FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
یه حرکت تکنیکی تو بازی زدم خودم دقیق نفهمیدم چطوری. انگار یه بار انالوگ رو به عقب دادم و نگه داشتم بعد جلو. شاید نیمار تو فوتبال واقعی بیشتر این کار رو انجام بده.
توپ رو از بالاسر مدافع رو به رو رد کردم. اون ۲ حرکت پله انداختن و مشتقاتش نبود چون اونارو بلدم و از قدیم بوده. این یکی جدید بود و جالب.
کسی میدونست بذاره. احتمالا تو یو،تی-وب باشه.

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
هر چی دفاعم بهتر میشه و راه های بستن بازیو یاد میگیرم تعداد گلای بازی کمتر میشه.
البته کم وقت داشتم الان دیویژن ۸ هستم

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
شماها فکر کنم یکمی هم بد عادت شده بودید تو 16و 17 چون من قبل این 18 ،اخرین فیفایی که بازی کردم 15 بود و اونتو واقعا باید خودت دفاع میکردی اگر نمیخواستی گل بخوری اینم مثل همونه یکمی manual تر!مخصوصا تو 15 سرعت مهاجما بعضا هیولا بود و واقعا باید با فکر دفاع میکردی!

• Like
Reactions: navid_x360

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
pes اجبارا بازی میکنم دور همی...ولی مشکل اینجاست pesتخیلیه بدجور..تیکی تاکام تو pes دوزار نمیرزه فقط دفاع و سانت
دیگه به هر حال بازیه . باید هر کسی بازی میکنه مهارت داشته باشه . نمیشه که دسته بگیره دستش گل بزنه :D

Mr Robot

کاربر سایت
Sep 29, 2016
7
سلام دوستان کسی میدونه که اکانت ظرفیت 3 فیفا 18 رو میشه switch user کنیم و تو اکانت اصلی خودمون بازی کنیم؟
فیفا 17 که اینجوری میشد و مشکلی نبود

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
بچه ها من امسال روی ps4خریدم فیفارو. و روی اکانت آمریکا م.
توی اکس باکس سالهای پیش توی دویژن از هر بیست بلزی شاید یکیش لگ میخورد. اما الان همه بازیایی که توو دویژن میکنم انقد لگ داره که جفت بازیکنا درخواست خروج توافقی میدیم که دیگه بازی نکنیم. جریان چیه؟ بازی ریجن لاکه؟ ینی من چون اکانتم امریکاس همش با اونا میندازه که پینگ بالاس؟
نتم هیچ مشکلی نداره بهترین نت ایران برای بازی آنلاینه. پارس آنلاین با سرویس گیمینگ. کسی این مشکلو داره؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
لایو ایکس باکس کلا خیلی قویتر از سونی هست ... اینو تو چند سالی که ایکس باکس 360 داشتم به یقین میگم
ولی اینکه سرور فیفا برا ایکس باکس و پلی فرق کنه رو دقیق اطلاع ندارم ...
کلا فیفا هست و لگ و پینگ ... !
از تو تنظیمات انلاین میتونی مچ میکینگ رو بزاری رو نزدیک ترین نفرات بهت... البته اونم باز شانسیه ولی اغلب ایرانی میندازه و عرب

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
فک نکنم لایو ایکس باکس از قوی تر از سونی باشه ، من هردورو بازی کردم و سطح بازی کسایی که پلی 4 بازی میکنن خیلی خیلی بالاتره تا اریجین و لایو
منظور شبکه لایو و پی اس انه. سرورای تحت لایو بهتره قبول دارم منم

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

123bio

کاربر سایت
Jan 3, 2016
38
درود بویز.
بنده تازه بعد از ۸ سال اعتیادم رو ترک کردم.
همون ۷-۸ سال پیش فوتبال بازی میکردم ولی الان مستر نوبم .
یه شیر پاک خورده ای بیاد از ب بسم اله بما بگه اینجا چه خبره؟ فیفا ۱۸ چیه؟
اینم بگم قبلا از هر چیز رفتم بازی رو برای ارجین خریدم.:D
gl hf

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
هر چی دفاعم بهتر میشه و راه های بستن بازیو یاد میگیرم تعداد گلای بازی کمتر میشه.
البته کم وقت داشتم الان دیویژن ۸ هستم

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
خوبه عزیز دارید تفاوتش با 15 حس میکنید!
هیچ فوتبالیو نمیشد با اون 15 مقایسه کرد حالا چه برسه به نظره من این شاهکاره 18 بخواد مقایسه بشه
بازی تو دفاع واقعا تاکتیکی شده واقعا منکه نمیتونم 3یا 4 دست پشته سرهم فیفا بزنم اگر قرار باشه با فکر بازی کنم مغزم میسوزه:D
ث
شماها فکر کنم یکمی هم بد عادت شده بودید تو 16و 17 چون من قبل این 18 ،اخرین فیفایی که بازی کردم 15 بود و اونتو واقعا باید خودت دفاع میکردی اگر نمیخواستی گل بخوری اینم مثل همونه یکمی manual تر!مخصوصا تو 15 سرعت مهاجما بعضا هیولا بود و واقعا باید با فکر دفاع میکردی!
علاوه بر سرعت دوسته عزیز خیلیم باگ داشت بزرگترین باگش l1 مثلث از دفاع راست به محاجم نوک سمته چپ و بر عکس وکلی ایراد دیگه که بازیو کاملا باگ خالص کرده بود
این نسخه خیلی خیلی شباهت به گیم پلی هایه 12،13،14 نسله قبل داره و تکمیل شده اوناس!
بچه ها من نمیتونم دیتا بازی دانلود کنم اما مثلاً آپدیت رینبو میتونم بگیرم،مشکل از چیه؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
باباک جان برایه چه کنسولی من چند مورد مشکل برایه ps4 دیدم که با دیتاشون مشکل دارن،الان با کدوم نسخه مشکل داری؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر