FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
جزییاتش رو به فارسی میتونی بذاری؟
ممنون
سلام.هنوز تغییرات انگلیسیشم نتونستم پیدا کنم و خودمم آپدیت نکردم ببینم ولی به محض اینکه دیدم چشم حتما میذارم
فایل DP نداشت ؟؟
خدمت شما
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A08006_00-FIFAFOOTBALL2018-A0106-V0100-DP.pkg
3.7 مگ

• Like
Reactions: atzoriha

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
  • Like
Reactions: ehsas1

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام.هنوز تغییرات انگلیسیشم نتونستم پیدا کنم و خودمم آپدیت نکردم ببینم ولی به محض اینکه دیدم چشم حتما میذارم

خدمت شما
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A08006_00-FIFAFOOTBALL2018-A0106-V0100-DP.pkg
3.7 مگ

دمت گرم...

اگه آلتیمیت بازی میکنی...ایشالله توی اولین پکی که باز میکنی رونالدو بت بده... :):Praying:

• Like
Reactions: ehsas1

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
همینطوری باید باشه...بازی هیجانی میشه برا آدم... :D ولی فحش نده... من که شبا بازی میکنم...همه هم خوابن نمیشه دادو بیداد کرد ... :-?? دیگه میریزیم تو خودمون...یا توی خوشحالی بعد گل نشونش میدیم به حریف... :D:D
گفتی حرصت رو سر گل نشون میدی،
یاد یه چیز افتادم،
اعصاب خورد کن ترین قسمت بازی اینه که حریف ریپلای گل هاشو میبینه!!!!
خو بزن بره!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
گفتی حرصت رو سر گل نشون میدی،
یاد یه چیز افتادم،
اعصاب خورد کن ترین قسمت بازی اینه که حریف ریپلای گل هاشو میبینه!!!!
خو بزن بره!

من اگه حریف این کارو نکنه منم این کارو نمیکنم ولی اگه این کارو بکنه دیگه سرویسش میکنم...گل که میزنم بازیکنو میبرم تا نیمه زمین بعدش اونجا خوشحالیشو میکنم بعدشم صحنه آهسته گل رو از اول تا آخر میبینم و بعدشم بازیکنی که گل رو زده... :D تا دیگه حساب کار دستش بیاد که وقتی گل میزنه سریع ردش کنه تا بره... :>:>

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دمت گرم...

اگه آلتیمیت بازی میکنی...ایشالله توی اولین پکی که باز میکنی رونالدو بت بده... :):Praying:
فدات
من بهترین چیزی که از پک ها برام در اومده لجند صمدمرفاوی بوده ازین شانسا ندارم رونالدو دربیاد =))

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
بعد از آپدیت 1.06 گیم پلی بازی بسیار عالی شده ، از این بهتر نمیشه دمشون گرم ... آزادی عمل بازیکنا واقعا خیلی خوب شده ، میتونی توپ رو بگیری فکر کنی دقیقا مثل یه پلی میکر تو زمین هستی

• Like
Reactions: atzoriha and ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
بازم مشکل قفل شدن مدافعین رو پاسهای هوایی برطرف نشده.تو این انجمن مثل اینکه فقط 2نفریم این مشکلو داریم و مابقی ندارن انگار
بعد از 6 تا اپدیت هنوز فیس کواچیچ و کاظم درست نشده.الان یه تیم از دسته چهارم انگلیس تو کریر برداشتم فیس همه بازیکناش واقعی هستن :neutral:

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
بازم مشکل قفل شدن مدافعین رو پاسهای هوایی برطرف نشده.تو این انجمن مثل اینکه فقط 2نفریم این مشکلو داریم و مابقی ندارن انگار
بعد از 6 تا اپدیت هنوز فیس کواچیچ و کاظم درست نشده.الان یه تیم از دسته چهارم انگلیس تو کریر برداشتم فیس همه بازیکناش واقعی هستن :neutral:

کاظم کیه ؟

این مشکل قفل شدن روی پاس های هوایی دقیقا چه موقع هایی اتفاق می افته ؟ من تا حالا متوجه نشدم ، اگه میشه بیشتر توضیح بدید .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
کاظم کیه ؟

این مشکل قفل شدن روی پاس های هوایی دقیقا چه موقع هایی اتفاق می افته ؟ من تا حالا متوجه نشدم ، اگه میشه بیشتر توضیح بدید .

شما با فاصله زیاد ال و مثلث بنداز گوش ها , دفاع حریف تا توپ پایین نرسه هیچ حرکتی نمیکنه.

• Like
Reactions: Siamak61 and ehsas1

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
کاظم کیه ؟

کاظم هیرو ملقب ب کاسمیرو
بعد از آپدیت 1.06 گیم پلی بازی بسیار عالی شده ، از این بهتر نمیشه دمشون گرم ... آزادی عمل بازیکنا واقعا خیلی خوب شده ، میتونی توپ رو بگیری فکر کنی دقیقا مثل یه پلی میکر تو زمین هستی
منظور چیه ک میگی وقتی توپو کیگیری مثل ی پلی میکر میمونی ؟ :|
بازی همون تیکه گ هس ک بود ... تو بازی چیزی ب اسم توپگیری وجود نداره اصن . L2 رو میگیری میری همه ی گزینه های پاس حریفو میبندی بازم جوری پاس کاری میکنه انگار دارن تمرین میکنن :|
تو 17 هزار تا روش گل زدن بود ... واقعا گند زدن ب فیفا
شما با فاصله زیاد ال و مثلث بنداز گوش ها , دفاع حریف تا توپ پایین نرسه هیچ حرکتی نمیکنه.
اتافاق این پاس عمقیای هوایی بی مصرف ترین چیزه تو 18
یادش بخیر تو 17 خیلی پر کاربرد بود =((

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوستان من بازی فیفا رو خریدم یه دونه روش خش داشت اما بازی اجرا میشه ولی کامل نیست 20171130_200121.jpg می خواستم بدونم اگه اپدیتش بگیرم درست میشه یا برم پسش بدم

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان من بازی فیفا رو خریدم یه دونه روش خش داشت اما بازی اجرا میشه ولی کامل نیست View attachment 82147 می خواستم بدونم اگه اپدیتش بگیرم درست میشه یا برم پسش بدم
مشکلی نداره داره نصب میشه
بقلش زده که 47 درصد!
صیر کن بزار 100 درصد شه اوکی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر