میکوبه بهت حتما بهت کارت میده تو محوطه هم باشه حتما پنالتیه تو واقعیت داورم بخری خود داورم اعتراف کنه همه هم بدونن داور روش نمیشه اینجوری داوری کنه تو فیفا 18 یارو 20 بار خودشا تو محوطه بکوبه بهت دایو کنه 18 تاشا پنالتی میگیره خدا اخر عاقبت مارو با ea کثیف بخیر کنه

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
آقا بازی بخواد ببازی همه بازیکنات فلج میشن داوری ها ب نفع اون میشن تیرکا برای تو میشن گلا برای اون فرار تو عمقا برا اون میشه فلج مغزی شدن برای تو میشه
کلا هم هی هزینه های فیفا برای اون میشه
تالا 20-30 بار برای من اینجوری شده ... نمیدونم درد این EA چیه ک همچین کاری میکنه خب بزار هر کی حقش برده ببره دیگه :|

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
همینجوریش گند کشیدیم به صفحات اجتماعی افراد بعد تو میایی دعوت به انجام همینکار میکنی؟!:D

باو من که نمیگم بریزن فحش بدن...میگم بررن بریزن تو پیج همین آسنسیو پیام بزارم که فیست توی فیفا 18 داغونه و این حرفا تا ی حرکتی بزنه...

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
اینفروم defoe اومده 83 فوق العادس
هرکی لیگ برتر بازی میکنه امتحانش کنه
من اون اوایل بازی ک کارت path to glory اش برای sbc اومده بود گرفتمش 5 هزار تا خرج برداشت
فوقالعاده جایگیری میکنه شوتاش عالیه و تموم کنندگیش ک دیگه نگم
الانم تو PC ارزونه 25 هزارتاس ... بخرید ک قطعا گرون میشه

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
آقا بازی بخواد ببازی همه بازیکنات فلج میشن داوری ها ب نفع اون میشن تیرکا برای تو میشن گلا برای اون فرار تو عمقا برا اون میشه فلج مغزی شدن برای تو میشه
کلا هم هی هزینه های فیفا برای اون میشه
تالا 20-30 بار برای من اینجوری شده ... نمیدونم درد این EA چیه ک همچین کاری میکنه خب بزار هر کی حقش برده ببره دیگه :|
من خودم خیلی شاکیم اما...
اون روز چلسی با وستهم بازی داشت، پدرو سه تا خطای پرتاب اوت داشت. هازارد پاش رو توپ میرفت میفتاد، کورتوا چقد پاس اشتباه داد، کیهیل دو تا پاس به مهاجم حریف داد و بقیه... تهشم بازیو باخت
دیروز چلسی سه تا به هادرزفیلد زد. همه بازیکنا دوباره خودشون بودن.
میخوام بگم این فیفا لامصب خیلی واقعیه. نمیدونم چجوری با چه الگوریتمی درست میشه. شایدم ماشین لرنینگ باشه. اما تو واقعیتم همینجوری میشه گاهی دقیقا منم عصبانیم اما نمیشه گفت حرکتشون کاملا چرته

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
اون روز چلسی با وستهم بازی داشت، پدرو سه تا خطای پرتاب اوت داشت. هازارد پاش رو توپ میرفت میفتاد، کورتوا چقد پاس اشتباه داد، کیهیل دو تا پاس به مهاجم حریف داد و بقیه... تهشم بازیو باخت
میخوام بگم این فیفا لامصب خیلی واقعیه. نمیدونم چجوری با چه الگوریتمی درست میشه. شایدم ماشین لرنینگ باشه. اما تو واقعیتم همینجوری میشه گاهی دقیقا منم عصبانیم اما نمیشه گفت حرکتشون کاملا چرته
این ک کیهیل یا کورتوا پاس اشتباه میده مشکل از خودشونه دیگه :| اگه منم تو بازی پاس اشتبا دادم بیان 10 تا گل بهم بزنن
نمیخواد این چیزای مسخررو بش اضافه کنن ک من قول میدم EA عمدا این چیزا رو برای تازه کارا میزاره که بازیو ادامه بدن ...
اگه میخوان بازیو واقعی کنن خیلی چیزای دیگه هست ک بهش بپردازن ...

• Like
Reactions: sam.fisher

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
این ک کیهیل یا کورتوا پاس اشتباه میده مشکل از خودشونه دیگه :| اگه منم تو بازی پاس اشتبا دادم بیان 10 تا گل بهم بزنن
نمیخواد این چیزای مسخررو بش اضافه کنن ک من قول میدم EA عمدا این چیزا رو برای تازه کارا میزاره که بازیو ادامه بدن ...
اگه میخوان بازیو واقعی کنن خیلی چیزای دیگه هست ک بهش بپردازن ...
این کاری که فیفا میکنه اینه که دقت پاس و شوت تو بازیهای هندیکپ میاره پایین. در واقع اگه صد در صد دقیق باشین تو شوتا و پاسا مشکلی پیش نمیاد مشکل اینه که به کمک عادت کردیم

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
این کاری که فیفا میکنه اینه که دقت پاس و شوت تو بازیهای هندیکپ میاره پایین. در واقع اگه صد در صد دقیق باشین تو شوتا و پاسا مشکلی پیش نمیاد مشکل اینه که به کمک عادت کردیم
200 درصدم دقیق باشیم نمیشه
امروز با ی ایرانی افتادم نیمه ی اول 4 تا تیر زدم شوتام 2 برابرش بود ... کل بازی ام خار ضرب و بله بله ... آخرش با ی گلای فضایی 3-1 برد منو :))
فقط این نیستا شده من 3 برابر یاو موقعیت داشته باشم آخر بازم برده باشه منو ... مسخرس بخدا

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
200 درصدم دقیق باشیم نمیشه
امروز با ی ایرانی افتادم نیمه ی اول 4 تا تیر زدم شوتام 2 برابرش بود ... کل بازی ام خار ضرب و بله بله ... آخرش با ی گلای فضایی 3-1 برد منو :))
فقط این نیستا شده من 3 برابر یاو موقعیت داشته باشم آخر بازم برده باشه منو ... مسخرس بخدا
اگه ۹۹ درصد دقت داشته باشی نمیشه :)) اما اگه صد در صد دقیق باشه قطعا میشه مطمئن باش. این الگوریتم اسمش گشتاور تیمی ه. من کلی روش تحقیق کردم و میدونم چجوری کار میکنه

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
اگه ۹۹ درصد دقت داشته باشی نمیشه :)) اما اگه صد در صد دقیق باشه قطعا میشه مطمئن باش. این الگوریتم اسمش گشتاور تیمی ه. من کلی روش تحقیق کردم و میدونم چجوری کار میکنه
خو میدونی ب مام بگو یاد بگیریم :)

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
┓┏┓┏┓┃
┛┗┛┗┛┃\○/
┓┏┓┏┓┃ / /
┛┗┛┗┛┃ノ)
┓┏┓┏┓┃
┛┗┛┗┛┃
┓┏┓┏┓┃
┛┗┛┗┛┃
┓┏┓┏┓┃
┃┃┃┃┃┃
┻┻┻┻┻┻
اینم واکنش من ب اینفورم جدید صلاح :| آخه جاگیری 98 و تمام کنندگی 94 ؟ :| با پیس 96 ؟ :| سان پارساله قشنگ حتی بهتر از اون
دارن ی کاری میکنن ک اگه لیگ جزیره برنداری نتونی بازیو ببری دیگه ...

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,484
اینی که شما میگی میشه حالت روحی روانی مثه pes بذاره
حداقلش آدم تکلیفش مشخصه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر