FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
دروازه بان رو خیلی روش حساب نکنید امسال :) همون کورتوا و بگوویچ جواب باشن باید.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

باید سریع یه دروازبان باگ خوب پیدا کنیم.... :D:D

باید همه رو بسیج کنیم یه دروازبان باگ خوب پیدا کنیم و اطاع رسانی کنیم... :-t

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
بچه ها من امسال روی ps4خریدم فیفارو. و روی اکانت آمریکا م.
توی اکس باکس سالهای پیش توی دویژن از هر بیست بلزی شاید یکیش لگ میخورد. اما الان همه بازیایی که توو دویژن میکنم انقد لگ داره که جفت بازیکنا درخواست خروج توافقی میدیم که دیگه بازی نکنیم. جریان چیه؟ بازی ریجن لاکه؟ ینی من چون اکانتم امریکاس همش با اونا میندازه که پینگ بالاس؟
نتم هیچ مشکلی نداره بهترین نت ایران برای بازی آنلاینه. پارس آنلاین با سرویس گیمینگ. کسی این مشکلو داره؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

به احتمال زیاد به خاطر اینه که بازی هنوز دست خیلی ها نیست و از یه pool خیلی کوچیک نسبت به زمان عادی matchmaking انجام می شه که خب نمی تونه بهترین کانکشن ها رو انتخاب کنه.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
Long pass

FIFA 18 Top Players - Ratings on Ultimate Team - Futhead
هرکی crossing بهتری داشته باشه.

بالاخره کدوم ؟ :D
از یه طرف منطق میگه وقتی میخوام سانتر کنم باید Crossing خوب داشته باشه
از یه سمت وقتی میخوای بازیکن رو انتخاب کنی برای کرنر خود فیفا این چهار گزینه رو نشون میده : Long pass , Curve , Short Pass , FK Acc آدمو به شک میندازه :|

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بالاخره کدوم ؟ :D
از یه سمت وقتی میخوای بازیکن رو انتخاب کنی برای کرنر خود فیفا این چهار گزینه رو نشون میده : Long pass , Curve , Short Pass , FK Acc آدمو به شک میندازه :|
لانگ پاس براي پاس هاي بلنده. ال يك مثلث، تعويض منطقه زمين و اينا.
كراسينگ واس سانتر.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بالاخره کدوم ؟
از یه سمت وقتی میخوای بازیکن رو انتخاب کنی برای کرنر خود فیفا این چهار گزینه رو نشون میده : Long pass , Curve , Short Pass , FK Acc آدمو به شک میندازه
خودش curve انتخاب ميكنه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان وضعیت اسفناکی شده فیفا 18 نسخه معمولی 320تومن:|:))یعنی پیشرفت دوستان فروشنده و اختلاف 50تومن بیشتر از پارسال:((:))رفتم واسه اینکه مشت محکمی به دهن این استکبار بزنم تا این دلار رو هی بالا نبره و این فروشندگان خیلی خیلی باانصاف و مظلوم مارو مجبور به گرون فروشی نکنه یه گیفت کارت ناقابل 60دلاری به قیمت 230تومن خریدم و بازی رو پیش خرید کردم تا روز عرضه هم بازی کرده باشم هم 100تومن اضافی تو پاچم نره:D

• Like
Reactions: atzoriha

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بچه ها من امسال روی ps4خریدم فیفارو. و روی اکانت آمریکا م.
توی اکس باکس سالهای پیش توی دویژن از هر بیست بلزی شاید یکیش لگ میخورد. اما الان همه بازیایی که توو دویژن میکنم انقد لگ داره که جفت بازیکنا درخواست خروج توافقی میدیم که دیگه بازی نکنیم. جریان چیه؟ بازی ریجن لاکه؟ ینی من چون اکانتم امریکاس همش با اونا میندازه که پینگ بالاس؟
نتم هیچ مشکلی نداره بهترین نت ایران برای بازی آنلاینه. پارس آنلاین با سرویس گیمینگ. کسی این مشکلو داره؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

خروج توافقی چیه؟ من چرا ندیدم؟

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان وضعیت اسفناکی شده فیفا 18 نسخه معمولی 320تومن:|:))یعنی پیشرفت دوستان فروشنده و اختلاف 50تومن بیشتر از پارسال:((:))رفتم واسه اینکه مشت محکمی به دهن این استکبار بزنم تا این دلار رو هی بالا نبره و این فروشندگان خیلی خیلی باانصاف و مظلوم مارو مجبور به گرون فروشی نکنه یه گیفت کارت ناقابل 60دلاری به قیمت 230تومن خریدم و بازی رو پیش خرید کردم تا روز عرضه هم بازی کرده باشم هم 100تومن اضافی تو پاچم نره:D
بازی هایی مثل فوتبال رو باید دیجیتالی بخری چون بازی ای نیست که بگی ده بیست روز تمومش میکنم و میفروشم. میخوای یه سال بازی کنی !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,906
برو با یکی شیر کن تو اکس باکس

• Like
Reactions: amir_k2m

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان هرکی اکانت ظرفیت3 قانونی میخواد بیاد Pv بهش بگم کی داره
خودم به همراه یکی از دوستان اینجا ازش خرید کردیم اوکیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند