FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
حب... متاسفانه اکانتی که از یکی ازین فروشگاه های فروش اکانت قانونی خریدم، بن شد. زنگ زدم گفتن همه اکانتهامون که فیفا خریدیم بن شده تا فردا صبر کنین مکاتبه کنیم چرا این شده. خب چیزی که مشخصه اکانت برگشتنی نیست. حالا راست و دروغشو نمیدونم که واقعا چرا بن شده. ایا اکانتو به صدنفر دادن چون من از ظهر که خریدم بالای شش بار لاگ اوت میشوم چون یکی جای دیگه لاگین میکرده. خب سونی خر نیس که میبینه یه اکانت با شونصدتا آی پی هی لاگین میشه. آخرم اون صدو ده رو فک کنم به باد رفت. سیصد و سی پیاده شدم خودم با گیفت کارت رو اکانت خودم خریدم. دیتا هم دارا نصب میشه. خواستم بگم شما هم مثه من خر نشین من اولین بارم بود که اکانت خریدم ولی آخرین بارم شد. ملت ایرانی همه کلاهبردار شدن. شایدم به اون بیشعوری که ظرفیت دو دادن برداشته اطلاعات اکانتو به رفیقاش داده احمق همشونم زدن رو کنسولشون. خداروشکر کنسولم بن نشد.
هرکی میزنه ادد کنیم تا شب نصب میشه.
psn id: desprigoten

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
عجیبه.من تا به حال هرچی ظرفیتی قانونی گرفتم مشکلی نداشته.هنوز ظرفیت 3 فیفا 17 رو دستگام هست الآن هم ظ 3 بازی pes 18 رو گرفتم 55 هزار و مشکلی نداره
الآن ظرفیتی های فیفا قیمتشون بالاست.صبر می کنم یه چند وقت دیگه میاد پایین
اون اکانت هکیه
وگرنه ظرفیتی بینه آدمهای که میشناسی مسئله ی نیست
درسته.صد در صد هکیه
باید از جاهای معتبر یا کانال های تلگرامی معتبر خرید کنی.

• Like
Reactions: ehsas1

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,487
نام
نیما
حب... متاسفانه اکانتی که از یکی ازین فروشگاه های فروش اکانت قانونی خریدم، بن شد. زنگ زدم گفتن همه اکانتهامون که فیفا خریدیم بن شده تا فردا صبر کنین مکاتبه کنیم چرا این شده. خب چیزی که مشخصه اکانت برگشتنی نیست. حالا راست و دروغشو نمیدونم که واقعا چرا بن شده. ایا اکانتو به صدنفر دادن چون من از ظهر که خریدم بالای شش بار لاگ اوت میشوم چون یکی جای دیگه لاگین میکرده. خب سونی خر نیس که میبینه یه اکانت با شونصدتا آی پی هی لاگین میشه. آخرم اون صدو ده رو فک کنم به باد رفت. سیصد و سی پیاده شدم خودم با گیفت کارت رو اکانت خودم خریدم. دیتا هم دارا نصب میشه. خواستم بگم شما هم مثه من خر نشین من اولین بارم بود که اکانت خریدم ولی آخرین بارم شد. ملت ایرانی همه کلاهبردار شدن. شایدم به اون بیشعوری که ظرفیت دو دادن برداشته اطلاعات اکانتو به رفیقاش داده احمق همشونم زدن رو کنسولشون. خداروشکر کنسولم بن نشد.
هرکی میزنه ادد کنیم تا شب نصب میشه.
psn id: desprigoten

سلام شما از همون جایی که پ.خ بهتون گفتم خریدید؟ چون مال من هیچ مشکلی نداره! شانس شما بوده که دفعه اول اینجوری شده اگه نه من حدود 20 تا اکانت قانونی رو کنسولم دارم چندتا دیگه هم داشتم که فروختمشون با 10 ت ضرر

randyerfan

کاربر سایت
Aug 13, 2014
50
اون اکانت هکیه
وگرنه ظرفیتی بینه آدمهای که میشناسی مسئله ی نیست
والله من از وقتی پی اس فور خریدم یعنی سه سال پیش ، از اون موقع دارم کل بازیامو هکی میزدم فقط دو بار بازی بعد ۶ ماه قفل شده بقیش همش مونده !!!!
فیفا ۱۸ هم دیشب رونالدو ادیشن خریدم ریجن ۳ ، به قیمت ۳۵ تومن دیتام الان دارم دان میکنم

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
عجیبه.من تا به حال هرچی ظرفیتی قانونی گرفتم مشکلی نداشته.هنوز ظرفیت 3 فیفا 17 رو دستگام هست الآن هم ظ 3 بازی pes 18 رو گرفتم 55 هزار و مشکلی نداره
الآن ظرفیتی های فیفا قیمتشون بالاست.صبر می کنم یه چند وقت دیگه میاد پایین

درسته.صد در صد هکیه

لطفا در خصوصی معرفی کنید

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام شما از همون جایی که پ.خ بهتون گفتم خریدید؟ چون مال من هیچ مشکلی نداره! شانس شما بوده که دفعه اول اینجوری شده اگه نه من حدود 20 تا اکانت قانونی رو کنسولم دارم چندتا دیگه هم داشتم که فروختمشون با 10 ت ضرر
بله از همونجا

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,487
نام
نیما
بله از همونجا

عجیبه والا! من قبلا ازشون خریده بودم 2تا اکانت مشکلی نداشتن تا الان 5 6 ماهم هست که رو دستگاهه...
فیفا هم تا الان که واسه من اوکیه نمیدونم امیدوارم مشکلی پیش نیاد مبلغ شما رو هم پس بدن

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
بخش داستانی کار جالبی کرده
در ابتدای کار دو انتخاب پیش روتون میذاره
یکی اینکه یک داستان نو بدون گذشته ای رو شروع کنید (داستان قبلی رو احتمالا خودش از پیش برنامه ریزی شده تحویلتون میده)
یکی دیگه هم ادامه سیوتون توی نسخه قبلیه که آپشن خوبیه
هانتر در حالت عادی Overall 71 داره اما اگر سیو قبلی داشته باشید ممکنه پیشرفت بیشتری رو در اختیار داشته باشید مثلا برای من اوورالش 75 بود
به لحظه شروع داستان هم یه آنچه گذشت بهتون نشون میده و میرید برای استارت اصل قضیه

در همین ابتدای کار یه سورپرایز خیلی خیلی ویژه و دلچسب در انتظارتونه :D خیلی هاتون میدونید اما باز نمیگم اگر کسی نمیدونه شاکی نشه !

سیستم دیالوگ هم مثل نسخه قبل به سه پایه تقسیم میشه که روی کارکتر هانتر تاثیر میذاره
Firey
Balanced
Cool

بخش کاستوم هم که میتونید کارکتر هانتر خودتون رو شخصی سازی کنید با مدل موها و تتو های مختلف
لباس های مختلفی هم برات انتخاب هست
البته بهتر بگم انتخاباتون محدود هستم و تمامی مدل موهایی که تو فیفا شاهد هستین در دسترس نیستن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1 and w.rooney

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
ایکاش فیفا پوینت کلا نبود ....این خارجیا سه روزه بدون هیچ بازی دارن تو یوتیوپ فقط پک باز میکنن....طرف همین اول کار ایکون تیم بسته
اينا يوتيوبرن ٩٩ درصد.
يه سريشون سود ميكنن اصلا و خرجي كه ميكنن در مياد ولي يه معدود ادماييم اهميتي نداره واسشون.

Sent from my iPhone using Tapatalk

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
اکانت رو برام فرستادن. حالا یه سوال. از کجا بفهمم این نسخه رونالدو ادیشن هست. و بعد از نصب میتونم بازی کنم؟! تو پرچز که میرم فقط فیفا 18 برای دانلود هست. یوقت نسخه استاندارد نباشه که تا جمعه مجبور شم وایسم

از کدام سایت خریدید که بن شده ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
بخش داستانی کار جالبی کرده
در ابتدای کار دو انتخاب پیش روتون میذاره
یکی اینکه یک داستان نو بدون گذشته ای رو شروع کنید (داستان قبلی رو احتمالا خودش از پیش برنامه ریزی شده تحویلتون میده)
یکی دیگه هم ادامه سیوتون توی نسخه قبلیه که آپشن خوبیه
هانتر در حالت عادی Overall 71 داره اما اگر سیو قبلی داشته باشید ممکنه پیشرفت بیشتری رو در اختیار داشته باشید مثلا برای من اوورالش 75 بود
به لحظه شروع داستان هم یه آنچه گذشت بهتون نشون میده و میرید برای استارت اصل قضیه

در همین ابتدای کار یه سورپرایز خیلی خیلی ویژه و دلچسب در انتظارتونه :D خیلی هاتون میدونید اما باز نمیگم اگر کسی نمیدونه شاکی نشه !

سیستم دیالوگ هم مثل نسخه قبل به سه پایه تقسیم میشه که روی کارکتر هانتر تاثیر میذاره
Firey
Balanced
Cool

بخش کاستوم هم که میتونید کارکتر هانتر خودتون رو شخصی سازی کنید با مدل موها و تتو های مختلف
لباس های مختلفی هم برات انتخاب هست
البته بهتر بگم انتخاباتون محدود هستم و تمامی مدل موهایی که تو فیفا شاهد هستین در دسترس نیستن

حاجی اینا رو بزار توی اسپویل...ما هم میخوایم بازی کنیم... :|:crying::Silenced:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر