FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
هر جور حساب کردم، خرید بازی توی بلک فرایدی به صرفه تر از دیسک درومد.
2 موردش فعلا اذیت کرد بقیش زیاد تفاوتی توی آنلاین سیزن با 17 نداشته برای من. 1- سانترهایی که با R1 میزدم، الان خیلی طول میکشه تا بیاد روی سر بازیکن :D 2- دفاع ها تو سر توپ میخورن دیگه محون توی افق :D:D سخته دفاعش

• Like
Reactions: Siamak61

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
2 موردش فعلا اذیت کرد بقیش زیاد تفاوتی توی آنلاین سیزن با 17 نداشته برای من. 1- سانترهایی که با R1 میزدم، الان خیلی طول میکشه تا بیاد روی سر بازیکن :D 2- دفاع ها تو سر توپ میخورن دیگه محون توی افق :D:D سخته دفاعش
اپدیتهاروانجام بده این مشکلات95درصدش حل میشه.

• Like
Reactions: $ Connor $

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

باید تمرین کنی دیگه...ما هم اوایلش همین طور بودیم...الانم میخوریم ولی کمتر... :D

برا سانتر کردن هم زیاد به خط رنر نزدیک نشو...با جهت گرفتن و پر کردن سانتر رو به جلو روی تیر 2 بندازی بهتره...البته بازیکنت رو ببین و بعد بنداز...

دیمی سانتر کنی هیچی توش در نمیاد...R2+دایره هم خیلی خوبه ....سانتر زمینی میکنه

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
اپدیتهاروانجام بده این مشکلات95درصدش حل میشه.
برادر آنلاینم :D الان توی اون 95 درصدم ...
اینقدر بچه ها اینجا بد میگفتن اوایلش نخریدم، صبر کردم بگذره. ولی در کل باید میگرفتم چون فیفا 17 خیلی خالی شده. واسه پیدا کردن بازی مخصوصا پروکلاب اذیت میکرد این اواخر.

----------------------------
ولی R1+پاس تودر خیلی ملس شده. دوباره برگشته به چند سال پیش (PSG و وراتی از وسط زمین بلند برای نیمار و فرار و کات بک روی زمین واسه کاوانی یا ام باپه وعععععععععع تووووووی دروازععععععععععع):D البته اوجش فیفا جام جهانی 2010 بود که باگ بود ولی کلی خوشحالم بابت این موضوع برعکس خیلی از دوستان :D:D جیگرم حال میاد
----------------------
باید تمرین کنی دیگه...ما هم اوایلش همین طور بودیم...الانم میخوریم ولی کمتر... :D

برا سانتر کردن هم زیاد به خط رنر نزدیک نشو...با جهت گرفتن و پر کردن سانتر رو به جلو روی تیر 2 بندازی بهتره...البته بازیکنت رو ببین و بعد بنداز...

دیمی سانتر کنی هیچی توش در نمیاد...R2+دایره هم خیلی خوبه ....سانتر زمینی میکنه

من واسه سانتر روی زمین عادت داشتم سه بار دایره بزنم به جای R2. الان اونم کند شده مجبورم عادتمو عوض کنم. :D البته برای من با R1ه
-------------------------------
تروفی های دم دستشم زیاد بود. فیفا 17 یا من نرفتم دنبالش، یا نداشت نمیدونم.

کلا رضایت دارم از خریدش توی تخفیف :-bd

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61 and ehsas1

atyabi

کاربر سایت
Sep 5, 2012
114
باگ اسکواد بتل هر کی بلده به ما هم بگه والا راه دوری نمیره.
رو حالت التیمت راحت بازی میبرند بالا ۳۰۰۰ امتیاز میگیرن.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
یه ویدئو تو اینستاگرام دیدم طرف آنلاین میزنه، بعد از هر گل خوردن یا موقعیت از دست رفتن،
هرچی حرف F دار بلده میده و کم مونده دسته رو خورد کنه و خودش با سر میره تو مبل و اینا.
یعنی واقعا بعضی وقتا بازی لایقشه همچین حرکاتی بزنیم ما هم،
من خودم خیلی خودداری و جلوگیری میکنم وگرنه حال درونیم خیلی مواقع ازون هم بدتره!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یه ویدئو تو اینستاگرام دیدم طرف آنلاین میزنه، بعد از هر گل خوردن یا موقعیت از دست رفتن،
هرچی حرف F دار بلده میده و کم مونده دسته رو خورد کنه و خودش با سر میره تو مبل و اینا.
یعنی واقعا بعضی وقتا بازی لایقشه همچین حرکاتی بزنیم ما هم،
من خودم خیلی خودداری و جلوگیری میکنم وگرنه حال درونیم خیلی مواقع ازون هم بدتره!

همینطوری باید باشه...بازی هیجانی میشه برا آدم... :D ولی فحش نده... من که شبا بازی میکنم...همه هم خوابن نمیشه دادو بیداد کرد ... :-?? دیگه میریزیم تو خودمون...یا توی خوشحالی بعد گل نشونش میدیم به حریف... :D:D

• Like
Reactions: AM!R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر