FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اینی که شما میگی میشه حالت روحی روانی مثه pes بذاره
حداقلش آدم تکلیفش مشخصه
اینم تقریبا مثل اونه.
بذار ساده تر بگم. وقتی تو بازی دچار هندیکپ میشی، باید خیلی بهتر از قبل بازی کنی که بازیکنات همون عملکردو نشون بدن. منظور دقت پاس ها و شوت هاس.
فرق اون حالت پس و این حالت فیفا اینه که، اگه تو فیفا خیلی خوب و دقیق بازی کنی تاثیر هندیکپو حس نمیکنی.
برای تست این حالت، یه تیم با بازیکنای برنز وردارین، برین جلو تیم قوی تو آنلاین، بعد پاس ها و شوت هاتونو مقایسه کنین.

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اینم بگم. دو نوع بازی آنلاین داریم.
یه نوع مثه استریت فایتر. بدون هندیکپ، نوب بری زده میشی از بازی انقد که قوین بعضیا انگار کل عمرشون استریت فایتر زدن
یه نوع مثه فیفا، که نمیخواد نوب ها رو زده کنه از بازی، فک کنین یه نوب بیاد پنج تا ده هیچ ببازه زده میشه از بازی دیگه خرج نمیکنه واسه آلتیمیت

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
اینم تقریبا مثل اونه.
بذار ساده تر بگم. وقتی تو بازی دچار هندیکپ میشی، باید خیلی بهتر از قبل بازی کنی که بازیکنات همون عملکردو نشون بدن. منظور دقت پاس ها و شوت هاس.
فرق اون حالت پس و این حالت فیفا اینه که، اگه تو فیفا خیلی خوب و دقیق بازی کنی تاثیر هندیکپو حس نمیکنی.
برای تست این حالت، یه تیم با بازیکنای برنز وردارین، برین جلو تیم قوی تو آنلاین، بعد پاس ها و شوت هاتونو مقایسه کنین.
هیچ جوره نمیشه حرفتو قبول کرد
اگه میخواستن این حالتو میذاشتن
که طرف بدونه بازیکناش آمادگی دارن یا نه
این سیستم هم ربطی به واقعی شدن نداره خواسته یه مشت گیمر جدید کسب کنه

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
منم نمیگم که خوبه.
اینکه میگم دقیق باشی عملا غیر ممکنه. به هر حال چیزیه که هس و باید باهاش کنار اومد. اگه اعصابتون خورد میشه نزدیک فوت چمپ هم نشین. :)) من بخاطر همین فیفا رو گذاشتم کنار

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من فکر میکنم هدف این کار به واقعیت نزدیک شدن بازیه ولی نوع روشش بقول شما اشتباهه.حالا میتونه با ایده جدیدتر کار کنه
من همیشه میگم هوش طبیعی باید بیاد تو بازی.تو سال 2017 هستیم ولی هنوز خبری نیست به اون صورت.فقط میگن داخل اسکاد بتل همچین چیزی هست
تو کریر اینقد هندی کپ تابلوعه آدم خندش میگیره. امشب یه بازی داشتم اگه میبردم اختلافم با تیم دوم میشد8امتیاز.از اول بازی مشخص بود نباید ببرم.هرچی میزدم میخوردم.10دقیقه اخر 5-6 تا 100درصدو بازیکنام نزدن.بعد بقول دوستمون دقت کارمو بردم بالا یه گل زدم.ینی اونم جوری زدم که هیچ جوره نشه گل نزد.ینی پاسو دادم لب خط دروازه و زدم تو گل.باورت نمیشه ولی خداشاهده گفتم الآناست که گل مساویو بخورم.همونطور شد دیگه.یارو از فاصله 40متری یه شوت مزخرف والی زد رفت تو گل(لیگ دسته 4 انگلیس میزنم که اکثر بازیکناشون شل و پلن).اونم پاسش از پشت براش فرستادن نه از بغل و روبرو.اصن یه وضعی بود.کلا نمیخواست هیچ جوره ببرم.فقط خندم گرفته بود :))بقول خودش لیگو داغ نگه داشت.بازی بعدیم با تیم دوم جدول دارم.اگه این تبانی نیست پس چیه؟ :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
zf7y_photo_2017-12-16_12-13-06.jpg

دقیقا همینه!

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
آقا من دارم با يكي ليگ بازي ميكنم فيفا ١٨ اون تيمش منچستر سيتي هستش هر كاري ميكنم نميتونم ببرمش اگه تكنيكهاي دفاع خوب رو ميدونيد ياد بديد از instruction تا كليدهاي موثر در دفاع كردن ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
آقا من دارم با يكي ليگ بازي ميكنم فيفا ١٨ اون تيمش منچستر سيتي هستش هر كاري ميكنم نميتونم ببرمش اگه تكنيكهاي دفاع خوب رو ميدونيد ياد بديد از instruction تا كليدهاي موثر در دفاع كردن ممنون

آقا يكي جواب بده

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
آقا يكي جواب بده

از سیستم ۴-۲-۳-۱ wide استفاده کن ... تاکتیک تیمت رو high pressure استفاده کن ... دفاع چپ و راستت رو اجازه نده نفوذ کنن... اینا حالت دفاعی هر چند به نظر من بهترین دفاع حمله هست ... پاس کاری زیاد + مالکیت بالا باعث میشه حریف عصبی بشه ، من خودم همیشه وقتی با کسی بازی میکنم مالکیت رو میگیرم همیشه ۶۵ درصد مالکیت میگیرم ولی بعضی وقتا که کسی اینکار رو با خودم میکنه نمیگم عصبی میشم ولی دیگه اون بازی خودم رو‌نمیتونم انجام بدم .

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
zf7y_photo_2017-12-16_12-13-06.jpg

دقیقا همینه!

بابا این روزا دیگه هرکی میبازه اول به اینترنت و مملکت و ea و زمین زمان گیر میده....هیچی رو هم گردن خودش نمیگیره...

طرف 4 تا بازی باخت میاره یا 3-0 4-0 به قول خودش جلو بوده و دقیقه آخر بازی dc میشه میاد مملکت و اینترو ea رو میشوره میزاره کنار...فورا هم میاد میگه که دیگه بازی نمیکنمو...بازی برای ما ایرانیا ساخته نشده و این حرفا... :|

جمع کنین خدا وکیلی از همون موقع که دمو رو دادن همه دارن ایراد میگیرن تا الان...الان که بازی خیلی بهتر شده بابا...طرف کلاس میزاره و میگه خوب شد بازی رو نگرفتم و این حرفا....

والا من بازیو پیشخرید کردم....اوایلش یه سری مشکلات داشت...الان خیلی بهتر شده بازی...خیلی هم راضی هستم...کلی سرگرمم میکنه :-??

این همه یوتوبر و بازیکنای تاپ هستن که خیلی راحت بازی میکنن....کلی برد میارن....اونا هم همین مشکل رو قطعا دارن به جز اینترنی که ما داریم و ازش هم راضی نیستیم...

مد شده تا یکی باخت میاره میاد به زمین و زمان فحش میده...بابا این بازیه...برا سرگرمیه...

نمیخوای بازی نکن برادر...زورکی که نیست....بفروش خودتو مملکتو اینترنتو ea رو راحت کن...

توی همه بازیا باگ و مشکل و این چیزا هست....این جا هم باید باشه...اگه نباشه که نمیشه....طرف هنوز داره میگه فیفا 14 خیلی خوب بود....خوب برو همونو بازی کن...

مثل این آدمای عهد تیرکمون که میگن قدیم خیلی بهتر بود و این حرفا....

بیخیال شین بابا....به قول معروف بکشین بیرون.... :D

میتونین بازی رو بفروشین برین nba2k بازی کنین.... :-??

به جای اینکه بیاییم اینجا چیزایی که بلدیم رو یاد هم بدیم هرکی از بازی خوشش نمیاد میاد اینجا و ....

صلوات :):):-t:-t

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

ترکیبتو 41212 بچین...دفاع راست و چپت رو stay back بده....

هافبک دفاعی جلو دفاع هاتو هم stay back بده....اون بازیکنی هم که توی پست cam میزاری فقط این وظیفه رو بش بده که موقع سانتر بره تو محوطه جریمه...

آگوئرو و ژسوس رو بزار نوک....به اونا این وظیفه رو بده drift wid و get in behind

دیبروینه رو هم بزار توی پست cam

توپو برسون به آگوئرو یا ژسوس و بعدش 1-2 کنن با هم دیگه... و بعدش شوت رو 3قسمت پر کن و بلافاصله پشتش یه بار دیگه شوت رو بزن تا درایون شوت بزنن... هرچند این دوتا جونور هرجور بزنن گل میشه مخصوصا آگوئرو... :D:D

توپ اومد دست دیبروینه هم فقط شوت کن....

برای نیمه دوم یا دقیقه 60-70 به بعد سانه و رحیم استرلینگ هم میتونی بیاری جای مهاجمات چون اون موقع دفاع حریف خسته هست و جون میدن برا 1-2 کردن و توی عمق انداختن....و دیگه میشه آی بدو آی بدو .... :D

سانه رو توی پست cam هم بزاری خوب جواب میده...شوتش هم خویه...

کلا سیتی خوب بازیکن داره ولی دفاع وسطاش یکم کند هستن و اگه رد بشن دیگه گل رو خوردی...

تیم مقابلت هم مهمه ها....معمولا رئال بر میدارن که رونالدو رو باید بزنی...یا باید فضا هاشو ببندی....سخته ولی میشه یه کاریش کرد...

rezacastel33

کاربر سایت
Feb 15, 2017
94
عاقا لیگ برزیل چرا یکی از بازیکن هاش نیستن تو فیفا ؟
الکیه ؟
یری مینا دفاع خفن پالمیراس که بارسا داره میکشه خودشو بخرتش اصلا تو بازی و پالمیراس وجود نداره !
ارتور هم بازیکن تیم گمیرو هم که فوق ستاره لیگ برزیل نیست !
اینا الکی لیگ میسازن فقط ؟ x-(#-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر